Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 19:25:50

Автор Тема: МВР-Враца се похвали с иззети 10 л ракия на Бъдни вечер  (Прочетена 1999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/mvr-vraca-se-pohvali-izzeti-10-l-rakiya-na-budni-vecher

Аз не знам дали мога да  ... таковата де :t10502: :t2407: :pissed-891: но от все сърце го правя. Дебилизмът в това действие минава всякакви допустими граници. Мога да напиша още много, но няма смисъл.

Задушавам се просто, все едно че съм попаднал в центъра на отходна яма! Господ да убие всички тези кретени превърнали България в ... - всеки сам може да допълни.
 :t10502: :t2407: :pissed-891:
« Последна редакция: Декември 25, 2019, 21:49:05 от Eisblock »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Феноменален успех за мильофците. А незаконен ошав или питка без бандерол открили ли са?
Конфискация "проведена" на Бъдни вечер!
ДЪНО!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Представям си каква сложна и перфектно планирана операция е била.
От 22.12 10-членен оперативен състав се е бил маскирал в околния храсталак в пълно бойно снаряжение.
На 24.12, след подадения (с милиционерска свирка) сигнал, храбрите бойци, след едночасова борба с неправомерно съпротивляващата се дамаджана, са я заловили и то без да ѝ нанесат сериозни щети.
Оперативният състав се е отървал с незначителни наранявания - двама са получили удари по главата (от колеги, в мелето), трима са с разкъсани униформи (храстите са се оказали трънки), а един е получил стомашно разстройство, след като съвсем правомерно е изял някакъв буркан на стопанина с лютеница, който се е оказал пред бомбиране и което се е получило впоследствие в героя.
Съдържанието на арестуваната дамаджана е неутрализирано веднага от целия състав, на място. Преди това двама от състава са били избрани, след теглен жребий, след което са били завързани на близки дървета с хуманната цел - предпазване от изкушение, за да бъдат в състояние да върнат героите обратно със служебните автомобили и да ги разтоварят без опасност за живота по домовете им.
ХВАЛА НА ТАКЪВИТЕ ПРАВОЗАЩИТНИЦИ!!!
 :937860: 

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 686
    • Профил
Докато ние празнуваме, хората работят. Следват заветите...
Quote (selected)
ГЕРБ: На страната ни не са необходими лозунги и празни обещания, а морал и много работа!

 :bluegrab:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Празници, всели се личния състав.
Предната вечер 24/25.12 барабар с МВР министъра, багери, специализирани части и ВИК Перник бяха влезли в двора на "Стомана". Разкопали трасето на водопровода да видят дали тръбата е спукана или има байпас за източване на вода. Замълчаха, няма обвинени  значи МВР шефовете са открили неоторизирано спукване на тръбата. Само новия глаДен прокурор не е бил там и Компира отсъстваше. Баце по презумпция заобикаля пернишко на разстояние един резервоар гориво на Жипката.
Идат интересни времена. Най-доброто предстои.

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/policiya-vleze-zavod-stomana-zaradi-iztochvane-na-voda
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Мистерията с изчезналата вода на перничани се разраства
Главсекът на МВР: "Това, което трябва да бъде установено, е много трудно за доказване"

Quote (selected)
В рамките на започналото разследване вече са образувани няколко досъдебни производства. Сформиран е екип от оперативни работници и разследващи полицаи от местната дирекция. От утре със заповед на главния секретар на МВР в Перник ще бъдат командировани полицаи от ГД "Национална полиция".

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/misteriyata-izcheznalata-voda-na-pernichani-se-razrastva

А служебни кучета?
Едно време със служебни кучета и багери какви чудеса постигаха.
Сигурно няма пари за телешки пържоли и затова не ги включват.

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Щом като МВР ще се занимава с проблемите на водите и водоснабдяването, нека закрием МОСВ и МРРБ!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: buratinob
А служебни кучета? Едно време със служебни кучета и багери какви чудеса постигаха.

И с гранатомети срещу заключили се вкъщи.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Викат им "брилянтни акции".

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
даже ювелирни
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Виноват, виноват! Точно ювелирни бяха!
Пък жертвите се заприходяват в графа Трудови злополуки Отпадъци от ювелирното производство.
« Последна редакция: Декември 27, 2019, 14:14:57 от Kole »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Според обема на присъдените обещетения, не просто ювелирни, ами и антикварни.  :smokin: