Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 18:23:48

Автор Тема: Коронавирус в България  (Прочетена 1045706 пъти)

0 Потребители и 29 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10200 -: Септември 10, 2021, 17:06:39 »
Чудя се защо въобще им обръща внимание, ровичка из нета и непрекъснато пише за тях. А за житните кръгове спря.  :think:


аз също мислих ноо по тоа въпрос, едва ли не почти пет минути, и сметам, че обяснението е следното:

Традиционните фриндж интернет култури(ufo, wicca, хомеопатия, антропософия, хипария и т.н.) беха зети на абордаш и погълнати од по-новите(Q-anon, Da Great Reset, големото преместване, climate denial, либералите са виновни за фсичко, чипирането, Шорош и пр.)

Merger verging on takeover.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10201 -: Септември 10, 2021, 17:07:01 »
За другите (двудозовите) разсъждават за трета доза, и пак с уговорката - нямаме достатъчно набл'дения.
Би трябвало и да няма. Щото при реално събиране и обработка на данните от реална ваксинация ще излезе, че препаратите нямат достатъчна активност, за да са ваксини.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10202 -: Септември 10, 2021, 17:08:13 »
Ми те са двудозови и втората доза се поставя 21 дни след първата. Векторните също, но при руските втората доза се поставя след 21 дни, а АстраЗенека след 28. 
Кво значи "задължават", след като си си поставил първата доза? Нали
Ставаше въпрос за еднодозовата
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10203 -: Септември 10, 2021, 17:11:16 »
Ставаше въпрос за еднодозовата
Ми не. Споменатите от теб преди и т.н. са двудозови през 21 дни. Цитирала съм те.  :smokin:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10204 -: Септември 10, 2021, 17:14:50 »
Няма такова нещо, макар активно да го разпространяваш от няколко седмици.
Имам такава ваксина от три месеца и то поставена във Франция. Валидна си е, няма никакви "май задължиха" - за това, което пишеш има препоръки за тези над 60 г. Но само препоръки, гарнирани с уговорката, че нямат достатъчно данни за нещо по-конкретно.
 :smokin:
ок, мернах, че се жалват ваксинирани с нея, ама никак не ми се вярва да тургат трета на ваксинираните с две, а тая да я оставят на мира
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10205 -: Септември 10, 2021, 17:16:30 »
Da Great Reset
Това не беше ли на СИФ?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10206 -: Септември 10, 2021, 17:18:28 »
Ми не. Споменатите от теб преди и т.н. са двудозови през 21 дни. Цитирала съм те.  :smokin:
Може да си цитирала, ама не си разбрала. Айде пак се върни и виж какво съм писала и на кого съм отговаряла.
Ти верно след това ваксиниране спря да целиш топката.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10207 -: Септември 10, 2021, 17:20:18 »

аз също мислих ноо по тоа въпрос, едва ли не почти пет минути, и сметам, че обяснението е следното:

Традиционните фриндж интернет култури...
Нещо такова:






Simplified Solutions

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10208 -: Септември 10, 2021, 17:24:11 »
Айде пак се върни и виж какво съм писала и на кого съм отговаряла.
  Ааа, тва няма да си го причиня.  :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10209 -: Септември 10, 2021, 18:30:22 »
Да ви имам проблемите и фобиите.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10210 -: Септември 10, 2021, 18:52:40 »
Не разбирам тази мания по боцкането - текущата мания по имунизация, реимунизация, ререимунизация е на път да стигне брой бодове като на средно голяма татуировка.
Татуировките също не ги разбирам.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10211 -: Септември 10, 2021, 18:56:58 »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10212 -: Септември 10, 2021, 19:00:39 »
Манията в момента е да не се ваксинираш и да вдигаш врява за това. Циганите, които работят при мен, категорично отказват да се ваксинират. Много се страхуват ваксината да не им направи нещо като чип. Основният им източник на информация е фейсбук.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10213 -: Септември 10, 2021, 19:04:27 »
Манията в момента е да не се ваксинираш и да вдигаш врява за това. Циганите, които работят при мен, категорично отказват да се ваксинират. Много се страхуват ваксината да не им направи нещо като чип. Основният им източник на информация е фейсбук.
Не си права.
Къде 15-20 % са се прекарали и реват като за 200% че са ноо яки, единствени и неповторими ваксинирани ( а дано ).
П.П. Дано са единствени или поне по-малце.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10214 -: Септември 10, 2021, 19:54:47 »
Quote (selected)
Къде 15-20 % са се прекарали и реват като за 200% че са ноо яки, единствени и неповторими ваксинирани ( а дано ).

Линк нещо? Щото аз не рева, близките и приятелите ми също. Реват антиваксърите. Мощно, ежедневно и навсякъде, където стане дума за ваксиниране. Включително тук.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10215 -: Септември 10, 2021, 20:01:28 »
От август 2021 общата смъртност пак върви нагоре, пак е най-висока от същия сезон предишни години, а за нещастие няма и нищо затворено даже за цяр, за оправдание на антиваксърите...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10216 -: Септември 10, 2021, 20:01:58 »
Линк нещо? Щото аз не рева, близките и приятелите ми също. Реват антиваксърите. Мощно, ежедневно и навсякъде, където стане дума за ваксиниране. Включително тук.
"Антиваксърите" реват да не ги режат, бодат, тунинговат.
Тия дето са си турили пиърсинг, халка на носа, избелили са си ануса ( ноо модерна пластка според д-р Енчев ) или друго са високомерно горди с придобивката си и от време на време порицават "задръстените" ползвайки билборди и платени реклами в медиите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10217 -: Септември 10, 2021, 20:04:16 »
буратино, напраи един количествен анализ на постовете само ф таа тема и виш дали хипотезата ти ше излезе верна.


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10218 -: Септември 10, 2021, 20:10:27 »
От август 2021 общата смъртност пак върви нагоре, пак е най-висока от същия сезон предишни години, а за нещастие няма и нищо затворено даже за цяр, за оправдание на антиваксърите...

Е как школният мултипликатор не е включен.
Апропо. Тоз убав широк пик 21-ва при ваксиниране ли е? МА било 20%. Глупости. бая над над милион са се "боцнали". Като добавим и преболедувалите .....
И после продължавайте да твърдите, че тва са ваксини.
 
Аде една груба сметка. Като махнем тези под 10-15 години, колко остават от населението. 4 милиона, повече, по-малко .... Във всеки случай пребуледували и ваксинирани са половината, на практика. При по 50% притежаващи поне частичен имунитет, каква е тази графика?
« Последна редакция: Септември 10, 2021, 20:21:25 от 66 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10219 -: Септември 10, 2021, 20:11:30 »
буратино, напраи един количествен анализ на постовете само ф таа тема и виш дали хипотезата ти ше излезе верна.
За теб винаги!
Даже хипотенуза ще намеря да ти  заместя дръжката на знамето ако ти е малка и не толкова квадратична.
Намери противоречие в темата където Буратино се е изказал ласкаво за ваксината, отрекъл е че вируса е гаден и че трябва да спазваме елементарна хигиена ( по принцип не само в контакт с рекиджи) и че мерките са bullshit и от тях страдат само тези които ги спазват, плащат си данъците и си вадят прехраната но не пречат на сержанти да си поравят тройка с португалоафриканци.
« Последна редакция: Септември 10, 2021, 20:17:08 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10220 -: Септември 10, 2021, 20:21:35 »
.Забелязал съм че бомбаджиите,височинните монтажници и алпинистите не са антиваксъри, виж -седящите на бюро се се грижат за безценните си гени и смятат как да'н съ прецакат.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10221 -: Септември 10, 2021, 20:23:29 »
  Ааа, тва няма да си го причиня.  :smokin:
Ми не се излагай тогава излишно
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10222 -: Септември 10, 2021, 20:26:43 »
.Забелязал съм че бомбаджиите,височинните монтажници и алпинистите не са антиваксъри, виж -седящите на бюро се се грижат за безценните си гени и смятат как да'н съ прецакат.
2 млн алпинисти, останалото сигани и книжни плъхове.
Немаме нужда от преброяване.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10223 -: Септември 10, 2021, 20:29:31 »
.Забелязал съм че бомбаджиите,височинните монтажници и алпинистите не са антиваксъри, виж -седящите на бюро се се грижат за безценните си гени и смятат как да'н съ прецакат.
Смени питието!
Баш седящите на бюро с фърст за ваксини - стей хоми двойно подсигурени за безценното си съществуване.
Бомбаджиите, височинните монтажници и алпинистите няа си го преместят и в другия крачол ако не им спрат надниците административно щот не са ваксинирани и даже тогава първо ще се опитат да си го преместят или да се преместят на друга нива, после може и да се боднат.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10224 -: Септември 10, 2021, 20:29:55 »
За теб винаги!
Даже хипотенуза ще намеря да ти  заместя дръжката на знамето ако ти е малка и не толкова квадратична.
Намери противоречие в темата където Буратино се е изказал ласкаво за ваксината, отрекъл е че вируса е гаден и че трябва да спазваме елементарна хигиена ( по принцип не само в контакт с рекиджи) и че мерките са bullshit и от тях страдат само тези които ги спазват, плащат си данъците и си вадят прехраната но не пречат на сержанти да си поравят тройка с португалоафриканци.


по-малко прикаски, повече количествен анализ. Искаш ли да ти покажа как се праи? Ето така:

Не знам какво правя в тоя форум сред вас, омитам се
☝️
тва е постът на кайли од 11-ти юни 2019 г.
До тоа пост тя е публикувала ф широк кръг теми, од пълен фриндж до мейнстрийм.

Слет тоа пост тя(по сопствените ѝ думи) се омита, за да се появи отново въф форума на 9-ти февруари 2021г. ф темата...ъ-ъ-ъ фтая тема. Само фтая тема и фнито ена друга тема. Към тоа момент броят на произведените од кайли антиваксърски постове е 1075(хиляда седемдесет и пет).

1075 :blurry_drunk-2127:





Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10225 -: Септември 10, 2021, 20:31:09 »
седящите на бюро се се грижат за безценните си гени и смятат как да'н съ прецакат.
Точка, ай ся последно. Прецаква ли ваксината гените или не особено? Ти по себе си бомбаджия-монтажник-алпинист, как забелязваш?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10226 -: Септември 10, 2021, 20:31:55 »
Тоз убав широк пик 21-ва при ваксиниране ли е?
Да, към края на март, при цели 1.3% напълно ваксинирани. Ако пък се отчете, че смъртността следва заразяването с лаг 2-3 седмици, то тогава тези ваксинирани са били цели 0.3% (три на хиляда, че май има проблеми с възприемане на този вид информация). 
Quote (selected)
Във всеки случай пребуледували и ваксинирани са половината, на практика. При по 50% притежаващи поне частичен имунитет, каква е тази графика?
Пикът е от време, когато тези с частичен имунитет са били доста по-малко. И сега ако ни чакат още толкова за останалите 50%, ще отбележим още няколко десетки хиляди преждевременно и предотвратимо, но умрели. Статистиката на андрешко, с надеждата да не е в нея, а само другите. И да си намали социалните разходи, като поизмрат повечко. Последното не се казва на глас разбира се.  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10227 -: Септември 10, 2021, 20:34:12 »

по-малко прикаски, повече количествен анализ. Искаш ли да ти покажа как се праи? Ето така:
☝️
тва е постът на кайли од 11-ти юни 2019 г.
До тоа пост тя е публикувала ф широк кръг теми, од пълен фриндж до мейнстрийм.

Слет тоа пост тя(по сопствените ѝ думи) се омита, за да се появи отново въф форума на 9-ти февруари 2021г. ф темата...ъ-ъ-ъ фтая тема. Само фтая тема и фнито ена друга тема. Към тоа момент броят на произведените од кайли антиваксърски постове е 1075(хиляда седемдесет и пет).

1075 :blurry_drunk-2127:
Ти разлика между марули и м@дури правиш ли?
Пита мен сега си се разкрачил към Кайли.
Бе нямате н@таковане бе! :lol:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10228 -: Септември 10, 2021, 20:35:01 »
Да, към края на март, при цели 1.3% напълно ваксинирани. Ако пък се отчете, че смъртността следва заразяването с лаг 2-3 седмици, то тогава тези ваксинирани са били цели 0.3% (три на хиляда, че май има проблеми с възприемане на този вид информация).
"напълно ваксинирани" е оксиморон. Но е простено за имформиращ се от мейнстрима. Първата доза предизвиква имунитет. Втората го "закрепва" :smokin:
 

по-малко прикаски, повече количествен анализ. Искаш ли да ти покажа как се праи? Ето така:
☝️
тва е постът на кайли од 11-ти юни 2019 г.
До тоа пост тя е публикувала ф широк кръг теми, од пълен фриндж до мейнстрийм.

Слет тоа пост тя(по сопствените ѝ думи) се омита, за да се появи отново въф форума на 9-ти февруари 2021г. ф темата...ъ-ъ-ъ фтая тема. Само фтая тема и фнито ена друга тема. Към тоа момент броят на произведените од кайли антиваксърски постове е 1075(хиляда седемдесет и пет).

1075 :blurry_drunk-2127:
ЧЕ коги кайли се е изказвала против например бцж или друга ваксина, та да се твърди че е "антиваксър".
Разберете най после. Тва дето се пробутва срещу ковид не са ваксини!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10229 -: Септември 10, 2021, 20:38:39 »
Към тоа момент броят на произведените од кайли антиваксърски постове е 1075(хиляда седемдесет и пет).
Ако пък се окаже, че тайно се е ваксинирала с две или три дози, ще е още по-феерично. :smokin:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10230 -: Септември 10, 2021, 20:40:27 »
Първата доза предизвиква имунитет. Втората го "закрепва"
Ама май само временно, щото може пък да е нужна и трета ваксина :nuts:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10231 -: Септември 10, 2021, 20:42:35 »
Сега като се окаже, че ваксината не предпазва от заразяване (дръж се Земьо, иде Делта вариант) какво правим?
Вакцане до дупка, а?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10232 -: Септември 10, 2021, 20:44:43 »
Ти разлика между марули и м@дури правиш ли?
Пита мен сега си се разкрачил към Кайли.
Бе нямате н@таковане бе! :lol:


дадох ти пример.  Сега шти напраа количествен и като бонус качествен анализ:

Обект: буратино
Брой на коментарите:  13442(търнайсиилядичетърсточиничитирийсиидва OMFG ТИ НЕ СИ ВЪФРЕТ!)
Съдържание на коментарите: офтопик 54%, булшит 44.893%,  следи од полезно съдържание  нула цяло и немисесмята.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10233 -: Септември 10, 2021, 20:47:22 »
« Последна редакция: Септември 10, 2021, 21:02:42 от Джиджи »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10234 -: Септември 10, 2021, 20:47:25 »

по-малко прикаски, повече количествен анализ. Искаш ли да ти покажа как се праи? Ето така:
☝️
тва е постът на кайли од 11-ти юни 2019 г.
До тоа пост тя е публикувала ф широк кръг теми, од пълен фриндж до мейнстрийм.

Слет тоа пост тя(по сопствените ѝ думи) се омита, за да се появи отново въф форума на 9-ти февруари 2021г. ф темата...ъ-ъ-ъ фтая тема. Само фтая тема и фнито ена друга тема. Към тоа момент броят на произведените од кайли антиваксърски постове е 1075(хиляда седемдесет и пет).

1075 :blurry_drunk-2127:

Тоя обсесивен поток няма изчитане! Съм склонна да приема, че ваксините в някои случаи вредят. :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10235 -: Септември 10, 2021, 20:52:01 »
Обект: буратино
Брой на коментарите13442 (търнайсиилядичетърсточиничитирийсиидва OMFG ТИ НЕ СИ ВЪФРЕТ!)
Съдържание на коментарите: офтопик 54%, булшит 44.893%, следи од полезно съдържание:  нула цяло и немисесмята.


« Последна редакция: Септември 10, 2021, 21:26:24 от Джиджи »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10236 -: Септември 10, 2021, 20:52:49 »

 ЧЕ коги кайли се е изказвала против например бцж или друга ваксина, та да се твърди че е "антиваксър".

тя казва, че е антиваксър и аз ѝ вярвам. Аргументът, че тя, както и ти, както и другият буратино немате нищо протиф ваксините срещу заболявания, които ф момента немат характер на пандемия, няма никаква стойност.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10237 -: Септември 10, 2021, 20:53:32 »

дадох ти пример.  Сега шти напраа количествен и като бонус качествен анализ:

Обект: буратино
Брой на коментарите:  13442(търнайсиилядичетърсточиничитирийсиидва OMFG ТИ НЕ СИ ВЪФРЕТ!)
Съдържание на коментарите: офтопик 54%, булшит 44.893%,  следи од полезно съдържание  нула цяло и немисесмята.
Ти си уникален аналлизатор! :well_done-1299:
Всеки ползващ компютър/телефон на ниво 6 години щеше да намери тази "информация" преди теб.
Не се казва "немисесмята", ако трябва да бъдем коректни е "не мога да смятам", то и да мислиш не е ти иде отръки, но в случая обекта на изследването е Буратино не ти.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10238 -: Септември 10, 2021, 20:55:27 »
Бе нямате н@таковане бе!

 :lol: :lol:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10239 -: Септември 10, 2021, 20:56:32 »
тя казва, че е антиваксър и аз ѝ вярвам. Аргументът, че тя, както и ти, както и другият буратино немате нищо протиф ваксините срещу заболявания, които ф момента немат характер на пандемия, няма никаква стойност.
Нямат характер на пандемия щото ваксиите си действат, а тук и сега даже след 2-3 ваксини няма и следи от полезно действие - то ще дойде със следващото бустерно бодене, кога?
"Когато му дойде времето!"
« Последна редакция: Септември 10, 2021, 21:04:23 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10240 -: Септември 10, 2021, 20:58:17 »
Ти си уникален аналлизатор! :well_done-1299:
Всеки ползващ компютър/телефон на ниво 6 години щеше да намери тази "информация" преди теб.
Не се казва "немисесмята", ако трябва да бъдем коректни е "не мога да смятам", то и да мислиш не е ти иде отръки, но в случая обекта на изследването е Буратино не ти.

коментарът ти налага лека корекция ф качествената част на анализа ми:

Quote (selected)
Обект: буратино
Брой на коментарите:  134426 (търнайсиилядичетърсточиничитирийсиидваШЕС OMFG ТИ НЕ СИ ВЪФРЕТ!)
Съдържание на коментарите: офтопик 54%, булшит 44.89346%,  следи од полезно съдържание  нула цяло и немисесмята.



Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10241 -: Септември 10, 2021, 21:07:46 »
Ти си уникален аналлизатор!  :well_done-1299:
:lol: :lol:

« Последна редакция: Септември 10, 2021, 21:14:20 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10242 -: Септември 10, 2021, 21:09:21 »
Quote (selected)
Евростат: Българите и румънците са най-стабилни психически в ЕС
https://www.manager.bg/obshchestvo/evrostat-blgarite-i-rumncite-sa-nay-stabilni-psihicheski-v-es
И с най-ниско ниво на ваксинирани. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10243 -: Септември 10, 2021, 21:10:52 »
ъхъ, България е остроф на психическата и други стабилности.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10244 -: Септември 10, 2021, 21:13:31 »
ъхъ, България е остроф на психическата и други стабилности.
Евростат, не Буратиностат сега и тях ли ще пишеш "некоректни"? :lol:
Ма сте въртог@зи!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10245 -: Септември 10, 2021, 21:15:51 »
Евростат ли е написал заглавието?





Което междуфпрочем съдържа значително количество ирония за незасегнатия од буквализъм читател.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10246 -: Септември 10, 2021, 21:19:08 »
Евростат ли е написал заглавието?
Което междуфпрочем съдържа значително количество ирония за незасегнатия од буквализъм читател.
Опитвам се да се вклиня във вашите таблици, сега се оказа че и моята била фейкова и по-скоро иронична като вашите.
Сигур щото са "официални" а не реални.:crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10247 -: Септември 10, 2021, 21:20:34 »
1075 :blurry_drunk-2127:
тфа ква фръска има сфакта че жена ти се е боднала?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10248 -: Септември 10, 2021, 21:21:46 »
никаква, затва се чудя защо го споменаваш.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10249 -: Септември 10, 2021, 21:30:44 »
Сега като се окаже, че ваксината не предпазва от заразяване (дръж се Земьо, иде Делта вариант) какво правим?
Вакцане до дупка, а?
Не предпазва, вече е доказано.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10250 -: Септември 10, 2021, 21:35:24 »
Във Франция май задължиха всички с по една ваксина да си бият втора - файзер, модерна и т.н.
Май ? Или май не ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10251 -: Септември 10, 2021, 21:39:34 »
...нещо повече за тази ваксина, моля.
Лесно е да намериш информация, но щом искаш - виж тук
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10252 -: Септември 10, 2021, 21:48:05 »
никаква, затва се чудя защо го споменаваш.
то и аз се чудя как един неваксиниран с всички сили защитава ваксините и няма намерение да се боде
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10253 -: Септември 10, 2021, 21:48:38 »
Май ? Или май не ?
на тоя етап било само препоръчително
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23784
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10254 -: Септември 10, 2021, 21:53:13 »
Един сладур сега по Панорама обяснява че нямало как да се тества цялото човечество (с бъркане в носа ) щото било невъзможно практически, обаче е много важно да се ваксинитрат всички и това е напълно възможно ако не се дърпаме. :m1273:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10255 -: Септември 10, 2021, 21:53:50 »
на тоя етап било само препоръчително
кой го твърди ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10256 -: Септември 10, 2021, 21:58:53 »
то и аз се чудя как един неваксиниран с всички сили защитава ваксините и няма намерение да се боде
не ги защитавам сфсичка сила, а само с достатъчна за конкрения случай сила. Фмомента чета ено есе на покойния Дейвид Грейбър за покойния княз Кропоткин и то ми е по-интересно.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10257 -: Септември 10, 2021, 22:00:49 »
кой го твърди ?
la Haute Autorité de santé (HAS)
Като втората доза трябва да бъде файзер или модерна
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10258 -: Септември 10, 2021, 22:03:49 »
то и аз се чудя как един неваксиниран с всички сили защитава ваксините и няма намерение да се боде
Ми вероятно му плащат.
Мисля, че даже файзър и бионтек нямат изискване за ваксинация на персонала.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9571
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10259 -: Септември 10, 2021, 22:05:20 »
В САЩ задължавали държавните служители и тия с над 100 човека частни да се ваксинират. А преболедувалите и те ли?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.