Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 21:33:19

Автор Тема: Коронавирус в България  (Прочетена 1038850 пъти)

0 Потребители и 25 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12960 -: Октомври 22, 2021, 16:41:37 »
Не си ги мислиш тези работи сериозно, 67, нали? Не ти ли прави впечатление, че преди аз да мина към всекакъв тип обиди, местните  демократе съвсем загубват чувството за приличие..и се загубват ментално и интелектуално у Факултето :nuts:
Е, и? Не ти е нужно да слизаш в нивото им! Ако не бях сигурна, че можеш да ги метнеш през рамо без усилие, нямаше да се моря! А така, елегатно и от високо, за да се вижда разликата!
Спомни си, не трябва да се оставя човек да го завлекат в калта, защото там противникът му има предимството на родна среда!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12961 -: Октомври 22, 2021, 16:50:21 »
Е, и? Не ти е нужно да слизаш в нивото им! Ако не бях сигурна, че можеш да ги метнеш през рамо без усилие, нямаше да се моря! А така, елегатно и от високо, за да се вижда разликата!
Спомни си, не трябва да се оставя човек да го завлекат в калта, защото там противникът му има предимството на родна среда!

Съжалявам, мила, ама личният ми опит ме е научил, че това не разбира то нищо друго, освен от шут в задника...неговия!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12963 -: Октомври 22, 2021, 17:01:02 »
Quote (selected)
Мерките се определят от възможността на болниците да поемат болни, за да няма умрели по линейки и вкъщи. В този смисъл зелените сертификати не са много ефективни, тяхната цел е повишаване на ваксинациите. Принципно сега е време за локдаун, но предвид скотският ни начин на живот, предполагам просто затваряне на училищата ще свърши работа.
Дофтора* ги е обобщил нещата кратко и ясно.
---
* колега от друг форум
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12964 -: Октомври 22, 2021, 17:07:23 »
Съжалявам, мила, ама личният ми опит ме е научил, че това не разбира то нищо друго, освен от шут в задника...неговия!
А сега помисли не за него, а за внушението, което би искала да направиш. По-голямата картина. Дали наритването на един трол е по-важно от развалянето на имиджа на рицаря без страх и упрек? Читателите са повече от троловете, виж статистиката долу на най-последния ред. Скочи на гърлото на собствената си песен, дето е рекъл Маяковски и мисли за неизкушените души, които ви гледат. Представи си, че чаветото ти седи зад гърба и наднича! Сериозно го казвам!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12965 -: Октомври 22, 2021, 17:10:33 »
Много деликатно и начука канчето. Дан' си камунистка и ти? :t1813:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12966 -: Октомври 22, 2021, 17:12:16 »
Спокойно, казват, че след 14 дни ще се направи оценка на резултатите от въвеждането на зелен сертификат, като пропуск за събития на закрито.
Quote (selected)
Заместник-здравният министър Александър Златанов предупреди, че се предвижда сериозно затягане на противоепидемичните мерки и дори локдаун, ако сега наложената мярка със зеления сертификат, не успее да ограничи разпространението на заразата от коронавирус.
https://www.24chasa.bg/novini/article/10315083
 :popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12967 -: Октомври 22, 2021, 17:13:13 »
Много деликатно и начука канчето. Дан' си камунистка и ти? :t1813:

Камунистка е и тя, и изобщо не ми е начукала канчето, щото нямам никакви намерения да се лиша от удоволствието да ритам задници  :nuts:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12968 -: Октомври 22, 2021, 17:16:29 »
Камунистка е и тя, и изобщо не ми е начукала канчето, щото нямам никакви намерения да се лиша от удоволствието да ритам задници  :nuts:
Абсолютно вярно! Ритането на филейни части може да става по много начини.
Ето ти един Путин, който успя от думата "партньори" да направи мръсна ругатня и я ползва с удоволствие! Че ний с какво сме по-долу?!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12969 -: Октомври 22, 2021, 17:17:33 »
Е, и? Не ти е нужно да слизаш в нивото им!

Истината ти казвам: на зла круша - зъл прът. Профилактичните свойства са доказани.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12970 -: Октомври 22, 2021, 17:18:39 »
Тъй, тъй. Интонацията е важна, и запетайките. Деликатни хора сме ний. Рафинирани някак.
« Последна редакция: Октомври 22, 2021, 17:43:03 от dabedabe »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12971 -: Октомври 22, 2021, 17:26:28 »
А сега помисли не за него, а за внушението, което би искала да направиш. По-голямата картина. Дали наритването на един трол е по-важно от развалянето на имиджа на рицаря без страх и упрек? Читателите са повече от троловете, виж статистиката долу на най-последния ред. Скочи на гърлото на собствената си песен, дето е рекъл Маяковски и мисли за неизкушените души, които ви гледат. Представи си, че чаветото ти седи зад гърба и наднича! Сериозно го казвам!

тва "трол" ако го отнасяте към хатерас, когото напълно подкрепям (да, дозирисе, към дама подобно обръщение не би било уместно, ма асол е мноо далече от категорията на дамите; женският пол сам по себе си хич не е достатъчен една жена да бъде дама. ако беше така, то женският пазар щеше да е сал с дами  :smokin: ).
та, мненията на хатерас по двете теми, в които участва основно, са професионални, информативни и, разбира се, нехаресвани от по-голямата част от аудиторията.

неам спомен да съм чел хатерас пълни некоя тема с фб фейкове, на които сам да не разбира значението, или да обясняа колко е силна партията му и колко бивши военни са редовни нейни членове, едва ли не готови да се дигнат на оружие; неам спомен да се е заяждал с кого ли не, в опит да осмисли живота си, или пък да участва некъде заради самото участие или с по 3-4 ника. в общия случай пише, когато има какво да каже.

а с тия нерви и със "мноо съм спокойна, ма е са му евах мамата" асоль, в добавка към сегашните, я чакат мноо тежки времена напред...не по форумите, разбира се, а в триизмерния свят  :0007:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12972 -: Октомври 22, 2021, 17:26:32 »
Е, и? Не ти е нужно да слизаш в нивото им!

Истината ти казвам: на зла круша - зъл прът. Профилактичните свойства са доказани.
И с теб съм съгласна! Но можеш да размахваш неокастрена гьорстерица и при това да се изразяваш на най-изискан мандарин, да речем!
Освен всичко друго, е и доста по-забавно за сеирджиите, а тук имаме доста!
Абе вие кино не гледате ли? Аз на Стивън Сигал заспивам, но Джеки Чан го гледам до последния кадър! Вземете пример от индустрията за развлечения!  :t1815:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12973 -: Октомври 22, 2021, 17:28:43 »
тва "трол" ако го отнасяте към хатерас, когото напълно подкрепям (да, дозирисе, към дама подобно обръщение не би било уместно, ма асол е мноо далече от категорията на дамите; женският пол сам по себе си хич не е достатъчен една жена да бъде дама. ако беше така, то женският пазар щеше да е сал с дами  :smokin: ).
та, мненията на хатерас по двете теми, в които участва основно, са професионални, информативни и, разбира се, нехаресвани от по-голямата част от аудиторията.
Сарж, всеки от нас троли поне по мъничко, в рамките на собствените си разбирания за тролинг и флейминг. Иначе за какво кибичим у форумо?!  Не намирам в това нищо лошо, просто трябва да се прави с финес!  :m1302:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8082
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12974 -: Октомври 22, 2021, 17:39:13 »
та, мненията на хатерас по двете теми, в които участва основно, са професионални
Е нема такъв цирк.  :0005:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12975 -: Октомври 22, 2021, 17:40:42 »
тва "трол" ако го отнасяте към хатерас, когото напълно подкрепям (да, дозирисе, към дама подобно обръщение не би било уместно, ма асол е мноо далече от категорията на дамите; женският пол сам по себе си хич не е достатъчен една жена да бъде дама. ако беше така, то женският пазар щеше да е сал с дами  :smokin: ).
та, мненията на хатерас по двете теми, в които участва основно, са професионални, информативни и, разбира се, нехаресвани от по-голямата част от аудиторията.

неам спомен да съм чел хатерас пълни некоя тема с фб фейкове, на които сам да не разбира значението, или да обясняа колко е силна партията му и колко бивши военни са редовни нейни членове, едва ли не готови да се дигнат на оружие; неам спомен да се е заяждал с кого ли не, в опит да осмисли живота си, или пък да участва некъде заради самото участие или с по 3-4 ника. в общия случай пише, когато има какво да каже.

а с тия нерви и със "мноо съм спокойна, ма е са му евах мамата" асоль, в добавка към сегашните, я чакат мноо тежки времена напред...не по форумите, разбира се, а в триизмерния свят  :0007:

Изчетох те мноо внимателно да видя кво глава, ще роди....иии...ами нищо...немаш никакво значение


п. п. С удоволствие,  бих се срещнала с теб на живо...без да знаеш с кого имаш работа, обаче.....убедена съм, че майтапът ще е страхотен :nuts:

п. п. 66 ме познава га бех малко над 30. Убедена съм, че няма да пропусне да се погаври с теб, ако стъпиш на криво...а ти ще стъпиш - нямам никакви съмнения

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12976 -: Октомври 22, 2021, 17:53:16 »
п. п. С удоволствие,  бих се срещнала с теб на живо...без да знаеш с кого имаш работа, обаче.....убедена съм, че майтапът ще е страхотен
Ма, Асолке, ти си мислиш, че си някой ли?  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12977 -: Октомври 22, 2021, 17:55:06 »
Ха-ха-ха...
Сега където видя ще знам че модератора е скрил точното определение за някой задник или фатмак наритан от дама.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12978 -: Октомври 22, 2021, 17:57:47 »
Изчетох те мноо внимателно да видя кво глава, ще роди....иии...ами нищо...немаш никакво значение


п. п. С удоволствие,  бих се срещнала с теб на живо...без да знаеш с кого имаш работа, обаче.....убедена съм, че майтапът ще е страхотен :nuts:

ай ся, ти си достатъчен майтап тук, а, предполагам, и където се подвизаваш в ежедневието  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12979 -: Октомври 22, 2021, 17:57:58 »
Като не уважаваме собствените си управници, поне да чуем какво ни казват лекарите-специалисти като този:

Quote (selected)
Д-р Брънзалов: Въвеждането на зелен сертификат у нас закъсня

Ограничаването на достъпа до закрити помещения чрез зелен сертификат за COVID-19 ще сработи.

Целта на такава мярка НЕ Е да доведе до повишаване на ваксинациите, а да даде гаранции, че в такава среда хората ще бъдат защитени.
При НЕваксинираните това става през тестовете.


Това коментира в предаването „(О)позиция“ на „Сега“ общопрактикуващият лекар и заместник-председател на Българския лекарски съюз – д-р Николай Брънзалов.
https://www.segabg.com/category-video/d-r-brunzalov-vuvezhdaneto-na-zelen-sertifikat-zakusnya  :th_up:

« Последна редакция: Октомври 22, 2021, 18:08:23 от Джиджи »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12980 -: Октомври 22, 2021, 18:00:48 »
Сарж, всеки от нас троли поне по мъничко, в рамките на собствените си разбирания за тролинг и флейминг. Иначе за какво кибичим у форумо?!  Не намирам в това нищо лошо, просто трябва да се прави с финес!  :m1302:

факт.

някои однас са доказано успешни фтва  :0005:, други са фръцли и фръцльофци, които бързо и лесно реват, че тролене е секо едно мнение, което не ги устройва, и което не могат да оборят саргументае  :smokin:


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12982 -: Октомври 22, 2021, 18:05:06 »
по темата - заповедта и/или приложението ѝ са позакъснели.

останалата част на европа го игра тоя мач, системата работи.

ше видим дали и как ше проработи на територията. първите признаци са, меко казано, приятни - опашки пред ваксинационните пунктове, засилен инетрес и т.н.

което също така е и жалко, защото показва общото ниво, за което принудата, а не работещите другаде решения, са начинът да се постигне определен резултат.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12983 -: Октомври 22, 2021, 18:05:44 »
Quote (selected)
Цитат на: Aсол в Днес в 17:40:42

    Изчетох те мноо внимателно да видя кво глава, ще роди....иии...ами нищо...немаш никакво значение

    п. п. С удоволствие,  бих се срещнала с теб на живо...без да знаеш с кого имаш работа, обаче.....убедена съм, че майтапът ще е страхотен

ай ся, ти си достатъчен майтап тук, а, предполагам, и където се подвизаваш в ежедневието
 

« Последна редакция: Октомври 22, 2021, 18:11:45 от Джиджи »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12984 -: Октомври 22, 2021, 18:08:45 »
Ма, Асолке, ти си мислиш, че си някой ли?  :crying_with_laughter-3302:

Ей ся вече знам с какво си имам работа. Като почнеш да пишеш повечко и дупето ти  лъсва. Задник  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12985 -: Октомври 22, 2021, 18:14:57 »

Само за илюстрация, но не задължително ф конкретния случай ... :lol:


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12986 -: Октомври 22, 2021, 18:15:14 »
ай ся, ти си достатъчен майтап тук, а, предполагам, и където се подвизаваш в ежедневието  :smokin:
м
 Никога не викай "Оп", преди да си прескочил трапа. А последното съвсем не е сигурно...повече от убедена съм, че ако съдбата ни срещне случайво, всеки глист ще е в състояние  да ти завиди.
Всъщност, Лукаш те определи мноо точно, ама аз с него се мразя по политически причини повече от 20 години. Последното май не е толкова страшно :nuts:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12987 -: Октомври 22, 2021, 18:16:23 »
м
 Никога не викай "Оп", преди да си прескочил трапа. А последното съвсем не е сигурно...повече от убедена съм, че ако съдбата ни срещне случайво, всеки глист ще е в състояние  да ти завиди.
Всъщност, Лукаш те определи мноо точно, ама аз с него се мразя по политически причини повече от 20 години. Последното май не е толкова страшно :nuts:


:crying_with_laughter-3302: :m1273:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12988 -: Октомври 22, 2021, 18:24:09 »
Лукаш е утвърден авторитет тук. Казваш трудно се понасяте с него от малки.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12989 -: Октомври 22, 2021, 18:27:05 »


:crying_with_laughter-3302: :m1273:

Много си жалък. И го казвам без грам чувство. Предполагам, че не е приятно да си личност, която за никого и нищо няма значение. Убедена съм, че напипах нишката, но и без това ти отдавна си проговорил сам за себе си тук. И положението е повече от недобро...  :smokin:

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12990 -: Октомври 22, 2021, 18:32:48 »
И го казвам без грам чувство. Предполагам, че не е приятно да си личност, която за никого и нищо няма значение.

Асолке, нали знаеш, че опитите ти за обиди говорят повече за теб, отколкото за другия  :m1273:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12991 -: Октомври 22, 2021, 18:34:57 »
Лукаш е утвърден авторитет тук. Казваш трудно се понасяте с него от малки.

Веднъж и за винаги! Лукаш е емигрант. строителен инженер, поне петилетка по-голям от мен, мисля че  реално са около 10 години разлика, както и да е, няма значение, отдавна бил дузпата на държавата ни. Той е авторът на "кочината". Термин, който аз потребявам, щото считам , че отговяря на реалността. От 20 години с Лукаш се караме за какво ли не, но имаме и нещо общо ......гниди не понасяме

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12992 -: Октомври 22, 2021, 18:42:03 »
факт.

някои однас са доказано успешни фтва  :0005:, други са фръцли и фръцльофци, които бързо и лесно реват, че тролене е секо едно мнение, което не ги устройва, и което не могат да оборят саргументае  :smokin:
Виж сега, троловете от високо ниво са скъпоценни! Налага се или да се отглеждат, или да се примамват. Нито едното, нито другото е лесно! Но пък покрай тях научава човек такива мурафети! Неустоими са като лампата за молеца!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12993 -: Октомври 22, 2021, 18:43:06 »
Казваш, преди беше не кочина, а кочинка и то добре подредена.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12994 -: Октомври 22, 2021, 18:44:10 »
Ха-ха-ха...
Сега където видя ще знам че модератора е скрил точното определение за някой задник или фатмак наритан от дама.
Представа си нямаш колко повече се крие зад тази картинка!  :ok:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12995 -: Октомври 22, 2021, 18:44:33 »
Асолке, нали знаеш, че опитите ти за обиди говорят повече за теб, отколкото за другия  :m1273:

— Много сте проста, за да можете да ме обидите — заяви гувернантката и сбърчи нос.

— Не мога да ви обидя ли? — запита дебелата Берта и се изправи. — Ще видим! Овча муцуна, подла върлина такава! Вие можете да пиете кафе направо от капчуците, нахален призрак такъв!

 :bigok:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12996 -: Октомври 22, 2021, 18:45:58 »
Казваш, преди беше не кочина, а кочинка и то добре подредена.

Казвам  че винаги е било кочина! И форумът и държвата ни и така до ден днешен

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12997 -: Октомври 22, 2021, 18:47:16 »
Благодаря, Сарж, велико нещо е Кестнер!

Сега, понеже това е явно най-четената тема, пиша тук!
Отивам на село за три дни, не знам дали ще докопам интернет или не, че нещо там някаква кула се беше повредила. Ако е така - бъдете разумни и не ми оставяйте много за бърсане! Издигайте се в тролската йерархия, това също е съревнование!
Че като дойда обратно ... Абе вие си знаете!  :t0328:

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12998 -: Октомври 22, 2021, 18:48:39 »
по темата - заповедта и/или приложението ѝ са позакъснели.
"сертификатите" трябваше да са още през юли, имаше вече ваксини по избор, и малко заразени. Сега нещата отиват за още повече затваряне.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #12999 -: Октомври 22, 2021, 18:49:32 »
айде и размишлението в края на четвърта глава по повод на смелостта и, в случаите от последните месеци и години, по повод на диванните революционери:

Четвъртото размишление се отнася до смелостта
На това място искам да поговоря малко за смелостта. Антон току-що удари две плесници на едно момче, което е по-голямо от него. И човек би могъл да си каже, че Антон е проявил смелост. Но това съвсем не беше смелост, а ярост. А пък между тия две думи има малка разлика, макар че окончанията са еднакви.

Смелост може да има човек само когато е хладнокръвен. Когато един лекар, за да изпита дали е на прав път, впръска в тялото си опасни за живота бактерии и накрая се ваксинира с някакъв противодействащ серум, който е открил, той показва смелост. Когато един полярен изследовател отпътува за Северния полюс с няколко шейни, запрегнати с кучета, за да прави своите изследвания, той доказва смелостта си. Когато професор Пикар се издига в стратосферата с балон, въпреки че никой преди него не е бил там горе, тогава той е смел.

Известен ли ви е случаят с професор Пикар? Интересно беше. Той искаше да се издигне на няколко пъти, но все се отказваше, понеже времето било неблагоприятно. Вестниците вече се шегуваха с него. Хората се смееха, като видеха снимката му. Но той изчакваше подходящия момент. Беше толкова смел, че предпочиташе да му се присмиват, отколкото да постъпи глупаво. Той не беше безумно смел, не беше побъркан, беше просто смел. Искаше да изследва нещо, а, не да гони слава.
Смелостта не се доказва само с юмрук, за нея трябва и ум.



Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13000 -: Октомври 22, 2021, 18:50:47 »
Благодаря, Сарж, велико нещо е Кестнер!

Сега, понеже това е явно най-четената тема, пиша тук!
Отивам на село за три дни, не знам дали ще докопам интернет или не, че нещо там някаква кула се беше повредила. Ако е така - бъдете разумни и не ми оставяйте много за бърсане! Издигайте се в тролската йерархия, това също е съревнование!
Че като дойда обратно ... Абе вие си знаете!  :t0328:

Може ли дневна/седмична класация - трол на деня/седмицата, съссвободни номинации и гласуване и награди?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13001 -: Октомври 22, 2021, 18:54:38 »
— Много сте проста, за да можете да ме обидите — заяви гувернантката и сбърчи нос.

— Не мога да ви обидя ли? — запита дебелата Берта и се изправи. — Ще видим! Овча муцуна, подла върлина такава! Вие можете да пиете кафе направо от капчуците, нахален призрак такъв!

 :bigok:

Пич, ти си ми само на един шамар разстояние и забележи, че не желая да се възползвам от предимството си. Мноо ли ще ти е трудна оценката на риска? Не забравям с кого си имам работа, а ти не знаеш точно с кого. Фатяш ли разликата.  И кво точно струват предишните ти "комплименти", касаещи чужд опит? Твоето лично его е на една мишка клик..и никой няма да се замисли за твоите чувства. Само ти си въобразяваш, че никой те те познава  :nuts:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13002 -: Октомври 22, 2021, 19:04:55 »
Пич, ти си ми само на един шамар разстояние и забележи, че не желая да се възползвам от предимството си. Мноо ли ще ти е трудна оценката на риска? Не забравям с кого си имам работа, а ти не знаеш точно с кого. Фатяш ли разликата.  И кво точно струват предишните ти "комплименти", касаещи чужд опит? Твоето лично его е на една мишка клик..и никой няма да се замисли за твоите чувства. Само ти си въобразяваш, че никой те те познава  :nuts:

Ай, ай, ай...заплахи финтернет ли са тва?  :bigok:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13003 -: Октомври 22, 2021, 19:13:02 »
Quote (selected)
женският пол сам по себе си хич не е достатъчен една жена да бъде дама

Истина ти казавам сержанте и дамските маниери не са достатъчни да си дама.
Ма ти продължавал да пробваш! :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13004 -: Октомври 22, 2021, 19:23:49 »
Истина ти казавам сержанте и дамските маниери не са достатъчни да си дама.
Ма ти продължавал да пробваш! :bigok:
Буратино, ти уязви сержанта така, както турчин не го е уязвявал. Сега ако му извикаш "Сержант-барабант!!!" или "Тва си ти з дългите уши номер три!", напрао ше го закопаеш.
« Последна редакция: Октомври 22, 2021, 19:29:31 от wreckage »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13005 -: Октомври 22, 2021, 19:27:35 »
Буратино, ти уязви сержанта така, коакто турчин не го е уязвявал. Сега ако му "Сержант-барабант" или "Тва си ти з дългите уши номер три!", напрао ше го закопаеш.

много, много ми дойде днес...първо асоль, послед буратина, са остава и некой гръч нещо лошо да каже замене и напрао съм съсипан... :t1815:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13006 -: Октомври 22, 2021, 19:29:34 »
Quote (selected)
От днес, 22 октомври, България, Естония, Латвия, Литва и Румъния са поставени „под наблюдение“ по отношение на Франция във връзка със ситуацията с COVID-19, съобщиха от МВнР.
:popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13007 -: Октомври 22, 2021, 19:31:55 »
Може ли дневна/седмична класация - трол на деня/седмицата, съссвободни номинации и гласуване и награди?
Да ти отвърна с цитат и аз:
"— Спокойно, спокойно, спокойно! — мърмореше Коровиев пред вратата на стаята с басейна. — Няма как, така трябва, така трябва. Кралице, позволете ми да ви дам един последен съвет. Сред гостите ще има различни, ах, много различни хора, но към никого не показвайте благосклонност, кралице Марго! А дори някой да не ви хареса… Знам, че вие няма да дадете израз, разбира се… Не, не, да не мислим за това! Ще го забележи, веднага ще го забележи. Трябва да го обикнете, да го обикнете, кралице. И тогава домакинята на бала ще бъде възнаградена стократно! И още нещо: не пропускайте никого. Поне една усмивка, ако нямате време да размените някоя дума, поне един поглед. Всичко друго, само не и пренебрежение. От него те ще залинеят…"
 :t0328:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13008 -: Октомври 22, 2021, 19:35:51 »
Буратино, ти уязви сержанта така, както турчин не го е уязвявал. Сега ако му извикаш "Сержант-барабант!!!" или "Тва си ти з дългите уши номер три!", напрао ше го закопаеш.

За моето уязвяване ще се сетиш ли сам - или да го наречем с истинското му име - че съм  обект на упражнение на просташки комплеск, или правата на португалския поданик са толкова засегнати, че не можеш да фърлиш ено око встрани?  Трябва да си последователен в идеите си, които многократно прокламираш тук :nuts:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13009 -: Октомври 22, 2021, 19:41:17 »
Сега ако му извикаш "Сержант-барабант!!!" или "Тва си ти з дългите уши номер три!", напрао ше го закопаеш.

                 

                      абе, аз си го бех харесал този образ, я шсе разходя до спирката с един маркер...
*********   ✹    *********

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8789
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13010 -: Октомври 22, 2021, 19:43:49 »
Гиди пишман антиваксърчета, накрая всичките ще се ваксинират с най-ефективната ваксина. Уж до една година се умирало, ама за да отидел на кръчма, с отвращение щял да се ваксинира
Глупости! Никъде съм писал, че е за кръчма. Имах предвид, ако ни принудят да се ваксинираме, за да ни пуснат на работното място, вместо да ни принудят да излезем в неплатена отпуска, както вече правят с неваксинираните на много места в Русия. Това е напълно възможно в най-близка перспектива за много от нас. Та въпросът беше дали в такъв случай да не се ваксинираме с най-неефективната (66%) ваксина, т.е. "Янсен", за да можем да получим проклетия кетап веднага!

Няма смисъл ваксаджийчетата да злорадстват. Никой не знае какво го очаква занапред. Знае се само, че ще става все по-зле. Вирусопускачите няма да мирясат.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13011 -: Октомври 22, 2021, 19:54:27 »
Май съм попаднал нечий лексикон? А?
А бе, Стойчо мушна ли въ вече?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13012 -: Октомври 22, 2021, 19:55:12 »
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8789
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13013 -: Октомври 22, 2021, 19:56:20 »
Янсен е ДНК ваксина, следователно потенциално най-опасна.
https://www.covid19vaccinejanssen.com/bg-bg/download/7
Ясно, благодаря. Значи, когато удари съдбоносният час, по-добре неплатена отпуска, отколкото ГМО в кръвта.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13014 -: Октомври 22, 2021, 19:57:56 »
Имах предвид, ако ни принудят да се ваксинираме, за да ни пуснат на работното място, вместо да ни принудят да излезем в неплатена отпуска, както вече правят с неваксинираните на много места в Русия. Това е напълно възможно в най-близка перспектива за много от нас. Та въпросът беше дали в такъв случай да не се ваксинираме с най-неефективната (66%) ваксина, т.е. "Янсен", за да можем да получим проклетия кетап веднага!

Свободен избор на ваксини (за разлика от ваксиниране по график и опашки в много други страни) има от края на април.

След като, противно на почти цяла европа, на територията доминират примитивни антиваксърски настроения, не виждам проблем в тва следващите стъпки на правителството да са още по-рестриктивни.

Общественото здраве не е въпрос на личен избор, приемете го некакси.

Щом ваксинирането води до желаните резултати фдруги страни, с какво е по-различна територията, м? Или наистина болниците и интензивните отделения тряа се препълнят свръх секъв капацитет, за да видите за кво стаа дума?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13015 -: Октомври 22, 2021, 19:59:07 »
 
За моето уязвяване ще се сетиш ли сам - или да го наречем с истинското му име - че съм  обект на упражнение на просташки комплеск, или правата на португалския поданик са толкова засегнати, че не можеш да фърлиш ено око встрани?  Трябва да си последователен в идеите си, които многократно прокламираш тук :nuts:

кви права?

Таа тема причинява на читателя аутизъм, очен рак и възпаление на мозъчната ципа и ако администрацията
имаше ей-тонинко емпатия, отдавна щеше да я е изметкала фкофата и доляла одгоре
 ѝ лизол, хлорна вар, бордолезоф раствор и бендзин, а после щеше да
се обърне, да се отдалечи на неколко крачки,
да извади од джоба си ена
запалка марка "Зипо",
да я щракне и
да я фърли
през рамо
ф кофата.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13016 -: Октомври 22, 2021, 20:00:52 »
Беше ясно, че има външен натиск.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13017 -: Октомври 22, 2021, 20:02:48 »
много, много ми дойде днес...първо асоль, послед буратина, са остава и некой гръч нещо лошо да каже замене и напрао съм съсипан... :t1815:
А... готов си! Само не се съсипвай!

Нищо!
И не трябваше да казвам нищо!
Но човек, докато е жив все се лъже.
Занапред ще се поправя.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13018 -: Октомври 22, 2021, 20:04:58 »
 :smokin:
Свободен избор на ваксини (за разлика от ваксиниране по график и опашки в много други страни) има от края на април.

свободен избор на ваксини няма
the lamers club honourable member …

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13019 -: Октомври 22, 2021, 20:08:15 »
Беше ясно, че има външен натиск.
ъхъ, България толкова често е бил подлагана на външен натиск, че ф некои свои участъци се е изтумбила като пружина од креват.