Преглед на печата … > Мнения …

Кой управлява България и къде се скри пак?

<< < (2/9) > >>

Джиджи:
Щом аз, която винаги съм гласувала за Фънди, няма да го направя никога повече, можеш да си представиш какви са настроенията в столицата.  :pissed-891:
 :light_bulb-1377:

buratinob:

--- Цитат на: Джиджи в Юли 20, 2019, 15:36:39 ---Щом аз, която винаги съм гласувала за Фънди, няма да го направя никога повече, можеш да си представиш какви са настроенията в столицата.  :pissed-891:

--- Край на цитат ---
Че какво не ти харесва?
Столицата само да смени девиза с нещо по-актуално.
Вместо "расте но не старее" да стане "загнива и не зараства".

Nor1:

--- Цитат на: Джиджи ---„мания за величие”
--- Край на цитат ---

--- Цитат на: Джиджи ---Но тук вече не е само Той, но и Тя
--- Край на цитат ---

Двама такива Той са. Единият с маркуч, другият с лопатка  :bigok:

Джиджи:

--- Цитат на: Nor1 в Юли 20, 2019, 19:57:31 ---Двама такива Той са. Единият с маркуч, другият с лопатка
--- Край на цитат ---

По принцип – ДА!  :way_to_go-1308:

Но без да съм запозната особено с „оръдията на труда”, за които МИ отвориха и цела тема с картинки :D, тук не е ли по–подходящо да се каже „с кирка”?


Щото туй, „с лопатка” – мноо трудоемко и времеемко, бе. Не ли?  :t1814:

А те "бързат" ...

Джиджи:
А сега – отново на темата: КОЙ и КАК управлява държавата; и доколко е последователен.

С кратко резюме на темата от оттатък и няколко коментара – пак оттам!


--- Quote (selected) ---Борисов подкрепя Лаура Кьовеши за европейски главен прокурор
20 юли 2019

Премиерът Бойко Борисов ще подкрепи кандидатурата на румънката Лаура Кьовеши за поста европейски главен прокурор.

Кьовеши е основният фаворит за поста, и то въпреки волята на правителството в родната ѝ страна. Тя е бивш ръководител на румънската антикорупционна агенция, а в момента е подсъдима в страната си с обвинения за злоупотреба с власт.

Конкурент на румънката за поста е французинът Жан-Франсоа Бонер. Двамата кандидати не успяха да съберат категорично мнозинство от стария състав на Европейския парламент.

Новите евродепутати и правителствени ръководители имат няколко месеца, за да направят окончателен избор. Европейската прокуратура трябва да заработи през 2020 година. Основната ѝ цел ще бъде да наказва злоупотребите с еврофондове и измами с ДДС.

https://www.segabg.com/forum-topic/borisov-podkrepya-laura-koveshi-za-evropeyski-glaven-prokuror?page=1
--- Край на цитат ---

Ииии … некои коментари:


--- Quote (selected) ---• ГОЛЯМ ГЕРОЙ.....На умрял лъв нож вади...Статията лъжливо не споменава, че Франция оттегли своя кандидат.

• Не знам дали ще Му го отчетат като смекчаващо вината обстоятелство.

• Да не види нещо от Корнела.

• Я, някой е преживял катарзис...

• Върти се като пумпал. Утре на обща снимка ще я прегърне, пък може и да я цуне.

• Ами как няма да я подкрепи, като няма друг кандидат. Усеща кога да обърне резбата.

• Бих се учудил, ако Боко не беше усетил посоката на вятъра и да се извърти.

• За размерите си Борисов е изненадващо повратлив.

• Има си хас. Вчера, докато се дърлиха за ф-ките в парламента, Той въртеше кръгчета с катера …

• Мишок …
--- Край на цитат ---
  :cool-1084:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия