Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Юни 20, 2021, 03:44:07

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 11873 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

• Moderateurs
  • Коментари: 2948
    • Профил
Не. Щото не е сварил да им продаде бълг. гражданство.
Ми не си прав - не поради изтъкнатата от теб причина, а не може да ги сподели, защото са тайна! Само щири македонци разполагат с таз информация, която е недостъпна за историци, държи се далеч от интернета, изобщо вероятно ако ти я  кажат, след това те застрелват, да не би да се пишеш и ти македонец!  :t0153:

Неактивен Здравка

• Sr. Member
  • Коментари: 382
    • Профил
Асол, какъв ти е проблемът?! Беше започнала да се дърлиш и с мен за щяло и не щяло. Сега си заръфала Ной.  То верно, че магнитните бури зачестиха напоследък, а те не влияят добре на здравето на много хора, мЪ чак до там... :t26157: Или преобладаващото мнение на експерти всякакви, че БСП не отива на добре ти опъва нервите, не знам, но се успокой джанъм. Намали кафето, излизай по-често на чист въздух..

Неактивен Юмжагийн Целденбал

• Full Member
  • Коментари: 111
    • Профил
...магнитните бури зачестиха напоследък, а те не влияят добре на здравето на много хора...
-- Мама, что со мной? Все кругом кажутся тупыми по сравнению со мной, мое мнение всегда правильное, и все мне что--то должны.
-- У тебя распространенная болезнь, дочка, ты офигела.
 :smokin:  :nuts:

Неактивен Джиджи

• Just Member
  • Коментари: 8467
    • Профил

Неактивен Дозирис 2.0

• Just Member
  • Коментари: 1097
    • Профил
Благодаря за съдействието! Този коментар вече спокойно може да бъде изтрит:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1548.msg113839#msg113839

:)

Неактивен Ной

• Moderateurs
  • Коментари: 2948
    • Профил
От мен да мине, днес ми е ден за изпълняване на желания!  :ok:

Неактивен Бонго

• Just Member
  • Коментари: 1510
    • Профил
От мен да мине, днес ми е ден за изпълняване на желания!  :ok:

И на мен.
По желание на драгите зрители отричам се публично от екранното име "Памфуций", то аватара с черепа и шапката на ловец на вещици и ставам Varys (на български Варис), с кореспондираща картинка. 

Неактивен AnonimusBG

• Just Member
  • Коментари: 3732
    • Профил
Евнух по-политкоретно ли звучи?
Не е като да си с топки.
В крак с времето си.
Успехи.
https://en.wikipedia.org/wiki/Varys

Неактивен dabedabe

• Sr. Member
  • Коментари: 407
    • Профил
Поздравления!

Неактивен Джиджи

• Just Member
  • Коментари: 8467
    • Профил
Поздравления!

Джиджи донт тинк соу!  

Щото, ако Памфуций е решил да се преименува тук, би било най-добре да се върне на "Бонго".
Така, както си го знаем от Стария форум, както си го обичахме, но най-важното – както си го уважавахме!!!

« Последна редакция: Май 15, 2021, 01:02:44 от Джиджи »

Неактивен Бонго

• Just Member
  • Коментари: 1510
    • Профил
Джиджи донт тинк соу!  

Щото, ако Памфуций е решил да се преименува тук, би било най-добре да се върне на "Бонго".
Така, както си го знаем от Стария форум, както си го обичахме, но най-важното – както си го уважавахме!!!

За последен път ...

Неактивен buratinob

• Just Member
  • Коментари: 11590
    • Профил

Неактивен Nor1

• Just Member
  • Коментари: 5516
    • Профил
Цитат на: Бонго
Бонго

Така е най-добре  :th_up:

Неактивен Grumble

• Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
От известно време, винаги след отваряне на конкретна тема, получавам следното съобщение от защитната ми програма:
Quote (selected)
firefox.exe attempted to establish a connection relying on an unmatching security certificate to 62.44.102.29. We blocked the connection to keep your data safe since the used certificate was issued for a different web address than the targeted one.

Неактивен ddantgwyn

• Just Member
  • Коментари: 3763
    • Профил
От известно време, винаги след отваряне на конкретна тема, получавам следното съобщение от защитната ми програма:

От колко време?
There is no dark side of the moon really …

Неактивен Grumble

• Newbie
  • *
    • Профил
Трудно ми е да кажа точно от колко време, защото изтрих лога, но минимум от една седмица или малко повече. В началото не обърнах внимание, защото имаше подобен проблем със сертификат на uBlock Origin, но после забелязах, че това е IP адрес и като го проверих разбрах, че е от форума.

Неактивен ddantgwyn

• Just Member
    • Профил
Трудно ми е да кажа точно от колко време, защото изтрих лога, но минимум от една седмица или малко повече. В началото не обърнах внимание, защото имаше подобен проблем със сертификат на uBlock Origin, но после забелязах, че това е IP адрес и като го проверих разбрах, че е от форума.

А сега как е?

Ако пак дава проблем, ще помоля за част от лога на лични за да мога да видя какво точно става.

Неактивен Grumble

• Newbie
  • *
    • Профил
Добре. След малко ще изляза, ще се логна отново и ще опитам с произволна тема.

Неактивен Grumble

• Newbie
  • *
    • Профил
Няма промяна. При отваряне на темата с натискане на бутона за последна публикация се появява съобщението. Винаги едно и също.
Интересхо е друго, Когато гледам и отварям темите в По света се появява само при първата отворена по този начин тема, при следващите не се появява, но ако отида на Уводни се повтаря същото - при първата отворена тема съобшението го има, а при следващите  - не.

Неактивен ddantgwyn

• Just Member
    • Профил
Няма промяна. При отваряне на темата с натискане на бутона за последна публикация се появява съобщението. Винаги едно и също.
Интересхо е друго, Когато гледам и отварям темите в По света се появява само при първата отворена по този начин тема, при следващите не се появява, но ако отида на Уводни се повтаря същото - при първата отворена тема съобшението го има, а при следващите  - не.

Хъх, нямам тогава идея какво става.

По принцип, ако сертификатът е невалиден или не може да се провери валидността му, се изважда такова съобщение, но това става още при отваряне на заглавната страница на форума. Не би трябвало да се случва във вътрешните страници.

А има ли възможност да кажеш на браузъра, че вярваш на този сертификат, нищо че той не може да го провери?

Неактивен Grumble

• Newbie
  • *
    • Профил
Имам такава възможност и ще го направя, но преди това искам да ти опиша стъпка по стъпка какво се случи днес, защото на мен самия ми стана интересно.
Този път използвах Microsoft Surface Pro Tablet вместо лаптопа, но със същата OS (Windows 10 Pro 20H2), същия браузър (Firefox) и защитна система.
Отворих форума и се логнах. Отидох на Организационни и ги отворих, намерих Питанки към към модератори... и натиснах бутона за отваряне на последната публикация (в случая твоята). До тук  никакви съобщения.
Но после отидох на главната страница, отворих По света и натиснах бутона на последната публикация в темата за Белорусия. И съобщението моментално изкочи.

Неактивен ddantgwyn

• Just Member
    • Профил
Този път използвах Microsoft Surface Pro Tablet вместо лаптопа, но със същата OS (Windows 10 Pro 20H2), същия браузър (Firefox) и защитна система.

Каква е версията на firefox (макар, че би трябвало да е последната)?

Неактивен Дозирис 2.0

• Just Member
    • Профил
И аз съм с FF - никви такива съобщения не съм виждал. Освен тва Касперски обикновено пищи, ако има подобен проблем със сертификати. Отиди на privacy and security> clean data. Изчисти всичко. Проблемът би трябвало да изчезне. Ако не, сканирай със "Земана" или нещо от сорта.

Неактивен Grumble

• Newbie
  • *
    • Профил
Последния, но това няма значение, защото ситуацията е абсолютно същата и с MS Edge.

Неактивен Дозирис 2.0

• Just Member
    • Профил
Последния, но това няма значение, защото ситуацията е абсолютно същата и с MS Edge.

Чисти компа. Според мен си го напълнил с боклуци. Замисли се кво си инсталирал по времето, когато се е появило за първи път съобщението. Може да ползваш това:

https://www.bcuninstaller.com/

Неактивен Grumble

• Newbie
  • *
    • Профил
Дозирис 2.0,
Извинявай, но тези приказки са неуместни и не ми се продължават.
За да сме наясно, ползвам компютрите си изключително за работа и на тях няма боклуци, има много малко и само лицензирани програми. Касперски не ползвам и след много неприятен случай с него не му се доверявам. На програмата която ми сигнализира за неизправност доверявам, защото никога не ме е подвеждала и си е заслужила парите работейки повече от 15 год. без нито един пробив в сигурноста на множество компютри на съпруга, дъщери, зетьове и внуци които не са толкова внимателни като мен.
И последно, нищо не съм инсталирал защото както казах не обичам да се занимавам с глупости и ползвам ограничено количество програми които напълно ме устройват. Единствените инсталации са стандартните обновлевния от MS и обновленията на FF и MS Edge.

Неактивен Юмжагийн Целденбал

• Full Member
  • Коментари: 111
    • Профил

Неактивен AnonimusBG

• Just Member
  • Коментари: 3732
    • Профил
Дозирис 2.0,
Извинявай, но тези приказки са неуместни и не ми се продължават.
За да сме наясно, ползвам компютрите си изключително за работа и на тях няма боклуци, има много малко и само лицензирани програми. Касперски не ползвам и след много неприятен случай с него не му се доверявам. На програмата която ми сигнализира за неизправност доверявам, защото никога не ме е подвеждала и си е заслужила парите работейки повече от 15 год. без нито един пробив в сигурноста на множество компютри на съпруга, дъщери, зетьове и внуци които не са толкова внимателни като мен.
И последно, нищо не съм инсталирал защото както казах не обичам да се занимавам с глупости и ползвам ограничено количество програми които напълно ме устройват. Единствените инсталации са стандартните обновлевния от MS и обновленията на FF и MS Edge.

Сигурно е така, но е факт че се появява единствено при теб
Логично е тогава да търсиш проблема някъде при теб.

Неактивен Nor1

• Just Member
  • Коментари: 5516
    • Профил
За да сме наясно, ползвам компютрите си изключително за работа и на тях няма боклуци

За да сме наясно, на компютъра си имаш най-големия боклук - вирус, маскиран като ОС  :smokin: