Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 13:09:56

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 131055 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Памфуций

  • Гост
Цитирал съм сайт, който е на английски. От твоя сайт:
Zu einem Zeitpunkt, als er sich Ende November bereits mit dem Virus infiziert hatte, war sein Entschluss dann gereift, sich doch impfen zu lassen. Er hatte auch schon einen konkreten Termin. Sein Krankheitsverlauf sei weitgehend symptomfrei verlaufen. Er habe in der Zeit weder aber etwas geschmeckt noch etwas gerochen, sagte er in dem ZDF-Gespräch.
Кой според теб в вирусът, за който иде реч - малариен, може би? И кое преболедуване е било безсимптомно?
В следващия параграф е пояснено дори за такива като тебе:
Am Mittwoch dieser Woche erhielt Kimmich den abschließenden, negativen Test seiner Corona-Erkrankung. Da bei dieser Untersuchung aber kleinere Wasserablagerungen in der Lunge sichtbar wurden, kann er noch nicht wieder das volle Trainingsprogramm absolvieren. "Sonst besteht die Gefahr, dass das aufs Herz geht und dass ich dann längere Folgen davontrage." Ein Comeback ist nun frühestens zur Rückrunde Anfang Januar vorgesehen.

Но не - може би трябва да предположим, че е преболедувал от особено тежко възпалени хемороиди, които са дали вода в белите дробове. Въпреки, че изрично пише, че вече се е изчистил от Ковид  :i_sheepish:

ПП:
Quote (selected)
Ако не ви харесва - кандидатствайте за "постовете" им и после ще имате честта да се обяснявате като тях. Лигльовци!
Чудесна логика.
« Последна редакция: Декември 16, 2021, 00:50:41 от Бонго »

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Няма да споря с админите, работата ясна, паралелепида е прав даже като е седнал и т.н.

Ама тъй като темата е за въпроси към админите, да питам горди ли сте със слагането на бан за 14 дни за този пост:

Quote (selected)
Когато админите дойдоха за кайли...ами не, няма да мълча. Странно ми е желанието на админите да унижават потребители. Чисто човешки не се прави така.

Просто питам дали се гордеете. Само въпрос. Отговорът може да е "Да, горди сме, много достойно и коректно постъпихме"/"ми не сме горди". 

Питам. Не споря. Ма и вие отговорете честно. Поне за себе си.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Цитирал съм сайт, който е на английски. От твоя сайт:
Zu einem Zeitpunkt, als er sich Ende November bereits mit dem Virus infiziert hatte, war sein Entschluss dann gereift, sich doch impfen zu lassen. Er hatte auch schon einen konkreten Termin. Sein Krankheitsverlauf sei weitgehend symptomfrei verlaufen. Er habe in der Zeit weder aber etwas geschmeckt noch etwas gerochen, sagte er in dem ZDF-Gespräch.
Кой според теб в вирусът, за който иде реч - малариен, може би? И кое преболедуване е било безсимптомно?
В следващия параграф е пояснено дори за такива като тебе:
Am Mittwoch dieser Woche erhielt Kimmich den abschließenden, negativen Test seiner Corona-Erkrankung. Da bei dieser Untersuchung aber kleinere Wasserablagerungen in der Lunge sichtbar wurden, kann er noch nicht wieder das volle Trainingsprogramm absolvieren. "Sonst besteht die Gefahr, dass das aufs Herz geht und dass ich dann längere Folgen davontrage." Ein Comeback ist nun frühestens zur Rückrunde Anfang Januar vorgesehen.

Но не - може би трябва да предположим, че е преболедувал от особено тежко възпалени хемороиди, които са дали вода в белите дробове. Въпреки, че изрично пише, че вече се е изчистил от Ковид  :i_sheepish:

ПП: Чудесна логика.
...последно, за какво спориш?
Дискусията по повод Кимих стане като разговор между глухонеми.

Аз цитирах интервю, което лично гледах, раздразнен от нечии (не помня чии) опити да размахат името на този футболист като пример как антиваксерите се предават и ще се ваксинират.

С това приключвам - живеем в свободна и демократична държава - всеки може да изразява и отстоява позициите си.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Отговор #419 -: Днес в 00:42:54 »

 :t2015:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил

Питам. Не споря. Ма и вие отговорете честно. Поне за себе си.

наградата ти бе за цялостно творчество.

Ако продължаваш да се правиш на луд и да тролиш и да обиждаш,
а същевременно да се мъчиш да се изкараш сейнт уотър ъндринкед
доста често и дълго ще си седиш в охладено агрегатно състояние-


Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
наградата ти бе за цялостно творчество.

Демек съм бил цялостно несимпатичен на някой модератор, без да може да измисли конкретна причина? Ясно.

Ако продължаваш да се правиш на луд и да тролиш и да обиждаш,
а същевременно да се мъчиш да се изкараш сейнт уотър ъндринкед
доста често и дълго ще си седиш в охладено агрегатно състояние-

Доста ще се затрудниш да намериш пост, в който обиждам някого. За разлила от теб, който дори си стигал до там да кажеш, че не съм човек. Е, от админския профил, от другия не смееш да пишеш такива работи.

Впрочем, досещах се какво ще отговориш. Всеки си живее със собствената съвест. Мен ме радва това, че очевидно не намираш друг начин да ме затапиш, затова прибягваш до админските инструменти.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Демек съм бил цялостно несимпатичен на някой модератор, без да може да измисли конкретна причина? Ясно.
Доста ще се затрудниш да намериш пост, в който обиждам някого. За разлила от теб, който дори си стигал до там да кажеш, че не съм човек. Е, от админския профил, от другия не смееш да пишеш такива работи.

Впрочем, досещах се какво ще отговориш. Всеки си живее със собствената съвест. Мен ме радва това, че очевидно не намираш друг начин да ме затапиш, затова прибягваш до админските инструменти.

демек престани да даваш акъл на администрацията как да те тълкува и как да се съобразява с теб.

Нарушаваш правило но.1, знаеш че го нарушаваш, сам пишеш, че го нарушаваш, но държиш да бъдеш замразяван само по тази причина, която на теб ти се иска.

Ти нормален ли си?

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
демек престани да даваш акъл на администрацията как да те тълкува и как да се съобразява с теб.
Демек който има очи ще види и който има уши ще чуе. И по делата им ще ги познаете. Толкоз.

И нещо не към администрацията, а към потребителите..като дойдоха за някого, аз говорих. Когато дойдоха за мен, никой не каза нищо. Да не се чудите защо животът ви е такъв, какъвто е. И такъв ще си остане. Надявам се да сте щастливи с него, защото всеки получава точно толкова, колкото му се полага. А който не може по-малкото...еми не може и по-голямото. Казвам за да не се чудите, не за друго.
« Последна редакция: Декември 16, 2021, 23:43:38 от Yaroslav »

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Демек който има очи ще види и който има уши ще чуе. И по делата им ще ги познаете. Толкоз.

демек отиди и прочети правилата.
а после започни да ги спазваш.

и не ходи по петите на администрацията да изискваш особено отношение и специално пояснение.
И не се оплаквай после, че заради това си поведение се ползваш с особено отношение.

демек.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Quote (selected)
Казвам за да не се чудите, не за друго.
Не виждам някой да се чуди, но благодарим за грижата.
Ъъъъ...това на изпроводяк ли е или да не се радвам преждевременно?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Питанка към администратори и модератори:

Смятате ли за целесъобразно /щото аз смятам! / :lol:/ да ПРЕМЕСТИТЕ темата на Здравка „Четиридесет и седмо НС, лица, дела и документи”, създадена в Раздел „Теми на форумците”, например в  Раздел „Новините от деня” или „У нас”?!?

Тъй като темите на форумците са изключително „шарени” и тя се губи сред тях …


Например от дата Декември 4, 2021 г., на която е създадена, в нея има само 36 коментара,  а от Декември 14, 2021 г. никой не е влизал изобщо там!

А темите „А сега накъде” и „Избори Ноември’21”, чието естествено продължение е тази тема СЛЕД избора на поредното, обикновено НС, продължават да се пълнят така, както ние си знаемЕ и сме си свикнали …  :cool-1084:

Благодаря!


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А сега ще се опитам „само с 2 думи” да се съглася или не с някои от твърденията по-горе, като накрая дам и пример от собствения си живот …

Генерална грешка е модерацията да е открита, т.е. модераторите да са известни.
Екзекуторите винаги са анонимни. От гледна точка на тяхната безопасност.
Тук се наблюдава явен пример, че прекалената демокрация и на демоса не е угодна.
:thup:

и

… Иначе забележката ми за аршините не в загубила валидност,
но няма как да е иначе щом разсъждаме в категориите "собственици" и "гости".

Няма как да разсъждаваш в други категории, Бонго, тъй като /доколкото ми е известно!/ тук СОБСТВЕНИКЪТ е ЕДИН, но си има и антураж от администратор(и) и модератор(и), които ние трябва да уважаваме, тъй като СМЕ НА ГОСТИ !!!

Въпрос на ВЪЗПИТАНИЕ
, което пък на мен ми напомни за следния случай:

Бях на гости у приятелско семейство, което се развеждаше, а пък аз бях на страната на жената …

Тримата спорехме доста ожесточено, докато в един момент домакинът ме извади извън релси и аз го напсувах на майка
– нещо, което не бях правила нито преди това, нито пък съм правила след това … :t0120:

Веднага обаче се усетих, извиних се, че е непристойно да правя това у тях и си тръгнах със следните думи:

„В чужда КЪЩА или в чужд КЛУБ човек няма право да налага собствените си правила!!!”


И повече с тоя човек изобщо не сме се видели …

« Последна редакция: Декември 17, 2021, 10:58:16 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И накрая – Асол – но която надали съм вдигала някога палче ...  :)))

Баси безумието!
Най-важното нещо не е животът ви, а дали ви редактират или ви позволяват да се дължите гаменски и да дразните околните във форума с идиотски заяждания и кретенско оригиналничене.
-------
Аре спрете се бе! Има администратори и модератори. Точка.

Ако не ви харесва - кандидатствайте за "постовете" им и после ще имате честта да се обяснявате като тях. Лигльовци!
-------
Вижте се у кои теми сте особено активни. В интрижките и/или да с подигравате с някого.
Да ви имам приоритетите! Иначе сте бъкани от претенции
  :t2015:


Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Демек който има очи ще види и който има уши ще чуе. И по делата им ще ги познаете. Толкоз.

И нещо не към администрацията, а към потребителите..като дойдоха за някого, аз говорих. Когато дойдоха за мен, никой не каза нищо. Да не се чудите защо животът ви е такъв, какъвто е. И такъв ще си остане. Надявам се да сте щастливи с него, защото всеки получава точно толкова, колкото му се полага. А който не може по-малкото...еми не може и по-голямото. Казвам за да не се чудите, не за друго.

Когато дойдоха за Хер Фона, много хора се застъпиха за него. За теб - никой. Направи си сам сметката.  :smokin:

Памфуций

  • Гост
...последно, за какво спориш?
Дискусията по повод Кимих стане като разговор между глухонеми.

Аз цитирах интервю, което лично гледах, раздразнен от нечии (не помня чии) опити да размахат името на този футболист като пример как антиваксерите се предават и ще се ваксинират.

С това приключвам - живеем в свободна и демократична държава - всеки може да изразява и отстоява позициите си.

От сайта, цитиран от Онци:
Vielleicht musste ich auch erst das durchleben, was ich jetzt durchlebt habe. Natürlich, rückblickend gesehen, würde ich gerne die Entscheidung des Impfens früher treffen, aber zum damaligen Zeitpunkt war es mir eben nicht möglich.
Joshua Kimmich gegenüber dem ZDF


 
Според сайта на ЦДФ точно това е казал. Аз, с речници и граматики, си превеждам маркираното като:
разбира се, поглеждайки назад, бих искал да бях взел решението да се ваксинирам по-рано.
Може би греша - все пак никога не съм претендирал , че владея каквито и да е чужди езици, вкл. немски ....

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Понеже гледам, че напоследък форумът често е долу, дали наистина да не сложите един бутон "donate", за да се намалят тия прекъсвания?

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Понеже гледам, че напоследък форумът често е долу, дали наистина да не сложите един бутон "donate", за да се намалят тия прекъсвания?

последното спиране на форума вчера 1517-1710 беше по вина на ЧЕЗ и несработване на UPS
останалата част на въпроса ти оставям на собственика.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
А после токът бил скъп, а? Те ви мораториум! Прочее, за пореден път да попитам, кой е собственикът? Има ли адрес?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
А после токът бил скъп, а? Те ви мораториум! Прочее, за пореден път да попитам, кой е собственикът? Има ли адрес?

Според слуховете... ddantgwyn е собственик.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Бих се радвал, ако слуховете са верни. Но защо по слухове? Нали не говорим за офшорки?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Бих се радвал, ако слуховете са верни. Но защо по слухове? Нали не говорим за офшорки?

Ами защото аз документ за собственост не съм виждал. Само съм "чувал".

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Еле па я

Защо не отвориш в раздел „„Уводни„ темата „Добре дошли„ от начало
Това беше първата отворена тема.


Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Защо да отварям нова тема, като това е темата за питанки към началниците. И аз питам тука. Е, още чакам да ми разяснят непонятните иконки при писане на отговори, които вероятно са неясни и за мого народ.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Защо да отварям нова тема, като това е темата за питанки към началниците. И аз питам тука. Е, още чакам да ми разяснят непонятните иконки при писане на отговори, които вероятно са неясни и за мого народ.

не внимаваш. нито четеш внимателно, нито гледаш внимателно.

като сложиш маркера върху иконите, които са ти непонятни, ти се появява кратка подсказка за какво се използва.
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Не ти предлагам да отвориш тема, а да прочетеш темата от  началото, защото питаше кой кой е.
Ето наготово https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=52.0
За останалото си питай

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Навремето наричаха/наричахме форума на „Сега” най-интелигентния български форум.

Ами той, и „Керпеден” е вече на път да се превърне ф такъф, щом като и ник Мислителя от Оттатък /а тук – с ник Еле па я!/ e вече тъдява и не може да разбере:

Защо не отвориш в раздел „Уводни” темата „Добре дошли”

А е тръгнал да

Защо да отварям нова тема ...
  :too_funny-1052:

« Последна редакция: Декември 21, 2021, 19:39:20 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А отгоре на всичко, след като още с пристигането си тук ОПЛЮ всички тукашни емоджита като такива, заедно с мен самата, сега напира да му се разясняват „непонятните иконки при писане на отговори, които вероятно са неясни и за много народ”, който пък народ пише тук вече повече от 3 и половина години! :t1818:

Защото за него и емоджитата, и „непонятните иконки” са само КАРТИНКИ, каквито той  ненавижда изначално, поради което и не може да ги разбере, но важното е първо да ги ОПЛЮЕ …
Егати Мислителя …  :t0135:

« Последна редакция: Декември 21, 2021, 19:34:54 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
А отгоре на всичко, след като още с пристигането си тук ОПЛЮ всички тукашни емоджита като такива, заедно с мен самата, сега напира да му се разясняват „непонятните иконки при писане на отговори, които вероятно са неясни и за много народ”, който пък народ пише тук вече повече от 3 и половина години! :t1818:

Защото за него и емоджитата, и „непонятните иконки” са само КАРТИНКИ, каквито той  ненавижда изначално, поради което и не може да ги разбере, но важното е първо да ги ОПЛЮЕ …
Егати Мислителя …  :t0135:
Имам предложение!
Поне тая тема да е платена.
Който пише първо внася лепта, па после сипва кафява купчинка на метеното.
П.П. Къде да платя?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Алиса, благодаря за насоката, но най-малко съм се сетил да гледам в рубриката "Добре дошли!". Гледал съм в организационния отдел и в петте теми, занимаващи се с обсъждане на правила структури, а не съм намерил нищо дефинитивно записано. Еле па имена на собственици, хич.


Естествено, чел съм какво пише под иконките, но не ми стана ясно какво означават (някои от) самите надписи. Добре, приемам строгата присъда за неграмотност, лошо поведение и бягство от часовете, но наистина не знам какво да направя с надписа  [cоde], който в момента се появява. Щом на всички този надпис е ясен, някой да беше отговорил. Джиджи отново пише глупости, които не са отговор, а квалификации на личността ми с неуместен анализ на мои мнения. Ласкае някакви персони от умрелия форум и се жалва, че не съм сред тях. Ами не съм!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
наистина не знам какво да направя с надписа  [cоde], който в момента се появява. Щом на всички този надпис е ясен, някой да беше отговорил.

основното предназначение на този таг е да покаже написания текст с фиксиран шрифт (примерно courier).

и нали няма да питаш каква е разликата между двата шрифта?
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
@Еле па я!

Оставила съм в темата “Дъска за съобщения” депеша – за теб и за твоята баба! :)))
 
С което предлагам да сложим край на „войната”, към която ме предизвика ТИ.

А сега аз отивам да бачкам, нали настъпват празници …
:cool-1084:


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
 Еле па я!

Прочете ли началото на форума? :)))
А сега как го виждаш??

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Четем, четем... Ама много текст, та го виждам с кафеви кръгове. Ще опитам със студен компрес върху очите и пак ще продължа.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Четем, четем... Ама много текст, та го виждам с кафеви кръгове. Ще опитам със студен компрес върху очите и пак ще продължа.

по добре свърши със запознавателната част, и след това почвай подбъзикванията и задявките.

щото да не се окажеш поохладен преди да си разбрал защо, примерно....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
щото да не се окажеш поохладен преди да си разбрал защо, примерно....
Кой си ти, та ме заплашваш? Няма ли модератор тука, или администратор, та да те прочете? За питанки е тука, та питам! И настоятелно чакам за отговор!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Кой си ти, та ме заплашваш? Няма ли модератор тука, или администратор, та да те прочете? За питанки е тука, та питам! И настоятелно чакам за отговор!

Секуко и паралелепипеда са едно и също лице, което понякога забравя да си облече администраторската престилка.
Аз като по-просто число 67 съм избегнала този проблем, като изобщо пиша само от модераторския акаунт, освен ако не съм в отпуска.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Кой си ти, та ме заплашваш? Няма ли модератор тука, или администратор, та да те прочете? За питанки е тука, та питам! И настоятелно чакам за отговор!

не видях заплашване, ма щом казваш....

просто добронамерен съвет преди да се мяташ със спамене в темата за питане на едикоиси да си прочетеш упътването....

пъ съ. ако все пак ти се е сторило заплашване - сори, не беше такава идеята ми
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Ами перспективата за "поохлаждане" аз я възприемам като заплаха, та не знам... Изобщо туй явление Господне в две ипостаси не ми се нрави, но само в рамките на допустимото мнение.

Принце, вмъквам "код" и ето какво се получи.За какъв "куриер" става дума с тоя код, след като си има друга иконка за избор на шрифт? Ето го "куриера"! Май въпросът ми не е бил толкова глупав?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
За какъв "куриер" става дума с тоя код, след като си има друга иконка за избор на шрифт? Ето го "куриера"! Май въпросът ми не е бил толкова глупав?

прочети ме още веднъж, внимателно този път.
the lamers club honourable member …

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
"основното предназначение на този таг е да покаже написания текст с фиксиран шрифт (примерно courier).
и нали няма да питаш каква е разликата между двата шрифта
?"

Не веднъж, десет пъти те прочетох! Резултатът е един същ:
Ето го резултата!Де го фиксирания шрифт, "примерно courier"? Правя разлика и я виждам. Е, и? Разбери ме правилно: не искам да досаждам с въпросите си, а и нямам никаква нужда да използвам нещо повече от обикновените възможности на една стара пишеща машина. (Еле па да блъскам грамадни шрифтове в червено с гримасничещи идиоти!) Но така, както е предложена иконката, нищо не става ясно. Това беше.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Динамични групи(базирани на брой публикации)
Име   Звездички   Потребители   Минимум публикации
Newbie      108   0
Jr. Member   8   50
Full Member   10   100
Sr. Member   12   250
Just Member   59   500

Динамични групи(базирани на брой публикации)
Име Звездички Потребители Минимум публикации
Newbie * 108 0
Jr. Member ** 8 50
Full Member *** 10 100
Sr. Member **** 12 250
Just Member ***** 59 500
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Защо ти са  Мислителю такива сложни работи

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Ех, Алиске, "Мислител" ме наричаш, замислих се... Не че ми трябва. А сега се убеждавам, че нито ще ми потрябва, нито ще го разбера. Но виждам, че тука и "табель о рангах" има (в стари времена клиторология се е наричало, ама съвсем не значи това, дето ще си го помислиш!). Ей ги - флигел адютанти, унтер лейтенанти... Всичко от звездичките се определя, а те пък от стажа. Е, аз от казармата съм запомнил: чист пагон - чиста съвест! Хайде, че навън е студено...

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1266
    • Профил
Но виждам, че тука и "табель о рангах" има

Не се ли замисляте, че това може би си е в настройките на форума по подразбиране. А не е израз на влечение към пишкомерство.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Виноват, полковник! Не съм се замислял!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Ех, Алиске, "Мислител" ме наричаш, замислих се... Не че ми трябва. А сега се убеждавам, че нито ще ми потрябва, нито ще го разбера. Но виждам, че тука и "табель о рангах" има (в стари времена клиторология се е наричало, ама съвсем не значи това, дето ще си го помислиш!). Ей ги - флигел адютанти, унтер лейтенанти... Всичко от звездичките се определя, а те пък от стажа. Е, аз от казармата съм запомнил: чист пагон - чиста съвест! Хайде, че навън е студено...

Quote (selected)
Members are automatically assigned to a post count based membergroup depending on the number of posts they have made. As members' post counts change, they are automatically moved to the proper post-count based groups.
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
„А не е израз на влечение към пишкомерство.„

А, имаше и такива  влечения неотдавна, ноо..   :t0135:

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Сега видях, че имам всички основания да се радвам на "пагоните": без да се усетя, от "младенец" съм станал "сеньор"! Па може и до баш-член да додрапам...

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил

Секуко и паралелепипеда са едно и също лице, което понякога забравя да си облече администраторската престилка.
Аз като по-просто число 67 съм избегнала този проблем, като изобщо пиша само от модераторския акаунт, освен ако не съм в отпуска.
а AF къде зачезна?!? :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
„А не е израз на влечение към пишкомерство.„

А, имаше и такива  влечения неотдавна, ноо..  

Дай Боже, дай Боже ... :pray:


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Принце, дай една елхичка тука
Ние кво, да не сме ислямисти  :suicide:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
а AF къде зачезна?!? :nuts:
AF (AfterFreezer) беше добавено към 67 за да се различава от предфризерния ми период - аз една година отнесох само в Ская поради несъгласие с прочита на Лермонтови стихове. Кофти нещо е класиката, фрасва те едногодишен бан точно оттам, откъдето най-малко очакваш. После 67 остана в Ская, а 67AF пишеше в Сега.  :t0328:
Тук още не са ме фризирали за година, но ако се случи, ще си имам готова резервна самоличност. Само някой да се опита да ми я гепне!  :t0120:

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Хм, 67 било "просто число"... В тая питагорейска нумерология ще да се крие нещо, ама пуста математика... Какво ли му е простото?

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
AF (AfterFreezer) беше добавено към 67 за да се различава от предфризерния ми период - аз една година отнесох само в Ская поради несъгласие с прочита на Лермонтови стихове. Кофти нещо е класиката, фрасва те едногодишен бан точно оттам, откъдето най-малко очакваш. После 67 остана в Ская, а 67AF пишеше в Сега.  :t0328:
Тук още не са ме фризирали за година, но ако се случи, ще си имам готова резервна самоличност. Само някой да се опита да ми я гепне!  :t0120:
за това питам де, дали ти държи още хлад!?! :nuts:

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1266
    • Профил
Алиске, Здравчето е несравнима в намирането. Ама... да пробваме




Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
 ;) :m1924:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
за това питам де, дали ти държи още хлад!?! :nuts:
Напротив! Беше едно от най-продуктивните ми времена в смисъл на писане. Там Великанчо  мъ подхлъзнъ, та прописах пиеси, че чак ми ги и публикуваха, и диплом един получих, изобщо егото ми беше почесано всестранно. За на Бени внучето написах цикъл приказки, за други внучета също, малко неприлични други неща написах, абе аз що не се фризирам самостоятелно, а....

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
а де, пък се пишеш репресирана! :nuts:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
а де, пък се пишеш репресирана! :nuts:
А, това, че Сибир е полезен за здравето, е доказано още от декабристите. Когато е обявена амнистията, вече не помня от кой от царете, те се връщат бодри и активни, на фона на съвременниците си в столицата, част заминават из Европата, част се юрват даже да учат, повечето доживяват преклонни даже по наши сметки години.
Ползата не отменя наказанието.  :m1314:

Неактивен Джуджето Хаяско

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 49
    • Профил
Благодаря за приема, но ми е интересно защо системата/админите промениха заяването ми име и смениха "у" - то то на "а"? :-)