Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 02, 2024, 10:57:46

Автор Тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи  (Прочетена 402073 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Памфуций

  • Гост
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1860 -: Ноември 07, 2021, 20:51:11 »
Цитат

    Нв зная къде е било за пръв път, аз съм прочел обявлението ти в СЕГА.


Подобно нещо никога не се е случвало във форума на СЕГА, а точно тук!

Ами не. И аз рабрах, че са те приели в Партията от другия форум. Беше по същото време, когато ме канеше да се върна в тоя, за да не спорим в благоприятна за мен среда.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1385
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1861 -: Ноември 07, 2021, 20:52:36 »
Надявам се някой ден на радетелите на дистанционното обучение да им се наложи... Не, не им желая смъртта. Това би било избавление. Надявам се да им сее наложи да ги оперира пластичен хирург, който се е обучавал дистанционно и даже е гледал многократно как се правят тия операции в YouTube.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1862 -: Ноември 07, 2021, 20:53:12 »
Така или иначе съм на мнение, че вземаш твърде насериозно форумния си живот. Виртуалната ти личност се заканва, наказва, отмъщава, помни до гроб и т. н.
Реалната се ваксинира дни след издаване на заповед за зелен сертификат.
  :well_done-1299:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1863 -: Ноември 07, 2021, 20:55:43 »
Аз точно заради това, че тези мерки са в заповед на Стойчо, продължавам да недоумявам защо форумният тон на някои хора е все едно аз, ти или сержанта лично сме въвели мерките, а Стойчо, Радев и БСП-то нямат нищо общо. Нека говорим с имена. Мерките не ги приемат марсианците или дори Бил Гейтс.

Откъде-накъде някой ще ми държи сметка лично на мен защо тези, които той сам е избрал с бюлетината си, или назначените от тях лица, въвеждат тази или онази мярка. Голяма каша е в главата на антиваксърите.

Нека говорим с имена. БСП-то няма нищо общо. Наскоро тук плюваха Корнела, че не се е ваксинирала, щото го е карала вируса, подобно на Рекидж и има естествен имунитет! Аз от поне два месеца насам, обяснявам, че няма да гласувам за Радев. Кво точно не ти е ясно?

Памфуций

  • Гост
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1864 -: Ноември 07, 2021, 20:57:14 »
Стойчо, поне сега, е напълно адекватен, даже мек.

И аз съм на това мнение.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1865 -: Ноември 07, 2021, 20:57:54 »
Подобно нещо никога не се е случвало във форума на СЕГА, а точно тук! И от теб очаквам да ми приведеш доказателства. Ще те уведомя, че търсенето в стария форум е съвсем въззможно. Аз подобни грешки не правя и на всичкото отгоре съвсем не ми е нужно, но ще ти се наложи да докажеш собствените си думи щото явно мноо лековато ги хвърляш в пространствто. Да ти обясня ли как да търсиш? Щото аз спокойно си търся там и намирам, каквото ми е необходимо, ако се налага :smokin:

Не се съмнявай, че ако съществуваше опция ти да се ваксинираш три пъти вместо мен, без да се налага да нарушавам закона, щеше да имаш подобна възможност. Не ми приписвай глупости, които ти се ще да са истина
Хехе, не е ставало дума в новия (затворен) форум на СЕГА, че си член на БСП? Хайде холан. А къде си се аутнала за пръв път, ist mir wurscht.

ПП Личната ти драма с мъченическата ваксинация вече доскуча. Едно кифле онзи ден каза по ТВ "няасаваксинирвам, штърсядругарабута".
Те тва е гражданска позиция.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1866 -: Ноември 07, 2021, 21:00:23 »
продължавам да недоумявам защо форумният тон на някои хора е все едно аз, ти или сержанта лично сме въвели мерките, а Стойчо, Радев и БСП-то нямат нищо общо.

Аз бих въвел доста по-строги мерки  :smokin:

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1867 -: Ноември 07, 2021, 21:01:11 »
Нека говорим с имена. БСП-то няма нищо общо. Наскоро тук плюваха Корнела, че не се е ваксинирала, щото го е карала вируса, подобно на Рекидж и има стествен имунитет! Аз от поне два месеца насам, обяснявам, че няма да гласувам за Радев. Кво точно не ти е ясно?
Странно е да се преструваме, че няма връзка между БСП и Радев, доколкото БСП все още подкрепя Радев за президент.

 А това, което наистина не ми е ясно, е защо предвид това, че по твои твърдения (в които нямам повод да се съмнявам) изглежда като да си поне среден ешелон партиен кадър и да можеш да окажеш реално влияние върху ситуацията, която не те кефи, а вместо това изкарваш фрустрацията си върху хора, които нямат нищо общо с настоящите мерки. Във форум, който само няколко ветерани от СЕГА все още отварят по навик.

Прощавай, ако съм останал с грешно впечатление и всъщност нямаш никакви позиции в БСП и не те питат за нищо. Тогава ще те разбера.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1868 -: Ноември 07, 2021, 21:01:52 »
Quote (selected)
"няасаваксинирвам, штърсядругарабута".
Хиххиии, абе ако точно така го е казала, едва ли е гражданска, че и позиция!
Поза, може би.
Да уточнявам ли ква?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1869 -: Ноември 07, 2021, 21:02:02 »
Ами не. И аз рабрах, че са те приели в Партията от другия форум. Беше по същото време, когато ме канеше да се върна в тоя, за да не спорим в благоприятна за мен среда.

Разбрал си, щото си чел и тук и там, а аз имам навика да помня къде и какво пиша /да не говорим за подписване/. Както вече казах, в другия форум спокойно може да се търси. Търси обявата ми, че съм станала член на БСП  там. Дори и да приемеш, че те лъжа, нямам възможност да редактирам постинг там..

И не ме предизвиквайте да ставам груба! Да ви давам линкове към вашите мнения от стария форум. Мноо ме бива  :smokin:

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1870 -: Ноември 07, 2021, 21:05:24 »
Аз бих въвел доста по-строги мерки 
То и аз, ама никой не ме пита  :nuts:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1871 -: Ноември 07, 2021, 21:08:04 »
Хиххиии, абе ако точно така го е казала, едва ли е гражданска, че и позиция!
Поза, може би.
Да уточнявам ли ква?
Във всеки случай по достойна от тая примерно на министър Стойчо, който си плю публично в собствения сурать.
 
Че и зе да лъже повече от дърт мангал. Ваксините намалявали риска от саразяване между 10 и сто пъти :nuts:

Памфуций

  • Гост
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1872 -: Ноември 07, 2021, 21:12:07 »
И не ме предизвиквайте да ставам груба! Да ви давам линкове към вашите мнения от стария форум. Мноо ме бива 
Ти СИ груба. За разлика от Команча , аз отдавам промените в поведението ти на други фактори, не на членстввото в БСП. То може би е резултат от промените , през които минаваш, а не причина за тях.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1873 -: Ноември 07, 2021, 21:13:41 »
Quote (selected)
Прощавай, ако съм останал с грешно впечатление и всъщност нямаш никакви позиции в БСП и не те питат за нищо. Тогава ще те разбера.

Добър извод/въпрос/предположение. Тепървая ми предстои да намеря отговора. Първият със сигурност няма да ми хареса

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1874 -: Ноември 07, 2021, 21:13:49 »
И не ме предизвиквайте да ставам груба! Да ви давам линкове към вашите мнения от стария форум. Мноо ме бива
Тц, тц ...
Не ти е лесно, душо.
Давай, ако шти помогне некак, аз немам нищо против.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1875 -: Ноември 07, 2021, 21:14:40 »
Quote (selected)
който си плю публично в собствения сурать.
Би ли раздул, че нещо доста бели информационни петна ми се получават - маам по цял ден ф градината,а по ракиено време се разсейвам само за да подбера мезето.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1876 -: Ноември 07, 2021, 21:16:36 »
За разлика от Команча , аз отдавам промените в поведението ти на други фактори, не на членстввото в БСП. То може би е резултат от промените , през които минаваш, а не причина за тях.
На практика сме на едно мнение, щото и аз не мисля, че БСП я е овъртилило некак пост фактум.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1877 -: Ноември 07, 2021, 21:17:03 »
Ти СИ груба. За разлика от Команча , аз отдавам промените в поведението ти на други фактори, не на членстввото в БСП. То може би е резултат от промените , през които минаваш, а не причина за тях.

Не знам на какви фактори отдаваш промените ми, но в реална среда аз винаги съм била "груба" и така е било и ще бъде винаги по твоите критерии

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1878 -: Ноември 07, 2021, 21:17:42 »
Quote (selected)
Че и зе да лъже повече от дърт мангал. Ваксините намалявали риска от саразяване между 10 и сто пъти
Ааа, ти си отговорил!
Ми ОК и  аз съм с такова впечатление, като слушах оня доктор от реанимацията на Пирогов.
Башка, личните ми впечатления, пак от Пирогов, само че от т.н. " ковидарник", но т.к. са лични - не важат!
Нъл тъй!
По добре се вижда отстрани!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1879 -: Ноември 07, 2021, 21:19:59 »
Тц, тц ...
Не ти е лесно, душо.
Давай, ако шти помогне некак, аз немам нищо против.

По отношение на теб направо ми е детска играчка. Наистина не искаш това, убедена съм!!!

Не те изнудвам, а съм с открити карти - ако ти се рискува, аз с нищо не мога да ти попреча. Ти на мен  също

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8914
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1880 -: Ноември 07, 2021, 21:20:51 »
Лъчо, тва че не знаеш кои са Тоби Янг и Пол Джоузеф Уотсън е простимо. Тва, че им ръгаш идиотиите тук - също.
Второто е следствие от първото. Не познавам тия хора, но нали оригиналната статия е не е тяхна, а на "Il tempo" (вж по-долу), т.е. те не са измислили новината?

Единственото, което ме смущава е, че дори не си си дал труда да провериш, дали неумишлено не си станал кучка на теа доста известни интернет грифтъри.
Тази дума ми е непозната. Проверих, че статията е взета от италианския вестник "Времето" (Il tempo) и това ми се стори достатъчно, за да не е лъжлива новина.

http://www.quotidianosanita.it/studi-e-analisi/articolo.php?articolo_id=99390 цъкни на линка и ако не знаеш италианцки, цъкни на транслейтъра да ти транслейтне квото има за транслейтване, а то е:
Благодаря! Там пише, че тези 2,9% от смъртните случаи са на хора, които са нямали придружаващи заболявания. Всички останали са имали. Въпросът в такъв случай е каква част от вината за смъртта им е на коронавируса и каква на тези придружаващи заболявания. За съжаление съм пълен профан в областта както на медицината, така и и правото и не мога да изкажа никакво съждение по въпроса.

Но понеже гафовете ми в тая тема станаха много, от срам се покривам и повече няма да пиша тук. Не съм взел решение дали да се ваксинирам, което е типично за нерешителен човек като мен. Напълно съм объркан и ще очаквам да ме осени повече мъдрост. Благодаря още веднъж, че ме търпяхте тук и бъдете здрави! :)

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1881 -: Ноември 07, 2021, 21:21:24 »
Би ли раздул, че нещо доста бели информационни петна ми се получават - маам по цял ден ф градината,а по ракиено време се разсейвам само за да подбера мезето.
Преди къде половин година разпраяше че сертификатите са дискриминация, сега ги въвежда, че и прави задължителни, какво повече.
 
А за дебилизма дето ваксините пазели 10-100 пъти случайно днес го чух по талавизъра.
Дебил некъдърен. Не може да се лъже и манипулира толкова некъдърно.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1882 -: Ноември 07, 2021, 21:23:02 »
Когато си вдигнах пуловера да ме ваксинират, представителката на Янсен ме уведоми, че имам "автоимунно заболяване", за което производителят не се е сетил. Уведомих я, че тва не се води нито болест, нито заболяване. Докато лично ме боцна, сподели   - кво толкова, сега ще видим, какво ще стане...Аз тва го имам на запис
Ворочем днес мернах това. Да речем, че всичко написано е вярно. Жената знаеше ли, че участва в риалити за евентуално лична употреба?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1883 -: Ноември 07, 2021, 21:27:31 »
Наистина не искаш това, убедена съм!!!

Не те изнудвам, а съм с открити карти - ако ти се рискува

 :bigok:

Както казах, душо, чувствай се свободна да правиш всичко, което ще ти помогне да се чувстваш по-добре.
Как беше? А, да!
Бъди себе си, Асол  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1884 -: Ноември 07, 2021, 21:31:43 »
Quote (selected)
Бъди себе си, Асол
Ето, с поздрав!
https://www.youtube.com/watch?v=d27gTrPPAyk
Be yourself, no matter what they say!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1885 -: Ноември 07, 2021, 21:32:37 »
Ворочем днес мернах това. Да речем, че всичко написано е вярно. Жената знаеше ли, че участва в риалити за евентуално лична употреба?

аре са, те са я изнудили, те са почнали първи, трети закон намеханика-та и квото там  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1886 -: Ноември 07, 2021, 21:33:36 »
Ворочем днес мернах това. Да речем, че всичко написано е вярно. Жената знаеше ли, че участва в риалити за евентуално лична употреба?

Не знам къде и какво си мернал, за да продължаваш да се подиграваш. Двама души от този форум знаят за "автоимунното ми заболяване", щото го коментирахме и как би могло да ми се отрази. Ти, обаче, не изневери на чалгата си...и се оля...

Джузепе, ще поздравиш ли Команча по този повод? Без да му обясниш на лични :smokin:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1887 -: Ноември 07, 2021, 21:34:24 »
аре са, те са я изнудили, те са почнали първи, трети закон намеханика-та и квото там  :smokin:

Никой никого не е изнудвал, Стойчо е с открити карти.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1888 -: Ноември 07, 2021, 21:35:25 »
Никой никого не е изнудвал, Стойчо е с открити карти.

да, но след като те са почнали първи, що пък да не ги записва?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1889 -: Ноември 07, 2021, 21:35:38 »
Не знам къде и какво си мернал, за да продължаваш да се подиграваш. Двама души от този форум знаят за "автоимунното ми заболяване", щото го коментирахме и как би могло да ми се отрази. Ти, обаче, не изневери на чалгата си...и се оля...

За записа питах, не за заболяването.
За записа.

А под "да речем, че всичко написано е вярно", имах предвид, че ще приема думите ти, че разговорът наистина се е състоял в този си вид и ти е речено "нема зн, боцкаме, ем да видим кво ше стане".

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1890 -: Ноември 07, 2021, 21:37:43 »
Не знам Стойчо с кви карти е, но аз винаги знам с кого за какво си пиша  и винаги седя с лице към входа/изхода  :nuts:
« Последна редакция: Ноември 07, 2021, 21:43:31 от Aсол »

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1891 -: Ноември 07, 2021, 21:40:26 »
Не знам Стойчо с кви карти е, но аз винаги знам с кого за какво си пиша  и винаги седя с лице към входа:nuts:

Душо, всеки психолог ще ти рече, че използването на "аз" във всеко второ изречение си е проблем.

ПП Та кво за записа? Дамата знаеше ли за невинните ти занимания?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1892 -: Ноември 07, 2021, 21:43:13 »
Quote (selected)
Джузепе, ще поздравиш ли Команча по този повод? Без да му обясниш на лични :smokin:
Не.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1894 -: Ноември 07, 2021, 21:46:54 »
Душо, всеки психолог ще ти рече, че използването на "аз" във всеко второ изречение си е проблем.

ПП Та кво за записа? Дамата знаеше ли за невинните ти занимания?

Ти наистина имаш нужда от подобна помощ. Първо се погрижи за себе си...аз съм последото ти вълнение

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1895 -: Ноември 07, 2021, 21:54:55 »
Ясно, не е знаела за записа.  :smokin:
За човек, който под път и над път се кълне в законопочитанието, постъпката ти е забележителна.
🤭🤭🤭

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1896 -: Ноември 07, 2021, 21:56:31 »
дории сократ нее бил толко остракиран снеговия цум  :smokin:

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1897 -: Ноември 07, 2021, 21:57:02 »
Англия
Deaths within 28 days of positive test by date reported
https://coronavirus.data.gov.uk/details/deaths

Към 70% ваксинирани с 2 дози
05-11-2021   193
04-11-2021   214
03-11-2021   217
02-11-2021   293
01-11-2021   40   

Все още нямаме ваксинирани
05-11-2020   378
04-11-2020   492
03-11-2020   397
02-11-2020   136
01-11-2020   162
Англия
Deaths within 28 days of positive test by date reported
https://coronavirus.data.gov.uk/details/deaths
|01.11|02.11|03.11|04.11|05.11|06.11|07.11
За деня (2020)|162|136|397|492|378|355|413
За деня (2021)|40|293|217|214|193|155|62
Общо от 01.11.2020|162|298|695|1187|1565|1920|2333
Общо от 01.11.2021|40|333|550|764|957|1112|1174
Разлика|122|-35|145|423|608|808|1159
Малко по малко, ще го добутаме до един месец /ноември, щом така ти харесва/
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1898 -: Ноември 07, 2021, 21:58:46 »
Ясно, не е знаела за записа.  :smokin:
За човек, който под път и над път се кълне в законопочитанието, постъпката ти е забележителна.
🤭🤭🤭

Къф запис? Дори не съм погледнала..Сори, ама сам си се наредил в тази група..за да не ти отварям линковете

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1899 -: Ноември 07, 2021, 21:59:12 »
Малко по малко, ще го добутаме до един месец /ноември, щом така ти харесва/

ма изводите од тия данни ще отнемат време  :nuts:

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1900 -: Ноември 07, 2021, 21:59:50 »
Баси, няколко ваксъра тук направиха темата партийна вечеринка
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1901 -: Ноември 07, 2021, 22:01:35 »
Къф запис? Дори не съм погледнала..
Ах ...
Ся, лъжеш ли за записа или си го направила?

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1902 -: Ноември 07, 2021, 22:02:37 »
Писах наскоро тук и питах, чие задължение е да ме запознае с очакваните нежелани лекарствени реакции на дадения продукт. Ама отговор нанай. Претенции към медицинските екипи от временните ваксинационни пунктове нямам. Те най-вероятно са добре обучени за работата която вършат на терен.
Твое. Иди при личния лекар, негово задължение е да ги знае тия неща и да ти ги обясни. Също личния лекар трябва да знае какви алергии имаш, както и какви лекарства взимаш.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1903 -: Ноември 07, 2021, 22:09:19 »
Ах ...
Ся, лъжеш ли за записа или си го направила?

 На запис имам комуникацията с представитлеката на Янсен, особено тази, касаеща лично мен -тва е повече от обяснимо. Ти къф запис ми предложи, щото ако е имало такъв, не съм го отворила. Ясно е, кво би ми пуснал..ше ме извиняваш, ма не се интересувам от баласт

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1904 -: Ноември 07, 2021, 22:13:26 »
На запис имам комуникацията с представитлеката на Янсен, особено тази, касаеща лично мен -тва е повече от обяснимо
Сигурно е напълно обяснимо.
За теб.
Не и за закона. Вкл. за основния.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1905 -: Ноември 07, 2021, 22:14:42 »
Аз бих въвел доста по-строги мерки  :smokin:
В това нямам съмнение! Ролята на пъдар-фатмак ще ти прилегне!  :crying_with_laughter-3302:
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1906 -: Ноември 07, 2021, 22:15:56 »
Сигурно е напълно обяснимо.
За теб.
Не и за закона. Вкл. за основния.

Верно ли?  :bigok:

Би ли споделил с аудиторията, кой точно се явява "основния закон", който ми забранява да правя  запис на контактите си, особено като изрично съм предупредила, че ще правя такъв :bigok:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1907 -: Ноември 07, 2021, 22:17:51 »
ми май имаше нещо, че никой не може да бъде записван без негово знание и съгласие.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1908 -: Ноември 07, 2021, 22:18:56 »
Quote (selected)
Чл. 32.
(2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.
Тя знаеше ли? Ти заповед за СРС имаше ли?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1909 -: Ноември 07, 2021, 22:20:26 »
ми май имаше нещо, че никой не може да бъде записван без негово знание и съгласие.

Точно така! :bigok:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1910 -: Ноември 07, 2021, 22:21:03 »
който ми забранява да правя  запис на контактите си, особено като изрично съм предупредила, че ще правя такъв
Къф запис на кви контакти?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1911 -: Ноември 07, 2021, 22:23:51 »
Къф запис на кви контакти?

Колко още възнамеряваш да се оливаш? Питам само от любопитство, щото  нямам намрение да продължавам да си играя на шикалки

Западняк си, ама некаси не съвсем...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1912 -: Ноември 07, 2021, 22:27:42 »
Е ся за последните участници - оПШ по здраф!
https://www.youtube.com/watch?v=YysuDmOj4tw
Малко ретро, но съвсем съвременно звучи, кат намалим числото – 9 на 7 - пак оди!
До кога бе?!
Тва не е ли за предпочитане?
https://www.youtube.com/watch?v=g4GsbfzxhCY
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1913 -: Ноември 07, 2021, 22:31:09 »
Колко още възнамеряваш да се оливаш? Питам само от любопитство, щото  нямам намрение да продължавам да си играя на шикалки
Естествено  :bigok:
Телефонни контакти ли?
Да ти напомня, че според теб записаният разговор с представителката на Янсен е в момент, в който ти си с вдигнат пуловер с цел поставяне на ваксина. Та, какво стана?

А) Тя беше там и си говорехте, ти викаш, чакай да си извадя телефона, че да те запиша

или

Б) ТОЧНО в този момент тя ти се обади или ти на нея, след което ти си казала "ще те запиша", тя "нема проблеми", и после "има ти там нещо, ма кво толкова, давай, боцкай се, тъкмо ше видиме после кво ше стане".

Та, А) или Б)?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1914 -: Ноември 07, 2021, 22:35:53 »
Е ся за последните участници - оПШ по здраф!
https://www.youtube.com/watch?v=YysuDmOj4tw
Малко ретро, но съвсем съвременно звучи, кат намалим числото – 9 на 7 - пак оди!
До кога бе?!
Тва не е ли за предпочитане?
https://www.youtube.com/watch?v=g4GsbfzxhCY

Сичко е ноо наред, докато не стигнем до лицето Евгени Михайлов.....

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1915 -: Ноември 07, 2021, 22:38:43 »
Естествено  :bigok:
Телефонни контакти ли?
Да ти напомня, че според теб записаният разговор с представителката на Янсен е в момент, в който ти си с вдигнат пуловер с цел поставяне на ваксина. Та, какво стана?

А) Тя беше там и си говорехте, ти викаш, чакай да си извадя телефона, че да те запиша

или

Б) ТОЧНО в този момент тя ти се обади или ти на нея, след което ти си казала "ще те запиша", тя "нема проблеми", и после "има ти там нещо, ма кво толкова, давай, боцкай се, тъкмо ше видиме после кво ше стане".

Та, А) или Б)?

Мноо просто, още като влязох - казах, че сме на запис. Телефонът си седеш мирно и кротко до мен. Представяш ли си?

Дваесетина минути по-рано, изрично забраних на два броя наглеци от  от т. нар. "национални телевизии" да ме снимат на входа. Ако не знаеш как да го постигнеш на практика, ще те светна. Забраняваш им и ако се опъват,  ги включнаш в реално време чрез телефона към всички клюкарски, пардон социални мрежи - работи тактиката! Не пропускаш да дърдориш, че ти нарушават правата...Безотказно
« Последна редакция: Ноември 07, 2021, 22:45:45 от Aсол »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1916 -: Ноември 07, 2021, 22:39:34 »
Quote (selected)
Чл. 32.
Не го ли ликвидираха седерунгелите. За кефа на едни ингилизи  :smokin: Та тва е мъртъв член.
 
Другия момент текста се отнася за правата на българските граждани.
Ф описвания случай имаме не български гражданин а служител на ваксионната администрация :smokin:

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1917 -: Ноември 07, 2021, 22:41:32 »
Това някой с немски може ли да го прегледа, щото на руски е долното
Прегледах го. Общо взето текстът на Шпигел коректно е предаден в резюме, обаче ето това накрая:

Quote (selected)
Вопрос века: что это за "пандемия смертельного вируса", от которого в нищих, густонаселённых трущобах без нормальной медицины смертность ниже, чем в самых благополучных странах мира? Не поддерживает ли нужный уровень смертности сама медицина?”

не е от Шпигел, а (вероятно) от редактора на руския текст за да покаже в засилена форма чувствата на лирическия герой.
 :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1918 -: Ноември 07, 2021, 22:42:50 »
Quote (selected)
Сичко е ноо наред, докато не стигнем до лицето Евгени Михайлов.....
Не лицето, задника, но такъф е закона - използвани са кадри от архива на тази проститутка, , полегнала и на ДПС.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1919 -: Ноември 07, 2021, 22:44:52 »
Не го ли ликвидираха седерунгелите. За кефа на едни ингилизи   Та тва е мъртъв член.
 
Другия момент текста се отнася за правата на българските граждани.
Ф описвания случай имаме не български гражданин а служител на ваксионната администрация
Абсолютно нищо написано не е вярно. Нито разпоредбата е мъртва, нито пък се отнася само до лица с българско гражданство.  :crying_with_laughter-3302: