Преглед на печата … > Уводни …

ГЕШЕВ – ГЕШЀФТ – ГЕШЕФТУРА??? //Има досъдебно производство, свързано с президента, съобщи Гешев

<< < (2/47) > >>

otvrat:
Той пита съдиите каква е разликата между държавна измяна и престъпления против републиката, както и дали се припокрива държавната измяна с престъпленията против републиката.

Наказателният кодекс толкова ясно го е казал, ама явно в Симеоново тея работи не ги учат. Държавната измяна е едно от престъпленията против републиката, заедно с предателство и шпионство. Ясно е, че сплашват президента. Все още ли има хора, които си мислят, че прокуратурта трябва да бъде в съдебната власт и гл. пропкурор да е недосегаем?

Джиджи:

--- Цитат на: Lillian в Януари 27, 2020, 10:48:33 ---Джиджи :way_to_go-1308: за темата
описаното е много тревожно, не разбирам на какво се радва гражданството
--- Край на цитат ---

Благодаря, Лили.

Като оттук взимам повод да се извиня на всички за удебеленото и подчертаното, но най-вече – за "червеното", тъй като всичко това прави текста доста непривлекателен ...

Но!!! Статията /или дописката?/ на Петьо Цеков ми се видя изключително интересна, като в същото време беше толкова "разхвърляна", че съм си играла почти половин ден, за да я доведа до горния ѝ вид. И доста време се чудех как точно да поставя акцентите ...

А с "червено" съм оцветила единствено намесата на прокуратурата, тъй като това е поантата – както в текста, така и в самото заглавие.

И явно ЩЕ БЪДЕ.  :nuts: Заради което и отворих тази тема.

Джиджи:

--- Цитат на: Lillian в Януари 27, 2020, 10:53:23 ---вече е ясен и следващият набелязан
https://www.24chasa.bg/novini/article/8116127
Иван Гешев пита КС недосегаем ли е президентът
--- Край на цитат ---

Не се ли е прицелил прекалено нависоко тоз господинчо?!

:tongue-out:

МилицЙонерин от Симьоново!!!  :0008: :0005:

SvSophia:
https://glasove.com/categories/novini/news/geshev-iska-ot-konstitucionniya-syd-tylkuvane-na-razporedbata-za-impijchmynt-na-prezidenta

Националните предатели и изменници на ръчно управление на САЩ и тукашното им козище от “Козяк” ще ми говорят за национално предателство и държавна измяна. (Липсва достатъчно обиждащ емотикон)

Ако в България все още бяха останали поне стотина мъже българи, щях да си помисля, че козището е пратено, за да подтикне колониалния си слугинаж да започне гражданска война във “фронтовата държава”.

Селяндурски номера за отвличане на вниманието от престъпленията гербави с водата, язовирите, мафиотския боклук, мръсния въздух, срива на здравеопазването и образовнието, мизерията, обезлюдяването, както и чрез лов на вещици.

zLaGaD:
Според жълтокафевия сайт фъктор, КС вече е образувало дело №1/2020. Май за пореден път ще бъда черната врачка, която преди месеци писа, че главната задача на плешивия миц е да свали Радев и да не позволи повторното му преизбиране.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия