Преглед на печата … > У нас …

Как да се управлява държава без да се привлича вниманието на санитарите

<< < (96/96)

AnonimusBG:

--- Цитат на: . в Август 28, 2021, 22:37:45 ---в този смисъл настоящият форум е типична социална мрежа,макар и отломка.

--- Край на цитат ---

Може би да.
Но слава Богу не ми искат кръщелното и не ме питат постоянно ще ли да ям, пия, пея или ще ходя там където и царя ходи сам.

Maximus II:
В пловдивско градушка унищожи реколтата и потроши декари оранжерии, заради прелитащ НАТОвски самолет, било забранено на ракетчиците да стрелят за 1 час! Щетите ще ги платим ние, не "партнерите", могли са нашите  да искат самолета да промени курса си и да ни защитят, но нали им се потят ръчичките пред западняците!

И по съветско време, не е било така.

dabedabe:
То Господ и американците ги наказва отдавна, ма те мислят че е случайно. Събраха докъм 300 милиона слуги. На шепа имащи се за избрани.

buratinob:

--- Quote (selected) ---Пет ракети са изстреляни от международното летище ''Хамид Карзай'' в Кабул в понеделник, предаде Си Ен Ен. Отбранителната система C-RAM, инсталирана на летището, е задействала ракетите, каза служител. Към момента няма данни за жертви.
--- Край на цитат ---
https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/g-7-reshava-sudbata-na-malkoto-ostanali-na-letishteto-kabul
Във военна зона жертви няма, виж на хиляди километри в мирно време жертви бол.
Щото освен пипера ще има и разбити чвешки съдби.
"Приятелски огън", далеч съм от авиацията, ама да дадеш предимство на товарен самолет ( който може да кацне на няколко други летища) пред бедствие в няколко села си е тъпотия.

Maximus II:
Министъра вика, ще платим, ама няма как да е на 100% и няма как да е бързо, а човекът реве, как ще плащам кредитите!

Това на харсвания в тоя форум Радев е "синергията" с "партнерите"!

Мислех че е евакуиращ самолет от Кабул, но било "съвмество учение" с "партнерите", защо ние нищо не знаем за това учение, когато варшавският договор правеха учение, се знаеше.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия