За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: Технически …

<< < (7/12) > >>

buratinob:
Преди да са ни изгонили в другата тема.
Няма големи домати с нетърговски вид ( тук са по късно), ама излязоха първите домашни  само малко сол, зехтин и стана амброзия.

AnonimusBG:

--- Цитат на: dabedabe в Юли 09, 2021, 22:04:27 ---Наблегни на нагърчения розов домат. Купих днеска на цена 3,99 лв. за килограм 4 броя с общо тегло 2,600 кг. Ще падне мъка. Не им трябват краставици, макар, че купих. Малко червен лук и магданоз, и зехтин естествено.

--- Край на цитат ---
Не зная какво му харесвате на розовия домат?
Аз като по-голям балама го карам само на кърмъза домат. Като го резнеш и го помиришеш ми се иска да изям поне 1 - 2 кг. от тях и без зехтин и другите екстри.
Само с хубаво питие (не уиски).

dabedabe:
Вече не сея домати. То е ясно, че току що откъснатия домат от градината е най-вкусен. И на пазара вече трудно се намират ароматни домати. Днес на Била, освен тези които купих, се предлагаха и  черни, кримски сорт, но доста едри и едни подобни на сърцето на Аблена. Не стимулираме нашия пазар и се докарахме до веригите.
...................
Тютю! Наприказвахме се. Запушиха ни устата. Айде да дремем. Че важни избори ни чакат.

wreckage:

--- Цитат на: ddantgwyn в Ноември 26, 2021, 14:40:05 ---променил си второто си твърдение. случайно трепване на пръстите ли е или …

--- Край на цитат ---
не съм променял нищо.

SgtTroy:

--- Цитат на: ddantgwyn в Ноември 26, 2021, 14:43:42 ---сигурно, но и вие прекалявате със сарказма и ехидното поведение.

--- Край на цитат ---

Кокошката или яйцето?  :m1708:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия