Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 23:02:04

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 130017 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Бачо Кольо, комплот бе. Подозирам намесата на дългата ръка на ТБЗБХ. Къртици има навсякъде.

Памфуций

  • Гост
най-искрено те уверявам, че недоволството ми од начина, по който колегата потребител секуко интерпретира и стопанисва админския си ипостас, беше и остава напълно спонтанно.

Със сретствата на пародията и гротеската колегата потребител секуко сатиризира ролята на админа/модератора до ена натхвърляща здравия смисъл степен. Ас съм изцялото "за" острата сатира, обаче изграденият од секуко образ на админа паралелепипед напрао се сурва ф апсурдното.

Към другите админи/модове неам забелешки.

И аз така, макар да ми остана неясно защо собственици и админи заеха кръгова отбрана около толкова очевидното нарушение на Бъди и по тоя начин отприщиха поредната вълна изяснявания на отношения в стила "ти мене уважаваш ли ме".

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Понякога трябва да има някой като Кептъна да го израска на масата.
Рядко го прави, но в случая беше наложително.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Kaizer Soze

  • Гост
в кратце-да му то напукам на цекукото, смотан тъпоугълник, ако не бяхме смесена компания и не се 5ревожех за детската публика. Ваш:Лот Старозаветний

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Абе хора, вземете се в ръце. Да кажем някой някого не харесва, че бил пикал накриво примерно. Пардон! Ами нека всеки се погледне и помисли защо се напъва да драска тук. Да докаже че е голяма работа ли? Точно това ли е начинът? Лекият хумор е желателен, сарказмът не. Ма някой бил много учен? Е и? Защо кисне тук? Трябва да се научим на търпимост, нещо което много ни липсва.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
и имената ви се знаят, нали?

О, драги ... От няколко дни се питам, емпатично така някак, ако аз, Firmin, използвах този език, който, установявам, ползват не един и двама тук, включително ти, колко време щеше да им отнеме на дементорите, включително ти, да ме пратят/върнат в Азкабан.  :think:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
а що
докато нещата са възпитани и в рамките на майтапа - няма грижи

Майтап нося

не нося простотии в стил врекиджа, дето от четири дена само с мен се занимава, а аз не се смятам за най-голямата ценност на този форум и не изисквам чак толкова да ми се ходи по стъпките и да се подкудкудяква подир мен.....

та така....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
а що
докато нещата са възпитани и в рамките на майтапа - няма грижи

Майтап нося

не нося простотии в стил врекиджа, дето от четири дена само с мен се занимава, а аз не се смятам за най-голямата ценност на този форум и не изисквам чак толкова да ми се ходи по стъпките и да се подкудкудяква подир мен.....

та така....
Твърдо одричам да съм излизал извън рамките на добрия тон фопщуването си стебе, и резко одхвърлям инсинуацията, че съм прибягвал до "простотии" фнаште писмени размени.

Оддруга страна, изцяло и напълно споделям мнението ти, че не си най-големата ценност на тоа форум и съм убеден, че повечето колеги биха се солидаризирали с тебе по тоа въпрос.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Твърдо одричам да съм излизал извън рамките на добрия тон фопщуването си стебе, и резко одхвърлям инсинуацията, че съм прибягвал до "простотии" фнаште писмени размени.

Оддруга страна, изцяло и напълно споделям мнението ти, че не си най-големата ценност на тоа форум и съм убеден, че повечето колеги биха се солидаризирали с тебе по тоа въпрос.

както казах, върви подире ми и се заяжда, явно въобразявайки си че демонстрира нещо.

глей ся, вземи мерки, чак такава обсесия за нещо, за което уж не ти пука
а и си убеден че и на другите не им пука - не е на добро...

а иначе си отричай, кефи.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Изглежда, че "революционерите" в чашата с вода са тъждествени с тези, които напр. се влачат зад Кайли или "разни други" и се мъчат всякак си да изкарат другарчетата като последни тъпи оръфляци. При това, с напудрена правоверност - с вяра в Правата линия и най-вече, когато не им отърва да признаят факти, източници - дори най-тривиални мнения отлични от техните на "всепризнати Светейшества", да се гаврят нататък!

Няма какво да се лъжем дрогаре, възприет е тролският начин да не казват нищо, но майсторски да прекъсват всяка дискусия, особено когато не им отърва. Дали са се понаучили от отвратителното дебелоочие на официалните "медии", от менторите, вдъхновителите и владеещите ги или е някакъв заразен почин да са все "контри" - е отворен въпрос...

Сега гледам как са се навървили да хапят и препикават крачолите на Секуко... Мразят и Бъди, защото ги реже като вече побелели, мухлясали кисели краставици. И ако погледнем в сърцевината на проблема, би излязло, че има развихряне на нечии болни ега със стръв за завладяване на терена с "мнения" и налагане на собствен лигав, галещ няколкото нищожни същности с претенции за величие, стил! Някои са си останали същите като преди - от полутвърди до редки таквиз. За жалост се вижда девиация и в един-двама, преди години познати като уважавани, сериозни хора...

Продължаване на "дискусията" и де-факто осигуряване на горивен материал на споменатите лица, си е проблем на оторизираните да се грижат за хигиената на форума и разбира се - на тези, отдали труд, време и средства за да го създадат. Лигавенето с претенциите на някакви си псевдо "дисиденти" в полза на уж някаква си тяхна "демокрация", искане на "сметка" от админите и др. нападки, превръща цялата напудрена Претенциозност в настояща и същинска дермокрация. Синхронна с похвати стари като света. Изпитани начини употребявани сега и на глобално ниво. Но със сигурност не за доброто на плебса... Каквото Горе - такова и Долу.

Или: - Не са луди тези, които изяждат баницата, а тези които им позволяват!

Памфуций

  • Гост
Изглежда, че "революционерите" в чашата с вода са тъждествени с тези, които напр. се влачат зад Кайли или "разни други" и се мъчат всякак си да изкарат другарчетата като последни тъпи оръфляци. При това, с напудрена правоверност - с вяра в Правата линия и най-вече, когато не им отърва да признаят факти, източници - дори най-тривиални мнения отлични от техните на "всепризнати Светейшества", да се гаврят нататък!

Няма какво да се лъжем дрогаре, възприет е тролският начин да не казват нищо, но майсторски да прекъсват всяка дискусия, особено когато не им отърва. Дали са се понаучили от отвратителното дебелоочие на официалните "медии", от менторите, вдъхновителите и владеещите ги или е някакъв заразен почин да са все "контри" - е отворен въпрос...

Сега гледам как са се навървили да хапят и препикават крачолите на Секуко... Мразят и Бъди, защото ги реже като вече побелели, мухлясали кисели краставици. И ако погледнем в сърцевината на проблема, би излязло, че има развихряне на нечии болни ега със стръв за завладяване на терена с "мнения" и налагане на собствен лигав, галещ няколкото нищожни същности с претенции за величие, стил! Някои са си останали същите като преди - от полутвърди до редки таквиз. За жалост се вижда девиация и в един-двама, преди години познати като уважавани, сериозни хора...

Продължаване на "дискусията" и де-факто осигуряване на горивен материал на споменатите лица, си е проблем на оторизираните да се грижат за хигиената на форума и разбира се - на тези, отдали труд, време и средства за да го създадат. Лигавенето с претенциите на някакви си псевдо "дисиденти" в полза на уж някаква си тяхна "демокрация", искане на "сметка" от админите и др. нападки, превръща цялата напудрена Претенциозност в настояща и същинска дермокрация. Синхронна с похвати стари като света. Изпитани начини употребявани сега и на глобално ниво. Но със сигурност не за доброто на плебса... Каквото Горе - такова и Долу.

Или: - Не са луди тези, които изяждат баницата, а тези които им позволяват!
Айсе, що не не си припомниш вашите собствени писания, когато започваше тоя форум - как сте били преследвани, замразявани в стария форум, колко необективна била модерацията там, как някои тамошни форумци се ползвали с привилегии и прочее и прочее. Особено умилителни са оплакванията, че на един и същи форумец ВСИЧКИТЕ никове били репресирани  :nuts:
Не иде реч за демокрация, а за поне приблизително мерене с един аршин, че то - както вика Фирмин - се получава, че некои да са по-равни от другите.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Имам такъв въпрос. Ако съм си отворила тема, към която подхождам сериозно, но тая тема е налазена от хора, които влизат само за забавление, мога ли да ги сложа на игнор и да не влизам в диалог с тях, нито да ги чета?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Памфуций

  • Гост
Имаш право - независимо от обстоятелствата да сложиш всеки, който пожелаеш, на игнор. Същото се отанся и до отговоарянето - никой не те задължава да отговаряш на когото и да било, пък да влизаш в дискусия с когото и да било.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Имам такъв въпрос. Ако съм си отворила тема, към която подхождам сериозно, но тая тема е налазена от хора, които влизат само за забавление, мога ли да ги сложа на игнор и да не влизам в диалог с тях, нито да ги чета?

благодаря, бонго, че се изказваш от името на администрацията, към която е обръщението.

да, кайли, имаш право да сложиш троловете (и не само) на игнор, за да не се занимаваш с тях.

Грижа на администрацията, обаче, е да ги почисти, а и да ги замрази, когато прекалят с троленето и форума се превърне в кочина. Нещо, което тези тролове по всички признаци целят, а и сигурно най им харесва - да превръщат всичко на кочина. Такава среда явно им е и присъща, и комфортна, за разлика от на останалите участници....

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Благодаря, а мога ли да сложа модератор на игнор или каквото там се води НОЙ, защото тя не смята темата, която ме вълнува, за нещо друго, освен за забавление. И влиза в нея, за да спами и да се забавлява?

НОЙ
Изобщо не мога да схвана дали има все още някой, който чете тези две темички с друга цел, освен малко майтап по въпроса. 
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Памфуций

  • Гост
благодаря, бонго, че се изказваш от името на администрацията, към която е обръщението.
Моля, но няма защо, защото въпросът на Кайла е реторичен. Аз съм отговорил напълно неутрално и добронамерено (в смисъл да предотвратя нов кръг на ескалация) на въпрос, който цели  реакция от типа на твоята - пълна с квалификациии и пасивна агресия.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Независимо какво си отговорил, въпросът не беше към теб. И аз проблеми с паралелепипед нямам, не се чувствай длъжен да предотвратяващ несъществуващи проблеми.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
А с кого ще правя ексцесии, че ги предотвратяваш? Аз в тая тема я имам два поста до днес, я не.
Но ми идва много модератор да влезе с Ника си на модератор и да изказва горните твърдения, след като нееднократно е спамил в единствената тема, в която пиша редовно.
Ти що се намеси? И намесва ли се преди, като Пешо, рекидж и още много спореха с администрацията, че не съм влизала редовно да следя?
Ако си се намесвал и при тях, значи си по принцип роден модератор.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
темата е питания към....
а не тролене на....

.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Благодаря, а мога ли да сложа модератор на игнор или каквото там се води НОЙ, защото тя не смята темата, която ме вълнува, за нещо друго, освен за забавление. И влиза в нея, за да спами и да се забавлява?


всеки можеш да сложиш на игнор.
Ако сложиш админ/мод на игнор рискуваш да не разбереш какво се случва от типа на  предупреждения за офтопик, затвяряне на теми и наказания.
Не че се случва непрекъснато, но все пак-

Памфуций

  • Гост
А с кого ще правя ексцесии, че ги предотвратяваш? Аз в тая тема я имам два поста до днес, я не.
Но ми идва много модератор да влезе с Ника си на модератор и да изказва горните твърдения, след като нееднократно е спамил в единствената тема, в която пиша редовно.
Ти що се намеси? И намесва ли се преди, като Пешо, рекидж и още много спореха с администрацията, че не съм влизала редовно да следя?
Ако си се намесвал и при тях, значи си по принцип роден модератор.

1. По въпроса , че някой от администрацията влиза с ника си и участва в дебатите по същество, вече е дискутирано. Нещо повече - дисутирали сме и администратори, които не само влизат в спорове , но и дращят в мненията на опонентите си свои рецензии, че въпросните мнения били тролщини, манипулации и прочее нищо не значещи квалификации.
2. За кои "горни твърдения" иде реч? От милата размяна на реплики между теб и паралелепипеда излиза, че Ной е трол и замърсява "твоята" тема. Твоя - в смисъл, че предендираш за някакви екслузивни права кой да пише и да не пише там , че и какво да пише. Точно това се опитах да предотвратя. Но - както казах - изявата ти тук и сега е чисто реторическа и с определена цел , оказа се напразен , че и укорим моят опит.
3. Макар че (остави ме мене) получи два отговора, че можеш да поставиш ВСЕКИГО на игнор, твоя милост реши да уточни все пак, че иде реч за НОЙ - което още веднъж потвърждава, че целта на изявата ти не беше получаване на информация.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
всеки можеш да сложиш на игнор.
Ако сложиш админ/мод на игнор рискуваш да не разбереш какво се случва от типа на  предупреждения за офтопик, затвяряне на теми и наказания.
Не че се случва непрекъснато, но все пак-
А мога ли тогава да изискам НОЙ, като ще се весели в моята сериозна тема и ще я спами, да влиза с образа си на обикновен участник, за да не се налага да слагам модератор на игнор.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Бонго, наясно ли си, че освен ти и съмишлениците ти да можете да дискутирате онова, което не ви харесва, и инакомислещите имат същите права?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
А мога ли тогава да изискам НОЙ, като ще се весели в моята сериозна тема и ще я спами, да влиза с образа си на обикновен участник, за да не се налага да слагам модератор на игнор.

можеш да я помолиш, но не и да изискваш.
 

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
1. По въпроса , че някой от администрацията влиза с ника си и участва в дебатите по същество, вече е дискутирано. Нещо повече - дисутирали сме и администратори, които не само влизат в спорове , но и дращят в мненията на опонентите си свои рецензии, че въпросните мнения били тролщини, манипулации и прочее нищо не значещи квалификации.
2. За кои "горни твърдения" иде реч? От милата размяна на реплики между теб и паралелепипеда излиза, че Ной е трол и замърсява "твоята" тема. Твоя - в смисъл, че предендираш за някакви екслузивни права кой да пише и да не пише там , че и какво да пише. Точно това се опитах да предотвратя. Но - както казах - изявата ти тук и сега е чисто реторическа и с определена цел , оказа се напразен , че и укорим моят опит.
3. Макар че (остави ме мене) получи два отговора, че можеш да поставиш ВСЕКИГО на игнор, твоя милост реши да уточни все пак, че иде реч за НОЙ - което още веднъж потвърждава, че целта на изявата ти не беше получаване на информация.

благодаря, мистър на всяка торта бакпулвер.

сега остава да приложиш и собствените ти прененции към себе си и да се съобразиш с тях.

Памфуций

  • Гост
Бонго, наясно ли си, че освен ти и съмишлениците ти да можете да дискутирате онова, което не ви харесва, и инакомислещите имат същите права?
Не си спомням аз или "съмишлениците ми" да са изисквали някой да не пише в определени теми. Нито пък да сме предявявали претенции за ексклузивна собственост върху която и да е тема.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Не си спомням аз или "съмишлениците ми" да са изисквали някой да не пише в определени теми. Нито пък да сме предявявали претенции за ексклузивна собственост върху която и да е тема.

айде стига иезуитщини.

Човека не иска да не се пише в темите му, а да не се троли

пс. това е последното очевадно пояснение на тема администриране и права на администрацията, което ти правя. Не се прави на малоумен.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Памфуций

  • Гост
Проблемът е, че "тролене" в тоя форум има бая широка почва за интерпретация - за некои - да не посочвам - всичко, което не се връзва с мнението им е "тролене". 

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
айде стига иезуитщини.

Човека не иска да не се пише в темите му, а да не се троли

пс. това е последното очевадно пояснение на тема администриране и права на администрацията, което ти правя. Не се прави на малоумен.
да разбирам ли, че в този форум има частни теми?!? нещо като фейсбук страници?!? с "ти си ми приятел", "тебе не те искам"?!?
моля, дайте препратка към правилата уреждащи такива частни теми?!?

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
https://www.youtube.com/watch?v=9UDYFt_8ycw Полезно е да се знае от всички, които понастоящем са в Оймякон, или все някога ще бъдем.  В якутските бродирани с мъниста дамски ботушки и ръкавички с един пръст ми останаха очите.  ;)
---

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
да разбирам ли, че в този форум има частни теми?!? нещо като фейсбук страници?!? с "ти си ми приятел", "тебе не те искам"?!?
моля, дайте препратка към правилата уреждащи такива частни теми?!?

не точно.

ми не, не са като във фейсбук.

приятелите не са свързани с темите, но може да направиш съфорумник приятел.

правилата третират всички теми без изключение.

пояснявам - проблема в темите е това, че администрацията позволи тотално тролене от страна на няколко индивида тук, и те си въобразиха, че могат да правят каквото си искат. Така че по леко с бутонките, не става непрекъснато груби фалове да правиш и да си вярваш, че ще ти се разминава винаги.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Quote (selected)
Така че по леко с бутонките, не става непрекъснато груби фалове да правиш и да си вярваш, че ще ти се разминава винаги.
плашиш ли ме?!?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
плашиш ли ме?!?

казах  - не с бутонките, ти веднага скачаш.

тук темата е - както писах малко по-горе - въпроси към администрацията, а не място за троловете да се заяждат с администрацията-
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил


тук темата е - както писах малко по-горе - въпроси към администрацията, а не място за троловете да се заяждат с администрацията-

Иам въпрос към администрацията:

Редно ли е администрацията да излъчва свой говорител од средите на цивилните потребители и ако да, каква е установената процедура за избора му?

Вярвам, че администрацията ще сметне въпроса ми за достатъчно щекотлиф, за да си нахлузи админския идентитет и да одговори лично, е не през некво цивилно прокси, чиято юрисдикция върху форума е точно толкова никаква, колкото и моята. Или би треало да е.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Иам въпрос към администрацията:

Редно ли е администрацията да излъчва свой говорител од средите на цивилните потребители и ако да, каква е установената процедура за избора му?

Вярвам, че администрацията ще сметне въпроса ми за достатъчно щекотлиф, за да си нахлузи админския идентитет и да одговори лично, е не през некво цивилно прокси, чиято юрисдикция върху форума е точно толкова никаква, колкото и моята. Или би треало да е.

продължаваш да тролиш по въпрос, по който ти е отговаряно не веднъж.
ползвам повече от един акаунт включително и за дебъгване на проблеми във форума. и това е заявявано нееднократно.
И не си ти този, които може да държи сметка на админ/мод кога какъв акаунт ползва и защо.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
И не си ти този, които може да държи сметка на админ/мод кога какъв акаунт ползва и защо.

С това трябва да почне и свърши разговора.
Ако някой има проблеми с форума, модерацията/администрацията или не му достигат емотикони все някъде в нета може да си намери подходящ навес вместо да се оплаква тук.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Памфуций

  • Гост
И не си ти този, които може да държи сметка на админ/мод кога какъв акаунт ползва и защо
Но Кайли може да държи такава сметка на Ной?  Нещо повече ти я подпомагаш (да се надяваме - неволно) в това отношение, което аз се опитах да избегна!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
кого троля, админа ли?

Не виждам тука админ, но търпеливо очаквам да се появи и да одговори на любезно зададения одмен въпрос.

Quote (selected)
И не си ти този, които може да държи сметка на админ/мод кога какъв акаунт ползва и защо.

Тц, ас не държа сметка на админа, щото той одсъства. Нема как да искам сметка од някого, ако обекта на искането ми го нема.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Но Кайли може да държи такава сметка на Ной?  Нещо повече ти я подпомагаш (да се надяваме - неволно) в това отношение, което аз се опитах да избегна!

ми може да държи сметка на Ной.
След като и рекиджа, и ти, и команча смятате че може да държите сметка на мен
 що кайли да няма право да държи сметка на Ной? а?

и още. Не съм видял някъде кайли да изисква от ной да пише с  другия си ник в нейните теми
нито пък съм я видял  да ходи да пише под всяко мнение на Ной независимо къде е то и да я троли непрекъснато.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
кого троля, админа ли?

Не виждам тука админ, но търпеливо очаквам да се появи и да одговори на любезно зададения одмен въпрос.

Тц, ас не държа сметка на админа, щото той одсъства. Нема как да искам сметка од някого, ако обекта на искането ми го нема.

дотук.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Усърдието на Кайли да спасява света все повече се доближава до маниакалност.
Да успокои малко топката.
Каквото имаше да се каже по въпроса за ваксините и статистиките беше казано.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
тук е място за въпроси към администрацията и админ/мод отговори, а не за обсъждане на съфорумници.

Моля да не прекалявате в това отношение.

Моля.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
не точно.

ми не, не са като във фейсбук.

приятелите не са свързани с темите, но може да направиш съфорумник приятел.

правилата третират всички теми без изключение.

пояснявам - проблема в темите е това, че администрацията позволи тотално тролене от страна на няколко индивида тук, и те си въобразиха, че могат да правят каквото си искат. Така че по леко с бутонките, не става непрекъснато груби фалове да правиш и да си вярваш, че ще ти се разминава винаги.
с две думи претенциите на кайли кой да пише в „темата ѝ“ са неоснователни.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
с две думи претенциите на кайли кой да пише в „темата ѝ“ са неоснователни.

претенциите и не са КОЙ да и пише в темата, а КАК и КАКВО.

сиреч претенции да не я тролят.

Каквито претенции са основателни. И биха били основателни дори да не става дума за тема, създадена от нея.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
претенциите общо взето са ѝ да не пишем неща, които противоречат на тезата ѝ!
нали се сещаш какво означава това?!?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Кайли поне има теза, вие имате кауза - да оборим и по възможност осмеем Кайли.

П.П. Кайли също се е вживяла прекалено.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
претенциите общо взето са ѝ да не пишем неща, които противоречат на тезата ѝ!
нали се сещаш какво означава това?!?


Айде я остави тя все пак сама да разтълкува какво е искала да каже. 

Аз имам интерпретация и тя е, че не иска да бъде тролена.

Също така смятам, че Кайли е прекалено остра в реакциите си, и може да получи пак някой ден за успокояване,
но това в никакъв случай не оневинява опонентите и, нито означава че няма да бъдат охладени и те,
ако продължават така
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Quote (selected)
Кайли поне има теза, вие имате кауза - да оборим и по възможност осмеем Кайли.
да не би да разговарям с теб?!?мигар си модератор?!?
аз също имам теза - противна на кайлината! и?!?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Чакай да се подмажа! :notworthy:
Секуко, Нойка го обясни по добре:
Quote (selected)
Както преразказва тукашен журналист, "Не одобрявам изказните ви средства, но това не значи че не съм съгласен с идеята!"
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
да не би да разговарям с теб?!?мигар си модератор?!?
аз също имам теза - противна на кайлината! и?!?

да, администратор съм.
Това е малко повече от модератор, като включва всички права на модератор и има още няколко.

ми имай си я. Но какво мисли Кайли е меродавна да тълкува Кайли,
какво мисли администрацията сме меродавни да тълкуваме един модератор и двама администратора -

Така ясно ли става?

пъ съ джузепе....  O:-)
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
претенциите и не са КОЙ да и пише в темата, а КАК и КАКВО.

сиреч претенции да не я тролят.

Каквито претенции са основателни. И биха били основателни дори да не става дума за тема, създадена от нея.
ей тука е ключа от бараката, какво да пишем и когато не и хареса, го квалифицира като тролене!
ама стига по темата, може да стане така, че само тя да си вниса в темата каквото си иска и да си говори сама!
 ами като и харесва :nuts:

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
да, администратор съм.
Това е малко повече от модератор, като включва всички права на модератор и има още няколко.

ми имай си я. Но какво мисли Кайли е меродавна да тълкува Кайли,
какво мисли администрацията сме меродавни да тълкуваме един модератор и двама администратора -

Така ясно ли става?
ами да беше вдянал, като си администратор, че отговарях на буратиното, и той ли е, таковата .....

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
А мога ли тогава да изискам НОЙ, като ще се весели в моята сериозна тема и ще я спами, да влиза с образа си на обикновен участник, за да не се налага да слагам модератор на игнор.
Че какъв ти е проблемът да сложиш модератор на игнор, да не би да боли нещо?
А сега по въпроса за "твоята" и "сериозна" тема.

Първо, темите са общи, независимо кой ги е отворил. Защото това тук е форум, а не личен блог. Ако форматът не те устройва, има велико множество блогови платформи, доста голяма част безплатни също. Влизаш, създаваш, четеш си го самичка или с приятели и съмишленици. Никой не може да ти пипа нито информацията, нито коментарите. Те са си ТВОИ.

"Сериозна" тема можеше и да стане, ако имаше сериозно отношение към обсъждането на информацията в нея, а не основно заклинания и опити да се докаже недоказуемото. Мантрата за "неодобрените" ваксини е толкова досадна, че си запушвам носа като чета изблиците по нея. Всяко едно лекарство/ваксина е под постоянно наблюдение в периода на използването му. Десетки години след въвеждането му. Откъде мислиш са се появили тези листовки с по пет метра противопоказания!? Направо от разработващите го или все пак след някакво време на ползване? Добавяш към това манипулационната математика, която ползваш, "ваксата" като изказване и получаваш тема, в която спамът е единствено възможен начин на комуникация, ще ме прощаваш за откровеността! В този конкретно форум всички до един са грамотни, не съм чула за някой без чужди езици, така че могат да си откопаят каквато си искат информация. Опонентите ти не са загрижени за тяхната информация, според мен те се притесняват, че читателите ще бъдат подведени да си мислят, че твоят език и начин на "обсъждане" са единствено правилни. Наукообразно не е научно, съответно няма как да е сериозна такава тема.
Моето лично мнение е, че към този момент тези теми са излишни и форумно вредни.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
ей тука е ключа от бараката, какво да пишем и когато не и хареса, го квалифицира като тролене!
ама стига по темата, може да стане така, че само тя да си вниса в темата каквото си иска и да си говори сама!
 ами като и харесва :nuts:

ами като остане само тя да си вниса темата ще увисне и изсъхне, каквото става и с много други теми по други теми-

а дали и кое тролене тук е инкриминирано или не е окончателно решава администрацията, а не Кайли или ти.
 
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
ами да беше вдянал, като си администратор, че отговарях на буратиното, и той ли е, таковата .....

темата е за въпроси от страна на съфорумници към администрацията и за отговори от страна на администрацията.

лични разговори - на лични.

ако искате да са публични разговорите - отворете си тема и се обсъждайте там.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
бъди спокоен, няма да те занимавам повече, ясен си!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
претенциите и не са КОЙ да и пише в темата, а КАК и КАКВО.

сиреч претенции да не я тролят.

Каквито претенции са основателни. И биха били основателни дори да не става дума за тема, създадена от нея.
Проблемът е в това, че поднасяният от Кайли материал не става за нищо друго, освен за тролене. Не може да се направи от охлюв орел, толкова генни мутации даже Ковид няма да стърпи!  На заклинания за "ваксаните ще умрат до година време" съответният отговор е "ний сме безсмъртни, вече година и три дни!" Барми беше прав да почне поднасянето с "държа си чашата с третата ръка, която ми порасна от ваксините!"

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Проблемът е, че "тролене" в тоя форум има бая широка почва за интерпретация - за некои - да не посочвам - всичко, което не се връзва с мнението им е "тролене".
Факт!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Проблемът е в това, че поднасяният от Кайли материал не става за нищо друго, освен за тролене. Не може да се направи от охлюв орел, толкова генни мутации даже Ковид няма да стърпи!  На заклинания за "ваксаните ще умрат до година време" съответният отговор е "ний сме безсмъртни, вече година и три дни!" Барми беше прав да почне поднасянето с "държа си чашата с третата ръка, която ми порасна от ваксините!"

... това не оправдава троленето, btw-

Още по-малко оправдава агресията на троловете към всички останали, които им правят бележка, че прекаляват-
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Проблемът е, че "тролене" в тоя форум има бая широка почва за интерпретация - за некои - да не посочвам - всичко, което не се връзва с мнението им е "тролене".
Факт!

единствените, които имат право да определят какво е тролене тук са модератора и администраторите.

Другото е претенции на някои свръхамбициозни съфорумци да се изявяват като администрация в сянка,
без задължения, само с права. Няма как да им се получи.

Така че никакви съмнения що е тролене няма.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...