Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:37:21

Автор Тема: оставката на нинова - рунд пореден  (Прочетена 202296 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1140 -: Декември 02, 2021, 21:09:33 »
Др. Нинова ще подава ли понякога "оставка" и като председател на Народното събрание?  :smokin:

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1141 -: Декември 02, 2021, 22:27:12 »
Др. Нинова ще подава ли понякога "оставка" и като председател на Народното събрание?  :smokin:
:m1924:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1143 -: Декември 07, 2021, 14:10:42 »
Е, щом жената се е обявила за традиционните ценности и семейството, сионлибердата и без оставка ще я натири.
Шабаш и сини хоризонти

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1144 -: Декември 07, 2021, 21:25:02 »
Лъчо чете вестници, дето преди пийсе годин биха се използвали само по предназначение.
Мъ ги нямаше.
А и ся не могат, щот са виртуални.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1145 -: Декември 10, 2021, 16:12:30 »
Quote (selected)
Единодушно със 138 гласа "За", нито един "против" и нито един "Въздържал се" Националният съвет на БСП одобри коалиционното споразумение за съставяне на правителство и одобри кандидатите на БСП за вицепремиер и министри: вицепремиер и министър на икономиката и индустрията Корнелия Нинова, министър на труда и социалната политика Георги Гьоков, министър на туризма Христо Проданов, министър на земеделието Иван Иванов.

Преди мъничко е одобрено коалиционното споразумение с пълно единодушение от 138 гласа, предаде БНТ.

Имаме одобрени и министри, потвърди на излизане от "Позитано" 20 Явор Божанков.

и още нещо от днес, осветяващо за пореден път един виден вътрешен опозиционер:
Quote (selected)
В петък с поименно гласуване Варненският общински съвет прие да прехвърли акциите от "Международен панаир Пловдив" на дружеството на Георги Гергов. Общо 28 гласа "за" бяха от ГЕРБ, БЗНС- Александър Стамболийски, ВМРО, ДПС и независимите Светлан Златев и Апостол Апостолов.

15 гласа са "против"- "Демократична България, БСП, "Възраждане" и Николай Евтимов от ВМРО. Пет гласа са "въздържал се" - "Воля" и СДС
https://www.mediapool.bg/varnenskite-obshtinari-predadoha-plovdivskiya-panair-na-gergov-news329937.html

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1146 -: Декември 10, 2021, 16:18:50 »
Единодушно със 138 гласа "За", нито един "против" и нито един "Въздържал се"

Това, на гласуването вътре. Иначе, отвън, пред камерите, Кирчо Добрев и некои други пак беха против. Нема лошо.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1147 -: Декември 10, 2021, 16:23:34 »
Малък Шошо-министър. Що не, в Калифорния щеше да е шеф на стартъп(по Петков)

Kaizer Soze

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1148 -: Декември 10, 2021, 16:28:26 »
и ак-тъй като мястото председател на ПЕС вече е заето единодушно са гласували Корнелия да стане вицепремиер за да се отърват от председателят си в оставка.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1149 -: Декември 10, 2021, 17:50:07 »
Проблемът на БСП не е Нинова, а цървените милионери. Но едно по едно, зъб по зъб. С кръв взели, с кръв щели да дадат властта, парите де. Динозаври, много маса, малко акъл. Какво стана с оня дет' приемаше вината с мезе и кака му? Ха - ха за ООН се стягаше каката. Сега е специалистката Сталинка на ред.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1150 -: Декември 10, 2021, 18:02:39 »
Quote (selected)
С кръв взели, с кръв щели да дадат властта, парите де.
Всъщност на 10.XI.1989 г. нямаше кръв, но после имаше бавен геноцид – постепенно стопляне на тенджерата, където се сварявахме и откъдето, за разлика от жабите, не скочихме навреме! (Да, жабите скачат от тенджерата дори при постепенно загряване – правени са опити и е потвърдено, че в това отношение са по-умни от хората!) Другото име на тези коварни процеси е "Прозорец на Овертон".

Памфуций

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1151 -: Декември 10, 2021, 18:06:11 »
Малък Шошо-министър. Що не, в Калифорния щеше да е шеф на стартъп(по Петков)

Недей така, че Асол ще те съди  :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1152 -: Декември 10, 2021, 18:07:18 »
Няма да свърши добре тая работа.
Партията на 100% подкрепя лидера ако ще да става бог само да не води партията.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1153 -: Декември 10, 2021, 22:42:33 »
Quote (selected)
Партията на 100% подкрепя лидера ако ще да става бог само да не води партията.
Абе не е ясно, що тъй решиха сички - не знам.
"Сички" - не от пленума, а от тук.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1154 -: Декември 10, 2021, 22:46:43 »
сички от пленума я подкрепиха. единодушно. кирчо даже за 'въздържал се' не намери остатъци от смелост. оня смешник дето е на софия - паргов - и той. това са на фирмин бленуваните лидери. гнусни поплювковци, говорещи едно и вършещи точно обратното.

той и фирмин е същият - член на бсп, ама в последните три избора гласувал 'не подпрепям никого', сиреч против собствената си партия. поплювковец и доказан лъжец.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1155 -: Декември 10, 2021, 23:49:25 »
Да, като си станал партиец, трябва да нагазиш докрай. Нема шевърканье. Сложил си хомота. Но някои пурфесори се правят на уж независими кукли.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1156 -: Декември 11, 2021, 00:04:10 »
сега слушам мутафчиевия - били предложили две точки, ама не се били приели. обаче кандидати за министри немали, затова приели тези на нинова. иначе си фърля слюнки, колкото може. на когото му се слуша - 6 минути - цък

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1157 -: Декември 11, 2021, 17:36:44 »
Абе...


Клатят ли се???

 :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1158 -: Декември 11, 2021, 20:19:45 »
onzi, аз в тази партия не съм влизал преди повече от 30 години заради боклуци като теб. Но пък е твърде възможно да я напусна. Просто в нея не остана нищо от това, което ме е привлякло някога, за да ме задържи днес. Нинова и негодниците около нея го унищожиха. Докато те са начело, мой глас за БСП няма да има. Иначе им ставам съучастник.  :no!:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1159 -: Декември 11, 2021, 20:40:24 »
onzi, аз в тази партия не съм влизал преди повече от 30 години заради боклуци като теб. Но пък е твърде възможно да я напусна. Просто в нея не остана нищо от това, което ме е привлякло някога, за да ме задържи днес. Нинова и негодниците около нея го унищожиха. Докато те са начело, мой глас за БСП няма да има. Иначе им ставам съучастник.
поради липса на аргументи прибягваш до персонални обиди /виж подчертаното/. накратко - гнусен доказан лъжец. и нищожество.

ти за пореден път потвърждаваш, че освен собствения си пъп не виждаш нищо друго. невъзможност да приемеш загубата, неизпълнение на партийни решения, саботаж /цитираното от мен е саботаж на избраното с мнозинство ръководство/. да ти цитирам ли членовете в устава, по които подлежиш на изключване?

Памфуций

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1160 -: Декември 11, 2021, 20:43:13 »
сички от пленума я подкрепиха. единодушно.
Естествено, че я подкрепят по въпроса за участие на БСП във властта. Не съм забелязал Фирмин да е симпатизант на Кирчо, така че няма за какво да се позоваваш на него.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1161 -: Декември 11, 2021, 20:55:10 »
Вятърът на промяната не прощава. Всеки се спасява както може. Времето върви бързо. Нинова се справя не зле. Но партиите са обречени. Каквито и лозунги да вдигат.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1162 -: Декември 11, 2021, 21:05:13 »
поради липса на аргументи прибягваш до персонални обиди /виж подчертаното/. накратко - гнусен доказан лъжец. и нищожество.

ти за пореден път потвърждаваш, че освен собствения си пъп не виждаш нищо друго. невъзможност да приемеш загубата, неизпълнение на партийни решения, саботаж /цитираното от мен е саботаж на избраното с мнозинство ръководство/. да ти цитирам ли членовете в устава, по които подлежиш на изключване?

Никога не са ми липсвали аргументи. На теб - да. Създаде си навик да ме наричаш лъжец на този форум, включително и в мое отсъствие - никога с аргумент. Просто реши с плиткия си мозък, че ако го повториш достатъчно пъти, то ще формираш убеждение и отношение. С което заслужи презрението ми. Имал съм в годините доста опоненти, политически, дори противници, понякога и врагове, дори. Но малко са тези сред тях, които да са предизвиквали презрение.

Колкото до моето изключване, ирония на съдбата е такива като теб да изключват такива като мен. Защото се е случвало и преди. Аз няма да съм първият враг с партиен билет. Но пък е направо весело - седесарските кукувици Нинова и Божанков правилните другари, обгрижени от вечно обгрижения Кики Вагинин и подобни, както и куп партийни безличия, на които така и не запомних имената, остават, горди с приносите си. И дъртият парцал мадам В. - да озвучава победите им кат гръцки хор.  :lol:  Леле, докъде съм изпаднал! onzi ми чете Устава  :suicide:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1163 -: Декември 11, 2021, 21:23:35 »
Естествено, че я подкрепят по въпроса за участие на БСП във властта. Не съм забелязал Фирмин да е симпатизант на Кирчо, така че няма за какво да се позоваваш на него.
ъхъ, най-естественото е, няма съмнение. само дето преди пленума смешниците окудкудякаха всички достъпни им медии как трябва да има присъствен пленум, на който нинова да бъде моментално разкарана; да бъде възприета неква подобна на изговорената от дабългарите кретения да се участва само с парламентарна подкрепа; протестираха гръмко що министрите били хора на нинова, а техни кандидати, оказа се, няма.

колкото до фирмин - той е симпатизант и фен единствено на фирмин.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1164 -: Декември 11, 2021, 21:30:10 »
Никога не са ми липсвали аргументи. На теб - да. Създаде си навик да ме наричаш лъжец на този форум, включително и в мое отсъствие - никога с аргумент.
лъжецо, форумът си има архив. ти гордо застана до лъжци още преди 2-3 години, хванах те да лъготиш, напусна обиден, после се върна, пак напусна, сега за трети път. така че това по-горе е поредната ти лъжа. ма ти не се притеснявай, спрях да ти ги броя.

Quote (selected)
Просто реши с плиткия си мозък, че ако го повториш достатъчно пъти, то ще формираш убеждение и отношение. С което заслужи презрението ми. Имал съм в годините доста опоненти, политически, дори противници, понякога и врагове, дори. Но малко са тези сред тях, които да са предизвиквали презрение.
ах! покъртен съм! място не си намирам!

смешник.

Quote (selected)
Колкото до моето изключване, ирония на съдбата е такива като теб да изключват такива като мен. Защото се е случвало и преди.
кво да ти кажа - периодично се случва разни незнайни работници и селяни да награбят вилите и кирките, и да подкарат тези със златните цукала. особено ако златноцукалестите откровено игнорират волята на над 3/4 от партийните членове, ярко изразена на пряк избор за председател. щото тогава освен за председател се гласуваше и за политиката на въпросният председател.

Quote (selected)
Леле, докъде съм изпаднал! onzi ми чете Устава

изпаднал, самозабравил се... да.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1165 -: Декември 11, 2021, 22:00:28 »
Та, казваш, разни незнайни работници и селяни подкрепиха капиталистката-приватизаторка Нинова и политиката и, сводима до атавистична хомофобия и реликтов нацонализъм, наречена консервативен соиализъм?  Ами ... да им е честита и пак да си я изберат. А къде отидоха 700 000 от тях? Само тази година колко от тях загуби другарката Нинова с некадърниците си? Или си харесахте, тези с кирките и вилите руг капиталист, по-лъскав? Че от Харвард. Нищо де! Те са сеа монументално коалиционни - досущ Работник и Колхозница на Мухина.  :m1273:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1166 -: Декември 11, 2021, 22:04:15 »
ау, ау, ау, какви ги редим, щото сме обидени за стамбулската.

да, точно това казвам - че партийните членове с огромно мнозинство подкрепиха нинова и водената от нея политика. колкото и на некои пишман партийни аристократи да не им харесва.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1167 -: Декември 11, 2021, 22:10:13 »
Та, казваш, разни незнайни работници и селяни подкрепиха капиталистката-приватизаторка Нинова и политиката и, сводима до атавистична хомофобия и реликтов нацонализъм, наречена консервативен соиализъм?  Ами ... да им е честита и пак да си я изберат. А къде отидоха 700 000 от тях? Само тази година колко от тях загуби другарката Нинова с некадърниците си? Или си харесахте, тези с кирките и вилите руг капиталист, по-лъскав? Че от Харвард. Нищо де! Те са сеа монументално коалиционни - досущ Работник и Колхозница на Мухина.  :m1273:

Фирмине.
Изберете си Станишев и си върнете 700 000.
Дали ще стане?
Т.е. дали ще го изберат?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1168 -: Декември 11, 2021, 22:11:07 »
ау, ау, ау, какви ги редим, щото сме обидени за стамбулската.

да, точно това казвам - че партийните членове с огромно мнозинство подкрепиха нинова и водената от нея политика. колкото и на некои пишман партийни аристократи да не им харесва.

А пък левите по убеждения българи не я подкрепиха с огромното си мнозинство, както и политиката и, щото я разбраха какво представлява. Най-накрая, изпращайки я почти там, дето и е мястото - в нищото.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1169 -: Декември 11, 2021, 22:17:17 »
Фирмине.
Изберете си Станишев и си върнете 700 000.
Дали ще стане?
Т.е. дали ще го изберат?
не могат. нинова пусна духа от бутилката, вече изборът е пряк. затова и плюят жаби и гущери.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1170 -: Декември 11, 2021, 22:17:43 »
Фирмине.
Изберете си Станишев и си върнете 700 000.
Дали ще стане?
Т.е. дали ще го изберат?
Станишев, където може и трябва, избран е.
Тук е нужна нов тип левица. Ама на малцина им стиска да я създадат. Обаче да не губим надежда.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1171 -: Декември 11, 2021, 22:19:08 »
А пък левите по убеждения българи не я подкрепиха с огромното си мнозинство, както и политиката и, щото я разбраха какво представлява. Най-накрая, изпращайки я почти там, дето и е мястото - в нищото.
нинова е председател на бсп. левите по убеждения българи имат пълното право да гласуват за когото си искат, стига да не са случайно партийни членове.

а партийни членове, които не гласуват за партията си, са нищожества. такива, които се хвалят с неподкрепянето на партията, в която били членували от 30 години, са особено гнусни нищожества.

особено гнусни.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1172 -: Декември 11, 2021, 22:19:54 »
Quote (selected)
Обаче да не губим надежда.

А, надайте се някой да ви я създаде, па вие да я яхнете на готово. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1173 -: Декември 11, 2021, 22:21:06 »
Станишев, където може и трябва, избран е.
айде пак къса памет. за да бъде избран, трябваше да бъде предложен. сещаш ли се кой направи предложението?

Quote (selected)
Тук е нужна нов тип левица. Ама на малцина им стиска да я създадат. Обаче да не губим надежда.
ъхъ. и автентична при това. ми хващай се, напускай бсп и я основавай. имаш - колко беше - 700 хиляди, дето само тебе чакат.

смешник :crying_with_laughter-3302:

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1174 -: Декември 11, 2021, 22:21:18 »
А пък левите по убеждения българи не я подкрепиха с огромното си мнозинство, както и политиката и, щото я разбраха какво представлява. Най-накрая, изпращайки я почти там, дето и е мястото - в нищото.

Има едно обяснение.
Но си мисля че на твоите "леви" спонсори едва ли ще им хареса.
Иначе си прав че с участието в това правителство тя убива партията.
Чети Анонимния.
Шансът беше да издигнат кандидат президент срещу Радев.
Нямаше да спечелят, но щяха да запазят партията с около 15-17% на изборите.
И трябваше да останат в опозиция, а не да влизат в колаборация с прокситата на Херо Мустафа.
Но за покойниците либо хорошо, либо ничего.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1175 -: Декември 11, 2021, 22:22:42 »
Станишев, където може и трябва, избран е.
Тук е нужна нов тип левица. Ама на малцина им стиска да я създадат. Обаче да не губим надежда.

Избран е ама някак си по някакъв начин.

Памфуций

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1176 -: Декември 11, 2021, 22:24:41 »
ъхъ, най-естественото е, няма съмнение. само дето преди пленума смешниците окудкудякаха всички достъпни им медии как трябва да има присъствен пленум, на който нинова да бъде моментално разкарана;
Само дето ОНЯ присъсътвен форум не се състоя, нали? Иначе може би друг, а не Нинова щеше да договаря участието във властта. Но ,след като вече Нинова е договорила участието в кокалицията, просто няма как да отхвърлят договореното от нея.
« Последна редакция: Декември 11, 2021, 22:30:40 от Бонго »

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1177 -: Декември 11, 2021, 22:34:11 »
onzi, аз в тази партия не съм влизал преди повече от 30 години заради боклуци като теб. Но пък е твърде възможно да я напусна. Просто в нея не остана нищо от това, което ме е привлякло някога, за да ме задържи днес. Нинова и негодниците около нея го унищожиха. Докато те са начело, мой глас за БСП няма да има. Иначе им ставам съучастник.  :no!:

Ъхъ.
За тия 30 г. не се притесняваше от разни партийни далавераджии.
Лицемер.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1178 -: Декември 11, 2021, 22:39:48 »
нинова е председател на бсп. левите по убеждения българи имат пълното право да гласуват за когото си искат, стига да не са случайно партийни членове.

а партийни членове, които не гласуват за партията си, са нищожества. такива, които се хвалят с неподкрепянето на партията, в която били членували от 30 години, са особено гнусни нищожества.

особено гнусни.

Ей, измет, влязъл съм в партията по убеждения. Подкрепял съм я по убеждения. Представлявал съм я във времена, когато това беше риск не само за моя живот и здраве, но и тези на близките ми. И пак заради убеждения. По същото това време костовашката куквица си оправяше живота с приватизация на Техноимпекс. И днес, ако я напусна, ще е пак заради убеждения. Убеждения, които съм запазил от комсомолските години, че и по-рано. И не, мечтата ми не е била да крача в един строй с боклуци като теб, които си въобразяват, че верността ми към идеята, към партията и Устава и, ще ме накарат да търпя вонята им. Аз съм бил винаги и съм свободен човек със свободна воля. Свободен съм влязъл, свободен съм бил и свободен ще я напусна БСП. Без да прикривам с Устава срама си да подкрепям тъй чужд на лявата идея човек като Корнелия Нинова. Не срещу тези мои 30 години в БСП, а именно заради тях, не съм гласувал за БСП. Когато врагът е в редовете ти, длъжен си да поемеш огъня. Нинова е враг на лявата идея. И ако, за да унищожим Нинова, трябва да нараним БСП, така да бъде. Иначе ще унищожим лявата идея в България, за дълго. А тя е по-голяма от БСП. БСП не я изчерпва. Тя, идеята, има живот и извън нея. Убеден съм в това. А аз действам според убежденията си.

Памфуций

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1179 -: Декември 11, 2021, 22:55:00 »
костовашката куквица
Аре без глупости. Нинова е толкова костовак , колкото аз съм Савската царица. 

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1180 -: Декември 11, 2021, 22:57:19 »
Само дето ОНЯ присъсътвен форум не се състоя, нали? Иначе може би друг, а не Нинова щеше да договаря участието във властта. Но ,след като вече Нинова е договорила участието в кокалицията, просто няма как да отхвърлят договореното от нея.
а бе ти не се ли усещаш колко си смешен? оня не се състоя, щото попозиционерите си го отложиха. и стигнахме до организирания от нинова. присъствен. и там некакси се оказа, че попозиционерите са поплювковци, плачещи пред камерите пред залата, и тихи като мишки вътре в нея.

обаче са мноо силни да цвъцкат отворени писма, наскоро имаше едно от дума, уж от всички работещи там, дето го няма нито на сайта на дума, нито в някой вестник.

толко за тях - парата им само и единствено в свирката отива.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1181 -: Декември 11, 2021, 23:07:08 »
Ей, измет, влязъл съм в партията по убеждения. Подкрепял съм я по убеждения. Представлявал съм я във времена, когато това беше риск не само за моя живот и здраве, но и тези на близките ми. И пак заради убеждения. По същото това време костовашката куквица си оправяше живота с приватизация на Техноимпекс. И днес, ако я напусна, ще е пак заради убеждения. Убеждения, които съм запазил от комсомолските години, че и по-рано. И не, мечтата ми не е била да крача в един строй с боклуци като теб, които си въобразяват, че верността ми към идеята, към партията и Устава и, ще ме накарат да търпя вонята им. Аз съм бил винаги и съм свободен човек със свободна воля. Свободен съм влязъл, свободен съм бил и свободен ще я напусна БСП. Без да прикривам с Устава срама си да подкрепям тъй чужд на лявата идея човек като Корнелия Нинова. Не срещу тези мои 30 години в БСП, а именно заради тях, не съм гласувал за БСП. Когато врагът е в редовете ти, длъжен си да поемеш огъня. Нинова е враг на лявата идея. И ако, за да унищожим Нинова, трябва да нараним БСП, така да бъде. Иначе ще унищожим лявата идея в България, за дълго. А тя е по-голяма от БСП. БСП не я изчерпва. Тя, идеята, има живот и извън нея. Убеден съм в това. А аз действам според убежденията си.

разпени ли се? първо, измет ще викаш на този, дето те гледа в огледалото, като се бръснеш. второ, винаги са ми били противни позьорите, дето са много принципни и толерантни, ама им е невъзможно да приемат решението на мнозинството, па кво да говорим да ги изпълняват.

и се чувстват горди да цвъцкат по разни форуми как не си понасят началниците, как не си понасят съпартийците, затова и не са подкрепили партията, в която били влезли 'по убеждения', как целият свят им е крив...

а бе що не си намериш една теменужка и да ѝ говориш? при костов помогна. частично.

трето, сещаш ли се, че огромното количество твои съпартийци си харесаха и избраха нинова, което директно означава, че за тях лявата идея се различава от твоята такава :crying_with_laughter-3302:

и последно - това "костовашката куквица" е поредната ти лъжа.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1182 -: Декември 11, 2021, 23:11:32 »
 :well_done-1299:
разпени ли се? първо, измет ще викаш на този, дето те гледа в огледалото, като се бръснеш. второ, винаги са ми били противни позьорите, дето са много принципни и толерантни, ама им е невъзможно да приемат решението на мнозинството, па кво да говорим да ги изпълняват.

и се чувстват горди да цвъцкат по разни форуми как не си понасят началниците, как не си понасят съпартийците, затова и не са подкрепили партията, в която били влезли 'по убеждения', как целият свят им е крив...

а бе що не си намериш една теменужка и да ѝ говориш? при костов помогна. частично.

трето, сещаш ли се, че огромното количество твои съпартийци си харесаха и избраха нинова, което директно означава, че за тях лявата идея се различава от твоята такава

и последно - това "костовашката куквица" е поредната ти лъжа.
:well_done-1299:

Памфуций

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1183 -: Декември 11, 2021, 23:37:23 »
а бе ти не се ли усещаш колко си смешен? оня не се състоя, щото попозиционерите си го отложиха.
Ти да видиш - ма наистина ли така стана?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1184 -: Декември 11, 2021, 23:52:25 »
ами финалът на цялата сага, в която имаше подписка без подписи, беше такъв:
Quote (selected)
"Предвид жестоките трагедии със загиналите в дом за възрастни хора, както и с пътници на автомагистрала Струма, отменяме искането за насрочването за днес на заседание на Националния съвет на БСП. Днес е време за мълчание и смирение."
още на https://news.bg/bulgaria/sotsialistite-skochili-na-ninova-se-otkazaha-ot-svikvane-na-rakovodnite-organi-zasega.html

обаче иде реч за друго - че като са искали пленум, би трябвало да са се подготвили. а те очевидно не са имали нищо, хич, нула, а бе тотално безхаберие и липса на подготовка за обсъждане на евентуалните имена на хора от бсп, които да участват в изпълнителната власт. това от една страна.

от друга, са се били или осрали, или попикали. и са си траяли като препикано мушкато.

от трета, очевидно не са се обзавели с кураж да се въздържат, да не говорим за гласуване против.

и в резултат са гласували с пълно единодушие. шейсет и четирима поплювковци. любимци на фирмин.

Памфуций

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1185 -: Декември 12, 2021, 00:17:56 »
ами финалът на цялата сага, в която имаше подписка без подписи, беше такъв:още на https://news.bg/bulgaria/sotsialistite-skochili-na-ninova-se-otkazaha-ot-svikvane-na-rakovodnite-organi-zasega.html

обаче иде реч за друго - че като са искали пленум, би трябвало да са се подготвили. а те очевидно не са имали нищо, хич, нула, а бе тотално безхаберие и липса на подготовка за обсъждане на евентуалните имена на хора от бсп, които да участват в изпълнителната власт. това от една страна.

от друга, са се били или осрали, или попикали. и са си траяли като препикано мушкато.

от трета, очевидно не са се обзавели с кураж да се въздържат, да не говорим за гласуване против.

и в резултат са гласували с пълно единодушие. шейсет и четирима поплювковци. любимци на фирмин.


Ъхъ... финалът е, че те се отказали след като станало ясно, че присъствен пленум няма да има  :nuts:
Какво не ти е ясно - това можеше да стане преди началото на преговорите за правителството. Веднъж, щом Нинова ги е започнала, никой няма да и и се пречка - това бе ясно и на нея и на опозицията. Каквото там ще се опитват да правят, ще го правят след гласуването на правителството, а най-вероятно през януари. 

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1186 -: Декември 12, 2021, 00:28:06 »
що риташ срещу фактите? имаха ли подписка - имаха. отложиха ли си я - отложиха я. после имаше ли присъствен пленум - имаше.

осраха ли се 'опозиционерите' на присъствения пленум - осраха се.

ти помниш ли колко точно членове на бсп подкрепиха кирчо на прекия избор? същия кирчо, дето зяпаше и рипаше за присъствен пленум? същия, дето там гасува само и единствено за решенията и личностите, срещу които на думи беше против?

Памфуций

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1187 -: Декември 12, 2021, 01:03:59 »
що риташ срещу фактите? имаха ли подписка - имаха. отложиха ли си я - отложиха я. после имаше ли присъствен пленум - имаше.

осраха ли се 'опозиционерите' на присъствения пленум - осраха се.

ти помниш ли колко точно членове на бсп подкрепиха кирчо на прекия избор? същия кирчо, дето зяпаше и рипаше за присъствен пленум? същия, дето там гасува само и единствено за решенията и личностите, срещу които на думи беше против?
Фактите са, че те "се отказаха", след като стана ясно, че присъствен пленум няма да има, а са назначени преговори
След това той стана безпредметен за тях, защото преговорите за правителството започнаха и те не искаха да излезе, че опропастяват преговорите.
Погледни си откога е информацията, която си пуснал - 23 ноември, в деня, в който започнаха срещите на експертните групи. Тя затова Нинова пусна снимката си от срещата с Кирил Петков- за да им отнеме инициативата.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1188 -: Декември 12, 2021, 03:01:31 »
Абе мамата им.
4 нищо не значещи министъра на БСП.
На следващите избори дано вземат 4%.
Корнелия не се реши да издигне някой срещу Радев.
Нямаше да спечели, но щеше да запази предишните 15%.
Но сега е нищо не значещ вицепремиер в правителство където даже чалгарите на Слави имат по-важни постове.
На всичките БСП-арски министерства им орязаха правомощията и финансите.
Май синчето в Щатите се оказа по-важно от членската маса.
Фирмин може да не тържествува.
Неговите хора са същите продажници.
Виждали сме ги що за стока са.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1189 -: Декември 12, 2021, 03:26:14 »
Това пък твърдение на какво се обляга? Ма то всеки вижда нещата различно. Виж на политолозите самонаречени, нещата са им предварително/изначално и вовеки ясни.
« Последна редакция: Декември 12, 2021, 07:10:25 от dabedabe »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1190 -: Декември 12, 2021, 09:02:37 »
Quote (selected)
„Да се въведат в националното законодателство всички елементи от Конвенцията на Съвета на Европа за превенция и борба с насилието срещу жени и домашното насилие, свързани с насилието срещу жени и домашното насилие“. Това дословно гласи една от точките в коалиционното споразумение.
https://glasove.com/categories/novini/news/priemaneto-na-istanbulskata-konventsiya-ofitsialno-razpisano-v-sporazumenieto-na-pp-bsp-itn-i-db
Упс!
Значи "принципната" позиция била по принцип принципно да се изтъргува съгласието срещу достъп до копанката. :pissed-891:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1191 -: Декември 12, 2021, 09:09:25 »
Quote (selected)
4 нищо не значещи министъра на БСП.

Да бе!
Единствената програма по социален фонд и всички пари по общоселскостопанска политика не значели нищо  :nuts:

Quote (selected)
Упс!

Що? Това винаги е било казвано точно по същия начин. Никъде не става дума за гревио и джендъри. Не разбирам защо се търси под вола теле

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1192 -: Декември 12, 2021, 09:24:19 »
Или Нинова са я преметнали или умишлено се прави на улава ( срещу малка благинка вероятно ).
Когато в НС влезе за разглеждане подобен проект между четенията ще напъпи с всички джендърски/европски щения.
Няма да има значение как ще гласува БСП, колко рубашки ще скъсат на трибуната, ГЕРБ като "конструктивна опозиция" с удоволствие ще подкрепят "европейският път" на България.
А, променливите ще запишат актив че са успели да приобщят и "добрата" част от ГЕРБ.
 :t2407:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1193 -: Декември 12, 2021, 09:40:02 »
Quote (selected)
Овчаров: Сега е моментът за смяна на ръководството на БСП
https://glasove.com/categories/skandalyt/news/ovcharov-sega-e-momentt-za-smyana-na-rkovodstvoto-na-bsp
Прилича ми на плнирано отстъпление на Нинова и поредната метаморфоза на БСП в още по-модерна и по-лява ( в добрият смисъл на думата ) черупка на партия.
Фирмин да почерпи, няма се налага да прави нова лява ...такова...
ЕС е вреден за вашето здраве!

Памфуций

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1194 -: Декември 12, 2021, 13:18:08 »
4 нищо не значещи министъра на БСП.

Не го слушай Калин какви ги бръщолеви. Селското стопанство е тлъсто дробче -там фондовете ще ги разпределя малък Шошо. Социалното си има еврохранилка, та и там не е без хич.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1195 -: Декември 12, 2021, 13:35:08 »
Абе току споменавате напоследък някакъв малък Шошо ли, малък Шиши ли, а аз не се сещам за кого иде реч. Бонго, подскажи, моля те.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1196 -: Декември 12, 2021, 13:47:27 »
и поредната метаморфоза на БСП в още по-модерна и по-лява ( в добрият смисъл на думата ) черупка на партия.

Не може двете едновременно. И по-лява, и по-модерна. Или едното, или другото. За да стане по-лява, трябва да започне да възприема марксистки постановки. Което не може да стане с БСП. За да стане по-модерна, трябва още повече да се либерализира Което е по-възможно. А това са движения в различни посоки.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1197 -: Декември 12, 2021, 13:50:26 »
Както питаше Къци:
Твое ляво или мое ляво?
Твое добро или мое?
"Добро" или добро? :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1198 -: Декември 12, 2021, 13:56:01 »
"Добро" или добро?

По-"добро" ще е ако стане по-лява, но такава не може да стане. По-лошо ще е ако стане по-модерна, каквато фирмините, милите, почти я направиха.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1199 -: Декември 12, 2021, 14:03:02 »
Абе току споменавате напоследък някакъв малък Шошо ли, малък Шиши ли, а аз не се сещам за кого иде реч. Бонго, подскажи, моля те.

Не е малък Шиши. Позволявам си да отговоря вместо Бонго, въпреки че не притежавам неговия авторитет...Иначе забелязвам, че и Бонго може да свързва две и две...И за да съм съвсем гадна, ще обясня , че на симбиозата яворгечев - дпс- кирчодобрев и се вижда финалът :nuts: