Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 14:03:53

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 131068 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
 
темата е за въпроси от страна на съфорумници към администрацията и за отговори от страна на администрацията.

Кога стане за въпроси от страна на поданиците към бюрокрацията и за отговори от страна на бюрокрацията, свирнете да се включа. Дотогава ...  :bored:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил

Кога стане за въпроси от страна на поданиците към бюрокрацията и за отговори от страна на бюрокрацията, свирнете да се включа. Дотогава ...  :bored:

създай такава тема и задай въпросите си или поднеси цветя там, което те влече.

тук темата по дефиниция е за друго-
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
... това не оправдава троленето, btw-

Още по-малко оправдава агресията на троловете към всички останали, които им правят бележка, че прекаляват-
Не може един материал да може да бъде усвояван единствено чрез тролене, а троленето да не бъде оправдано. Ако е така - закривам двете теми и пускам всички тролове от Оймякон!

В този случай, всеки един намек, коментар, бележка и прочие ще бъде приравняван на тролене, защото друг начин на адекватно отразяване на това, което се поства в двете коронавирусни тема, просто няма.

Иначе речено, всичко е тролене, закривай!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Quote (selected)
Иначе речено, всичко е тролене, закривай!
Спецпрокуратура?
Да!  :well_done-1299:
Гешефтура?
Цацаратура?
Само закриване ли?
 :t0135:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9562
    • Профил
Не може един материал да може да бъде усвояван единствено чрез тролене, а троленето да не бъде оправдано. Ако е така - закривам двете теми и пускам всички тролове от Оймякон!

В този случай, всеки един намек, коментар, бележка и прочие ще бъде приравняван на тролене, защото друг начин на адекватно отразяване на това, което се поства в двете коронавирусни тема, просто няма.

Иначе речено, всичко е тролене, закривай!
Ной, има поне няколко човека в тоя форум, които смятат, че материалите, които пускам, са в болшинството си добри и информацията си струва.
Ако не бяха тия няколко човека, отдавна да съм отсвирила темата и форума.
Да смяташ официални източници и линкове към некомпроментирани медии за тролене е нелепо.
Ако ти ще тролиш, щото си решила, че темата е за тролене, те моля или настоявам да го правиш през немодераторския си акаунт, за да те сложа на игнор или да ти отговарям като на равна.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ной, има поне няколко човека в тоя форум, които смятат, че материалите, които пускам, са в болшинството си добри и информацията си струва.
Ако не бяха тия няколко човека, отдавна да съм отсвирила темата и форума.
Да смяташ официални източници и линкове към некомпроментирани медии за тролене е нелепо.
Ако ти ще тролиш, щото си решила, че темата е за тролене, те моля или настоявам да го правиш през немодераторския си акаунт, за да те сложа на игнор или да ти отговарям като на равна.
След кратко, но интензивно колебание реших, че ще затворя двете досегашни короновирусни теми.
Наместо тях ще отворя тема, в която може да се пуска всякаква информация от трети източници БЕЗ КОМЕНТАР от форумеца, носещ информацията. Графика, цитат, линк - без коментар, по правилата на цитиране (например дългите статии се цитират до два абзаца, с указване на източника, и т.н.). Остават на всеобщо обозрение, всеки да си прави извода сам дали си струва или не. По този начин ще се спестят всички обвинения в тролене и саботаж.

Отдавна съществува договореност, че с мен може да се говори като с равна с този акаунт, защото немодераторският се ползва по време на отпуск само. Досега не съм изяла никого, независимо от слуховете за това.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
ами да беше вдянал, като си администратор, че отговарях на буратиното, и той ли е, таковата .....

ами да беше цитирал както се полага :smokin:.
the lamers club honourable member …

Неактивен Eos

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 2
    • Профил
СЕГА форум, беше затворен. Безалтернативна ли е алтернативата?! Алтернативата е според мен, да бъдат наложени наказателни мерки, като бъде затворен до края на годината форумът, та всеки да има време за преосмисляне.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
С какво темите за коронавируса са по-различни от другите теми? Нали може и по другите теми да няма коментари? Или може?
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
СЕГА форум, беше затворен. Безалтернативна ли е алтернативата?! Алтернативата е според мен, да бъдат наложени наказателни мерки, като бъде затворен до края на годината форумът, та всеки да има време за преосмисляне.
Розовопръстата, няма нужда да се затваря форумът - всеки може да отиде в ъгъла да мисли лично. И без да е наказан.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
След кратко, но интензивно колебание реших, че ще затворя двете досегашни короновирусни теми.
Наместо тях ще отворя тема, в която може да се пуска всякаква информация от трети източници БЕЗ КОМЕНТАР от форумеца, носещ информацията. Графика, цитат, линк - без коментар, по правилата на цитиране (например дългите статии се цитират до два абзаца, с указване на източника, и т.н.). Остават на всеобщо обозрение, всеки да си прави извода сам дали си струва или не. По този начин ще се спестят всички обвинения в тролене и саботаж.

Отдавна съществува договореност, че с мен може да се говори като с равна с този акаунт, защото немодераторският се ползва по време на отпуск само. Досега не съм изяла никого, независимо от слуховете за това.
Някои си правят грижи. И то напълно излишно  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Quote (selected)
Розовопръстата, няма нужда да се затваря форумът - всеки може да отиде в ъгъла да мисли лично. И без да е наказан.
Не съм гласувал в анкетата за затваряне, но дали да е така съдя по странични факти.
Спайка предрече, че щели били да отворят форума на Ся от декември, че даже и седмица по рано /ако не ме лъже старческата памет  :smokin:/.
Е, не му се получи на спая, очаквано,  защо трябва да си правим експерименти тук, по прогнози на игноранти?
Ото, към теб се обръщам - не иде реч за твоята анкета, споменах ти, че едва ли ще донесе нещо полезно, не ли?
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Не съм гласувал в анкетата за затваряне, но дали да е така съдя по странични факти.
Спайка предрече, че щели били да отворят форума на Ся от декември, че даже и седмица по рано /ако не ме лъже старческата памет  :smokin:/.
Е, не му се получи на спая, очаквано,  защо трябва да си правим експерименти тук, по прогнози на игноранти?
Ото, към теб се обръщам - не иде реч за твоята анкета, споменах ти, че едва ли ще донесе нещо полезно, не ли?
 :bigok:
Бепе, онази анкета не беше за затваряне, беше за тайм-аут, прочел си коментарите на някои индивиди, мислещи са за безценни и вечни за този форум. Не са.
Отзивите за онази анкета ме карат да мисля, че въпреки всичко трябваше ни се се даде време за осмисляне да какно ни е този форум.

Форумът на газетата умря, доказателство са новопредставилите се  тук тамошни участници, нищо старо не са забравили, нищо ново не са научили, прилагат старите ишерети, няма да стане.

Не съм съгласен, че всеки може сам да се оттегли в ъгъла и да преосмисли поведението и очакванията си - трябваше да бъдем принудени да го направим,  не стана, нейсе.

Мисля, че тук не е мястото да си глаголим по въпроса - ако искараме до догодина, вероятно ще нищим въпросите лично.

...и да се пазиш.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Quote (selected)
...и да се пазиш.
:)))
За кога бе човек?
Появи се спина, отличниците си от...ха, появи се демокрацията - пак отличниците си оплетоха кошницата, ся се появи ковида, пак ли аз да се пазя бре?
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Макар и съвсем отскоро, виждам в две теми два непримирими лагера. Воюват 24/7. Предлагам им да се пренесат в новоткритата тема за лекото стрелково оръжие и там да се пуцат на воля! Иначе целият форум се изпълни с гъст дим и мирис на барут, та не се диша.

Р.S. Прочее, в заглавието на темата фигурират и "собственици". В кавички или не, те не отговарят ли на питанките?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
За да изкара някой нещо дезинформация, трябва да го коментира, а той не може
Властите ще бъдат тези, които ще го изкарат дезинформация, а те нямат нужда да коментират нищо тук.
Задава се жестока, повсеместна и всеобхватна цензура! Не че сега няма цензура, но "это ещё цветочки".

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Властите ще бъдат тези, които ще го изкарат дезинформация, а те нямат нужда да коментират нищо тук.
Задава се жестока, повсеместна и всеобхватна цензура! Не че сега няма цензура, но "это ещё цветочки".
Ида, ида!  :giggie: :t0118:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
ндааа...
възрастни джентълмени в клубовете си в 11.30 по обяд, говорят за жени и политика, но вече мислят за супата със ситното фиде :bigok:

gossinger

  • Гост
Но Кайли може да държи такава сметка на Ной?  Нещо повече ти я подпомагаш (да се надяваме - неволно) в това отношение, което аз се опитах да избегна!

защо не добавиш и останалите, които държат сметка не само на ной, но и на останалите.

поименно, така както си споменал кайли.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Проблемът на този форум е нездравословното вземане на сериозно на собствената персона. Който не е съгласен с това, че АЗ съм по, по, най е трол, илитерат илюквото и да е. Интересното е, че от това ОКР страдат основно представителите на силния пол. Не един и двама от тях са вече във фаза ''кой /коя/ си ти, че имаш нахалството да не си съгласен/на/ с мен''. И разбира се, тежко и горко на несъгласния. Вярно е, че сезонът, кризите, перспективата...не ни дават поводи да гледаме по-ведро на нещата от живота, дори в навечерието на Рождество, но ако продължаваме все така, не си помагаме. Форумът се е стопил до два файтона хора. Интересни и имащи какво да кажат личности са дошли в Керпеденовото обшество, вероятно с идеята да запазят доброто от покойния СЕГАшен форум, но не са писали тук с години. Това не е добре. Никак. И трябва нещо да се направи. С повече търпение, уважение към инакомислещия, малко самоирония и повечко чувство за хумор.  Стана дълго, прощавайте, ако съм ви отегчила.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Защо когато некво мнение се премести в "кошчето" няма индикация кой го е сторил?

Не че требе се псуват членовете на "администрацията". Дан се размножават.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Защо когато некво мнение се премести в "кошчето" няма индикация кой го е сторил?

Не че требе се псуват членовете на "администрацията". Дан се размножават.

защото не си прочел какви са изискванията точно за тази тема -- никакви коментари, доколкото си спомням. само чисти материали.

иначе благодаря за пожеланията, ще ги предам по етапен ред.
the lamers club honourable member …

gossinger

  • Гост
Проблемът на този форум е нездравословното вземане на сериозно на собствената персона. Който не е съгласен с това, че АЗ съм по, по, най е трол, илитерат илюквото и да е. Интересното е, че от това ОКР страдат основно представителите на силния пол. Не един и двама от тях са вече във фаза ''кой /коя/ си ти, че имаш нахалството да не си съгласен/на/ с мен''. И разбира се, тежко и горко на несъгласния. Вярно е, че сезонът, кризите, перспективата...не ни дават поводи да гледаме по-ведро на нещата от живота, дори в навечерието на Рождество, но ако продължаваме все така, не си помагаме. Форумът се е стопил до два файтона хора. Интересни и имащи какво да кажат личности са дошли в Керпеденовото обшество, вероятно с идеята да запазят доброто от покойния СЕГАшен форум, но не са писали тук с години. Това не е добре. Никак. И трябва нещо да се направи. С повече търпение, уважение към инакомислещия, малко самоирония и повечко чувство за хумор.  Стана дълго, прощавайте, ако съм ви отегчила.

това към мен и останалите от %subj ли е адресирано или е предназначено за по-широката аудитория?

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
това към мен и останалите от %subj ли е адресирано или е предназначено за по-широката аудитория?
Де го чукаш, де се пука? Отнася се за всички без значение ранг и статус, за отказалите се да пишат, за прогонените поради лошо отношение, за мен самата разбира се, също.


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Защо когато некво мнение се премести в "кошчето" няма индикация кой го е сторил?
а защо трябва да има?

а мейл с извинение за това, че мнението ти е било изтрито, нема ли да поискаш?

разпищоленост се наблюдава напоследък, дааа :think:

gossinger

  • Гост
Де го чукаш, де се пука? Отнася се за всички без значение ранг и статус, за отказалите се да пишат, за прогонените поради лошо отношение, за мен самата разбира се, също.

така написано не става ясно. за това и попитах.

а и защото последните драми в този форум се въртят все около администрацията и модерацията на форума, а не до споменатите от вас неща.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Последните драми са само малка част от общата картина.  Модераторите също са смъртни, следователно несъвършени. Някои упреци към тях не са лишени от основание, но...Хора, които отделят лично време и средства да работят pro bono за добра кауза, дори и това да е виртуална кръчма в която всеки от посетителите носи различно на пиене е достойно за уважение.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Щом в този форум се появиха теми които не могат да се коментират, понеже модерацията не иска да се справи с 2-3 човека които редовно ги засират, нещата в него не отиват на добре. И да ми се трият постингите защото не отговаряли на условията които е поставил модератора за темата, за мен е неприемливо. Не разбирам как могат да се съгласят с подобна политика собствениците на форума. С 20 човека участници, да няма право човек да създаде тема която го интересува и в която иска да коментира, защото не можело да ги държат в някакви рамки??? Това е абсурд. Че нали точно за да се избяга от цензурата на Сега беше създаден този форум?
И може ли да се изтрие цял постинг, защото последното изречение в него е извод от цялата информация която го предхожда?
« Последна редакция: Декември 15, 2021, 14:59:48 от kas »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Щом в този форум се появиха теми които не могат да се коментират, понеже модерацията не иска да се справи с 2-3 човека които редовно ги засират, нещата в него не отиват на добре. И да ми се трият постингите защото не отговаряли на условията които е поставил модератора за темата, за мен е неприемливо. Не разбирам как могат да се съгласят с подобна политика собствениците на форума. С 20 човека участници, да няма право човек да създаде тема която го интересува и в която иска да коментира, защото не можело да ги държат в някакви рамки??? Това е абсурд. Че нали точно за да се избяга от цензурата на Сега беше създаден този форум?
И може ли да се изтрие цял постинг, защото последното изречение в него е извод от цялата информация която го предхожда?
Мамма миа, ми за какво има модератор, ако не може да поставя условия? Речено беше, в дадената тема всеки сам си прави изводите, тя е информационна.
И много моля да не се бъркат свободата и слободията - дето викаше дядо ми, ако не бяха требвали две думи, народът нямаше да ги измисли.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Темата за короновируса премина рамките на допустимото.
Пишете със същият плам и по другите теми.

Ген. грешка е модерацията да е открита, т.е. модераторите да са известни.
Екзекуторите винаги са анонимни.
От гледна точка на тяхната безопасност.
Тук се наблюдава явен пример, че прекалената демокрация и на демоса не е угодна.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Модераторът трябва да следи дали се спазва основното правило във всеки форум - дали не се преминава към обсъждане на личността на пишещия, или да се правят язвителни квалификации които даже и не са подкрепени с факти към неговите коментари. И онези участници които нарушават тези две елемнтарни условия - често и грубо, следва да се санкционират. Именно такива хора създават 99% от проблемите по форумите. Тук не съм забелязал да се реагира адекватно на груб, неучтив, неуважителен, пренебрежителен, агресивен изказ и отношение. А именно тук се крие ключа от палатката. Който няма нужното уважение и поведение към останалите и провокира конфликти, следва да бъде санкциониран.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Темата за короновируса премина рамките на допустимото.
темата на кайли премина рамките на допустимото с активното бездействие на модерацията. тролщините там бяха всячески поощрявани от 67, тя даже генерира ей тази безсмъртна сентенция
Проблемът е в това, че поднасяният от Кайли материал не става за нищо друго, освен за тролене.

след което въпросната тема беше затворена от въпросната модерация, сиреч това беше резултат от грешното решение да се поощри троленето. и се появи нова тема, където не може да има коментари. което ми навява една идейка.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Модераторът трябва да следи дали се спазва основното правило във всеки форум - дали не се преминава към обсъждане на личността на пишещия, или да се правят язвителни квалификации които даже и не са подкрепени с факти към неговите коментари. И онези участници които нарушават тези две елемнтарни условия - често и грубо, следва да се санкционират. Именно такива хора създават 99% от проблемите по форумите. Тук не съм забелязал да се реагира адекватно на груб, неучтив, неуважителен, пренебрежителен, агресивен изказ и отношение. А именно тук се крие ключа от палатката. Който няма нужното уважение и поведение към останалите и провокира конфликти, следва да бъде санкциониран.
Не мога да не се съглася с това.  :well_done-1299:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
И спри да ми казваш аз какво трябва и какво не трябва да правя, както и да коментираш моята личност, разбра ли?

Казах ти какво да правиш, за доброто на форума и твоето също.
И Фирмина ти го каза. Не си струва свещите.
Но като мислиш обратното, защо не се справиш сама със троленето?
Какво си хукнала да се жалваш, и за втори път да се обръща форумът с хастара навън

Памфуций

  • Гост
защо не добавиш и останалите, които държат сметка не само на ной, но и на останалите.

поименно, така както си споменал кайли.

Защото за пръв път забелязвам човек от администрацията да подпомага такова нещо. Кайли врътна интрига, на която един администратор (да не посочвам кой) реши, че трябва да съдейства.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
за протокола.

нито на модератора, нито на администраторите им са нужни някакви супер сложни комплоти за да замразят когото и каквото трябва. И заедно, и поотделно.

съжалявам те - живееш в някакъв измислен свят на сложни тройноусукани отношения и още по-страшни хикс-файлове и конспирации.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9562
    • Профил
Защото за пръв път забелязвам човек от администрацията да подпомага такова нещо. Кайли врътна интрига, на която един администратор (да не посочвам кой) реши, че трябва да съдейства.
това е интригата и не съм я въртяла аз


Проблемът е в това, че поднасяният от Кайли материал не става за нищо друго, освен за тролене.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

gossinger

  • Гост
Защото за пръв път забелязвам човек от администрацията да подпомага такова нещо. Кайли врътна интрига, на която един администратор (да не посочвам кой) реши, че трябва да съдейства.

за пръв път?!

ми то повечето от упреците срещу администрацията са, че е подпомагала троловете и простащината, не само срещу кайли? някой май беше споменал нещо за еднакъв аршин? може ли да го прилагате и вие?

единственият „упрек“, който мога да отправя към кайли е, че е взела темата за корона вируса прекалено много навътре и че не си проверява източниците и че не спазва правило № 3.

единствените двама, които са пускали интересни и полезни материали в тези теми са mae ashi и engels.

gossinger

  • Гост
това е интригата и не съм я въртяла аз

Проблемът е в това, че поднасяният от Кайли материал не става за нищо друго, освен за тролене.

абееее, истината е, че не всички материали, които качваш са качествени. аз лично не бих качвал нищо от twitter, facebook или някоя друга социална мрежа, само научни статии (такива има достатъчно).

Памфуций

  • Гост
за пръв път?!

ми то повечето от упреците срещу администрацията са, че е подпомагала троловете и простащината, не само срещу кайли? някой май беше споменал нещо за еднакъв аршин? може ли да го прилагате и вие?



Защо не прочетеш още веднъж какво съм написал и не провериш дали случайно не си минал леко встрани. Иначе забележката ми за аршините не в загубила валидност - но няма как да е иначе щом разсъждаме в категориите "собственици" и "гости".
Нарочно съм клъцнал оценяването кой е внесъл важни неща в оная тема, защото очевидно критериите се разминават .
 

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Нарочно съм клъцнал оценяването кой е внесъл важни неща в оная тема, защото очевидно критериите се разминават .
Според мен точно тези източници трябва да се разглеждат в един свободен форум.
Другите "правилните" не само текат от чешмата, ами бликат и от тоалетната, от тях има изобилно предлагане, нормално "цената" им да не е висока. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

gossinger

  • Гост
Защо не прочетеш още веднъж какво съм написал и не провериш дали случайно не си минал леко встрани. Иначе забележката ми за аршините не в загубила валидност - но няма как да е иначе щом разсъждаме в категориите "собственици" и "гости".


Защото за пръв път забелязвам човек от администрацията да подпомага такова нещо. Кайли врътна интрига, на която един администратор (да не посочвам кой) реши, че трябва да съдейства.

сега е твой ред да прочетеш още веднъж аз какво съм написал? дали това, че администрацията търпи досега осиращите теми, не е подпомагане всъщност, което ти не си забелязал. това е смисълът на въпроса ми.

та ако ще говориш за аршини, хайде първо да ги прилагаш върху себе си.

защото всички забелязахте простащината на кептъна, но удобно пропускате това, което примерно рекиджа прави по темите. за това и попитах дали ще искаш да ги назовеш всички поименно. явно не искаш. здраве да е.

Нарочно съм клъцнал оценяването кой е внесъл важни неща в оная тема, защото очевидно критериите се разминават .

значи оспорваш приноса на тях двамата?!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
:m1201: Кошчето, ака Recycle bin вече прелива със 185 парчета само от таа тема ...

Г-н Принце, съфсем скоро ше се наводниме ...
:pray:


gossinger

  • Гост
:m1201: Кошчето, ака Recycle bin вече прелива със 185 парчета само от таа тема ...

Г-н Принце, съфсем скоро ше се наводниме ...
:pray:

ами спрете да пишете коментари, подлежащи на изтриване и няма да ви се налага да плувате …

Памфуций

  • Гост
Като например информация за вааксинирали си антиваксерски активисти, която от темата за ваксините отиде в коша, нали?

gossinger

  • Гост
Като например информация за ваксинирали си антиваксерски активисти, която от темата за ваксините отиде в коша, нали?

да, защото не е вярно, че йошуа кимих се е ваксинирал. за справка -- неговото интервю.

и поднесено по начина, по който го поднесе wreckage, мястото му е в кошчето.

ще си припомниш ли как се квалифицираха подобни новини, пуснати от кайли от други участници?

PS и в момента газиш правило № 1. дано го осъзнаваш това.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
да, защото не е вярно, че йошуа кимих се е ваксинирал. за справка -- неговото интервю.

и поднесено по начина, по който го поднесе wreckage, мястото му е в кошчето.

ще си припомниш ли как се квалифицираха подобни новини, пуснати от кайли от други участници?

PS и в момента газиш правило № 1. дано го осъзнаваш това.
инфото за кимих го вкарах аз и там се казваше, че след прекарания ковид е решил да се ваксинира,
ама всуе .... :nuts:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
инфото за кимих го вкарах аз и там се казваше, че след прекарания ковид е решил да се ваксинира,
ама всуе .... :nuts:

четеш ли бонго какво е написал?

ама всуе :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Похвално е, че лъжлива или фалшива информация отива в кошчето, макар и доста селективно.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
четеш ли бонго какво е написал?

ама всуе :smokin:
ами нали искаш коректно цитиране и отговор?!? отговарям на госингер,не на бонго, защото
моят пост беше отговор на този на рекиджа, така се изясниха нещата, ама всуе! :smokin:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9562
    • Профил
Похвално е, че лъжлива или фалшива информация отива в кошчето, макар и доста селективно.
Що, ако пусна верни данни за процента починали ваксани от общия процент починали, това е фейк според теб и трябва да иде в кошчето?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

gossinger

  • Гост
ами нали искаш коректно цитиране и отговор?!? отговарям на госингер,не на бонго, защото
моят пост беше отговор на този на рекиджа, така се изясниха нещата, ама всуе! :smokin:

значи не си вкарал ти инфото за кимих, щом се е налагало да изясняваш на wreckage нещата.

още нещо неясно остана ли или всичко пак е било всуе?

и ти предлагам да спреш до тук.

Памфуций

  • Гост
да, защото не е вярно, че йошуа кимих се е ваксинирал. за справка -- неговото интервю.
PS и в момента газиш правило № 1. дано го осъзнаваш това.
Да, моя грешка - фиърс ме е коригирал, за което му благодаря , така че забележката ми остава .

gossinger

  • Гост
Да, моя грешка - фиърс ме е коригирал, за което му благодаря , така че забележката ми остава .

и от 185 изтрити коментара (според джиджи) намери точно за този да се хванеш?!

нещо за аршини се споменаваше преди време.

и пак ти споменавам правило № 1. трети предупреждение няма да има.


Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Що, ако пусна верни данни за процента починали ваксани от общия процент починали, това е фейк според теб и трябва да иде в кошчето?
Не, това не е фейк. Ако се опитваш да внушиш, че това означава нулева ефективност на ваксините без необходимите допълнителни аргументи, тогава е фейк.
Освен това, когато подробно се обясни, защо някакво твърдение или "новина" е фалшификат или манипулация, след това пак се повтори същото и на третия, четвъртия или последващ път вече не се обяснява защо е фалшификат, а се реагира като на такъв, реакцията отива в кошчето. Съвсем правилен и коректен подход, по моя лична преценка.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
да, защото не е вярно, че йошуа кимих се е ваксинирал. за справка -- неговото интервю.

и поднесено по начина, по който го поднесе wreckage, мястото му е в кошчето.

ще си припомниш ли как се квалифицираха подобни новини, пуснати от кайли от други участници?

PS и в момента газиш правило № 1. дано го осъзнаваш това.
Аз вероятно съм единствения, гледал интервюто на Кимих в неделя, в предаването Sportschau  на ARD.
В интервюто Кимих обстойно обясни позицията си - бил е против ваксинирането поради недостатъчната убедителност (за него) от ползата от ваксиниране, в последствие като контактен е бил изолиран 14 дни, след това получава положителен тест след тренировка с ваксинирани съотборници, боледувал, в момента е излекуван, има усложнения в белите дробове и евентуално ще започне пак тренировки след Нова година.
Не посочи от какво е боледувал.
На изричния въпрос на журналиста Кимих отговори, че би се ваксинирал ведната, но му отказват, защото се води оздравял/преболедувал (genesen) - 1G - и не го ваксинират.
Това е.
« Последна редакция: Декември 15, 2021, 21:52:01 от фелдкурат Ото Катц »
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Памфуций

  • Гост
и от 185 изтрити коментара (според джиджи) намери точно за този да се хванеш?!

нещо за аршини се споменаваше преди време.

и пак ти споменавам правило № 1. трети предупреждение няма да има.
Именно за аршините споменавам, защото сред тях мога да извадя и други , които подкрепят думите ми.
Говорейки за тях, може да прегледаш мненията на свещената крава секуко за последната половин година .

Quote (selected)
В интервюто Кимих обстойно обясни позицията си - бил е против ваксинирането поради недостатъчната убедителност (за него) от ползата от ваксиниране, в последствие като контактен е бил изолиран 14 дни, след това получава положителен тест след тренировка с ваксинирани съотборници, боледувал, в момента е излекуван, има усложнения в белите дробове и евентуално ще започне пак тренировки след Нова година.
Не посочи от какво е боледувал.

https://fcbayern.com/en/news/2021/12/fc-bayern-without-kimmich-till-the-end-of-the-year
Kimmich: "I'm happy my self-isolation caused by the coronavirus has ended. I'm doing very well, but I'm not yet able to train fully due to slight infiltrations in my lungs. I'll therefore do some rehabilitative training and can't wait to be fully back in action in January."

С което мисля да поогранича участието си в тоя форум, защото все повече ми изглежда на частна менажерия с домашни любимци. 

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
а земи да се поскриеш. да беше барем предводителя, за него се знае, че е добре с немския.
Quote (selected)
Der 26-Jährige verurteilt in diesem Zusammenhang, dass sein privates Umfeld mit in die Debatte einbezogen wurde. "Wir sprechen immer von Respekt, Tolerenz, Offenheit – und das sind genau Werte, die mir in meiner Diskussion extrem gefehlt haben."

Joshua Kimmich gilt nach überstandener Infektion als genesen. Dieser Status dauert eine gewisse Zeit an. Wenn der Zeitpunkt gekommen sei und ihm die Ärzte zu einer Impfung rieten, so Kimmich, werde er sich dann auch impfen lassen.
https://www.zdf.de/nachrichten/sport/fussball-fc-bayern-kimmich-zdf-interview-corona-100.html

можеш да го чуеш. и да помолиш някой, дето разбира немски, да ти обясни какво е казал :crying_with_laughter-3302:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
следващия път като се направиш на разбиращ от германски, щи пусна директно видеото да си го преведеш  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Баси безумието! Най-важното нещо не е животът ви, а дали ви редактират или ви позволяват да се дължите гаменски и да дразните околните във форума с идиотски заяждания и кретенско оригиналничене.  Всичко на този свят трябва да се върти около безценните мисли на сека средностатистическа  :i_sheepish: /и аз съм такава/ и претенциите й дали случайно не е  по-заслужила от пострестримите си. Аре спрете се бе! Има администратори и модератори. Точка. Ако не ви харесва - кандидатствайте за "постовете" им и после ще имате честта да се обяснявате като тях. Лигльовци!
п. п. Вижте се у кои теми сте особено активни. В интрижките и/или да с подигравате с някого. Да ви имам приоритетите! Иначе сте бъкани от претенции