Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 12:38:08

Автор Тема: ГЕШЕВ – ГЕШЀФТ – ГЕШЕФТУРА??? //Има досъдебно производство, свързано с президента, съобщи Гешев  (Прочетена 33530 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Темите бяха обединени поради опасност Джиджи да изтърка още кола емотикони, особено самоскубещи се.  :t0328:

подобна пасивна агресивност само отдалечава още малце момента на :anvil_drop-2133: на жижи, но не променя неизбежността му, не ли?   :image008:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
подобна пасивна агресивност ...
АГРЕСИВНОСТТА не може да бъде никога ПАСИВНА. :light_bulb-1377:
А ти що не ходиш да си прегледаш връзките в главата?!  :jump_for_joy-951:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
подобна пасивна агресивност ...
АГРЕСИВНОСТТА не може да бъде никога ПАСИВНА. :light_bulb-1377:
А ти що не ходиш да си прегледаш връзките в главата?!  :jump_for_joy-951:
Джиджи, не може да си толкоз изостанала от модерните идеи!
Passive-aggressive behavior - иди и виж!

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Като в антична трагедия:
https://afera.bg/%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b5-%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%81%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d0%bd-%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d1%81%d0%b5%d0%b3%d0%b0-%d1%81%d1%8a%d0%bc-%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d0%bd-%d0%bf%d0%b0/
“Остналото е мълчание”, пак “мълчи народа”, а оковите все така “глухо и страшно” си дрънчат. Вече 150 лета...

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 686
    • Профил
Когато има спор на личности или индивиди от различни интелектуални нива, този от ниското ниво се старае да сведе спора до равнището си и там е по-силен. Тук гешевото ниво е тинята.  :t0102: Надявам се да съм избрал правилен емотикон!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Темите бяха обединени поради опасност Джиджи да изтърка още кола емотикони, особено самоскубещи се.  :t0328:
Жалко.
Темите си бяха добре разделени - едната за конфликта Президент-Главпрокурор, другата - за овце и балалайки.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
И аз мисля, че темите бяха логично рзделени. Затова смятам да отворя нова тема ИЗМАМАТА ГЛАВЕН ПРОКУРОР. Тя няма да бъде посветена на Гешев, а на длъжността Гл. прокурор. В нея да обсъждаме необходимостта от промени в конституцията касащи прокуратурата.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
подобна пасивна агресивност ...
АГРЕСИВНОСТТА не може да бъде никога ПАСИВНА. :light_bulb-1377:
А ти що не ходиш да си прегледаш връзките в главата?!  :jump_for_joy-951:
Еее, "пасивна агресивност" като фраза я има във всеки втори превод, питай отврат  :nuts:

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 686
    • Профил
Снощи в "Лице в лице" е имало страхотно изпълнение на д-р Николай Михайлов пред Цветанка Ризова по темата за Гешев. Слушах го днес. Има изрази като "зъл театър, с уродливи актьори", "откровена бухалка", обосновани предположения на доктора за реакции на студент-първокурсник в юридически факултет, но на истински университет и т.н., все блестящо от страна на доктора. Прокурорът с каскетчето не би могъл да се обиди, както е посочил и школника Марек...
Quote (selected)
— Вие навярно бихте искали да заповядате да ме затворят, задето съм ви ругал. Но вие бихте излъгали, тъй като вашият умствен багаж не е годен да различи никакви обиди, а освен това бих се обзаложил с вас на каквото пожелаете, че не помните абсолютно нищо от целия ни разговор. Ако ви кажа, че сте ембрио, вие ще го забравите може би преди още да пристигнем на най-близката гара, не, вие ще го забравите, преди да се е мярнал покрай нас най-близкият телеграфен стълб. Вие сте атрофирана мозъчна гънка. Изобщо не мога да си представя, че сте в състояние някъде свързано да изложите всичко, което чухте да говоря. Освен това можете да попитате когото пожелаете от присъствуващите дали в думите ми е имало и най-малък намек за вашия душевен кръгозор и дали съм ви обидил с нещо.

Ето интервюто на добрия доктор...
https://www.btv.bg/video/shows/lice-v-lice/videos/d-r-nikolaj-mihajlov-glavnijat-prokuror-e-izveden-kato-njakakav-svoeobrazen-arbitrazh-na-balgarskija-politicheski-proces.html
« Последна редакция: Януари 30, 2020, 10:34:11 от Пенчо бре »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
"пасивна агресивност"

Пасивна агресивност имаме, когато съпругата прави сечено и се мести да спи в другата стая, например. Или когато нарочно загаря манжата, защото знае, че мъжът ѝ не обича да яде загорели манжи. Заразна е, предава се по женски седянки, но лесно и бързо се лекува.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Затова смятам да отворя нова тема ИЗМАМАТА ГЛАВЕН ПРОКУРОР.

Ами, отвори!  :nuts: А аз ше я свържа веднага с

Quote (selected)
ИЗМАМАТА "КЬОВЕШИ"  :moon-2177:

която отдавна вече стана нарицателна. :D
И естествено – отново с КАМЪНИТЕ В ТВОЯТА ГРАДИНА! :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Януари 30, 2020, 16:13:23 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Бе върви им на някой.
Отврат само от камъните на Джиджи може да си спретне едно средно голямо шато. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Това с темите е безсмислено и безполезно.
Като се "обединят" как ще са подредени мненията. Ако е по време се губи дискусията т.е. това не е форум.
Ако се навържат последователно, какъв е смисъла, освен затруднения за четящите.
Моето мнение - детска градина.
 :smokin:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...сефте комендатски ... преди време по искане на Чоко също бяха обединени две теми за Близкия изток и още нещо ... е, получи се, отидоха в небитието, та така...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Като се "обединят" как ще са подредени мненията.

И аз съм против обединяването на теми. Дори някоя да засяга леко вече съществуваща такава, няма никакъв проблем. Който иска да си пише по едната, който иска по другата. Гешеф и президента са си отделна тема. Нещо като гореща новина. За пореден път предлагам да се затварят теми, по които не се е писало от векове. То и да искаш, не можеш да ги намериш.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Сеги некой ще каже да се обедини с тази за перник.
Щото нескашната поркурорска изненада е на тема
Ненофци може, ма горанфци не.
Нищо че МФ е не просто принципал, на ком. по хазарта ми тя им е на преко почнение на Горанофф.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Ненофци може, ма горанфци не.

Терорът започва. Посланието е "щом работи и печели, значи е наше". Вече никой богаташ не може да бъде сигурен за бизнеса си. Опасни врагове си създават. Хората за паричките си правят страшни работи.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Като се "обединят" как ще са подредени мненията.

И аз съм против обединяването на теми. Дори някоя да засяга леко вече съществуваща такава, няма никакъв проблем. Който иска да си пише по едната, който иска по другата. Гешеф и президента са си отделна тема. Нещо като гореща новина. За пореден път предлагам да се затварят теми, по които не се е писало от векове. То и да искаш, не можеш да ги намериш.
Мненията се подреждат по време, но ако си ги искате обратно, мисля, че в тази още мога да ги разделя. Ще ми трябва мъничко време обаче.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Остави както е. Поне според мен.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Ненофци може, ма горанфци не.

Терорът започва. Посланието е "щом работи и печели, значи е наше". Вече никой богаташ не може да бъде сигурен за бизнеса си. Опасни врагове си създават. Хората за паричките си правят страшни работи.
Терорът започна още с взимането на властта от ГРОБ през 2009. Първите жертви бяха сред дребния и средния бизнес. От миналата година явно под натиска или внушението на козяшките си господари се престрашиха да започнат отстрела и заграбването на бизнеса и на по-едрите. Общо взето всички потенциални спонсори на БСП, ако изобщо са останли такива ще минат под ножа. Едновременно с това върви и процеса на систематичното отравяне на отношенията с Русия. Единствения значим проект ТП няма как да го спрат, защото официално явно има разрешение от ЕС и ще трябва да си развалят отношенията с Турция, Сърбия и другите нататък по тръбата. Отдруга страна набутаха милиарди в ръцете на САЩ, оня ден без никакво обсъждане са поели задължение да купват от САЩ поне с 30% по-скъп газ, за сметка разбира се на руския, което автоматично означава нови разходи за държавата и за народа. Преди подобен номер извъртяха с ВЕИтата, като печеливши от схемата бяха техни и на бандити от другите партии фирми. Годишно това струва на частните клиенти и фирмите 600млн отгоре, спрямо цената на тока, ако той се произвежда от конвенционални източници. Да не споменаваме безбройните други кражби. Тия уроди дерат държавата ни и народа ни с милиарди всяка година, а народа, включително и в този форум му е весело и безгрижно. Е как да имат тази държава и този народ бъдеще, когато никой не се интересува от проблемите и, а си гледа само в собствената паница?
Още малко остава и 99% от бизнеса ще е под техен контрол, медиите с изключние на 2-3 кабелни телевизии отдавна са техни. Кой и как ще извади държавата от лайняното блато в която са я завлекли гробарите, с всичките им роднински и приятелски кръгове, с корпоративния и напазаруван сред циганите и бедните вот? Тия неща никога не са ставали от самосебе си, и сега няма да станат. Преди години писах в стария форум, положението е критично и ще става по-зле. Събитията, особено от последните година две, показаха, че съм много лош пророк. САЩ вече са взели на ръчно управление Бокаса и шайката му, нищо свято не е останало за него, и ако преди се опитваше да им бяха по диагонала, сега е клекнал и послушно изпълнява всичко каквото му се нареди. Къде мислите и как ще свърши всичко това, и какво ще е останало от държавата и народа тогава?
Както се вижда, вече сме минали критичната точка, интервюто с д-р Михайлов от последните дни го показва - човека публично разобличи шайката - нарече цялата управляваща върхушка, заедно с обслужващата я изпълнителна и съдебна власт мафия. Обаче има ли, останали ли са у нас Човеци, които да го чуят и да се запитат, какво трябва да се направи за да се променят нещата. Мен вече ме е срам да се наричам българин.
« Последна редакция: Януари 30, 2020, 20:37:15 от kasapina »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Съд охлади прокурорските хвалби по делото за водната криза
Магистратите пуснаха от ареста бившите зам.кмет и шеф на ВиК-Перник срещу подписка и 1000 лв парична гаранция

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/sud-ohladi-prokurorskite-hvalbi-po-deloto-za-vodnata-kriza

Почнах да се чудя къде, тук или за водата, но тук си е на място.

Quote (selected)
Съдът определи, че няма достатъчно доказателства на държавното обвинение.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
И кво? Нено репресиран?
 :nuts:
 
Аз се чюдя кога на руснаците че им писне и че пратят санитарите от ххх гвардейская, краснознаменная, .....
Ко некой си въобразява, че сахиб мем Мустафа и началници, че си мръднат пръста ... верно си е за санитари.
Е освен дежурните подскоци, заклинания и даже заплахи, както си им е табиетя.
 
А Помпео рууулз.
Обявил ККП за враг на потомашката селищна система.
« Последна редакция: Януари 30, 2020, 21:50:42 от 66 »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Аз се чюдя кога на руснаците че им писне и че пратят санитарите от ххх гвардейская, краснознаменная, .....
Ко некой си въобразява, че сахиб мем Мустафа и началници, че си мръднат пръста ... верно си е за санитари.
Е освен дежурните подскоци, заклинания и даже заплахи, както си им е табиетя.
Руснаците могат да пратят нещо, но първо трябва да ги нападнем - разбирай САЩ. Ако обаче това наистина се случи, хич няма да ни се иска да идват, щото ще донесат и сметката за всички мръсотии дето са бълвани и струвани срещу тях, от ония дето ги овластяваме на всеки четири години. Разбира се тогава те вече няма да бъдат тук, та ще се наложи други, т.е. ние да я плащаме.
Ония 80% нямат нужда от руснаците, а имат нужда от такива като Бокаса да ги мачкат ден и нощ, та дано в един момент им просветне, че и те все пак и те са хора и имат някакво достойство и някакви права. Колкото повече ги мачкат, толкова по-добре, толкова по-сигурно ще върви процеса. Явно друг път няма. Това е положението след като си имаме някои народни "особености" върху които трябва да се работи изключително по трудния начин, та да може след време да станем и ние като нормалните хора.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Цитат на: kasapina
Ония 80% нямат нужда от руснаците, а имат нужда от такива като Бокаса да ги мачкат ден и нощ,
та дано в един момент им просветне, че и те все пак и те са хора и имат някакво достойство и някакви права.

Няма да им просветне. Споделям мнението на Асол за нашия народ.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Който не иска да се обединяват теми (това поражда неудобства, съгласен съм) трябва да внимава, преди да отвори нова . Дали пък вече няма същата или подобна.

Неактивен zLaGaD

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Ненофци може, ма горанфци не.

Терорът започва. Посланието е "щом работи и печели, значи е наше". Вече никой богаташ не може да бъде сигурен за бизнеса си. Опасни врагове си създават. Хората за паричките си правят страшни работи.
Терорът започна още с взимането на властта от ГРОБ през 2009. Първите жертви бяха сред дребния и средния бизнес. От миналата година явно под натиска или внушението на козяшките си господари се престрашиха да започнат отстрела и заграбването на бизнеса и на по-едрите. Общо взето всички потенциални спонсори на БСП, ако изобщо са останли такива ще минат под ножа. Едновременно с това върви и процеса на систематичното отравяне на отношенията с Русия. Единствения значим проект ТП няма как да го спрат, защото официално явно има разрешение от ЕС и ще трябва да си развалят отношенията с Турция, Сърбия и другите нататък по тръбата. Отдруга страна набутаха милиарди в ръцете на САЩ, оня ден без никакво обсъждане са поели задължение да купват от САЩ поне с 30% по-скъп газ, за сметка разбира се на руския, което автоматично означава нови разходи за държавата и за народа. Преди подобен номер извъртяха с ВЕИтата, като печеливши от схемата бяха техни и на бандити от другите партии фирми. Годишно това струва на частните клиенти и фирмите 600млн отгоре, спрямо цената на тока, ако той се произвежда от конвенционални източници. Да не споменаваме безбройните други кражби. Тия уроди дерат държавата ни и народа ни с милиарди всяка година, а народа, включително и в този форум му е весело и безгрижно. Е как да имат тази държава и този народ бъдеще, когато никой не се интересува от проблемите и, а си гледа само в собствената паница?
Още малко остава и 99% от бизнеса ще е под техен контрол, медиите с изключние на 2-3 кабелни телевизии отдавна са техни. Кой и как ще извади държавата от лайняното блато в която са я завлекли гробарите, с всичките им роднински и приятелски кръгове, с корпоративния и напазаруван сред циганите и бедните вот? Тия неща никога не са ставали от самосебе си, и сега няма да станат. Преди години писах в стария форум, положението е критично и ще става по-зле. Събитията, особено от последните година две, показаха, че съм много лош пророк. САЩ вече са взели на ръчно управление Бокаса и шайката му, нищо свято не е останало за него, и ако преди се опитваше да им бяха по диагонала, сега е клекнал и послушно изпълнява всичко каквото му се нареди. Къде мислите и как ще свърши всичко това, и какво ще е останало от държавата и народа тогава?
Както се вижда, вече сме минали критичната точка, интервюто с д-р Михайлов от последните дни го показва - човека публично разобличи шайката - нарече цялата управляваща върхушка, заедно с обслужващата я изпълнителна и съдебна власт мафия. Обаче има ли, останали ли са у нас Човеци, които да го чуят и да се запитат, какво трябва да се направи за да се променят нещата. Мен вече ме е срам да се наричам българин.

Президентът ще бъде смачкан. Баце и бахурите ще се смеят на всички ни, вкл. в малкото ни форумче. Аз поне нямам страх - изпратих и малкото гяволе навънка, остана и аз да се изнеса. На останалите в бантустана - съболезнования.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Мафията си направи държавата по свой вкус.
"Яс съм прос... и вас че ви опростачиме!"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
България води в Европа по нарушени човешки права
Във "вечната класация" на Съда в Страсбург държавата седма година е начело по мракобесие

Сигурен съм, че в следващата класация ще дръпнем още по уверено напред и до година две 50 +1 %-та от делата ще са срещу България и можем да претендираме съдът да се премести в София или поне да открие филиал. Така ще дадем пример как привличат инвестиции на зелено - буквално на територия без съд ще израсне чисто нова институция.
« Последна редакция: Януари 31, 2020, 07:53:36 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Quote (selected)
Сигурен съм, че в следващата класация ще дръпнем още по уверено напред и до година две 50 +1 %-та от делата ще са срещу България и можем да претендираме съдът да се премести в София
България и сега е на първо място по брой подадени жалби на глава от населението, както и по брой осъдителни решения. Може да се каже, че ЕСПЧ работи основно за заради територита, та направо да местят офиса.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
buratinob ме размисли - по времето на ЦвъЦвъ (лично отговорен за няколко дела) беше отбелязан своеобразен рекорд по брой загубени от България съдебни дела. За тях плаща държавата, т.е. ние с вас.
Интересно дали Гешо Ушев ще успее да подобри резултата.  :m1731:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
... Баце и бахурите ще се смеят на всички ни, вкл. в малкото ни форумче. Аз поне нямам страх - изпратих и малкото гяволе навънка, остана и аз да се изнеса. На останалите в бантустана - съболезнования.
Нямаш ли?!? Че от написаното излиза че си тривиален страхливец...освен , че си доказан злобар и комплексар ...

Неактивен zLaGaD

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
... Баце и бахурите ще се смеят на всички ни, вкл. в малкото ни форумче. Аз поне нямам страх - изпратих и малкото гяволе навънка, остана и аз да се изнеса. На останалите в бантустана - съболезнования.
Нямаш ли?!? Че от написаното излиза че си тривиален страхливец...освен , че си доказан злобар и комплексар ...
Това как ти хрумна, че ми стана интересен мисловния ти процес?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Снощи в "Лице в лице" е имало страхотно изпълнение на д-р Николай Михайлов пред Цветанка Ризова по темата за Гешев. Слушах го днес. Има изрази като "зъл театър, с уродливи актьори", "откровена бухалка", обосновани предположения на доктора за реакции на студент-първокурсник в юридически факултет, но на истински университет и т.н., все блестящо от страна на доктора. Прокурорът с каскетчето не би могъл да се обиди, както е посочил и школника Марек...

Ето интервюто на добрия доктор...
https://www.btv.bg/video/shows/lice-v-lice/videos/d-r-nikolaj-mihajlov-glavnijat-prokuror-e-izveden-kato-njakakav-svoeobrazen-arbitrazh-na-balgarskija-politicheski-proces.html

Благодаря зя линка, Пенчо бре.  :way_to_go-1308:

Ще се опитам да се възползвам, като обаче предварително постна тук част от интервюто на доктора – впрочем изцяло! – така, както е представено в линка.

Quote (selected)
Д-р Николай Михайлов: Главният прокурор е изведен като някакъв своеобразен арбитраж на българския политически процес
В чия полза е войната между институциите, в чия полза са институционалните войни и игри …
29 Януари 2020


„Това, което се разигра от прокуратурата, доказва по блестящ начин смисъла на искането на президента за промени в конституцията, що се отнася до съдебната власт. Това не може да се търпи повече. Това не е публичен демократичен процес, това не е власт, която се упражнява според върховенството на закона. Това при едно здраво, неапатично общество би трябвало да мобилизира енергия на много по-остро отрицание, както и на много по-голяма съпротива“.

Така коментира разпространените от прокуратурата записи с предполагаемото участие на президента Румен Радев психиатърът, д-р Николай Михайлов. Той определи ситуацията с думите „театър“ и „пошлост“.

„Някакъв разгул на антиконституционни и противоправни действия от най-високо място. Подслушват президента на републиката, който е избран с пряк народен вот. Който олицетворява нацията и има силует на човек, който се грижи да изразява собствените си словесни прояви.

Посрещнат  е от тези, които се чувстват уязвени, с една толкова откровена бухалка, че става съвършено ясно: всеки без изключение може да бъде издърпан с тази кука на официализираното беззаконие. Което беззаконие нарича себе си правосъдие, тъй като Главният прокурор е изведен като някакъв своеобразен арбитраж на българския политически процес.

Той – Главният прокурор, вече цензурира и разпределя ролите, за да накаже не тези, които са провиняват от гледна точка на закона, а които нараняват нечий интерес в конюктурната ситуация.“

https://www.btv.bg/video/shows/lice-v-lice/videos/d-r-nikolaj-mihajlov-glavnijat-prokuror-e-izveden-kato-njakakav-svoeobrazen-arbitrazh-na-balgarskija-politicheski-proces.html

Както винаги, докторът отново си е рекъл сичко – както си му е редът! – и няма какво да му се коментира.  :way_to_go-1308:

Само бих искала да наблегна на една думичка в заглавието: „Главният прокурор Е ИЗВЕДЕН като някакъв своеобразен арбитраж на българския политически процес.”

Да, ГлавПрок-ът наистина беше „изведен”, а не ГЛАСУВАН по процедурата!!!  :t2102:

« Последна редакция: Януари 31, 2020, 21:01:33 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Защо Гешев рискува един ден да го вкарат в затвора. И други покрай него
Медии съучастват в престъпление, след време могат да съдят и редактори и журналисти


https://e-vestnik.bg/31735/zashto-geshev-riskuva-edin-den-da-go-vkarat-v-zatvora-i-drugi-pokray-nego/

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
https://www.dnevnik.bg/analizi/2020/01/29/4022223_sprete_geshev/?fbclid=IwAR1mH_brqUtHb99RNI7n9gKgU6CqiBh_uKJN7wEJH6WI94mcREhzUG8vaLQ#_=_

Quote (selected)
Сам ли действа Гешев или координирано с Борисов


Този е въпросът. При арестуването на Нено Димов на 9 януари Гешев изпревари Борисов с час-два, за да не успее премиерът да вземе осавката на своя министър, та главният прокурор да арестува действащ министър, за пръв път в историята на Третата българска държава. /Министри по традиция са задържани под стража винаги след оставка или след падане от власт след избори, така властта пази остатъците от своя имидж пред народа, изключваме военните преврати)

Щом и Днадничарите са притеснени май е солова акция.
Типично изхвърляне на комплексар.
Някой наистина си е повярвал,че над него е само Бог.
В една любима моя поредица преди да се срещнеш с Бог минаваш през косата на СМЪРТ - контактуваш с ..........Череп и скелет. :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Щом и Днадничарите са притеснени май е солова акция.
:yes-1289:

Явно човекОт с каскетО иска да сЪ докаже!!!
:blurry_drunk-2127:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Пардон, за днес съм пропущила най-важното ...

:giggle-3307:

Само дето не става ясно от колко време пилето му изсмуква пипето от пипето ...  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Атанас Славов*: Главният прокурор излиза извън законовите стандарти
Инспекторатът към ВСС трябва да извърши проверка
01 Февр. 2020



С разпространяването на СРС-та, Главният прокурор Иван Гешев излиза извън законовите стандарти.

Той навлезе грубо в политическия терен. Това беше едно политическо действие от негова страна, за което обаче не носи политическа отговорност. И това е големият проблем."

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/atanas-slavov-glavniyat-prokuror-izliza-izvun-zakonovite-standarti
:firefrog:

Quote (selected)
*Атанас Славов е юрист, доктор по право на Университета в Глазгоу (2016 г.) и доктор по конституционно право на СУ „Св. Климент Охридски” (2009 г.).

Преподавател е по публично-правни науки в СУ „Св. Климент Охридски“, катедра „Публична администрация“. Специализирал е в различни американски и европейски академични институции.

https://dabulgaria.bg/teams/atanas-slavov/
« Последна редакция: Февруари 01, 2020, 13:17:37 от Джиджи »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Един въпрос ме вълнува от известно време:
Когато Гешев лично ръководи опасните полицейски акции, дали е препасал пищов на гъзо?

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Как лентата за глава след десет години прогрес стана бейзболен каскет:


ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Един въпрос ме вълнува от известно време:
Когато Гешев лично ръководи опасните полицейски акции, дали е препасал пищов на гъзо?

Абе за пищов не знам, но в последно време е задължително вече с КАСКЕТ

C:-)
Като току-що слязъл от планината и готвещ се за репресии както непосредствено след 9.09.1944 г.

А ето как го виждат от едно друго място ...

Quote (selected)
Каскет-Гешев като ЧК на Болшевишка партия!
А „криминалните авторитети“, които са му шефове, начело с Боко-Тиквата?
Кво правим, Гешев, да ги изреждаме ли поименно или вече си се посрал, щото те те турнаха там?!


За „криминалните авторитети“ Гешев рече: „Време е всеки да плати цената за това, което прави. Прокуратурата, докато аз съм главен прокурор, ще направи всичко възможно да свърши това, което не е направено в предишни периоди. А именно – за всички лица, за които се съберат доказателства, да бъдат изправени пред съда“.

Лайняно-жълтакавите сайтове, които са му рупор, което само по себе си показва „нивото“ на тоя скаран с правото измислен главен прокурор, реват как „радостта“ Гешев показал „имането“ на Васил Божков.

АФЕРА пита:

•   Прокуратурата ЧК на болшевишка партия ли е? Или е „независима власт“, каквато трябва да бъде?

•   Що за пошъл просташки пиар като на каскет-дървар-болшевик – „ах, бийте богатите, вижте ги, изедниците“, но без още даже разследването по „имането“ да е започнало даже!

АФЕРА пита Гешев:

•   Знае ли поименно „криминалните авторитети“ от хунтата на Боко-Тиквата?!

•   И те, тъй като са му шефове, ще бъдат ли подложени на същата разправа, както с Божков – начело с кАпо-то си Боко-Тиквата?!

https://afera.bg/каскет–гешев–като–чк–на–болшевишка–пар/
8)
« Последна редакция: Февруари 02, 2020, 11:49:11 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Един въпрос ме вълнува от известно време:
Когато Гешев лично ръководи опасните полицейски акции, дали е препасал пищов на гъзо?
:D

"У", не "на".
  :0006: :giggle-3307: :0006:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Гешев отиде и във Варненско, за да бори битовата престъпност

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/geshev-otide-i-vuv-varnensko-za-da-bori-bitovata-prestupnost

Ей с тия двете (леви ) ще ги лови кокошкарите един по един.
Сега чакаме да включи някое РПГ в "битката".
Дежавю?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Тоя стилен чекистки образ може да се допълни само от сандал на бел чорап и папка под потна мишница.

Всъщност, щеше да е смешно, ако тоя не беше действително  главен прокурор....

П.п. Джиджи,  :bouquet-1089:

AnonimusBG

  • Гост
Относно пуснатите от прокуратурата документи, Рашков отбеляза липсата на номер на делото, както и имената на прокурорите, които са съставили постановлението и техните подписи.
Той призова Висшия съдебен съвет да разгледа случая.
„Въпрос на чест е ВСС да упражни своите правомощия, да провери случая и да излезе пред обществото със своето решение. Иначе ще остане в дълг, тъй като само преди месец и половина – два избраха Иван Гешев за главен прокурор“, коментира Рашков.
Освен това допълни, че в закона е записано, че само Военният съд може да разреши да се подслушва кадрови военнослужещ.

 http://glasove.com/categories/novini/news/vasil-bozhkov-georgi-popov-i-aleksandyr-tumparov-sa-licata-zadyrzhani-v-oae

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ти да видиш как гешев се е съдрал от бач и зор. боец, от онзи ден:
Quote (selected)
Измамата „ГЕШЕВ“! Нито един внесен обвинителен акт, само СПОРАЗУМЕНИЯ с престъпници! (документи)
Posted on 01.02.2020
Иван Гешев не е внесъл НИТО ЕДИН обвинителен акт  за седем години по време на „работата“ си, като прокурор в Софийска градска прокуратура! ЕДИНСТВЕНО е сключвал СПОРАЗУМЕНИЯ с престъпници!
...
БОЕЦ зададохме своите въпроси до ВКП използвайки правото ни по Закона за достъп до обществена информация и след мълчалив отказ на СГП, ОСЪДИХМЕ ПРОКУРАТУРАТА да ни предостави исканата информация!

След съдебното решение СГП бяха принудени да ни отговорят и Емилия Русинова, шефката на Софийска градска прокуратура ни изпрати частична справка по зададените въпроси! Получената информация е меко казано скандална! Тя бе огласена от предсатвители на БОЕЦ  в предаването на Люба Кулезич по телевизия Евроком и от нея става ясно, че за периода 2009г. – 2016г. когато е работил, като прокурор в СГП, Гешев има общо внесени 20 (двадесет) „прокуроски“ акта и по тях са осъдени 27 (двадесет и седем) лица! ОТКАЗВАТ да ни предоставят информация за сключените от Гешев споразумения, като очевидно, част от „осъдените” са именно и тези, с които е сключвал споразумения и те са с условни присъди!
http://www.boec-bg.com/archives/2906

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
и един виц от виц.бг, дето май не е съвсем виц, а си е живата истина:
Quote (selected)
Вече няма да е Цацаратура, а Гештапо.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Радев: Защо Гешев не вижда корупция в правителството
https://www.banker.bg/obshtestvo-i-politika/read/radev-zashto-geshev-vijda-korupciia-navsiakude-no-ne-i-v-ministerskiia-suvet
...Въпросът, според президента, е как така тези толкова бдителни по отношение на държавния глава служби са проспали водната криза, боклуците, обществените поръчки в нарушение, срива на търговския регистър, хакерските атаки в НАП, хазарта. при положение, че имат присъствие в тези ресорни комисии", каза още той.
Защо господин Гешев вижда корупция навсякъде другаде, но не и Министерския съвет, където се определя и харчи бюджет от първо лице? Тази огромна амбиция на главния прокурор да се прибори с корупцията някак не вижда очевадното


много директни обвинения на президента, чудя се какво ще излезе от всичко това
надявам се до ерозия на стабилността на правителството
но се опасявам, че няма да прехвърли предизборната пропаганда
а направо се страхувам, че шайката ще се справи с президента Радев

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ква стабилност, като официално то е правителство на малцинството?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
и както е на малцинството, управлява трети мандат

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ъ? ти това сериозно ли? кога досега баци е бил управляващ с малцинство, та го третомандроса?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
човече, не ми се водят подобни спорове, моля да бъда извинена!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
не ми се водят подобни спорове

е тогава що пишеш глупости?

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
ква стабилност, като официално то е правителство на малцинството?
Не е. Борисов-1 беше.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Питат  радио Ереван:
- Българската политическа система позволява ли правителство от един човек?
Радиото отговорило:
- Не, не може, г-н Борисов.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
 :b0230:

Откривам нова тема, която е с негови "бисери" – сепак доста различна от тази:

"The Best от Иван Гешев"  :cool-1084:
« Последна редакция: Февруари 16, 2020, 19:02:51 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
 :way_to_go-1308: :ive_got_it-1379: :aplause: :yes-1289: :firefrog: :beer-405: :crazy-2239: :t10520: :t1230: :anvil_drop-2133: :i_didnt_do_it!-2146: :joint: :t9409:
:b0230:
:aplause: :way_to_go-1308: :yes-1289: :bouquet-1089: :t10516: :smoking_a_joint-408: :i_didnt_do_it!-2146: :yes-1292:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Анонимъс, нищо не мога да кажа повече от :b0302:

А нека на ЕМОТИКОНИТЕ да се гнявят ДУШМАНИТЕ!!!
 
:animated-smileys-stargate-015
 
Бел. Ной: И къде да ти тръся сега душмани, че да ги гневиш, а?
« Последна редакция: Февруари 16, 2020, 20:51:37 от Ной »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Каталуня разследва дали Борисов е свързан с пране на пари

Агентите не са намерили данни в подкрепа на това, че ексмоделът и баща й имат законни доходи, които биха могли да финансират такова ниво на живот. В своите доклади пред службата за антикорупция те припомнят, че сигналът сочи, че парите „биха били свързани с недекларирани средства от висши служители на българското правителство“, сред които Борисов.
Поради тази причина от каталунската полиция поискаха от прокурора за борба с корупцията да разследва приходите, данъчните декларации, сейфовете, кредитните карти, чекирането на касите и други банкови данни на Борислава Йовчева, нах баща й и на още петима души.

http://glasove.com/categories/novini/news/katalunya-razsledva-dali-borisov-e-svyrzan-s-prane-na-pari

Този път не сме ние, испанската полиция рови и може и..

ЕС е вреден за вашето здраве!