Преглед на печата … > Уводни …

Италия - търговия с деца и приемни родители

<< < (3/4) > >>

Ной:

--- Цитат на: onzi в Юли 20, 2019, 23:03:01 ---
--- Цитат на: Nor1 в Юли 20, 2019, 22:54:36 ---Номер 1: "Нинова срещу Станишев"  :bigok:

--- Край на цитат ---

а, не. тук в заглавието на темата има две думи в повече. "нинова" е напълно достатъчно. щото иначе ще трябва тема и за нея срещу баци, за нея и фирмин, за фирмин и нея, за нея и гергов или пловдивския панаир и т.н. - с една дума панаир ще настане.

--- Край на цитат ---
Опасявам се малце да не настане конкуренция с фирминовата тема, но може да ги обединим евентуално.

Джиджи:

--- Цитат на: Ной в Юли 20, 2019, 22:35:56 ---
--- Цитат на: AnonimusBG в Юли 20, 2019, 17:04:12 ---
--- Цитат на: Джиджи в Юли 20, 2019, 17:00:20 ---Защото се наблюдава поне 10–та отворена тема "в защита на детето"!   

--- Край на цитат ---

В такъв случай 67 може да направи една тема от всичките.

--- Край на цитат ---
За можене - може, но има ли смисъл? Обаче мога да речем да спретна един раздел с "вечните" теми - изберете си десетина и аз ще ги закова там с гвоздейчета. Така тези теми няма да "потъват" и няма да се налага да се отварят и затварят нови. Какво мислите по въпроса?
--- Край на цитат ---
:clap-3332:

Знаех си аз, че Ной е мъдър и точно затуй се е нарекъл така. Едно време е спасил всичко живо на земята от потопа, че сега едни десетина теми във форума ли няма да направи "вечни"?! :D

Така и аз ше спра да мрънкям, щото напоследък си въртя същите тези теми като калейдоскоп, без изобщо да мога да се ориентирам. Затова предлагам:

– "Нинова/Фирмин";

– "Еф–ките", щото всичко с тях тепърва предстои и кой знай какво ще се случи, докато пристигнат самальотчетата; и поне засега

– "Борисов", тъй като и при него въпросът с КРАЙНИЯ СРОК е толкоз животрептящ, както при самальотчетата.

Например в момента се чудя къде да постна информацията за това, че Баце най–сетне е решил да подкрепи Лаура Кьовеши за Главен прокурор на ЕС, когато Лаура остана единствен кандидат за поста. А и некои коментари на Другото място са направо чуднички!!! 

И последно "капричиозо" от моя страна: ако може този нов раздел да е некъде в началото на форума – например в "Уводни".  :t0328:

otvrat:
Затова предлагам: "Нинова";

За какво я предлагаш Нинова?

Джиджи:
Разширих заглавието на една от предложените за "вечни" теми във форума, OTVRAT, на "Нинова/Фирмин", щото така или иначе и досега заема половината пространство на сайта ...
И май ще продължава ...  :cool-1084:

P.S. И още едно мое "капричиозо" към Ной:

Има ли начин да убедиш някои от колегите да намаляват размера на снимките, които публикуват тук, щото от скролене фсички ше фанем tendovaginalis тендовагинит. Виж аз как се научих!  :D

 :thank_you-1098:

otvrat:
на "Нинова/Фирмин", щото така или иначе и досега заема половината пространство на сайта ...

А сега ще заеме две трети. Фирмин ще го изпълни с поплювки по Корни и жендърско-имигрантски панегрики.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия