Преглед на печата … > У нас …

Коронавирус в България

<< < (2504/2937) > >>

otvrat:
Вас колко пъти са ви ваксинирали срещу морбили?

Имам няколко ваксини за гадни, екзотични африкански болести. Като ми ги слагаха, никой не ми каза "ще пребуледуваш леко" или "ще боледуваш, ама няма да умреш"; никой не ми даде да подписвам, че ако ми израстне шести крайник, не мога да имам претенций; никой не ми каза "ела след двайсе дни да ти бием още пет ваксини. Гадовете ми казаха: "Бегай да се забавляваш."

Yaroslav:

--- Цитат на: otvrat в Октомври 19, 2021, 15:38:04 ---никой не ми даде да подписвам, че ако ми израстне шести крайник, не мога да имам претенций;
--- Край на цитат ---
Че никой никога не е подписвал такова нещо.  :smokin:

Пък по другото-щом не са те предупредили, че можело да преболедуваш, значи няма как да стане  :nuts:

дедо Барми:
Здравейте приятели.
Очаквам ви...
о. Нафърфорий

Eisblock:

--- Цитат на: Джиджи в Октомври 19, 2021, 10:25:27 ---Затова в случая, Eisblock, ти НЕ зависиш от мен, но аз завися ОТ теб за създаването на една по-стабилна среда – както при "морячетата" от  US Navy по-горе!!!

--- Край на цитат ---

Твоите изказвания са обикновено извън смисъла на даден разговор. Светът не е само бяло и черно, но заявления като цитираното твое преди от мен и забележката ти (принуди ме да търся медицинско название), както и в това тук за илюстрация + коментара на първите два цитата, показват: - Че освен от НЕ разбиране кое, за какво е, как действа и пр. и пр., си лишена и от обикновено възпитание - както и останалите ти съмишленици тъдява. Усилията ви да викате на бялото черно, апломба на не схващащи кое-какво е и пр. идват в доста повече от нормално проявяванта глупост.

Особено за тема, която се представя сякаш е далеч извън нагнетяваните последствия, а в същност е единствено и само оръжие за постигане на много по-далечни и "човеколюбиви" цели. Тогава хората, които бърка политическите си пристрастия заради лъскавите страни на вече бившият "Запад", със здравето си и това на близки, приятели, сънародници и пр. могат да получат и получават единствено презрение.

Дори и обичайната тъпа глупост, особено клоняща към безпредел, става безгранична, надвишава тогава и самопоставени високи лимити на търпимост. Именно ТУК това е проблема - няколкото полуофициални трола със  безсмислените си спорове и заяждания, с проявяваната упорита наглост. А както виждаме сега в обществото, не само тук - а и в "цивилизованите" държави, търпението на плебса, неговата инертност и мързел (да не задълбочавам в детайлите) ще му костват живота, този на децата му и дори на самото бъдеще.

То е пред нас и скоро, много скоро ще ни погълне: - ВСИЧКИ.

otvrat:
Че никой никога не е подписвал такова нещо.

Декларация за информирано съгласие за извършване на ваксинация срещу COVID-19

https://coronavirus.bg/bg/744

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия