Преглед на печата … > Култура …

КИНО

<< < (302/472) > >>

Lillian:
аз гледах Old Henry по ваша препоръка, хареса ми, класически уестърн

Памфуций:

--- Цитат на: Ловkия в Октомври 20, 2021, 20:08:43 ---Мм, първо ще изгледам японския филм, а после корейския римейк.
Някой гледа ли "Манифестът", струва ли?

--- Край на цитат ---
Да, според мен става. Без некакви особени суперлативи, наистина е сходен на "Загубените" :). може ми малко по-кохерентен.

Ловkия:
Благодаря и на трима ви!
Хенри и на мен ми хареса, типична роля на Стивън Дорф, който не игра психопат само в "Истински детектив".

Дозирис 2.0:

--- Цитат на: Бонго в Октомври 20, 2021, 21:20:35 ---Да, според мен става. Без некакви особени суперлативи, наистина е сходен на "Загубените" :). може ми малко по-кохерентен.

--- Край на цитат ---

--- Quote (selected) ---Кохере́нтност (на латински: cohaerens – намиращ се във връзка) е съгласуването (или корелацията) на няколко колебателни или вълнови процеса във времето, което се проявява при тяхното наслагване. Трептенията се наричат кохерентни, ако разликата във фазите им е постоянна във времето и при наслагването на няколко трептения се получава трептение със същата честота.
--- Край на цитат ---

Не е подсъдно да се правиш на много умен, но пък е смешно. =))

Ной:

--- Цитат на: Дозирис 2.0 в Октомври 21, 2021, 23:44:55 ---Не е подсъдно да се правиш на много умен, но пък е смешно. =))

--- Край на цитат ---
"Кохерентен" си е точно на място - замества "в съзвучие с". Не е задължително да е технически термин.  :tomtom:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия