Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:14:05

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 127313 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Тъй като темата за "Оймякон" е затворена и само модератор & администратор могат да пишат там, си позволявам волността да открия настоящата тема - за питанки, не за коментари.

Та, има ли специални основания да бъде изтрита почти цялата тема за "Калина А."? Недоумявам например защо моя реплика към др. Фирмин е затрита, заедно с културната ни дискусия с него след това.
« Последна редакция: Февруари 01, 2020, 03:27:35 от фелдкурат Ото Катц »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Quote (selected)
да открия настоящата тема - за питанки, не за коментари
Ако има питанки все ще изскочи и някой коментар. Моят (без да съм администратор, модератор и собственик) е че "специалното основание" е всичколог със сапьорска лопатка и партийна книжка, и по-конкретно простащините и обидите, с които въпросният и подгласникът му Енгелс удавиха дискусията.
Мишън акомплишт, тъй да се каже.
« Последна редакция: Януари 08, 2020, 15:33:09 от Kole »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Quote (selected)
да открия настоящата тема - за питанки, не за коментари
Ако има питанки все ще изскочи и някой коментар. Моят (без да съм администратор, модератор и собственик) е че "специалното основание" е всичколог със сапьорска лопатка и партийна книжка, и по-конкретно простащините и обидите, с които въпросният и подгласникът му Енгелс удавиха дискусията.
Мишън акомплишт, тъй да се каже.
Така е за съжаление, на всеки който не е прочел достатъчно книги, другите му изглеждат като всичколози.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Здравейте, питащи!
Темата за Калина А. беше частично препратена в кръглата папка поради тона, неподходящ за отворен форум. Ако желаещите да ползват подобен тон не могат да се разделят с него, имат пълно право да си създадат закрит форум, с достъп до 18+ сигурност, и да се наричат на воля както си искат. Докато Кръчмата е открито място, където може да дойде всеки да пие едно кафе, и докато аз държа парцала, подобен тон ще бъде затриван в момента в който се докопам до него. Тук мястото е за прекарване на времето приятно, ако става с полза - още по-добре. Отходни ями в нета дал Бог, преместването там не е никак трудно, сиятелните носители на крамола ако не знаят пътя - да питат!
Ако си нямат партийни форуми - това не е проблем на Кръчмата.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Съжалявам да прочета горното.
Един формален отговор - затрити са и съвсем нормални и културни реплики, без връзка с ругаещите се,  чието оставане (на репликите) нямаше да навреди.
Сефте.
От мен толкоз, до следващата питанка.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
За съжаление нормалните реплики бяха отчаяно малцинство сред ненормалните, а за да останат без да висят без контекст, се изискваше време, с което вчера не разполагах. Така че покрай суровото отиде и сухото...  :apology-1312:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
А аз бях толкова обран в темата даже спелчека ползвах. :b0230:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Щом темата е за питанки, да питам и аз - кои са "модероаторите" ?  :m1731:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Щом темата е за питанки, да питам и аз - кои са "модероаторите" ?  :m1731:
Ной е модератор(ка). also known as 67.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Щом темата е за питанки, да питам и аз - кои са "модероаторите" ?  :m1731:
Ной е модератор(ка). also known as 67.
Е, друго имах предвид.  :nuts:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Щом темата е за питанки, да питам и аз - кои са "модероаторите" ?  :m1731:
Ной е модератор(ка). also known as 67.

Е, друго имах предвид.  :nuts:

какво друго?
the lamers club honourable member …

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Щом темата е за питанки, да питам и аз - кои са "модероаторите" ?  :m1731:
Ной е модератор(ка). also known as 67.

Е, друго имах предвид.  :nuts:

какво друго?
Нищо специално. Опитах се да се пошегувам, но днес явно не е ден за шегички.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Ринго, правописната грешка е моя, извинявам се, поправих я - няма да се повтаря повече.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Ринго, правописната грешка е моя, извинявам се, поправих я - няма да се повтаря повече.
Извинявай, нямах нищо специално предвид, просто опитах да се пошегувам безобидно.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Моето мнение за модерацията като институция е отдавна известно.
Нищо лично към човекът модератор ( даже го харесвам - ей тука сержанта ще ме нареди за лицемер ).
Имам реплика за фризирането на Асол.
Някой "офицери" с хипертрофирало его периодично се опитват да цакат със скрити в ръкава каре попове/дядовци Дядо 1, Дядо 2, Сун ДЗЪН и Ли ДРЪН  трябва да приемат фактът, че има и други карти в тестето. Ползваш ли нещо като аргумент редно е да очакваш да бъде оспорено, а не да прибягваш до тактиката:
"Леле, кво станА не ми пипайте свещените крави!"
После опонента е наред за фашист, хомофоб, въобще някаква лепкава гад дето се опитва да оцапа лачените обувки на ЗНАТНИЯ ВОЙН.
Относно китайските Му духовни дядовци така са представени,че  някой ако чете форума без да е запознат с началото има да се чуди какви са тия комиксови Херои дето постоянно се карат кой да вземе лопатката да си играе на пясъчника.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Don't feed the trolls

Трябва ли горната сентенция да бъде записана в правилата или все пак всички тук сте големи хора и можете сами да се сещате за нея?
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Опитваме се но понякога от жалост подхвърляме трошички. :bigok:

Още нещо за колегите.
Тук има всякакви фили и фоби някой мразят евреите, руснаците, американците ... други ги харесват.
Хора сме имаме право на емоции, но по-кротко.
Молбата ми е да ограничим остойностяването на сапуна.
Постоянно във форума висят няколко паячета и те търсят точно такива ключови думи.
Ще ми бъде неприятно, ако някой ден на Принца му се наложи да обяснява кой какво е писал тук и вместо да рисува зайчета на внучето да пише дълги обяснения в гешефтурата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Нищо специално. Опитах се да се пошегувам, но днес явно не е ден за шегички.
Нищо си му няма на деня, малко е захладняло, но инак всичко си е нормално.  :t0328:

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Нищо специално. Опитах се да се пошегувам, но днес явно не е ден за шегички.
Нищо си му няма на деня, малко е захладняло, но инак всичко си е нормално.  :t0328:
Уф, пак съм се изразил неточно - имах предвид "не ми е ден".
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Нищо специално. Опитах се да се пошегувам, но днес явно не е ден за шегички.
Нищо си му няма на деня, малко е захладняло, но инак всичко си е нормално.  :t0328:
Уф, пак съм се изразил неточно - имах предвид "не ми е ден".
А, това последното се лекува - добра компания, добро пиене (умерено), добро мезе... Пък и нали се сещаш за онази хартийка, на която пишело "И това ще мине!"  :t0328:

AnonimusBG

  • Гост
67
Не ми стана ясно аз какво съм виновен според Лили и Банши за драгинкото?
Ако не можеш да се оправяш не откривай тема.
Защо след това истериш "Ной,сега вече наистина е време да затвориш темата, моля!"
Ще го повторя.
Абе мацки.
Надявам се че можете да прилегнете до някой пич тази вечер.
Ако не е така пожелавам ви скоро да е така.
Лека и не се таковайте ако не е така.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Не ми стана ясно аз какво съм виновен според Лили и Банши за драгинкото?

не си, никой не те обвинява. Поне аз де. Не притеснявай хората, разменихме си мисли и всичко е наред.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
67
Не ми стана ясно аз какво съм виновен според Лили и Банши за драгинкото?
Ако не можеш да се оправяш не откривай тема.
Защо след това истериш "Ной,сега вече наистина е време да затвориш темата, моля!"
Ще го повторя.
Абе мацки.
Надявам се че можете да прилегнете до някой пич тази вечер.
Ако не е така пожелавам ви скоро да е така.
Лека и не се таковайте ако не е така.
Не е до оправяне, ами до съвети. Лилито искаше да си говорим за думичките, а ти минаваш към благопожелания (разбираемо от мъжка страна). Ами ако пичът хърка като дъскорезница, а? Или се опитва да ти гепи възглавницата с одеалото барабар, тогава?
Това, че не ти се е случвало да чуеш за драгинко - ами вече такива семейства, дето имат по толкоз деца, че да се налага нарицателно за всяко от тях, просто вече няма. Аз имам един девер и жена му за снаха и това е.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Има случаи, когато в сравнение нориньо ми прилича на паркетен лъв с изискани маниери  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Има случаи, когато в сравнение нориньо ми прилича на паркетен лъв с изискани маниери  :smokin:
Оставам с впечатление, че живееш за Норчо.
Лягаш и ставаш с неговото име.
Какво сънуваш не смея да предполагам.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Има случаи, когато в сравнение нориньо ми прилича на паркетен лъв с изискани маниери  :smokin:
Оставам с впечатление, че живееш за Норчо.
Лягаш и ставаш с неговото име.
Какво сънуваш не смея да предполагам.

Не съм забелязал.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Има случаи, когато в сравнение нориньо ми прилича на паркетен лъв с изискани маниери  :smokin:
Оставам с впечатление, че живееш за Норчо.
Лягаш и ставаш с неговото име.
Какво сънуваш не смея да предполагам.

Не съм забелязал.

Значи наистина си го приел за естествено състояние. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Нямаше ли някаква отворена тема където да се плюем индивидуално?
Така оцапахме цялата стена.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Нямаше ли някаква отворена тема където да се плюем индивидуално?
Така оцапахме цялата стена.
Споко, парцалът е вече влажен!  :bluegrab:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ако не можеш да се оправяш, не откривай тема.
  :0006: :light_bulb-1377: :0006:
« Последна редакция: Януари 13, 2020, 10:33:30 от Джиджи »

Неактивен Радо

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
Откриване на теми във всеки форум е нормално явление, но влизане в свирепи пререкания, гарнирани с нецензурни изрази, нарушаващи нормалната полемика - не!
Качественото държание е в резултат на растеж в семейство с възпитани родители, с подходящо образование и природен интелект.

Невъзпитаните родители с низка култура, са и с лошо образование, продукт на просташки гени в родствената линия и логично произвеждат егоцентрични личности със себичен характер и мания за величие, в чиято психология често откриваме и още по-пикантни състояния, охарактеризирани в литературата по психиатрия и психоанализа.

Простакът в ежедневието проличава веднага: чопли носа си, плюе по улицата, пърди и се оригва навсякъде, не си мие ръзцете след ползване на тоалетната, не се къпе всеки ден, счита целия свят виноват за неговите житейски несполуки, търси негативните причини за съществуването си във външни несъсществуващи фактори, като: "планът Ран-Ът", световният жид, мръсният капитализъм, г-н Путин и неговата шайка, милиардерът Дончо, кемтрейлите, имунизациите, космическата радиация и т.н.

Неговите протежета във форумите вършат подобни зулуми, но под друга форма.
 
За озаптяване на индивиди нарушаващи законите в обществото са създадени полицейски органи и съдилища - респективно, Модератори и Администратори във форумите.
Последните често изпълняват лекарски функции като хоспитализират "бунтовниците".

Лицата, които са получавали 11-метрови наказателни удари, най-често плюят по другите участници, считат живеещите в чужбина за   "майцепродавци", "родоотстъпници", "предатели без пукната пара в джоба", "дървета без корени", "миячи на чинии", "метачи на улиците", "западни или съветски подлоги" - според окраската на участника.

--

Живея и работя в Русия от 15 години. Наясно съм с руските форуми и блогове из които се пишат много дивотии, но всеки уважаващ себе си форум наритва набързо подобна сволоч, която развонява пространството с арогантно държание и "своеобразна лексика".

В България нещата са много по-демократични.
« Последна редакция: Януари 15, 2020, 01:30:57 от Радо »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Радо, добре дошъл!
ама що не откриеш първо една тема, пък после да видим мнението ти за този тъй сложен акт
аз примерно, се оказа ,че съм открила 38 теми, резултатът ,от което беше, че ми се наложи да си почина около 6 месеца, преди следващите откривания :bigok:
айде, ти си!
« Последна редакция: Януари 15, 2020, 08:16:27 от Lillian »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
*
Радо, започваш с летящ старт при "откриването" на коментарите си!!!  :t2027:
Bonne chance, ПИЧ!   :flower-1088:
« Последна редакция: Януари 15, 2020, 15:32:44 от Джиджи »

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...няколко питанки
(1) модераторът знае ли защо изчезнаха Ганий, Бъди, Тути, Дуцов, Фирмин-а?
(2) прави впечатление, че напоследък изненадващо изчезват (вероятно се трият) мнения вкл. и безобидни мой. Разяснението, че покрай сухото горяло и мокрото не ме устройва - приемливо ли ще бъде ако модераторката съобщава в оная, модераторската тема, кого и защо е изтрила?
Благодаря.
(3) умищлено или случайно модераторката търпи долното?
 
Quote (selected)
....
 :embarrassed-2156: :t1933: :crazy-2239: :hypnotised-3320: :crazy-1358:

:you_suck-874:Why the fuck – WTF?!! :you_suck-874:

...и това също:
Quote (selected)
       
g_ringo

А ти защо отваряш НОВА ТЕМА, след като от вчера съществува тема за Гешев с вече над 30 коментара?!
:no-883:
На интересен ли сЪ пра'иш?!!
 :m0955:
Само отваряш работа на Ной!!!

(4) след като на g се разрешава такава нерегламентирана лексика и дразнещо използване на всякакви мотикони, може ли аз да подписвам своите все по-редки писаници с това долното? Кой разбрал, разбрал.

Arschloch, du kannst mir den Buckel runterrutschen[
« Последна редакция: Януари 30, 2020, 18:36:20 от фелдкурат Ото Катц »

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Quote (selected)
....Да се беше обозначила най-малкото като 67, или поне като НОЙ-КА!!! :D

Щото на Ной – като Модератор, изобщо не му подхожда да си ЧАТ-и безметежно, без изобщо да се съобразява с иширети, подхвърлени му от форумци за това, което би трябвало да на прави, поради наложения във форума ЕЗОПОВСКИ ЕЗИК.

А само ползва "Керпеден", за да има къде да си излива ЛОГОРЕЯТА ...
...кис, кис - за горното своеволие и волнодумство русият модератор би разковал тази особа за разкриване на форумна самоличност...а последното изречение е поредното избиване на комплекси, или да?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
...няколко питанки
(1) модераторът знае ли защо изчезнаха Ганий, Бъди, Тути, Дуцов, Фирмин-а?
(2) прави впечатление, че напоследък изненадващо изчезват (вероятно се трият) мнения вкл. и безобидни мой. Разяснението, че покрай сухото горяло и мокрото не ме устройва - приемливо ли ще бъде ако модераторката съобщава в оная, модераторската тема, кого и защо е изтрила?
Благодаря.
(3) умищлено или случайно модераторката търпи долното?
 
Quote (selected)
....
 :embarrassed-2156: :t1933: :crazy-2239: :hypnotised-3320: :crazy-1358:

:you_suck-874:Why the fuck – WTF?!! :you_suck-874:

...и това също:
Quote (selected)
       
g_ringo

А ти защо отваряш НОВА ТЕМА, след като от вчера съществува тема за Гешев с вече над 30 коментара?!
:no-883:
На интересен ли сЪ пра'иш?!!
 :m0955:
Само отваряш работа на Ной!!!

(4) след като на g се разрешава такава нерегламентирана лексика и дразнещо използване на всякакви мотикони, може ли аз да подписвам своите все по-редки писаници с това долното? Кой разбрал, разбрал.

Arschloch, zu kannst mir den Buckel runterrutschen[
1) Фирмин не се е явявал след като му е изтекъл последният бан, предполагам е взел под внимание собствените си размисли от тук и е решил да ограничи загубите си:
"Единствената мотика, която съм настъпил, е че въобще съм на този форум, както и на Другото място. Защото личната ми (само)оценка е, че участието ми във форуми като този е форма на деградация. "Защо си го причиняваш?" - питат ме близките ми. Това, което си причинявам и причинявам, е свързано с единственото ценно - времето. А ако трябва да сме точни - действието, във физичен смисъл. Време-енергията тук, отнета невъзвратимо от хората, които обичам и на които съм длъжен и от работата, която обичам и за която съм длъжен. Принос, който не съм направил, противно на указаното от Еклесиаста. А ти ми говориш за някакви си мотики, че даже и закана и заплаха прозирам. Смешно е. И ти си смешна. Целия ти инвентар селскостопански, цялата ти железария от мотики не струва, няма цената и на миг от времето, което съм отнел и съм си отнел. Необратимо.  Пиша ти тук на теб, вместо да чета някоя от чудесните и интересни книги, които са до мен, на шкафчето ми, на една ръка разстояние. Ето това е загуба!"
Останалите се явяват епизодично, поне доколкото помня.
2) Отдавна не съм трила нищо, нито обидно, нито безобидно, освен една дребна задявка на ЗлаГад, ама той си знае защо.
3) Търпението е умишлено, в крайна сметка на човек трябва да му се дава възможност да се изявява понякога в целия си емотиконен блясък. Тъй щото да го видят всички, там се сещате за приказката за магарето и площада.  :smokin:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...мдааам, липсата на отговор по точка (4) ми дава обосновано право да подписвам писаниците си по цитирания начин - благодаря за което;

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
...мдааам, липсата на отговор по точка (4) ми дава обосновано право да подписвам писаниците си по цитирания начин - благодаря за което;
Драги ми фелдкурате, вие като един човек чел за Швейк, със сигурност се досещате, че отговорът на точка (4) е в отговора на точка (3).  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Arschloch, zu kannst mir den Buckel runterrutschen

Много як емотикон. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Ауф Топикен мит гросе Намигвациен

Quote (selected)
Arschloch, du kannst mir den Buckel runterrutschen
Бих казАл, че даже съвсем литературно и на хохдойч си се изказвате.
Любезно ще подскажа едно leck mich am A. или още по-разпространеното f. dich ins Knie, което много лесно се разбира и от всеки нешпрехащ.
Мир и либоф!
 :t0328:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...благодаря, Коле, за оценката на беглите ми езикови познания, и трите стават - особено това последното - ще ги редувам, както ми текне ...

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
So eine verfickte Scheiße!
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Quote (selected)
3) Търпението е умишлено, в крайна сметка на човек трябва да му се дава възможност да се изявява понякога в целия си емотиконен блясък. Тъй щото да го видят всички, там се сещате за приказката за магарето и площада.
Хм, това 'понякога' май се превърна в 'постоянно'. А магарето се изявява на площада втора година вече.
Едва ли е въпрос на търпение.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
С Жижи е забавно, какво сте й скочили :t0106:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
С Жижи е забавно, какво сте й скочили :t0106:

Според мен завиждат. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
какво става тук?
достолепни мъже се опитват да се разправят с Джиджи, чак и помощ искат :image008:
оставете момичето на мира, хайде Джиджи да ви е кусурът!
не мога да си представя ако и тя си тръгне оттук :image008:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
С Жижи е забавно, какво сте й скочили :t0106:

Съгласен. Черешката на тортата направо.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Стига с тоз гнил либерализъм, колега Лили. 8)  Ако са решили да и слагат намордник, както тя предложи за Грета, да слагат.
И какво ще стане, ако тя си тръгне ли? На нейно място ще дойде друг, например Чоки.  :bigok:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Платена обява:
Quote (selected)
Заменям едно Джиджи за един Чоки, без доплащане!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Стига с тоз гнил либерализъм, колега Лили
ааа,без!
щом някой е нападнат,винаги може да разчита на подкрепата ми -президент, олигарх, Джиджи
особено ако нападателите са повече и се опитват да официализират ситуацията чрез администрацията , в случая Ной
без! :bigok:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Платена обява:
Quote (selected)
Заменям едно Джиджи за един Чоки, без доплащане!
никви замени, Джиджи да си стои, Чоки ,ако се успокоил, да идва!
Фирмин също! точно сега много липсва!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Quote (selected)
щом някой е нападнат,винаги може да разчита на подкрепата ми -президент, олигарх, Джиджи
Наших бьют!

Едно емотиконче ми каза, че госпожица L'amoroso може и да не се зарадва на такавъз подкрепа.

Питанки нямам. Тенкю.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
ако имаш предвид моето емотиконче, то показва само неизменното ми добро отношение към Банши
за Джиджи съм напълно сериозна!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Хайде сега, големи хора сте, а се джафкате като кутрета.

Светът е шарен и няма никакво значение колко големи са буквите и емотиконите кои са. Стига да не задръстват сервърите. Важното е каква мисъл се поставя на всеобозрение. И да не се обиждат директно опонентите, членовете на това малко съобщество. То "навънка" е такава свинщина и кочина, че (от друга страна) е разбираемо едно всеобщо озлобление и вдигане на кръвното. Но все пак, хайде по-кротки да сме. Каква е файдата и тук да останат само една две мъртви души, непогребани виртуални зомбита?

Заради окъканите партии ли да се тепаме? Затуй и Фирмин бе малко недолюбван, от мен най-вече заради джендъррастията, но ... не го четях или прескачах, само рядко го ощастливявах с някакъв отговор.

- Но той, Чоки, Кептъна (да не се пали толкоз заради експоненциалната Джиджи  :smokin:) и цял ред други са достатъчно ценни събеседници, за да е жалко ако ги няма. Даже и г-н Аделин Марини трябва да поканим - таман ще (п)оживи форума...
 8)
И така, нека има мир и любов (за плътска - не знам...) и малце ритане по кокалчетата - но дискретно, ей!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Съгласен!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
за Джиджи съм напълно сериозна!
Благодаря, Лили, за подкрепата и се извинявам, че го правя чак сега. :blow_kisses-1105:

Независимо от това, че си ме турила в една категория с ПРЕЗИДЕНТ и ОЛИГАРХ ... :D

Надявам се, че вече си се уверила, че подробности от този род са ми "през penem" – латинска сентенция!!!  :cool-1084:

И на мен Фирмин вече също ми липсва – само да можеше да преодолее ЕГО-то си ...

Но имам най-вече благодарности към теб за следното:

Quote (selected)
... особено ако нападателите са повече и се опитват да официализират ситуацията чрез администрацията, в случая Ной
:raise_the_roof-1045:
« Последна редакция: Януари 31, 2020, 23:36:47 от Джиджи »

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Освен ако не е нарочно, моля създателя на темата да ѝ оправи заглавието:
 Re: Питанки към модерОатори, администратори, "собственици"
 

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Джиджи
И на мен Фирмин вече също ми липсва

С лопатка или без лопатка ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
С партийна книжка и омерзение към ръководството и форумите фашисти (sic)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Следващото не е към модераторите и администраторите, а към всички участници, ние създаваме и моделираме форума, те само го заглаждат ако се наложи.
Всички си имаме ръбове за заглаждане.
Не разбирам защо сме се втренчили в емотиконите на Джиджи или дългите постове на Енгелс.
Всеки има свой начин на изразяване.
Джиджи си пише поста и го украсява на вкус, Енгелс показва какво го вълнува.
Трябва ли всички да пишем SMS-и?
Приемете нейните като народно творчество даже имаме отделна такава тема където някой пускат всяка изпречил им се колаж което също дразни други. Нека има малко цвят, не пречете на другите не бройте емотиконите в канчето на колегата, а се концентрирайте върху собствените писания. Има функция игнор, който е чак толкова чувствителен да я ползва.
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 08:16:35 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!