Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 18:30:19

Автор Тема: Коронавирус в България  (Прочетена 1044288 пъти)

0 Потребители и 37 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13320 -: Октомври 23, 2021, 22:09:09 »
Готоф ли си да я носиш?
А ти готов ли си да носиш отговорността за смъртта на хора от ваксините или на такива получили трайно увреждания.
На момента мога да те препратя да ръснеш някоя хилядарка на такива и да им обясниш, че са се жертвали за общото благо.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13321 -: Октомври 23, 2021, 22:11:27 »
Ами?

Фчера да бех умрел, немаше да се сетя, че десетина хиляди поста за Израел са по темата "Коронавирус ф България", обаче личната одговорност за послетствията од ена или друга позиция по темата за ваксините срещу коронавирус ф България е офтопик.

и това ти е извинението за цапането на темата от твоя страна?!

и не преувеличавай -- няма десетина хиляди поста за Израел.
the lamers club honourable member …

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13322 -: Октомври 23, 2021, 22:17:05 »
Quote (selected)
Фчера да бех умрел, немаше да се сетя, че десетина хиляди поста за Израел са по темата "Коронавирус ф България",

Моля? Тва изявление кво точно трябва да ми говори?

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13323 -: Октомври 23, 2021, 22:19:14 »
Чудовищата в настъпление! Ето ви информация, "анти"-те го знаят, но не достатъчно!!! А тези с "Про" е добре да поогледат накъде ни ВОДЯТ нас всички! Не е фашизъм, а нещо много по чудовищно! Дублирано е на български. Дано го има още малко време!

Сега разбирате ли най-накраят къде ни доведе ВАШИЯТ любим ... ?!

ТУК: https://ok.ru/video/2724078619264

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13324 -: Октомври 23, 2021, 22:19:49 »
Моля? Тва изявление кво точно трябва да ми говори?

това е отговор към мен, заради забележката ми за offtopic от темата.

но може да го попиташ (…) дали той се е замислил колко хора е заразил, докато разбере, че е болен от ковид и дали е готов да носи отговорността за тяхната смърт (примерно).
the lamers club honourable member …

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13325 -: Октомври 23, 2021, 22:27:12 »
и това ти е извинението за цапането на темата от твоя страна?!

и не преувеличавай -- няма десетина хиляди поста за Израел.
ок, може би израелските офтопици са по-малко од десет хиляди.
Сега ми разкажи как конкретно цапам темата.

Или по-добре ми одговори на въпроса имал ли си ковид.

Имал ли си?




Активен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1266
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13326 -: Октомври 23, 2021, 22:27:48 »
Quote (selected)
„т. 32. По смисъла на тази заповед валиден документ за ваксинация е и цифровият COVID сертификат на ЕС за незавършен ваксинационен курс с двудозова ваксина....
(линк към разкрасената заповед)
Сертификатите важат от датата на поставяне на ваксината... Колко човека могат да заразят ваксинираните потенциални вирусоносители (вкл. асимптомни)? Че те дори не могат да се нарекат "ваксинирани" по европейските стандарти! И това се счита за стъпка, подкрепена от медицински експерти.


AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13327 -: Октомври 23, 2021, 22:35:21 »
можеше просто да кажеш "да, изкарах ковид".

С оглет на личните ти фпечатления од тва заболяване, чуфстваш ли се квалифициран да препоръчваш на хората да не се ваксинират?
Питам, щото въф форума ти праиш точно тва. Препоръчваш на хора, които може да нямат твоя(и моя) късмет да се оставят да ги дрънне ено потенциално ацки сериозно заболяване.

Ква е твоята персонална одговорност за избора на фсеки, който реши да се фслуша фпрепоръките ти?
Отговорът е - гигантска.

Готоф ли си да я носиш?
Очевидно не си, щото вече си я прехвърлил на империалистите, финасовия елит и разните други душмани на човечеството.


-------------

ок, рекапитулацията дотук е:
1(един) анти-ваксър е изкарал ковид и 1(една) не знае дали го е или не го е преболедувала.
2 (и двамата) не праат връска между  од ена страна действията и думите си и од друга, техните възможни послетствия за околните.

Написах ти вече че тези които наричаш антиваксъри не са такива.
Те не вярват на тъй наречената ваксина.
И признават всички други ваксини.

A vaccine is a biological preparation that provides active acquired immunity to a particular infectious disease
https://en.wikipedia.org/wiki/Vaccine#RNA

Имунитет, а не ако се разболея няма да умра.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13328 -: Октомври 23, 2021, 22:44:33 »
Написах ти вече че тези които наричаш антиваксъри не са такива.
Те не вярват на тъй наречената ваксина.
И признават всички други ваксини.
Имунитет, а не ако се разболея няма да умра.

Добре. Въпрос и од мен - преболедувал си, минала е една година примерно. Ситуацията е хипотетично такава, че ако искаш да продължиш да работиш, ше тряа да се ваксинираш. С каквото има - в твоя случай има Спутник.

Ше се ваксинираш ли при тази ситуация или ше спреш да работиш?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13329 -: Октомври 23, 2021, 22:49:26 »

Знаех си, че си ноо тъп. Поне да беше прочел внимателно заповедта :smokin:

Задник, какво не разбираш от израза "всички работещи в затворени пространства"? Ноу сметам, че заповедта трее да се разшири, щото изрично изключва административните прантутници, а те всичките работят в затворени пространства . Одма изпълняваш плана за ваксинация - къде 300 000 от раз.. :smokin:
Аз работя и в затворено пространство и никой не иска от мен ваксина, а зелен сертификат. На двама, преболедували преди повече от шест месеца, им бяха удължени изтеклите по давност сертификати.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13330 -: Октомври 23, 2021, 22:52:43 »
Quote (selected)
Ситуацията е хипотетично такава, че ако искаш да продължиш да работиш, ше тряа да се ваксинираш.

Мноо правилно напипване на ситуцията/Спутника е безадресна стрелба с цел, ако има некъв търкал, ще е добре дошъл/. :thup:
И ся следва важното. Доколкото си спомням, преди седмица, две, точно ти се кълнеше у родната Конституция по казуса киро. Бегай да я четеш на ново, с лиСче и моливче и с разбиране
« Последна редакция: Октомври 23, 2021, 23:00:53 от Aсол »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13331 -: Октомври 23, 2021, 22:54:30 »
Аз работя и в затворено пространство и никой не иска от мен ваксина, а зелен сертификат. На двама, преболедували преди повече от шест месеца, им бяха удължени изтеклите по давност сертификати.

Квото са всички турци, туй и за гол Асан! Ще сивлачим заедно кръста...или не си съгласен?

п. п. Визираните от мен 300 хиляди парчета беха само назначенците по ЗДСЛ, МВР,МО и други частни закони.Не съм засегала Кодекса на труда. И съм съвсем наясно, че пиша правилната бройка  :nuts:

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13332 -: Октомври 23, 2021, 22:55:27 »
Да поизправим малко КРИВАТА КАРТИНА в която се рисуват здравите, че заразявали вече заразените "ваксинирани" - шокиращо, нали?!

- Ваксинираните трябва да бъдат поставяни в карантина, те са заразни! - проф. Кристиян Перронне, виден френски учен, отговарящ като висш служител в държавни институции. Тук: https://rumble.com/vl44r8-grance-long-time-vaccine-policy-chef-covid-policy-is-completely-stupid-an.html Адресът е взет от дългото видео в предния линк - някъде към 1:08 ч.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13333 -: Октомври 23, 2021, 22:57:36 »
Добре. Въпрос и од мен - преболедувал си, минала е една година примерно. Ситуацията е хипотетично такава, че ако искаш да продължиш да работиш, ше тряа да се ваксинираш. С каквото има - в твоя случай има Спутник.

Ше се ваксинираш ли при тази ситуация или ше спреш да работиш?

Защо ме ограничаваш със Спутника?
Аз повече вярвам нв КовиВак.
КовиВак е традиционна ваксина с убит вирус, а не с някакви шипове на вируса.
Да с КовиВак ще се ваксинирам.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13334 -: Октомври 23, 2021, 23:00:03 »
Квото са всички турци, туй и за гол Асан! Ще сивлачим заедно кръста...или не си съгласен?

п. п. Визираните от мен 300 хиляди парчета беха само назначенците по ЗДСЛ, МВР,МО и други частни закони.Не съм засегала Кодекса на труда. И съм съвсем наясно, че пиша правилната бройка  :nuts:

Не съм съгласен с твърдението, че ме задължават да се ваксинирам. От мен се изисква зелен сертификат или писиари пон-ср-пет.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13335 -: Октомври 23, 2021, 23:04:40 »
Не съм съгласен с твърдението, че ме задължават да се ваксинирам. От мен се изисква зелен сертификат или писиари пон-ср-пет.

Така е. Ама безплатния писиар и антиген е само теста. Иначе си плащаш за процедурата/обслужването. И така на два, три дни, щото тва им е трайността на тестовете. Викаш да си плащам по два пъти на седмица за да мога да ида на работа?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13336 -: Октомври 23, 2021, 23:07:21 »
Както желаеш. Никой не те задължава да се ваксинираш. Освен това си в пълното си право да се заразиш, да го преболедуваш на крак - щото то е опасно кат хрупане на бирени фъстъци - и да получиш зелен сертификат.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13337 -: Октомври 23, 2021, 23:12:38 »
Ний без сертификата ша са усетим кат едни вредни нищожества. Ша вървим с прибежки по сумрака из сокаците. Де яли, де не яли, че може и да се опитат от глад да ни уморят.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13338 -: Октомври 23, 2021, 23:15:03 »
Врекиджа пита, аз отговарям:

- Да, бях болен и под карантина. Преди да имам глупостта да се обаждам на Бързата, се обадих на един д-р Мед, доц. ... Дойде, постави нещата пак в релсите, изхвърли предписаните от жи-пи-то много скъпи боклуци, остави само едни хапчета срещу температурата и препоръча аспирин-протект. Каза кога изведнъж ще ми просветне (позна) и това беше. После кашлицата я ликвидирах с един мой метод за около 10 дена.
 
На другият въпрос: - Не, няма да се "ваксинирам" при никакви условия с тези генетични недоработени суроватки на мошеници и отровители. Другите в къщи - също така.

Въпреки, че ако Заговора не бъде някак си пресечен, всички отказващи жижите ИМ ще бъдат обявени за "свободни за отстрел!". Но след нас, ще последват и останалите за доликвидиране. Нямам капка съмнение

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13339 -: Октомври 23, 2021, 23:15:41 »
Както желаеш. Никой не те задължава да се ваксинираш. Освен това си в пълното си право да се заразиш, да го преболедуваш на крак - щото то е опасно кат хрупане на бирени фъстъци - и да получиш зелен сертификат.

Кво значи, както желая? Или си плащам за моя сметка възможността да ходя на работа да се издържам, или ме бодат безплатно против желанието ми. Това е изнудване и то представлява състав по НК. Естествено, и през ум  не ми минава, че законите имат некакво значение у такашната кочина и европската такава. Внимавайте кво си пожелавате, щото последващото ви разкаяние няма да има точно никакво значение! Последното изречение го писах 2009 г., га се възцари Тиквата :smokin:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13340 -: Октомври 23, 2021, 23:18:47 »
Ний без сертификата ша са усетим кат едни вредни нищожества. Ша вървим с прибежки по сумрака из сокаците. Де яли, де не яли, че може и да се опитат от глад да ни уморят.
Но пък можем да пришием на дрехата си по една шестконечна жълта звезда, та да се познаваме поне...

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13341 -: Октомври 23, 2021, 23:19:14 »
Мда, всеко новородено е подложено на беззаконие и изнудване.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13342 -: Октомври 23, 2021, 23:20:18 »
Но пък можем да пришием на дрехата си по една шестконечна жълта звезда, та да се познаваме поне...

по задъхването и по болнавия вит ше ви познаваме  :0007:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13343 -: Октомври 23, 2021, 23:22:39 »
Мда, всеко новородено е подложено на беззаконие и изнудване.

ма онова е със доказани ваксини.
тия са експериментални и освен тва са срещу вирус, който го няма, не четеш ли данните, дето кайла ги вниса, за смъртността, дето спаднала, откакто има ковид?  :nuts:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13344 -: Октомври 23, 2021, 23:22:57 »
Мда, всеко новородено е подложено на беззаконие и изнудване.

Все си мислех, че точно ти поне би погледнал очеизваждащата възможност. И то при условие че не си длъжен да правиш коментар :smokin:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13345 -: Октомври 23, 2021, 23:25:41 »
ма онова е със доказани ваксини.
тия са експериментални и освен тва са срещу вирус, който го няма, не четеш ли данните, дето кайла ги вниса, за смъртността, дето спаднала, откакто има ковид?  :nuts:

Ени слийенски сладурчета беха плеснати през ръчичките от ВАС за "погазеното право на неваксинираните им деца да ходят на детска градина".
Прочее, това ме подсеща, че ваксиниран циганин нема. Кайла, Айса етц. са у елитна компания.
На Фончо Две и приятели.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13346 -: Октомври 23, 2021, 23:33:38 »
Прочее, това ме подсеща, че ваксиниран циганин нема. Кайла, Айса етц. са у елитна компания.
На Фончо Две и приятели.

не укорявай, не обвинявай и не осъждай етц., че го приема мноо драматично и страда  :nuts:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13347 -: Октомври 23, 2021, 23:38:55 »
Все си мислех, че точно ти поне би погледнал очеизваждащата възможност. И то при условие че не си длъжен да правиш коментар :smokin:

Нема нужда от хипотези. В Александровска в момента нема легла само в асансьорите и кенефите, обстановката е военнополева благодарение на тия, според които "ковид нема" и които "азмъйстрахутигла".

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13348 -: Октомври 23, 2021, 23:57:18 »
Врекиджа пита, аз отговарям:

- Да, бях болен и под карантина.

Бил си болен и сега си сейф. Въпросът е кво ти и другите антиваксъри, които са го преболедували, предлагате на хората, които не са?

Одговорът ви е - да са.

Моят одговор, който не е тайна, щото поне два пъти съм успявал да го вмъкна между свотките за Израел и фейковете од фейса, които заемат пет шести од тая тема, е:

По-добре е човек да се ваксинира срещу ковид, одколкото да фане ковид.


Антиваксърската, пофтарям, антиваксърската, теза е точно обратната. Просто да ви е.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13349 -: Октомври 23, 2021, 23:59:19 »
Нема нужда от хипотези. В Александровска в момента нема легла само в асансьорите и кенефите, обстановката е военнополева благодарение на тия, според които "ковид нема" и които "азмъйстрахутигла".
И...
Какво като няма свободни легла?
Трябва да се добавят легла или да малтретираме една част от населението.
Бре да ти имам дебелоочието.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13350 -: Октомври 24, 2021, 00:05:55 »
Къде да ги добавят? На двора? В метростанцията? В баня Мадара?
И медицински персонал ли ще добавят?


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13351 -: Октомври 24, 2021, 00:06:05 »
И...
Какво като няма свободни легла?
Трябва да се добавят легла или да малтретираме една част от населението.
Бре да ти имам дебелоочието.

Болничните легла не са баш като леглата по спалните.

Изискват и подходящи помещения, в които да бъдат поставени, и които помещения трябва да са в болници, а не на открито. Изискват и персонал, който да се грижи за настанените на тези легла (ненужно) заболели хора.

Претоварването на здравната система означава именно това - надхвърляне на капацитета ѝ, при който тя може да обслужва пациентите.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13352 -: Октомври 24, 2021, 00:08:48 »
Къде да ги добавят? На двора? В метростанцията? В баня Мадара?
И медицински персонал ли ще добавят?
У вас! Че си хуманитар като гледам.
Ужас!
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13353 -: Октомври 24, 2021, 00:10:22 »
У вас! Че си хуманитар като гледам.
Ужас!

Ужасът са твоите бръщолевения на развален български, които не произтичат от никаква логика и немат особена връзка с реалността или с управлението на здравеопазването.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13354 -: Октомври 24, 2021, 00:12:20 »
Интересно.
Ако след три години имаме взрива на раковите заболявания поради ваксините, което никой не може да изключи по очевадни причини, къде ще се сложат леглата?
В двора на някой фатмак?
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13355 -: Октомври 24, 2021, 00:14:09 »
Интересно.
Ако след три години имаме взрива на раковите заболявания поради ваксините, което никой не може да изключи по очевадни причини, къде ще се сложат леглата?
В двора на някой фатмак?

Не ми обяснявай за след три години ако и евентуално.
Кажи сега, в този момент, в който няма свободни легла, къде да се разположат леглата, за които има нуждаещи се пациенти?

Разбираш ли въпроса ми или да ти го напиша на друг език?

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13356 -: Октомври 24, 2021, 00:23:03 »
Не ми обяснявай за след три години ако и евентуално.
Кажи сега, в този момент, в който няма свободни легла, къде да се разположат леглата, за които има нуждаещи се пациенти?

Разбираш ли въпроса ми или да ти го напиша на друг език?
А как така ПАК ДНЕС, В ТОЗИ МОМЕНТ, си позволяваш да ИЗНУДВАШ НЯКОГО да се ваксинира при условие, че може да умре от ваксината и никога да не се срещне с вируса или да се срещне и да не го разбере.

Няма какво повече да ти обяснявам.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13357 -: Октомври 24, 2021, 00:30:25 »
А как така ПАК ДНЕС, В ТОЗИ МОМЕНТ, си позволяваш да ИЗНУДВАШ НЯКОГО да се ваксинира при условие, че може да умре от ваксината и никога да не се срещне с вируса или да се срещне и да не го разбере.

Няма какво повече да ти обяснявам.

Не можеш да обясниш, щото нямаш отговор на простия въпрос какво се случва с онези хора, за които не достигат легла в ковид отделенията.


Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13358 -: Октомври 24, 2021, 00:33:13 »
А как така ПАК ДНЕС, В ТОЗИ МОМЕНТ, си позволяваш да ИЗНУДВАШ НЯКОГО да се ваксинира при условие, че може да умре от ваксината и никога да не се срещне с вируса или да се срещне и да не го разбере.

Няма какво повече да ти обяснявам.

Ще умре, да.
Умират дори по двама наведнъж. Няма и ден след ваксината.
Тъй рече Щерю.

А иначе - никой не те изнудва. Отивай, срещай се с вируса, пийте по една ракия, изкарай си го кротко и незабележимо вкъщи, вади сертификат и си свиркай.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13359 -: Октомври 24, 2021, 00:38:03 »
Не можеш да обясниш, щото нямаш отговор на простия въпрос какво се случва с онези хора, за които не достигат легла в ковид отделенията.
Обяснил съм ти го отлично.
Но ако не можеш да четеш сложни изречения, няма как да го проумееш!
Нито ти, нито индианеца.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13360 -: Октомври 24, 2021, 00:41:56 »
Ще умре, да.
Умират дори по двама наведнъж. Няма и ден след ваксината.
Тъй рече Щерю.
А иначе - никой не те изнудва. Отивай, срещай се с вируса, пийте по една ракия, изкарай си го кротко и незабележимо вкъщи, вади сертификат и си свиркай.
Празната пушка гърми веднъж.
Индианците няма да ги питаме.
Те са още на ниво лъкове и стрели.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13361 -: Октомври 24, 2021, 00:42:45 »
Ся, ако му се каже на тоя, че е очевадно тъп, това би ли било нарушение на форумните правила?
За един преател питам. Блгдр прдвр.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13362 -: Октомври 24, 2021, 00:57:49 »
Ся, ако му се каже на тоя, че е очевадно тъп, това би ли било нарушение на форумните правила?
За един преател питам. Блгдр прдвр.
Не бе. Никакви правила не нарушаваш - можеш да ме смяташ за какъвто искаш, тъп, необразован, прост.
Твоя работа. Няма да ти търся сметка.
Изнудването обаче съставлява престъпление, независимо под каква форма се прави.
Надявам се дотолкова да можеш да вденеш.  :m1708:
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13363 -: Октомври 24, 2021, 01:10:39 »
.
« Последна редакция: Октомври 24, 2021, 11:24:26 от kаily »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13364 -: Октомври 24, 2021, 01:18:44 »
Аз да питам ваксърите... Едно ваксърче ми каза, че такава дума нямало, аз съм си я била измислила, имало само думичка антивактъри... Сичкия им акъл такъв...
Са на въпроса
Кой ще си боцне бустерна, като му дойде времето? Щото то неминуемо ще дойде.

А за левите и десните,френските социалисти били внесли законопроект за задължителна ваксинация, ама бил отхвърлен.
За сватба се надам да се върне Ной и да му притури и тя.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.


Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13366 -: Октомври 24, 2021, 05:26:50 »
Това етикетът, който ще лепнеш на човека (или клеймото, с което ще го заклеймиш), е голяма работа! Също като хляба. Едно е да кажеш "типов хляб", друго е "пълнозърнест"! То затова типовият беше по-евтин от белия, а "пълнозърнестият" е по-скъп.
:t2015:
Верно си е - някога коато баба ме пращаше за хляб купувах "бели" и "черни". Черния беше много по-вкусен и веднхага му реквизирах долната кора. А баба мърмореше - ма сине, този е добитъка. Е научиха народа да яде "бял" хляб, после казаха, че черния е по -полезен и естествено сега е по-скъп. Сега чувам, че "амнистирали" сланината.....Ще поживеем, че видим - може да се окаже, че след време ваксините ще станат като белия хляб

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13367 -: Октомври 24, 2021, 08:24:36 »
От днес Германия иска карантина за неваксинирани българи
Местните власти въвеждат нови здравни изисквания за пристигащите от страната ни
24 Окт. 2021124
а бе.. хитлеристи  :lol:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13368 -: Октомври 24, 2021, 08:47:23 »
Аз да питам ректорите... Едно ваксърче ми каза, че такава дума нямало, аз съм си я била измислила, имало само думичка антивактъри... Силвия им акъл такъв...
Са на въпроса
Кой ще си боцне мускулна, като му дойде времето? Щото то неминуемо ще дойде.

Некой е видел дъното на бутилката в съута вечер.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13369 -: Октомври 24, 2021, 08:48:31 »
Така, през прозореца на Овертон, на малки стъпки, идва задължителното ваксиниране, със задължителните ваксини! Които обаче няма да отменят затварянето ни, което е условие за "Големия рестарт".
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13370 -: Октомври 24, 2021, 09:04:52 »
:t2015:
Верно си е - някога коато баба ме пращаше за хляб купувах "бели" и "черни". Черния беше много по-вкусен и веднхага му реквизирах долната кора. А баба мърмореше - ма сине, този е добитъка. Е научиха народа да яде "бял" хляб, после казаха, че черния е по -полезен и естествено сега е по-скъп. Сега чувам, че "амнистирали" сланината.....Ще поживеем, че видим - може да се окаже, че след време ваксините ще станат като белия хляб
Ба! На това обяснението е лесно. Търсенето, предлагането и сЛободния пазар!
Има по-тежки случаи. На индианците им говорят директно звездите! И каквото и да им кажеш ти, бай Щерю или баба ти, нямате никакъв шанс.
 O:-)
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13371 -: Октомври 24, 2021, 09:08:16 »
В России за сутки зарегистрировали 1 075 смертей из-за коронавируса. Это новый максимум..
Не е фашизъм, а нещо много по чудовищно!


Барма, от колко време съседите минават на другия третоар като те мярнат?

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13372 -: Октомври 24, 2021, 09:08:28 »
От днес Германия иска карантина за неваксинирани българи
Местните власти въвеждат нови здравни изисквания за пристигащите от страната ни
24 Окт. 2021124
а бе.. хитлеристи  :lol:
Що? Не гласуваха ли за Хитлер?
При условие, че са правили по-големи глупости, защо очакваш да са имунизирани срещу по-малки?
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13373 -: Октомври 24, 2021, 09:08:41 »
А иначе - никой не те изнудва.
Верно ли бе маймуняк, цветнокож?
А защо тогава комисията по защита от дескриминация рече, че със заповедта на здравното таквоз се въвежда дискриминация.
Това досега не е било. Държавен орган да въвежда дискриминация  :smokin:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13374 -: Октомври 24, 2021, 09:17:21 »
"А защо тогава комисията по защита от дескриминация рече, че със заповедта на здравното таквоз се въвежда дискриминация."
Верно? Я дай да прочета къде Комисията по "дескриминация" е рекла таквази раб'та? Да не си го чул у градската баня? Ама си бил насапунисън, и не си видял кой го е рекъл?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13375 -: Октомври 24, 2021, 09:32:46 »
"А защо тогава комисията по защита от дескриминация рече, че със заповедта на здравното таквоз се въвежда дискриминация."
Верно? Я дай да прочета къде Комисията по "дескриминация" е рекла таквази раб'та? Да не си го чул у градската баня? Ама си бил насапунисън, и не си видял кой го е рекъл?

Верно. Витиевато, но го е рекла
http://www.bta.bg/bg/c/NF/id/2502323

Предполагам, че от утре ще ни треснат локдаун и така ще се изнижат от сертификатите. Ще се сбират да умуват
« Последна редакция: Октомври 24, 2021, 09:41:41 от Aсол »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13376 -: Октомври 24, 2021, 09:47:19 »
тази сутрин чух Захари Карабашлиев  да казва - всеки ден умират по 100 човека, все едно се опразва нашата кооперация, на следващия ден тази на съседите, след две седмици - квартала...
вече се опразни един български град, няма легла в болниците, МЗ поиска помощ ,защото няма как да се справи с най-тежко болните
какво още трябва да се случи, за да  намалите тези агресия?
изглежда сякаш правите революции, отхвърляте световната наука, отричате експертизата и се нахвърляте върху всеки дръзнал да се ваксинира, докато вие се пазите старателно и стоите вкъщи пред компа
това за какво ви е?
ако искате се ваксинирайте, ваше право е
но, чух Татяна Дончева, която  повечето тук харесвате, да казва - най-важното човешко право е правото на живот, то е над всички права
тези, които ходят на работа, ползват градски транспорт, имунокомпроментираните, децата също имат права, не по-малки от вашите
хора, врагове и братя, моля ви се...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13377 -: Октомври 24, 2021, 09:49:08 »
"А защо тогава комисията по защита от дескриминация рече, че със заповедта на здравното таквоз се въвежда дискриминация."
Верно? Я дай да прочета къде Комисията по "дескриминация" е рекла таквази раб'та? Да не си го чул у градската баня? Ама си бил насапунисън, и не си видял кой го е рекъл?
Ми много станахте "тарикатчетата" дето ломотят намери ми това, намери ми онова. А линк към изказване на самия Кацаров дето казва същото, макар и през април искаш ли? Де факто КЗД повтаря неговото собствено мнение. Не си малоумен, намери си го сам. Или пък си?

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13378 -: Октомври 24, 2021, 09:54:00 »
Да си припомним
Януари 1933 година - Адолф Хитлер става канцлер
Февруари 1933 г. пожар в Райхстага => следва: Заповед на Райхпрезидента за защита на народа и държавата
Май 1933 - на клада в Берлин се изгарят книги на несъгласните учени, писатели ...

От един пожар - докъде се стигна!
От един вирус докъде може да се стигне?

Заповед за защита на народа и държавата още няма, ама я направете утре сватба с повече от 15 човека!
Обяснете на някой фатмак че има и други учени.
 
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #13379 -: Октомври 24, 2021, 09:55:05 »

ок, може би израелските офтопици са по-малко од десет хиляди.

Сега ми разкажи как конкретно цапам темата.

с псевдофилософски разсъждения като тези от тази вечер.

би ли споделил каква марка и модел пистолет са подпрели в главата ти, за да четеш точно тази тема? защото четенето и писането в нея не са изобщо задължителни.

и би ли споделил, като ще си говорим за отговорност, дали се чувстваш отговорен (за виновен няма изобщо да повдигам въпрос) заради хората, които си заразил с вируса преди да разбереш, че си болен? защото съм абсолютно сигурен, че аз не съм заразил нито един човек, ако и да не съм ваксиниран (все още).

ти можеш ли да кажеш същото? другите ваксинирани от форума могат ли да кажат същото с ръка на сърцето?
the lamers club honourable member …