За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: ПРОКУРОРСКАТА САГА – в ЕС и у нас

(1/2) > >>

micky:

--- Цитат на: Firmin в Декември 09, 2019, 09:52:10 ---Например, Джиджи да се събуди посред най-тежкия си кошмар - Президентска Република с президент Бойко Методиев Борисов. Найс, а!
--- Край на цитат ---
Лопатов, иди свърши някаква работа за пет стинки, стига ръсил досадни бисери.
Например премести някоя папка. Хем лопатата да се понамести а то.... смърдиш.

Firmin:

--- Цитат на: micky в Декември 09, 2019, 10:02:15 ---
--- Цитат на: Firmin в Декември 09, 2019, 09:52:10 ---Например, Джиджи да се събуди посред най-тежкия си кошмар - Президентска Република с президент Бойко Методиев Борисов. Найс, а!
--- Край на цитат ---
Лопатов, иди свърши някаква работа за пет стинки, стига ръсил досадни бисери.
Например премести някоя папка. Хем лопатата да се понамести а то.... смърдиш.

--- Край на цитат ---

Досадни са ти,  :pissed-891:, щото то с дрънкане за руско оръжие и тъпанарски приказки по форумите не става. А смрад иде от теб - на руски партенки. Действат ти, щото, кат на котка валериан, нещастнико. 

За мен грижа нямай, и за папките, и за работата ми. Аз си я върша и то добре. Ами си помисли колко си жалък и безполезен ти в цялата тази работа. Ако имаш с кво, де ... Ама ... надали.

Джиджи:
И ген. Съби Събев – първи военен представител на България в НАТО.

По повод на Похода за мир и неутралитет на България, състоял се вчера в София:

– Този поход е по кремълска поръчка – чиста провокация!

– И къде беше полицията, за да реагира на вандалския акт срещу представителството на ЕК в София?!

– Тъй като сградата на ЕК беше „атакувана” с рохки яйца и залята на места с червена боя!

Защото като член на ЕС и НАТО, България НЕ може да остане НЕУТРАЛНА по отношение на войната, която се води в Украйна!!! :m1201:

buratinob:
Взе че снесе "новина", НАТО и ЕС воювали на територията на Украйна.
С кого ако не е тайна?

Джиджи:

--- Цитат на: buratinob в Май 22, 2023, 19:30:47 ---Взе че снесе "новина", НАТО и ЕС воювали на територията на Украйна.
С кого ако не е тайна?
--- Край на цитат ---

Четене с разбиране?!? Просто НЕ Е истина –   :suicide:  :))

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия