Преглед на печата … > По света …

САЩ

<< < (1454/1461) > >>

Maximus II:

--- Цитат на: Дърт Вейдър в Април 12, 2024, 20:43:25 ---(тези дни по новините писаха за един дето БИЛ черен и БИЛ без колан, но полицаите го направили на решето - мисирки, сър!)
--- Край на цитат ---

Винаги съм се учудвал на такива направени на решето от полицията, те не изпълняват заповедите на полицаите, защо!?

Дърт Вейдър:

--- Цитат на: Maximus II в Април 12, 2024, 21:26:48 ---не изпълняват заповедите на полицаите, защо!?
--- Край на цитат ---
Самоубийство чрез полицай, друсан до козирката, тъпо парче, търсен за нещо по-голямо ... варианти много.
Те много се опитват и да бягат с кола, ама патрулите си го предават един на друг, а в небето има поне 2 хеликоптера (един шерифски и поне един с репортер)

Maximus II:
Генеральный директор JPMorgan Chase Джейми Даймон продал свои акции банка на сумму около 33 миллионов долларов, как показали данные регулятора в понедельник, 15 Апреля 2024... Даймон продал оставшиеся 178 222 акции после продажи 821 778 акций в феврале, что составило около 150 миллионов долларов.

Zmeja:

--- Quote (selected) ---Главният прокурор на САЩ Мерик Гарланд защити умствената пригодност на президента Джо Байдън и каза на законодателите в комисия на Камарата на представителите, че той умело се справя както с външно-, така и с вътрешнополитическите въпроси, предаде Ройтерс..."Президентът няма никакви увреждания", заяви Гарланд пред подкомисията по бюджета.
--- Край на цитат ---
:c0301:

deneb:
https://glasove.com/novini/baydan-kongresat-tryabva-speshno-da-prieme-novite-paketi-voenna-pomosht-za-ukrayna-i-izrael
Имах моментно странно усещане при вида на снимката - буквално ме заля чувството, че гледам мумия, артефакт от миналото, не жив човек, чак потръпнах. Някой да има същото?
Съвсем сериозна съм.


Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия