Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 01:54:08

Автор Тема: Коронавирус в България  (Прочетена 1046725 пъти)

0 Потребители и 46 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10860 -: Септември 19, 2021, 18:01:04 »
Hateras, тук не става дума за обяснения, а за малко факти и за принципни позиции, от които очевидно вече никой няма да отстъпи. Дискусията има смисъл докато не слизаме на лични

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10861 -: Септември 19, 2021, 18:03:54 »
Аз съм забелязал, че жените не са такъв проблем. По-голям проблем са мъжете, които се държат като женички, включително в раздразнението си.
Ех, ма как хубаво се описваш! Браво!  :surr:

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10862 -: Септември 19, 2021, 18:31:14 »
Hateras, тук не става дума за обяснения, а за малко факти и за принципни позиции, от които очевидно вече никой няма да отстъпи. Дискусията има смисъл докато не слизаме на лични
Какви лични, нали вече се извиних? Да, подведох те да напишеш това тъповато и необосновано заяждане, извинявам се още веднъж.
  :)))
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10863 -: Септември 19, 2021, 18:55:09 »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10864 -: Септември 19, 2021, 19:04:16 »
Какви лични, нали вече се извиних? Да, подведох те да напишеш това тъповато и необосновано заяждане, извинявам се още веднъж.
  :)))
Днес не е Прошка, но и ти извинявай.
Нося си в джоба една рулетка и обикновено уж си меря приказките.
Черпя те една виртуална бира, а ако се видим - и истинска  :t0328:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10865 -: Септември 19, 2021, 19:04:28 »
А инак -колко?Туй кат "доказателството" че китайците са изтървали вируса, щото в Ухан има специализирана лаборатория търсвща точноп такъв тип вируси- а ако търсиш - намираш/Та колко са нормално мъжете с миокардит и правени ли са преди мащабни изследвания?Както и  в каква възрастова група, какъв е рисковият им статус- пушат, пият, ходят по чуждо (от там и стреса да се изнасяш през джама при внезапно отложена командировка) плюскат ли салам "кучешка радост" и куп други възможни обяснения.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10866 -: Септември 19, 2021, 19:12:18 »
ОСТОРОЖНО: СПОР! За прививку или против. Дебаты о вакцинации: https://www.youtube.com/watch?v=nns7G5flDyU

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10867 -: Септември 19, 2021, 19:13:40 »
1 на 1000 боцнати мъже с миокардит
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.09.13.21262182v1?fbclid=IwAR2OU7lBk5Zn7GYOuZdwPabaLwiQKGNWl-B0WCxvyxHj_euVK3nIncSQLAw

Quote (selected)
Symptoms settled quickly with standard therapy and patients were discharged within a few days. No major adverse cardiac events and no significant arrythmias were noted during inpatient stay. Further follow up will be required to ascertain the longer-term outcomes of this patient group.

фтая връска, слет като изкара ковида безсимптомно и без въопще да знае, синът ми праеше сериозна постковидна тахикардия по 3-4 пъти дневно фпродължение на две-три седмици. Паниката му беше ноо голема, но слет като смайка му най-сетне продоляхме бикоглавието му и го накарахме да си напраи тест за антитела, одкойто се изясни, че е фрашкан сантитела, напрао яйце да фърлиш антитяло ше удариш, детето се успокои, тахикардията му полека-лека одшумя и престана да ни занимава ствърдения, че ей са шеумре одинфаркт намиокарда.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10868 -: Септември 19, 2021, 19:25:12 »
Цитат на: kаily в Днес в 18:55:09
1 на 1000 боцнати мъже с миокардит
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.09.13.21262182v1?fbclid=IwAR2OU7lBk5Zn7GYOuZdwPabaLwiQKGNWl-B0WCxvyxHj_euVK3nIncSQLAw
фтая връска, слет като изкара ковида безсимптомно и без въопще да знае, синът ми праеше сериозна постковидна тахикардия по 3-4 пъти дневно фпродължение на две-три седмици. Паниката му беше ноо голема, но слет като смайка му най-сетне продоляхме бикоглавието му и го накарахме да си напраи тест за антитела, одкойто се изясни, че е фрашкан сантитела, напрао яйце да фърлиш антитяло ше удариш, детето се успокои, тахикардията му полека-лека одшумя и престана да ни занимава ствърдения, че ей са шеумре одинфаркт намиокарда.

Доколкото си спомням, ти беше изкарал ковида, а сина ти се беше ваксинирал?
Или греша?

И доколко горното има връзка с посочените случаи на мио и перикардити?
Предполагам, известно ти е, че подобни заболявания могат да доведат до сърдечна недостатъчност. (Правителствените протежета  и да се опитват да кажат, че са нищо предпочитам да слушам кардиолозите)
Не са само мио и перикардитите страничните последствия от ваксините.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10869 -: Септември 19, 2021, 19:33:40 »
одричам синът ми да се е ваксинирал. Жена ми се ваксинира. И ас ше зема да се ваксинирам теа дни. Освен ако не ме домързи.

Quote (selected)
Предполагам, известно ти е че дългосрочно подобни заболявания водят до сърдечна недостатъчност.

Подобни фсмисъл на вирусни? Од тебе чувам, че водят до сърдечна недостатъчност, а сигурно поне двайсе пъти съм фащал грип, един път и норовирус гепих, ноо е гаден, но засега дачукамнадърво, не съм имал сърдечна недостатъчност. Ако водят, да водят, аз кво да направя?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10870 -: Септември 19, 2021, 19:37:10 »
всъщност сърдечните проблеми след грипа обичайно "косят" по 10-13 к в обичайна година у нас.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10871 -: Септември 19, 2021, 19:38:34 »
Кайзере, уби всичко детско у рекиджа.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10872 -: Септември 19, 2021, 19:41:56 »
що кайзера да е убил фсичко децко фмен бе, буратино?
Токущо си напраих един бързтест и установих, че сичкото децко фмен си бръмчи на шес.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10873 -: Септември 19, 2021, 19:44:15 »
За нивото на познание си мислех, току що получи тласък който може да те откъсне от блаженното неведение.
Quote (selected)
Од тебе чувам, че водят до сърдечна недостатъчност,
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10874 -: Септември 19, 2021, 19:47:28 »
Тахикардията най-вероятно се дължи на паническа атака, виж "тревожно разстройство", тревожното разстройство е описан постковиден синдром, дължи се на увреди на ЦНС, не на сърцето.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10875 -: Септември 19, 2021, 19:47:44 »
може да ме, ако се оставя да ме.

Ти колко грипа си имал през изпълнения си з беспросветна скука живот и колко сърдечни недостатъчности са ти докарали теа грипове?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10876 -: Септември 19, 2021, 19:49:01 »
Темата не е за затваряне, нито за закриване, просто спрете да се нападате лично, оспорвайте мнения, изводи, но не факти и хора.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10877 -: Септември 19, 2021, 19:49:15 »
Тахикардията най-вероятно се дължи на паническа атака, виж "тревожно разстройство", тревожното разстройство е описан постковиден синдром, дължи се на увреди на ЦНС, не на сърцето.
ами! Язък, че не ми го каза тогава, та се наложи сам да си го чета фнета.

Въопще напоследък интернетът ноо помогна на немедицинските лица и неевреите да увеличат медицинските си познания и познанията си за Израел.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10878 -: Септември 19, 2021, 20:02:20 »
може да ме, ако се оставя да ме.

Ти колко грипа си имал през изпълнения си з беспросветна скука живот и колко сърдечни недостатъчности са ти докарали теа грипове?
Надявам се Кайзера да е бил галантен и да ти е дал импулса с новите ботуши с кожа от слонски топки.
Относно коронарните проблеми те са най-често срещаните последствия след грип при повечето хора.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10879 -: Септември 19, 2021, 20:02:29 »
Баба А. -една от прабабите ми, бе описвана от снаха си (една от бабите ми- моите са само две, както и ограничен брой дядовци)като " църковна свещичка- жълта,тънка, току се гъне и я пазиш да не я духне ветрец че току угаснала"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10880 -: Септември 19, 2021, 20:06:44 »
ами! Язък, че не ми го каза тогава, та се наложи сам да си го чета фнета.

Въопще напоследък интернетът ноо помогна на немедицинските лица и неевреите да увеличат медицинските си познания и познанията си за Израел.

Имам познати с тревожно разстройство, мъж и жена, съпрузи, от страни е смешно, но изживяването за пострадалия е като умиране, драма е. В днешно време тревожното разстройство е като епидемия, а някои мислят че живеем във времена на прогрес!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10881 -: Септември 19, 2021, 20:07:54 »
Надявам се Кайзера да е бил галантен и да ти е дал импулса с новите ботуши с кожа от слонски топки.
Относно коронарните проблеми те са най-често срещаните последствия след грип при повечето хора.

Не се крий като мишка зат повечето хора.
Зададох ти конкретен въпрос, ти лично колко сърдечни недостатъчности си имал фслетствие на изкаран лично од тебе грип?
« Последна редакция: Септември 19, 2021, 20:17:37 от wreckage »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10882 -: Септември 19, 2021, 20:09:16 »
Имам познати с тревожно разстройство, мъж и жена, съпрузи, от страни е смешно, но изживяването за пострадалия е като умиране, драма е. В днешно време тревожното разстройство е като епидемия, а някои мислят че живеем във времена на прогрес!
знам, нали вече написах как беше със сина ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10883 -: Септември 19, 2021, 20:12:44 »
Не крий като мишка зат повечето хора.
Зададох ти конкретен въпрос, ти лично колко сърдечни недостатъчности си имал фслетствие на лично од тебе изкаран грип?
Цялата стъкмистика която ползваш за пиедестал е на такива единични случаи.
Предните години, а и сега една от рисковите групи за които се препоръчваше ваксинация за корона или друг грип е на сърдечноболните или и ти ще влизаш в отбора на невярващите на официалната наука?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10884 -: Септември 19, 2021, 20:16:45 »
защо избягваш одговор на любезно зададения од мен въпрос?

Какво криеш?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10885 -: Септември 19, 2021, 20:17:57 »
защо избягваш одговор на любезно зададения од мен въпрос?

Какво криеш?
Здравния статус не е ли лична информация?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10886 -: Септември 19, 2021, 20:18:16 »
оказахме се дръшки. Моята теза е, че е по-добре да се ваксинираш, одколкото да се инфектираш. Защо?

Щото ковидът въопще не е приятен и щото дългият ковид/постковидната тесла съществува. Еното го изпитах нагърба си, а другото го изпита синът. Така, че...


Цитат на: wreckage
одричам синът ми да се е ваксинирал. Жена ми се ваксинира. И ас ше зема да се ваксинирам теа дни. Освен ако не ме домързи.


Извинявам се.
Грешно съм разбрал
 :popcorn:
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10887 -: Септември 19, 2021, 20:26:44 »
Начи- има такова нещо кат "Мейнстрийм" .Фарватер.Може много да говорите колко е тъпа тълпата, и дори да сте прави, но кога седем милиарда антилопи гну побегнат заради трепнала сламка-бягаш със стадото или ставаш на кайма.Заебете медицинските аргументи- обяснявам що ваксинацията отлага локаут.Разбира ср- ако сте рентие или офиспланктон бачкащ дистанционно- може да си позволите да продължите битието си на иждевенци

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10888 -: Септември 19, 2021, 20:28:19 »
Здравния статус не е ли лична информация?
само ако си мишка, или кайли.

Тя също се скри зат тайната на личната информация, когато я питах имала ли е ковид. Се ено аз знам коя е кайли или кой си ти фдействителност.
« Последна редакция: Септември 19, 2021, 20:53:35 от wreckage »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10889 -: Септември 19, 2021, 20:30:21 »
От дребни хора, дребни провокации.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10890 -: Септември 19, 2021, 21:14:38 »
заради трепнала сламка-бягаш със стадото или ставаш на кайма

Интересна е синхронизацията на треперящите сламки навсякъде и организацията на трептенията. И тогава си идваме на думата и опираме в безсмислените препирни и разни таблици, числа и проценти - всичко за под опашката на кучето - пълнещи страниците тук.
В този смисъл, тук по-долу, един разговор (доста дълъг) предлага една все пак интересна дискусия:

- В студии футуролога Максима Калашникова – Игорь Гундаров, советский и российский врач, специалист в области эпидемиологии и медицинcкой статистики, демографии, философии; кандидат философских наук, доктор медицинских наук, профессор.

Игорь Гундаров о тотальной вакцинации.  Тук:https://www.youtube.com/watch?v=EI5lrtpmEl4

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10891 -: Септември 19, 2021, 21:23:59 »
А инак -колко?Туй кат "доказателството" че китайците са изтървали вируса, щото в Ухан има специализирана лаборатория търсвща точноп такъв тип вируси- а ако търсиш - намираш/Та колко са нормално мъжете с миокардит и правени ли са преди мащабни изследвания?Както и  в каква възрастова група, какъв е рисковият им статус- пушат, пият, ходят по чуждо (от там и стреса да се изнасяш през джама при внезапно отложена командировка) плюскат ли салам "кучешка радост" и куп други възможни обяснения.
https://jamanetwork.com/journals/jamacardiology/fullarticle/2783052?utm_campaign=articlePDF&utm_medium=articlePDFlink&utm_source=articlePDF&utm_content=jamacardio.2021.3471
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10892 -: Септември 19, 2021, 22:16:35 »
потърси в гугъл "леминги" "филм" че ме мързи.


Друг път ще обсъждаме "Психология на тълпата" или "теория на очакванята".

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10893 -: Септември 19, 2021, 22:38:51 »
Twenty-four states threatened to sue the Biden administration on Thursday over the president's new rule to require employers with more than 100 employees to mandate vaccinations and frequent testing for their workers.
https://thehill.com/regulation/court-battles/572649-24-states-threaten-legal-action-over-bidens-vaccine-mandate
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10894 -: Септември 19, 2021, 22:40:52 »
CommonSense
@CommonS07025819
·
9h
Replying to
@RWMaloneMD
New VAERS numbers are out.

701,559 Adverse Events
60,741 Hospitalizations
80,393 Urgent Care
6,637 Heart Attacks
5,765 Myocarditis
1,862 Miscarriages
19,210 Disabled
14,925 Deaths

100% Safe and Effective
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10895 -: Септември 19, 2021, 22:45:18 »
Pfizer accused of holding Brazil ‘to ransom’ over vaccine contract demands

Leaked supply document reveals clauses to protect US pharma company from legal action in the event of serious side-effects


https://www.theguardian.com/global-development/2021/sep/10/pfizer-accused-of-holding-brazil-to-ransom-over-vaccine-contract-demands?fbclid=IwAR3CTZGKL8tyXfhQcTUEhy_aV6ryrjoGjJXxno5q1qLqJHfgVVwclHt-KyU

« Последна редакция: Септември 19, 2021, 22:54:07 от kаily »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10896 -: Септември 19, 2021, 22:50:41 »
Кай "КюАр Мозайката" Ла е недостижима в копипастенето на фейкове и глупости.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10897 -: Септември 19, 2021, 22:53:44 »
ей, горния, не по-високо от грънците
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10898 -: Септември 19, 2021, 23:05:48 »
потърси в гугъл "леминги" "филм" че ме мързи.

Знам го, а и живинките - също. Те са се превърнали в нарицателно из разни места... То и модата какво е? 'ми същото.
********
Отделно от конкретната тема, попаднах на друго предаване с участието на проф. Гундаров: -Последствията за организмите и в частност на децата, от ваксините въобще - без сегашните суроватки. Цитира и показва западни изследвания: "Игорь Гундаров о поголовной вакцинации и ее последствиях..." Тук: https://www.youtube.com/watch?v=HGAhY0Dwlsk

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10899 -: Септември 20, 2021, 08:52:40 »
Елитите не ваксинират децата си. Знае се за Тони Блеър, за Бил Гейтс, Тръмп сам го обяви...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10900 -: Септември 20, 2021, 09:50:33 »
Чудя се защо ваксинираните толкова ги е страх от неваксинираните? :m1708:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10901 -: Септември 20, 2021, 09:53:48 »
Чудя се защо ваксинираните толкова ги е страх от неваксинираните? :m1708:

Страхът да не са се прееб@али, на средния българин му става по-леко, ако има и други идиоти, като него.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10902 -: Септември 20, 2021, 10:10:02 »
Вече съм го поствал, ново няма, обаче:

Quote (selected)
Наша задача като психотерапевти е да помагаме на пациентите си да различават реалната опасност и да бъдем опора в тревожностите им. Важно е да удържаме страховете и предчувствията за катастрофа – това е втора, паралелна епидемия, за която също носим отговорност.
https://www.psychotherapy-bg.org/covid-19/
*********   ✹    *********

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10903 -: Септември 20, 2021, 10:18:12 »
Елитите не ваксинират децата си. Знае се за Тони Блеър, за Бил Гейтс, Тръмп сам го обяви...
Но на Путин дъщерите се ваксинираха, едни от първите в света, заедно с баща си, с първата в света ваксина срещу тая болест.

Виц оттук:
Quote (selected)
COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10904 -: Септември 20, 2021, 10:23:35 »
Чудя се защо ваксинираните толкова ги е страх от неваксинираните?

Вероятно И заради това:

Quote (selected)
Проф.Николай Витанов: Вече загубихме 20 000 души от ковид. Това е половината ни армия!

20 септ. 2021

„Народът, политиците и вие, журналистите, бяхте излъгани от хора, които твърдяха, че този коронавирус е безопасен, не е толкова опасен. Ето, загубихме 20 000 души – това е повече от половината ни армия, все едно, че сме загубили война. Когато загубиш война, разследваш причините.”

Според него, от пролетта на миналата година е било натрапвано на 25% от хората в България, че вирусът не е толкова опасен и заради поведението на тези 25% по отношение на заразата сега говорим за 20 000 починали.
http://epicenter.bg/article/Nikolay-Vitanov/260284/2/0  :m1329:

« Последна редакция: Септември 20, 2021, 10:37:43 от Джиджи »

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10905 -: Септември 20, 2021, 10:44:11 »
Проф.Николай Витанов: Вече загубихме 20 000 души от ковид. Това е половината ни армия!
Дали си загубил или спечелил войната се определя не от броя на жертвите, а от крайния резултат, но кой съм аз, че да споря с професор. Па бил той и по математика.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10906 -: Септември 20, 2021, 11:08:08 »
Нали щяхте да закривате темата?
Или мазохистите надделяват?

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10907 -: Септември 20, 2021, 11:35:29 »
Ся има един цар Пир.Той е бил скептичен към тва, че няма значение броя на жертвите.

 :smokin:

Глас народен глас божий.Явно българите са социалдарвинисти.

Ще измрат хилавите и колкото останат живи толкова.

Социалдарвинисти са тоже руснаци, американците от южните Щати и Средния Запад и други.

Това е дълбоко осъзната позиция и тя трябва да бъде отчитана...

 :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10908 -: Септември 20, 2021, 11:37:34 »
Проф.Николай Витанов:

Този човек е пълно куку. От 20 метра му личи, че не е сам.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10909 -: Септември 20, 2021, 11:54:09 »
Нали щяхте да закривате темата?

Аз си мисля, че тая тема не трябва да бъде закривана, докато ... абе, докато има КОЙ да пише и чете тук! :lol:

Особено шИдьоври, като тоя, сътворен от Отврат-а по-горе ...
O:-)

« Последна редакция: Септември 20, 2021, 12:02:55 от Джиджи »

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10910 -: Септември 20, 2021, 12:00:22 »
Ся има един цар Пир.Той е бил скептичен към тва, че няма значение броя на жертвите.
Така е. Въпросът е дали си заслужава. Пък и всеки е свободен да избира сам начина по който да се пресели в един по-добър свят. Един пуши, друг пие, трети се дрогира. Някои пък искат да си отидат без лекарска помощ. Кои сме ние, та да им държим сметка?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10911 -: Септември 20, 2021, 12:21:46 »
Ще измрат хилавите и колкото останат живи толкова.

Интересен прочит. Начи жилавите са тия, дето си забодоха спринцовката?  :crying_with_laughter-3302: ИзвЕнете ме, ма нещо не зацепвам  :bigok:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10912 -: Септември 20, 2021, 12:39:32 »
Ако научната опщност и държавата ти кажат да носиш пуловер, щото става хладно и можеш да настинеш, едва ли позиция од сорта на "Друкпът ше нося пуловер, ена част од онеа с пуловерите също настиват" е пример за успешна стратегия за оцеляване, особено предвит че държавата е осигурила безплатни пуловери за фсички.

Тва не социалдарвинизъм, а опществено финансиран кропоткински социалалтруизъм.


Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10913 -: Септември 20, 2021, 13:45:31 »
Ако научната опщност и държавата ти кажат да носиш пуловер, щото става хладно и можеш да настинеш, едва ли позиция од сорта на "Друкпът ше нося пуловер, ена част од онеа с пуловерите също настиват" е пример за успешна стратегия за оцеляване, особено предвит че държавата е осигурила безплатни пуловери за фсички.

Тва не социалдарвинизъм, а опществено финансиран кропоткински социалалтруизъм.
И в един момент се оказва, че пуловерът не е вълнен, а от синтетика и е без ръкави. Имаш две алтернативи. Или взимаш пуловера. (На харизан кон зъбите не се гледат, пък ако се окажеш алергичен към материята на пуловерчето и започнеш да се изриваш, това си е твой проблем. Подписал си информирано съгласие.) Или си обличаш нещо, което ти върши работа.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10914 -: Септември 20, 2021, 14:00:21 »
И в един момент се оказва, че пуловерът не е вълнен, а от синтетика и е без ръкави. Имаш две алтернативи. Или взимаш пуловера. (На харизан кон зъбите не се гледат, пък ако се окажеш алергичен към материята на пуловерчето и започнеш да се изриваш, това си е твой проблем. Подписал си информирано съгласие.) Или си обличаш нещо, което ти върши работа.

пропуснал си цвета и шарката. Основанията да не носиш пуловер очевидно са повече од основанията да го носиш, които са едно - да не настинеш.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10915 -: Септември 20, 2021, 15:15:45 »
Виждам тук да се спекулира с представата за държава на българинът.
Във вашите „нормални държави„, гражданите знаят, че държавата е орган срещу интересите им, и нейната основна дейност е да ги товари с данъци и глоби.
У нас остатъчното „държавата - майка и баща„ от социализма, плавно рмина в оруеловското „държавата - Големият брат„, който непрекъснато бди над теб
Е, тук трябва да се засмея

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10916 -: Септември 20, 2021, 15:54:07 »
Quote (selected)
Министър Кацаров към антиваксърите: Утре ще искате да ви лекуват

https://www.segabg.com/hot/kacarov-kum-antivaksurite-utre-shte-iskate-da-vi-lekuvat :crying_with_laughter-3302:


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10917 -: Септември 20, 2021, 16:03:24 »
Цитат на: ЗИП в Днес в 11:35:29
Ще измрат хилавите и колкото останат живи толкова.

Интересен прочит. Начи жилавите са тия, дето си забодоха спринцовката?   ИзвЕнете ме, ма нещо не зацепвам 
:lol: :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10918 -: Септември 20, 2021, 16:11:10 »
https://www.segabg.com/hot/kacarov-kum-antivaksurite-utre-shte-iskate-da-vi-lekuvat :crying_with_laughter-3302:
Защо? Ако ме бутне кола на зелен сфетофар или на пешеходна пътека (което става все по-вероятно) и не съм ваксиниран, ще ме оставите да умра ли?  :0007:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #10919 -: Септември 20, 2021, 16:13:14 »
"Вот уколемся, и..."

И всё равно не сможете съездить даже в соседний регион, если вы австралиец.

Премьер австралийского штата Новый Южный Уэльс передумал возвращать свободу передвижения своему населению даже при достижении доли прuвuтого населения 70%, как было запланировано ранее.

"Границы с соседними штатами всё равно будут оставаться закрытыми, - заявил он. - "Мы подумаем над разными вариантами, когда будет 80%".

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.