Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 12:44:36

Автор Тема: Коронавирус в България  (Прочетена 1038718 пъти)

0 Потребители и 16 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11820 -: Октомври 12, 2021, 14:34:52 »
Има огромна разлика между грипа и коронавируса. Ама не медицинска, а политическа.
Ако някой след (по време на) грип развие вирусна пневмония и се "гътне" го отчитат като пневмония. В идентичен случай го отчитат коронавирус.
Няма как да се прави сравнение на база официални данни.
« Последна редакция: Октомври 12, 2021, 14:59:58 от 66 »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11821 -: Октомври 12, 2021, 15:12:24 »
Гадна е короната, но не е много различна от тежките грипове.
В добрата стара Англия се разпространява много тежък грип сред ваксинираните, карат го тежко, с отрицателни тестове. Разни конспиратори се питат дали сега не карат друг вирус тежко заради разцъкната им имунна система
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11822 -: Октомври 12, 2021, 15:17:32 »
има ли обаче грип, от който да са починали 70 лекари за година и нещо в България?
данните ми са от м. април 2021, предполагам са станали повече
ама някак свикнахме и на това, ежедневие стана
А от коронавирус има ли, предвид факта, че не е правена ни една аутопсия?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11823 -: Октомври 12, 2021, 15:20:49 »
Свежее исследование из Катара. Эффективность вakцuн от заболевания держится выше 50% всего два месяца, уверенно уходит в отрицательную зону уже начиная с пятого месяца после второго укола и может достигать МИНУС 155% после седьмого месяца!

Вот кто настоящий двигатель эпидемии - те, у кого от последнего укола прошло полгода и более! Вот кого нужно сажать в карантинные изоляторы и не выпускать, пока им не вколят бустер!
https://www.facebook.com/photo/?fbid=413310496871716&set=a.112792286923540
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11824 -: Октомври 12, 2021, 15:22:14 »
Губернатор Техаса издал указ, запрещающий требование обязательной вakцuнации всем без исключения субъектам на территории штата
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.


Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11826 -: Октомври 12, 2021, 16:00:45 »
Quote (selected)
А от коронавирус има ли, предвид факта, че не е правена ни една аутопсия?
много цинично, Кайли
но, всеки на ума си шета

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11827 -: Октомври 12, 2021, 16:06:09 »
Губернатор Техаса издал указ, запрещающий требование обязательной вakцuнации всем без исключения субъектам на территории штата
Да подам заявление за политическо убежище, що ли...

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11828 -: Октомври 12, 2021, 16:17:24 »
Няма шанс. Макар и да считам себе си за агностик, самоубийството считам за смъртен грях. Ей тъй, за всеки случай  :bigok:
начи не си агностик, а гностик.

Фсъщност, "смъртен грях" е крайно неточен термин, предвит че деецът треа първо да умре од квото си иска, а после евентуално да бъде посмъртно наказан фпъклото.

Фтоа смисъл, "посмъртен грях" е коректното название, обаче пиар-съображенията са надделели при назоваването на таа специфична група грехове.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11829 -: Октомври 12, 2021, 16:21:16 »
много цинично, Кайли
но, всеки на ума си шета
Зададох въпрос, имаш ли отговор?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11830 -: Октомври 12, 2021, 16:34:16 »
В Израел официозът пуснал анализи, в които ефективността на фицер била много по-ниска от рекламираната. 24 часа по-късно данните били сменени с други.
А вие си гледайте правителствени и научни графики.
https://twitter.com/YaffaRaz/status/1447519024649228289
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11831 -: Октомври 12, 2021, 17:22:14 »
Доц. Кунчев се самоизолирал, имал симптоми за коронавирус
https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/10/12/doc-kunchev-se-samoizoliral-imal-simptomi-za-koronavirus.506715
Абе тия хора не спазват ли мерките, които сами налагат? Не се ваксинират съгласно техните препоръки?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11832 -: Октомври 12, 2021, 17:29:32 »
ас имах грип таа седмица. Сатурация 96-98, пулс около 70. Кихане, кашлица, течове од носа, чат-пат температура, абе грип.

Ковидът беше ноо по-гаден.


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11833 -: Октомври 12, 2021, 18:28:29 »
има ли обаче грип, от който да са починали 70 лекари за година и нещо в България?
данните ми са от м. април 2021, предполагам са станали повече
ама някак свикнахме и на това, ежедневие стана
Лили пак си намери "кауза" преди броеше починалите жени, сега починалите лекари.
Странна обсесия да броиш нещо мъртво.
И всяка година умират повече от 70 доктори, нищо лично, статистика, вероятно над 200 и половината след усложнения свързани с грип, следствие грипни заболявания активирали инсулти, инфаркти, дабетни, жлъчни, бъбречни и други усложнения.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11834 -: Октомври 12, 2021, 19:44:29 »
Който се е ваксинирал с Модерна, да чете
https://twitter.com/DrJohnB2/status/1447639567658532873
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11835 -: Октомври 12, 2021, 19:55:22 »
Най-мноо гинекос ели гьозегинекос ти дигнад ено лениво палче, сички останали оддавна се забавляваме с ескалацията на състоянието ти.

Джиджито на епидемиологията и имунологията  :bigok:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11836 -: Октомври 12, 2021, 19:57:58 »
а?
На теб ваксината почва да ти се отразява видимо вече.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11837 -: Октомври 12, 2021, 20:18:01 »
Нещо интересно става нейде из америката
Над 800 пожарникаря съдят ЛА заради задължителните ваксини от 20 октомври. Питат се журналистите какво ще прави градът без 1/4 от пожарникарите си.

800+ L.A. city firefighters sue Los Angeles over impending October 20th COVID vaccine mandate. There are 3200 uniformed Los Angeles firefighters. What does Los Angeles look like with a 25% reduction in firefighting capacity?

а на друго място още по-интересно, по-скоро на други места, да не кажем засягащи цяла америка
Голяма авиокомпания внезапно отменя близо 2 000 полета за уикенда, т.е. отменени 25% от полетите в неделя. Ама не било щото пилотите стачкуват заради задължителната ваксинация, а било по метеорологични причини.
https://www.uspresidentialelectionnews.com/2021/10/southwest-airlines-melts-down-over-covid-19-vaccine-mandate/


Мийнуайл в. Билд обвинява тубата за опасно вмешателство в свободата на изразяване, заради това че тубата премахва всички видеа, които не са съобразени с генералната линия на партията.

А пък в Тайван умрелите от ваксината са повече от умрелите от ковид.
https://medicaltrend.org/2021/10/10/taiwan-death-from-covid-19-vaccination-exceeds-death-from-covid-19/?fbclid=IwAR0vYeqXFCsY6kJ0e-3CeaH9thqlSLgTc4AQY93jvNRNZpZZSHz2_XZzz0o


Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11838 -: Октомври 12, 2021, 20:28:08 »
Ако ти е писано да те обесят, няма да се удавиш. Що не турите тиранти на тази тема?
Преди седмица почина мой познат италианец за точно 10 дни от поставянето на ваксината. Почина в България. Ваксинира се заради сертификата, за да може да иде в Италия при близките си за три дни. Точно 10 дни! Беше на 50 години
п. п. Ще замоля да не ми се пишат идиотщини, щото съм абсолютно наясно как станахме рошави да му осигурим адекватна и на най-високо ниво медицинска помощ. При 50 % кислород, човекът си отиде на другия ден
Беше се ваксинирал, щото нали е в препоръчителната група дето требва да се ваксинира. С хроничен бронхит. Да не сте посмели повече да гъкнете!
« Последна редакция: Октомври 12, 2021, 20:35:26 от Aсол »

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11839 -: Октомври 12, 2021, 20:33:51 »
Точно 10 дни! Беше на 50 години
Още един неваксиниран, починал.
Моите съболезнования

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11840 -: Октомври 12, 2021, 20:36:19 »
Още един неваксиниран, починал.
Моите съболезнования

Ваксиниран! Щото е от рисковите, дето е задължително, видиш ли..

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11841 -: Октомври 12, 2021, 20:38:56 »
Казвам как ще го отчетат.
Няма 14 дни след второ боцкане.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11842 -: Октомври 12, 2021, 20:41:42 »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11843 -: Октомври 12, 2021, 20:54:20 »
Ако ти е писано да те обесят, няма да се удавиш. Що не турите тиранти на тази тема?
Преди седмица почина мой познат италианец за точно 10 дни от поставянето на ваксината. Почина в България. Ваксинира се заради сертификата, за да може да иде в Италия при близките си за три дни. Точно 10 дни! Беше на 50 години
п. п. Ще замоля да не ми се пишат идиотщини, щото съм абсолютно наясно как станахме рошави да му осигурим адекватна и на най-високо ниво медицинска помощ. При 50 % кислород, човекът си отиде на другия ден
Беше се ваксинирал, щото нали е в препоръчителната група дето требва да се ваксинира. С хроничен бронхит. Да не сте посмели повече да гъкнете!
Съжалявам за твоя човек, Асол! Нито е първият, нито ще е последният случай. В Монреал лежи дружка с две строшени ръце - иначе спортна натура, след първата доза нещо почнало да й се вие свят, ама то било уж временно, след втората доза отишла да се разхожда в съседския парк - нищо не помни как е паднала, одрана физиономия и две строшени ръце. За късмет паркът е гъсто населен, че ако беше дома, щяха да я намерят прекалено късно, тя живее сама. Някой е извикал бърза помощ, лежи си тя в болницата и чака да й мине след двете операции, защото нищо не може да прави, даже носа да си обърше. Не е нападение, чантата й с пари, карти и документи е предадена на фелдшерите на бърза помощ.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11844 -: Октомври 12, 2021, 20:59:39 »
Да не сте посмели повече да гъкнете!

За пореден път се заблуждаваш, че разговаряш с близките си ели снекой, който би те търпял по, за мен поне, абсолютно незнаен, повод.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11845 -: Октомври 12, 2021, 21:00:45 »
Съжалявам за твоя човек, Асол! Нито е първият, нито ще е последният случай. В Монреал лежи дружка с две строшени ръце - иначе спортна натура, след първата доза нещо почнало да й се вие свят, ама то било уж временно, след втората доза отишла да се разхожда в съседския парк - нищо не помни как е паднала, одрана физиономия и две строшени ръце. За късмет паркът е гъсто населен, че ако беше дома, щяха да я намерят прекалено късно, тя живее сама. Някой е извикал бърза помощ, лежи си тя в болницата и чака да й мине след двете операции, защото нищо не може да прави, даже носа да си обърше. Не е нападение, чантата й с пари, карти и документи е предадена на фелдшерите на бърза помощ.

От ваксината ще да е било, не виждаш кво друго, нали?  :nuts:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11846 -: Октомври 12, 2021, 21:16:44 »
За пореден път се заблуждаваш, че разговаряш с близките си ели снекой, който би те търпял по, за мен поне, абсолютно незнаен, повод.

Не се заблуждавам за нищо и не си спомням да съм ти искала мнението :smokin:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11847 -: Октомври 12, 2021, 21:20:16 »


А пък в Тайван умрелите от ваксината са повече от умрелите от ковид.
https://medicaltrend.org/2021/10/10/taiwan-death-from-covid-19-vaccination-exceeds-death-from-covid-19/?fbclid=IwAR0vYeqXFCsY6kJ0e-3CeaH9thqlSLgTc4AQY93jvNRNZpZZSHz2_XZzz0o



од твоя иточник:

https://medicaltrend.org/declaration/

Quote (selected)
No guarantee

This website is presented in the "AS IS" without any express or implied statement or guarantee.  Regarding this website or the information and materials on the website, medicaltrend.org will not provide any explanation, report, statement or guarantee.

Without prejudice to the above general principles, medicaltrend.org does not provide the following guarantees:

You can visit this website most of the time or always;
The information on this website is believed to be complete, true, accurate or not misleading, but NO GUARANTEE OF ACCURARY.
Any content on this website should not be taken or understood as advice of any nature. If you want to get advice on issues, you should consult relevant professionals.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11848 -: Октомври 12, 2021, 21:21:48 »
От ваксината ще да е било, не виждаш кво друго, нали?  :nuts:
Виж, има хора, с които се познаваме от десетилетия. Знаем си и болежките вече, на тази възраст сме, когато си обменяме телефоните на приличните доктори. Как пък все такива едни съвпадения, мамка му и прасе, с ваксинациите?
И ако дружката е все пак на една ръка разстояние и малко, то 67-и е на съседната възглавница в леглото ми. Та той да може да си играе хокея си бодна файзера. Първата доза - нищо, аз само не спах. Втората доза беше преди две седмици - 12 часа след иглата го втресе така, както не помня от студентските години. С усещане, че са му студени ръцете и краката. Чай, одеала, пулс през пет минути, "студено ми е", още одеала. Проспа два дни, с постепенно "затопляне". Непродуктивна ниска температура, която може и да е била от одеалата. Вече бях на път да го карам в местната болница, когато се освести, на практика изведнъж. Аз пак не спах. За късмет на ваксиниращите люде, една от тях ми се обади точно в този момент да ми предложи помощ с уговарянето на време за ваксинация, а после ми предложи консултация с доктор по телефона. Късмет има, по телефона беше, а аз съм относително добре възпитана да й кажа какво си мисля по въпроса за консултацията и ваксинацията.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11849 -: Октомври 12, 2021, 23:33:06 »
Ако ти е писано да те обесят, няма да се удавиш. Що не турите тиранти на тази тема?
Преди седмица почина мой познат италианец за точно 10 дни от поставянето на ваксината. Почина в България. Ваксинира се заради сертификата, за да може да иде в Италия при близките си за три дни. Точно 10 дни! Беше на 50 години
п. п. Ще замоля да не ми се пишат идиотщини, щото съм абсолютно наясно как станахме рошави да му осигурим адекватна и на най-високо ниво медицинска помощ. При 50 % кислород, човекът си отиде на другия ден
Беше се ваксинирал, щото нали е в препоръчителната група дето требва да се ваксинира. С хроничен бронхит. Да не сте посмели повече да гъкнете!
Всеки жител на Средхълмовете познава поне един умрел или сериозно увреден от ваксина.
Най-затрогващ и достоверен е разказът на бай Щерю от Жребино, на когото двамата му комшии умрели едновременно  (sic!) от ваксината ден след поставянето й.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11850 -: Октомври 12, 2021, 23:38:23 »
Енгелсе, пожали учителите... Сред тях добрите са малко, пламенните се броят на пръсти, и всяка загуба е тежка. Дори самата госпожа да се е изказала така, както ти пишеш - недей. Голям си, сещаш се!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11851 -: Октомври 12, 2021, 23:38:40 »
Всеки жител на Средхълмовете познава поне един умрел или сериозно увреден от ваксина.
Най-затрогващ и достоверен е разказът на бай Щерю от Жребино, на когото двамата му комшии умрели едновременно  (sic!) от ваксината ден след поставянето й.
Аз не съм бай ти Щерю, и у тази тема избегвам да пиша! Не съм и антиваксър, щото за бебе съм си платила да поставят ваксина, още когато не беше в родния имунизационен календар. Опитен заек на международни мошеници няма да стана при никакви обстоятелства. Ти, ако щеш и десет дози си набий, ако не те притеснява, че лек не са открили за две години, а ама са ти осигурили "профилактиката"..сека година по неколко пъти

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11852 -: Октомври 12, 2021, 23:39:31 »
идиот. изкукал.
Напротив, разполагам с данни изпратени от Русия.
Точно за частен живот претоварен с математика.
Има и биологично обяснение, но ти си скаран с биологията и химията, а те са в основата на генетиката.
Така че емоционалната ти реакция е напълно очаквана.
Лесно е да се разбере какви неадекватни мисли ти минават в главата.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11853 -: Октомври 12, 2021, 23:46:04 »
Аз не съм бай ти Щерю, и у тази тема избегвам да пиша! Не съм и антиваксър, щото за бебе съм си платила да поставят ваксина, още когато не беше в родния имунизационен календар. Опитен заек на международни мошеници няма да стана при никакви обстоятелства. Ти, ако щеш и десет дози си набий, ако не те притеснява, че лек не са открили за две години, а ама са ти осигурили "профилактиката"..сека година по неколко пъти

Не подценявай бай Щерю, той пъльни един тир със собственоръчно изкъртени каменни плочи, ако и да има два байпаса.
Един кахър сал има в живота, че ваксината му отне двамата комшии едновременно по-малко равно на 24 часа след поставянето й.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11854 -: Октомври 12, 2021, 23:46:42 »
Енгелсе, пожали учителите... Сред тях добрите са малко, пламенните се броят на пръсти, и всяка загуба е тежка. Дори самата госпожа да се е изказала така, както ти пишеш - недей. Голям си, сещаш се!
Госпожата само съм я дал за пример, статистиката от Русия е много по-лоша.
Изобщо не се шегувам за връзката между коронавируса и математиката.
Руските пирати работят с огромно количество математици и досега не са ме подвеждали.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11855 -: Октомври 12, 2021, 23:47:22 »
Напротив, разполагам с данни изпратени от Русия.
Точно за частен живот претоварен с математика.
и социопат. а бе с една дума - дегенерат. пфу.

данните ти, простако, нямат нищо, ама нищо общо с конкретният случай.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11856 -: Октомври 12, 2021, 23:49:41 »
се забавляваме с ескалацията на състоянието ти.

Има надежда, след още толкоз постинги тъдява ще се достигне най-сетне качеството на "фатмашки хумор".

И следва да се благодари на няколкото съратници и съидейници за изградените им умствени и ментални качества в този жанр! Ето илюстрация какви са разбиранията, инициативността, моралните висини и водеща интелигентност на тези ЗАБАВЛЯВАЩИ се: https://www.facebook.com/watch/?v=3708561606035094

 :surr:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11857 -: Октомври 12, 2021, 23:55:01 »
Не подценявай бай Щерю, той пъльни един тир със собственоръчно изкъртени каменни плочи, ако и да има два байпаса.
Един кахър сал има в живота, че ваксината му отне двамата комшии едновременно по-малко равно на 24 часа след поставянето й.

Дръж се сериозно и не се опитвай да иронизираш хората, които не споделят твърдите ти убеждения. Подчертавам, че в тази тема избягвам да пиша  и да споря, и имам големи резерви, и още по-големи въпроси към тази истерия. По мое мнение съвсем предумишлено възникнала и подсигурена логистично и резултатно. Винаги става дума за пари. Приеми го като моя професионална деформация

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11858 -: Октомври 13, 2021, 00:00:55 »
Никого не иронизирам и не изпитвам дори грам съмнение към разказа на дя' Щерю.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11859 -: Октомври 13, 2021, 00:12:13 »
и социопат. а бе с една дума - дегенерат. пфу.
данните ти, простако, нямат нищо, ама нищо общо с конкретният случай.
Напротив, имаме късо протичане, точно както в Русия.
Макар, че трудно схващаш неща отдалечени от математиката, ще се изхабя да ти обясня основния принцип в човешката генетика.
А той е, че за всеки наследствен признак не отговаря конкретен ген, а група от гени.
И всеки ген не отговаря само за един наследствен признак, а за няколко.
Затова не можеш да промениш лесно един наследствен признак, без да промениш и другите. И обратно можеш чрез промяна на няколко признака да промениш друг конкретен признак.
Казано по просто гените са в диалектическа взаимозависимост.
Затова е трудно на пръв поглед без подготовка в генетиката да приемеш, че математическите способности и увлечения могат да имат връзка с имунната система.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11860 -: Октомври 13, 2021, 00:15:41 »
идиотът си личи - няма спирка. аз се оттеглям. а ти - ти си тъп.  :125:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11861 -: Октомври 13, 2021, 00:24:56 »
идиотът си личи - няма спирка. аз се оттеглям. а ти - ти си тъп.  :125:
Че кога не си се оттеглял, когато от общи приказки преминем към материя която те затруднява.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11862 -: Октомври 13, 2021, 00:38:30 »
... Винаги става дума за пари ...
А... При грънчарите има сериозни изключения.
Спомням си, че имаше период в който за 3 лева пишеха научен труд!  :0007:
Допускам, че и сега е така.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11863 -: Октомври 13, 2021, 01:18:46 »
Не съм и антиваксър, щото за бебе съм си платила да поставят ваксина, още когато не беше в родния имунизационен календар. Опитен заек на международни мошеници няма да стана при никакви обстоятелства.
Права си, аз например съм ваксиниран срещу Кримско-конгоанска хеморагична треска, но за разлика от генетичната терапия срещу коронавируса, ваксината срещу Кримско-конгоанска хеморагична треска действа 5 години.
Смъртността достига до 20%, при нас е генотипа Europe 1 – в Албания, България, Косово, Русия и Турция.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Рекорд! Почти 20% от тестваните заразени с COVID-19
« Отговор #11864 -: Октомври 13, 2021, 01:39:15 »
Рекорд! Почти 20% от тестваните заразени с COVID-19
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Рекорд! Почти 20% от тестваните заразени с COVID-19
« Отговор #11865 -: Октомври 13, 2021, 06:37:49 »
Рекорд! Почти 20% от тестваните заразени с COVID-19
Доколкото си спомням, 20-30% от настинките се причиняват от корона-вируси
Въпрос:
Съществуващите тестове отличават ли ги помежду им?

На картинката ...
Решавам да направя едно търсене за "коронавируси"
Резултат: реклама на ваксини!!!!!!!!
Наср...ха се негодниците!!!!!!!
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11866 -: Октомври 13, 2021, 06:48:33 »
Доц. Ангел Кунчев се е самоизолирал заради симптоми на COVID-19.
Егати малоумния вирус, изобщо не може да различи кой е ваксиниран и кой не е.
При 80 и кусур % неваксинирани ходи да притеснява ваксинираните.
Някой трябва да му дръпне една лекция по въпроса.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Рекорд! Почти 20% от тестваните заразени с COVID-19
« Отговор #11867 -: Октомври 13, 2021, 07:08:44 »
Доколкото си спомням, 20-30% от настинките се причиняват от корона-вируси
Въпрос:
Съществуващите тестове отличават ли ги помежду им?
Трябва да ги различава.
Потърси в Гугъл:
Полимеразна верижна реакция (PCR)
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11868 -: Октомври 13, 2021, 07:22:32 »
При правилно избрани PCR праймери не би трябвало да има проблеми.
Тук е обяснено как се прави:
https://bg.khanacademy.org/science/biology/biotech-dna-technology/dna-sequencing-pcr-electrophoresis/a/polymerase-chain-reaction-pcr
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
„По света днес живеят около 6,8 млрд. души. Броят им скоро ще достигне 9 млрд. Ако свършим наистина добра работа с новите ваксини, здравеопазването и репродуктивното здраве, можем да намалим този брой с 10 или 15 процента“.
https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/kak-bil-gejts-predskaza-pandemiiata-ot-covid-19-6132361
Не да увеличим населението, да спасим животи, а да ги намалим.
Никаква конспирация!
Всичко си е ачик! :bigok:
« Последна редакция: Октомври 13, 2021, 07:54:44 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Как кайлотино пуска фейкове
« Отговор #11870 -: Октомври 13, 2021, 08:17:41 »
https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/kak-bil-gejts-predskaza-pandemiiata-ot-covid-19-6132361
Не да увеличим населението, да спасим животи, а да ги намалим.
Никаква конспирация!
Всичко си е ачик! :bigok:

Од същия линк:

Някои от конспиративните теории, свързани с името на милиардера, са особено стряскащи. Една от най-популярната от тях гласи, че Гейтс има план за намаляване на световното население. „По негови думи най-малко три милиона души трябва да умрат“, се казва във видео, съдържащо изказване на д-р Робърт Янг, което е споделено стотици хиляди пъти в социалните мрежи.

Истината е, че Гейтс никога не е казвал подобно нещо. Що се отнася до въпросния д-р Янг, разследване на агенция „Ройтерс“ разкри, че през 2016 г. срещу него са били повдигнати обвинения в практикуването на медицина без необходимите разрешителни и дори е прекарал няколко месеца в затвор.

Въпросният цитат най-вероятно е неправилна интерпретация на следните думи на Гейтс, които са част от негова реч, произнесена през 2010 г. Тя е посветена на усилията за намаляване на въглеродните емисии в атмосферата:

„По света днес живеят около 6,8 млрд. души. Броят им скоро ще достигне 9 млрд. Ако свършим наистина добра работа с новите ваксини, здравеопазването и репродуктивното здраве, можем да намалим този брой с 10 или 15 процента“.

В своята реч Гейтс не призовава хора да бъдат убивани с помощта на ваксини. От дълги години той призовава да се положат повече усилия за забавянето на неконтролируемото увеличаване на световното население чрез изкореняването на причините за проблеми като бедността и въоръжените конфликти.[/color]


Но те разбирам - средата на седмицата, отново цел ден зад волана... :bigok:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11871 -: Октомври 13, 2021, 08:18:22 »
Затова не можеш да промениш лесно един наследствен признак, без да промениш и другите. И обратно можеш чрез промяна на няколко признака да промениш друг конкретен признак.
Казано по просто гените са в диалектическа взаимозависимост.

 :th_up:
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11872 -: Октомври 13, 2021, 09:13:34 »
В своята реч Гейтс не призовава хора да бъдат убивани с помощта на ваксини. От дълги години той призовава да се положат повече усилия за забавянето на неконтролируемото увеличаване на световното население чрез изкореняването на причините за проблеми като бедността и въоръжените конфликти.
Така, да попитам, как и с какви ваксини Бил Гейтс смята " да забави неконтролируемото увеличаване на световното население чрез изкореняването на причините за проблеми като бедността и въоръжените конфликти." край на цитата??

Ваксина против забременяване, бедност, война?!!  :t2015:
Вие си ги избрахте!

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11873 -: Октомври 13, 2021, 09:21:02 »
Истината е, че Гейтс никога не е казвал подобно нещо.

Така, така. Бил Гейтс също така отрича някога да е казвал, че не може да си представи компютърна програма (софтуер), който да  има нужда от повече от 640 КИЛОБАЙТА оперативна памет (RAM), но все пак ние помним.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11874 -: Октомври 13, 2021, 09:26:07 »
Така, така. Бил Гейтс също така отрича някога да е казвал, че не може да си представи компютърна програма (софтуер), който да  има нужда от повече от 640 КИЛОБАЙТА оперативна памет (RAM), но все пак ние помним.

Кат помниш - дай точния цитат форигинал, дето гейц казва тва, което кайлотино му приписва да е казал, и което се одрича ф линка, и ше видим кой криф и кой праф.

Тва е отг. и към максимус.

П А, ето фсъщност:

https://www.reuters.com/article/factcheck-gates-vaccine-idUSL1N2MF1L8

AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11875 -: Октомври 13, 2021, 09:32:11 »
Абе те най-добрите световни умове все ги изкореняват тези причини и разликата между бедните и богатите(вкл. най-добрите световни умове) все повече се увеличава.
Нещо неправилно ги изкореняват май и все в свой интерес.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11876 -: Октомври 13, 2021, 09:34:23 »
Quote (selected)
Лили пак си намери "кауза" преди броеше починалите жени, сега починалите лекари.
Странна обсесия да броиш нещо мъртво.
ще ти отговоря без  никакво желание за оригиналност
докато аз, ти ,Кайли имаме възможност да си останем вкъщи и денонощно да търсим таблици потвърждаващи  тезите ни, медицинските работници нямат този избор
и не, не ми казвай, че могат да напуснат, не е така
писала съм и преди,че племенницата ми работи в ковид отделение от началото на епидемията - в защитното облекло, всяка седмица тест, няколко пъти в тежките вълни се изолираше от семейството си, но все пак й се наложи да се грижи и за баща в същото отделение
говорили сме за избора с нея, тя винаги казва едно - ако не сме ние, кой ще лекува тези хора ?
а пиша за хора, които познавам ,само за да не сме в абстрактната статистика, която не предизвика вече вълнение
сигурна съм, че повече от 70 лекари и още толкова друг медицински персонал загуби живота си и заради нашето поведение
и последно - познавам семейство, което дойде от Германия да си купи фалшиви сертификати за ваксина от България
свинщина е това!

p.s. нямаше нужда да броя, на седми април почетоха паметта на тези хора

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11877 -: Октомври 13, 2021, 09:43:33 »
Те ти още от индийските Правилноинтерпретиращи фактчекъри в Anti Fake News War Room-а:
https://www.indiatoday.in/fact-check/story/bill-gates-vaccines-and-population-control-make-for-infectious-conspiracy-theory-1760336-2021-01-18

А тук пък развива познатите механизми за финансова кастрация - тревожи се антропофила, грижи се:

Quote (selected)
“The biggest things are the modern tools of contraception,” Gates said. “If you have those things available then people have more control over being able to space their children.”...In its family planning section, the report called on policymakers to empower women to exercise the right to choose the number of children they have, when they have them, and with whom...This would also enable more girls and women to stay in school longer, have children later, earn more as adults, and invest more in their children, it added. Smaller families tend to be healthier and more productive.
https://www.weforum.org/agenda/2018/09/africas-rapid-population-growth-puts-poverty-progress-at-risk-says-gates/

                                                       
*********   ✹    *********

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11878 -: Октомври 13, 2021, 09:46:29 »
А за населението на планетата - умилително е как яростни врагове на секва миграция за фърлят на амбразурата колко хубу е населението на планетата да расте безконтролно.

Ок, нека да расте, ма с какво ще се изхранват тия хора в страни като бангладеш, конго, индия, китай, какъв поминък ше имат, откъде ще набавят ресурсите не само за оцеляването си, но и за някво односително добруване...Безкрайни ли са тия ресурси, особено водата?
Как се однасяте към единствената група на територията, която има по найсе деца и бележи прираст?

Колкото повече нараства тва население, а то нараства с високи темпове предимно в бедните страни, толкова по-голяма част однего ше търси пътя си извън страната на произход.

Едно време по селата са имали много деца не од любоф към децата, а предимно за работна ръка, като вид застраховка, че към края на дните си (40-50 години) все някой ще остане да се грижи за родителите и т.н. Ма увеличената продължителност на живота и развитието на технологиите елиминират тая неопходимост и раждаемостта спада по естествен начин.

Да, на теория сигурно има варианти - разселване на част от излишъка на тва население фдруги страни, вкл. и на територията. Оставяйки настрани проблема с интеграцията, какво ще правят 1-2 милиона бангладешци и конгоанци фземята като една човешка длан?

Изобщо тролите колкото да заместите липсата на сутрешния боунър.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #11879 -: Октомври 13, 2021, 09:46:58 »
Сега научих - един познат починал, щото като се ваксинирал , като си отишъл вкъщи, изял едно цяло варено яйце. Но от ваксината гърлото му таковата де - се свило - , и не можал да го преглътне... задавил се заради пустата му ваксина... Сега близките се чудят кого да съдят? Пфайзер ли... яйцефермата ли? :t1816:
Sine Borisov ... in stilo Borisov