За живота, вселената и всичко останало … > Наука и технологии, магия и чародейство …

Забавна астрология – за вярващи и невярващи

<< < (8/8)

Eisblock:
Направо ме срази, Коле!
 :jump_for_joy-951: :b0230:

Джиджи:
Колето ме утепА и менЕ !!!  :0006: :0013:  :0006:

И егати разгула на емотикони!!!  :drooling_bouncy_smileys-959:  :giggle-3307: :drooling_bouncy_smileys-959:

Джиджи:
Днес по някое време следобед броячът на коментарите на Джиджи беше запецнал за известно време на 7777 …  :t1815:

Отпецна се едва преди малко …

И не се шегувам. Щастливо число!!!  Дали пък не е некво щастливо предзнаменование?!

Дай Боже ...  :t0301:

ddantgwyn:

--- Цитат на: Джиджи в Април 11, 2021, 22:50:15 ---Днес по някое време следобед броячът на коментарите на Джиджи беше запецнал за известно време на 7777 …  :t1815:

Отпецна се едва преди малко …

И не се шегувам. Щастливо число!!!  Дали пък не е некво щастливо предзнаменование?!

Дай Боже ...  :t0301:

--- Край на цитат ---

Ами може нещо да ти намеква, че може и да не стигнеш буратино :smokin:

Джиджи:

--- Цитат на: ddantgwyn в Април 11, 2021, 23:31:57 ---
--- Цитат на: Джиджи в Април 11, 2021, 22:50:15 ---Днес по някое време следобед броячът на коментарите на Джиджи беше запецнал за известно време на 7777 … 

Отпецна се едва преди малко …

И не се шегувам. Щастливо число!!!  Дали пък не е некво щастливо предзнаменование?!

Дай Боже ... 
--- Край на цитат ---

Ами може нещо да ти намеква, че може и да не стигнеш буратино
--- Край на цитат ---


Аз туй го оста'ям за утре, за да не прекаля, щото ментичката + прясното мляко, за които вече съм писала тук – при подобни дуплики! – винаги и неизменно имат ефекта на пожелания за плаване по бурното море ...


--- Quote (selected) ---Но най-вече, защото не си ни осигурил на сичките нас тук емоджи, което би отвяло – и не само теб! – само с ено махване на ръката.
--- Край на цитат ---


N.B. Поради изключително дребния шрифт в цитатите тук, какъвто и да е оцветен текст, не може да се чете изобщо, или се чете много трудно, без да бъде болднат.

А според световно признатата практика, N.B. винаги се болдва и се оцветява в червено, за да може да привлича вниманието!!!

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия