За живота, вселената и всичко останало … > Други теми …

Кой е последният ви ГРЯХ?!

<< < (23/23)

Джиджи:

--- Цитат на: Алиса .. в Май 30, 2021, 15:29:08 ---Последният ми грях е, че вчера прочетох една мноого дълга статия възхваляваща А.Хитлер.
Верно, през ред, щото от половината натам ми писна.
--- Край на цитат ---

Колкото до мен, всяка нова информация е добре дошла (imho)!  :thup:


--- Quote (selected) ---И все ми се струва, голямото око ме наблюдава.
Дали няма да ми дадат медал..
--- Край на цитат ---

А колкото до "голямото око", хич да не ти пука, щото ф момента е раздвоено и разтроено на десетки малки оченца с астигматични лещи ...  :ok:


Джиджи:
А моят последен грях /от оня ден!/ е, че изкоментирах тук един нов форумец с 5 коментара, двата броя от които беше използУвал за създаването на ДВЕ чисто нови темички – пак за вируси, пак за Китай и пак за Ухан …

Защото тук отдавна си имаме две стари темички на същата тематика – едната с над 3,500, а другата вече наближаваща 7,000 коментара, в която и друг колега бе направил коментар, подобен на горния ми „грях” …

А г-н Принца все ми се кара, че коментирам тук като „модератор В сянка” и все ме бие през пръстите … Ама тоя път май съм изкоментирала като „модератор НА сянка”, тъй като последният ми грях вече е фанал дикиш!  :0005:

Защото двете нови темички вече са слети в една, която прогресира успешно, и в която преди малко „се разписах” даже и аз … :0007:

buratinob:
Хубава тема, ама не всичко е грях.
За кабинката и че сте се засекли с Кремчето вече нямам съмнения.
Само малце уточнения кат за уманитар.
1.Онова дето го слагат на очите не са слушалки - те са за ушите.
2. Другото дето си го обгрижвала не е микрофон.

Eisblock:

--- Цитат на: buratinob в Март 29, 2022, 19:01:54 ---дето си го обгрижвала не е микрофон
--- Край на цитат ---

Ставам любопитен. Единственото подобно по форма нещо, но и подвижно при това, също ползващо електричество за да работи, е вибратор.
 :notworthy:

ddantgwyn:
стига грубиянщини :no!:

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия