Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 12:06:29

Автор Тема: Re: Коронавирус в България  (Прочетена 22729 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #120 -: Февруари 17, 2021, 11:17:41 »
че както Христо Луков, така и Никола Жеков, са български патриоти.

Христо Луков е застрелян от Виолета Бохор Якова, сефарадска еврейска ... Еврейката е задържана ... логично екзекутирана, като ония от терористичния отряд "Антон Иванов", които са се занимавали тоже с подривна (терористична) дейност.
Май в  СЕГА намерих аргументирана статия, май  от Иван Бакалов, за патриотизма на Луков и за тероризма   на антифашистите.

Не ти я препоръчвам. Не е предназначена за фашизоиди.
« Последна редакция: Февруари 17, 2021, 13:15:06 от Bacho Кольо »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #121 -: Февруари 17, 2021, 11:22:55 »
Quote (selected)
както Христо Луков, така и Никола Жеков, са български патриоти
А ти, както личи от написаното от теб, си нацист антисемит. Освен надут до пръсване фукльо.
Сигурно затова си маниак на тема „анонимност в интернет“ – хем да се перчиш като пуяк, хем да не те сгащи някоя от еврейските организации, специализиращи се върху такива като теб.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #122 -: Февруари 17, 2021, 18:02:41 »
че както Христо Луков, така и Никола Жеков, са български патриоти.

Христо Луков е застрелян от Виолета Бохор Якова, сефарадска еврейска ... Еврейката е задържана ... логично екзекутирана, като ония от терористичния отряд "Антон Иванов", които са се занимавали тоже с подривна (терористична) дейност.
Май в  СЕГА намерих аргументирана статия, май  от Иван Бакалов, за патриотизма на Луков и за тероризма   на антифашистите.

Не ти я препоръчвам. Не е предназначена за фашизоиди.

Бачо ето я.

Фашистът ген. Луков като невинна жертва на терористи-комунисти
https://e-vestnik.bg/33651/fashistat-gen-lukov-kato-nevinna-zhertva-na-teroristi-komunisti/

Много чест му оказваме на тоя като му коментираме влажните сънища.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #123 -: Февруари 17, 2021, 22:35:31 »
Виждам, че сте захванали борба срещу "фашизма" (и капитализма). Хахах
Ще има ли после АБПФК? Да се включа в "борбата". Все пак и аз искам апартаментче за внуците и/или предимство за влизане в университет. Пак за тях, аз съм се изучил.

За ген. Луков. Той е патриот, защото е бил на фронта за България. Колко от вас са били на фронт, да си рискувате животеца. Май никой. Тогава е по-патриот от вас. И от мен, разбира се.
Убиват го. Не за доказани престъпления, а за убеждения. Били те "фашистки" или национал-социалистки. Само "другарите" могат да убиват без съд, за убеждения. Смятал бил да прати войски на фронта... То и аз смятам при случай да се заиграя с Наоми Кембъл, но най-вероятно няма. Ама Германия го наградила, ама смятал да прави преврат... То и на Тръмпа му извадиха такова доказателство.
Вземете се в ръце. Якова е терористка, независимо дали е еврейка или мюсулманка. Не ме е грижа каква е. Не намесвайте религията!
Що се отнася до партизаните от "Антон Иванов". Другарите си уйдисват на акъла или на задграничните си куратори да "масовизират" съпротивата и изкарват хора без оръжие и екипировка в гората. Това е престъплението. Ако е имало деца там, толкова е по-голямо престъплението.
Масовизират... Ха, ха. Да има после в 1989г "само" 200 000 АБПФК. И предимства...
Ха сега ме наречете "фашист" и "антисемит"! За една година. Палец надолу.

PS Докато се делите на "комунисти" и "фашисти" другите вървят напред. Държавичката отива на загиване. Няма да се оправите. Канадската имигрантка нарича "фашизоид" англоамериканския имигрант.
I am seeing, but not believing!

Да и сега има български генерали и политици които цунат г@за на задокеанските си господари, но никой не ги застрелва пред дома им. Що така бе, Миме? Щото ще бъде какво? Тероризъм...

 

« Последна редакция: Февруари 17, 2021, 22:47:02 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #124 -: Февруари 17, 2021, 22:52:29 »
Quote (selected)
Само "другарите" могат да убиват без съд, за убеждения.
По това време другарите са убили по-малко хора без съд и присъда за разлика от държащите в ръцете си съда.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #125 -: Февруари 17, 2021, 22:58:12 »
По-малко, повече... И един е "too much to bear".
И съдът е какъв? Фашистки! Тези които държат 10 години Асанж затворен, какви са? Фашисти? Не! Имат неограничена власт и злоупотребяват с нея.
Това е.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #126 -: Февруари 17, 2021, 23:02:42 »
Quote (selected)
Имат неограничена власт и злоупотребяват с нея.

Една добра дефиниция за фашизъм.
Демократичен, социалистически, монархически все е фашизъм ако има  злоупотреба..
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #127 -: Февруари 17, 2021, 23:10:14 »
Що се отнася до Фона. Не го плашете със "замразяване", за година!
Направо му пратете някоя Якова. Щото не му харесвате убежденията.
Споко, няма да е тероризъм..."Само"first degree murder"
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #128 -: Февруари 17, 2021, 23:10:50 »
Виждам, че сте захванали борба срещу "фашизма" (и капитализма). Хахах
Ще има ли после АБПФК? Да се включа в "борбата". Все пак и аз искам апартаментче за внуците и/или предимство за влизане в университет. Пак за тях, аз съм се изучил.

За ген. Луков. Той е патриот, защото е бил на фронта за България. Колко от вас са били на фронт, да си рискувате животеца. Май никой. Тогава е по-патриот от вас. И от мен, разбира се.
Убиват го. Не за доказани престъпления, а за убеждения. Били те "фашистки" или национал-социалистки. Само "другарите" могат да убиват без съд, за убеждения.

е не може да си толко тъп. не може просто. хитлер, тъпако, също е бил на фронта. и срещу него е имало атентати за убежденията му. просто не може да си толко тъп, загубен, смотан, застрелян и ограничен. направили са те реднек. отвратително.

ной, призовавам за санкция срещу това лайно. отделно, че пропагандирането на фашизма /а буч и хера правят именно това чрез опитите за оправдаването му/ все още е престъпление по нк.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #129 -: Февруари 17, 2021, 23:11:40 »
Quote (selected)
Раздел IV.
Други престъпления

Чл. 108. (Изм. - ДВ, бр. 41 от 1985 г., изм. - ДВ, бр. 99 от 1989 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г., изм. - ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Който проповядва фашистка или друга антидемократична идеология или насилствено изменяне на установения от Конституцията на Република България обществен и държавен строй, се наказва с лишаване от свобода до три години или с глоба до пет хиляди лева.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #130 -: Февруари 17, 2021, 23:19:08 »


е не може да си толко тъп. не може просто. хитлер, тъпако, също е бил на фронта. и срещу него е имало атентати за убежденията му. просто не може да си толко тъп, загубен, смотан, застрелян и ограничен. направили са те реднек. отвратително.

ной, призовавам за санкция срещу това лайно. отделно, че пропагандирането на фашизма /а буч и хера правят именно това чрез опитите за оправдаването му/ все още е престъпление по нк.

Нали знаеш къде можеш да ме цунеш?  Сигурно си влязъл с предимсва в СУ. Познах нали? Нали сте "деца" на АБПФК?
В другият форум има такива които тълкуват законите. И тук се намери тъпак. Що не ходиш в съда? Докладвай във FBI!
Пълно с игноранти. Не е истина, просто.
Венсеремус, другарю!
Що не ходиш да се бориш с "фашистите" на Луков в БГ, а си стоиш на топло в джерманито? Май си борец само по форумите.
« Последна редакция: Февруари 17, 2021, 23:30:11 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #131 -: Февруари 17, 2021, 23:30:56 »


е не може да си толко тъп. не може просто. хитлер, тъпако, също е бил на фронта. и срещу него е имало атентати за убежденията му. просто не може да си толко тъп, загубен, смотан, застрелян и ограничен. направили са те реднек. отвратително.

ной, призовавам за санкция срещу това лайно. отделно, че пропагандирането на фашизма /а буч и хера правят именно това чрез опитите за оправдаването му/ все още е престъпление по нк.

Нали знаеш къде можеш да ме цунеш?  Сигурно си влязъл с предимсва в СУ. Познах нали? Нали сте "деца" на АБПФК?
В другият форум има такива които тълкуват законите. И тук се намери тъпак. Що не ходиш в съда? Докладвай във FBI!
Пълно с игноранти. Не е истина, просто.
Венсеремус, другарю!
ѝо не ходиш да се бориш с "фашистите" на Луков в БГ, а си стоиш на топло в джерманито? Май си борец само по форумите.

Butch, прекаляваш.

Не знам на колко бърбъна си, но излизаш извън рамките на добрия тон.
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #132 -: Февруари 17, 2021, 23:33:25 »
излиза извън рамките на какъвто и да е тон. щото ми е мноо лесно да пусна един сигнал както до българската, така и до немската прокуратура. и глей тогава сеир - тебе ще те направят на луд да снасяш логове, а него ще го изискват от щатско. и ако мръдне някъде навънка - ела изгрей.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #133 -: Февруари 17, 2021, 23:36:33 »
излиза извън рамките на какъвто и да е тон. щото ми е мноо лесно да пусна един сигнал както до българската, така и до немската прокуратура. и глей тогава сеир - тебе ще те направят на луд да снасяш логове, а него ще го изискват от щатско. и ако мръдне някъде навънка - ела изгрей.
Действай борецо! Не съм като Фона да се крия. Ела да ме "изискаш"!
Нецензурно!
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #134 -: Февруари 17, 2021, 23:39:48 »
спри се, кретен такъв! щото аз проблем "да те изискам" нямам. тука като чуят за фашизъм и подскачат на метър и двайсе от място без засилка.

обаче това означава неприятности за принца /затварянето на форума е най-малкото последствие/.

трябва да си некъв абсолютен дебил, пропит от мисъл за изключителност, за да не го съзнаваш. с други думи - реднек.

идиот. добре се беше разкарал.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #135 -: Февруари 17, 2021, 23:44:05 »
ако ти се лигавиш, то аз съм сериозен.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #136 -: Февруари 18, 2021, 00:02:04 »
Даааа.. Кво правите, бе пичове?
Я го дайте по-спокойно.
Тука фашисти няма.
Май  комунисти също.
Сал един фашизоид.. мека Мара.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #137 -: Февруари 18, 2021, 20:58:22 »
В среднощната тъма, стават всякакви фокуси - коментарите могат да се повторят! Тук е изтрит по-стар вариант.
« Последна редакция: Февруари 19, 2021, 11:57:49 от Eisblock »

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #138 -: Февруари 18, 2021, 21:11:57 »
Много се спекулира с понятия, които така и не се разбират, още по-малко изпитани на собствен гръб!

Май прекалявате да се карате приятели - Онзи и Буч, докато истинските ни врагове са съвсем други!

Не стигайте до нивото на идиотските тролове от едно друго място - там един "младолик мъдрец" и друг един кретен с науко- и документално-подобни, извадени от контекст, чаршафи... Точ в точ с тенденцията идваща от към робовладелците фашисти, да, да - даже и "левите" Антифи и пр. - и те с вътре с действителните си прояви. Цял един кръгов спектър психопати - Максимус го е написал добре в майката тема. Самата дума с "***исти" я мразя. И като смисъл и като съдържание и защото я разтягат като гумен балон за да се тъпче този с какви ли не вонтливи фекалии изпуснати нарочно от празни хора с празни глави.

Лошото е, че докато се дърлим, истинските ... НЯКАКВИ СИ ... да кажем - извратеняци, сатанисти, самообявили се и самопомислилите се за "божества", тласкат всички ни с козните си към "светлото бъдеще". Съвсем осезаемо.

За Фонът: - 'ми той е прекалил, няма и не е проявил нужната самоконтрола. Още по-малко е преценил, че не се палят клечки кибрит в Палатка от оризова хартия... Затуй Ной е права. Пък мен лично силно ме подразни с русофобията си... Но за мисли и дори измърморени по Бог знае какви подбуди, глупости - и най-вече фарфаронството му, е трудно да се съди за  действителността. Тук, навсякъде и Другадето е все едно някакъв театър на сенките.

- Никой не е този/тази за който/която се представя! Това в общи черти.

Пожелавам НИ да си избистрим, всеки за себе си, кои са те враговете, какво отъждествяват, какво ни гласят, как се прикриват и за какво би следвало даже да умрем, но да не го допуснем... Пак и ПАК!

И да не се самоизяждаме, толкоз ли е трудно? - Онзи ден погребахме дъщерята на стари приятели - рак. Друга една позната - оперирана преди няколко седмици, но и с разсейки + хемотерапия сега...

Има по-страшни неща от краставата жаба у всеки един/една от нас - егото!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #139 -: Февруари 18, 2021, 21:31:25 »
Да подхвърля и аз пет копейки.
Още в онзи форум винаги съм призовавал към помирение. Много години са минали от тези събития и вече е време.
Който иска може да порови. Обикновено тези спорове се заформяха около годишнините от атентата в "Св. Неделя".
Но когато някакъв специален агент на ЮСИА с достъп в Държавния департамент и още куп претенции се оказва обикновен фашист и антисемит ми идва нещо в повече отколкото трябва.
Изобщо не ме интересува дали това което е писал е истина или си е просто някакъв комплексар.
Такива хора за мен са просто някаква пяна, която се изхвърля в мивката и оттам в канализацията.

P.S. Айс коментарите ти се повтарят. Махни стария.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #140 -: Февруари 19, 2021, 11:58:25 »
Извинения и мерсита. 8)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #141 -: Март 17, 2021, 10:20:16 »
Quote (selected)
Не, няма нищо общо с грипче.
Тук сте около двама души – ти и СвСопхиа – които използвате думата „грипче“.
Не я намирам в речника, та ако може някой от вас двамата да поясни като какво има предвид.

Quote (selected)
Наставка

Наставката или суфиксът е част от думата (морфема!), която стои след корена.
Тя е смислообразуваща и се използва за показване на деятелно лице или предмет (ора -> ор-ач, уча -> учи-тел), продължителност, за образуване на отглаголни съществителни (ходя -> ходе-не) и много други.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Наставка
И точно по тази причина производните думи не могат да бъдат намерени в речника!

А суфиксът –че е една от наставките за образуване на умалителни форми при съществителните от мъжки род – както с експресивно-емоционално значение – най-често гальовно, така и с пренебрежителна конотация:

Quote (selected)
българин – българче <> грип – грипче

https://bg.wikipedia.org/wiki/Умалително#Умалителни_съществителни

N.B. А разсъждаващите тук по "езикови теми", от които и хабер си нямат, да 'одат да завършат поне едно спицЯлизирано курс-че, щото вече ше почна да глобявам за губене на собственото ми време ...  :t0135:

« Последна редакция: Март 17, 2021, 10:33:50 от Джиджи »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #142 -: Март 17, 2021, 10:26:47 »
Знаех си аз, че Джиджи е най-схватливата, най-езиковедната и ще се изкаже особено уместно.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #143 -: Март 17, 2021, 10:40:14 »
Цитат на: Джиджи
N.B. А разсъждаващите тук по "*** теми", от които и хабер си нямат, да 'одат да завършат поне един спицЯлизиран курс ... :t0135:
Toчно така :well_done-1299:
Разсъждаващите по "ковидни теми" да завършат няколко курса - по биохимия, фармакология, генетика, имунология, епидемиология и т.н., и тогава да фриз езиковедстват  :t0135:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1265
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #144 -: Март 17, 2021, 10:45:42 »
Цитат на: Джиджи
N.B. А разсъждаващите тук по "*** теми", от които и хабер си нямат, да 'одат да завършат поне един спицЯлизиран курс ... :t0135:
Toчно така :well_done-1299:
Разсъждаващите по "ковидни теми" да завършат няколко курса - по биохимия, фармакология, генетика, имунология, епидемиология и т.н., и тогава да фриз езиковедстват  :t0135:

Леле, ама всичките ли... или поне един от тези? ОкапАхме сички  :cool-1084:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #145 -: Март 19, 2021, 19:22:45 »
Quote (selected)
Сега ти кажи - колко са умрели от "надуване с вентилатори"?

Ще ти преразкажа една история, ако не вярваш си я търси в нета има я по медиите.
Миналата пролет, април.
Точно бяха пуснали "екстра" - ковид пътека 600 лева за болницата.
Та, приемат бездомник с психически отклонения сополив, кашлящ.
МилЮционерите от Поморие го транспортират до туба в Бургас и го "заприхождават" там - това по време на безумните КПП-та.
Човека се стопля, хапва и решава да си тръгне, ама не дават зер 600 кинта утекаха.
Бяга през прозореца от трети етаж - високи стари тавани поне 8 метра е скочил.
Обявиха че търсят избягал ковиден заразител, полицията го търси и го намира в 22 часа заспал в парка.
Обратно и направо го закачили на вентилатор да не бяга.
Сутринта имаме една от първите бройки смъртност в България, май първия в Бургас.

« Последна редакция: Март 19, 2021, 19:25:55 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #146 -: Март 19, 2021, 19:28:34 »
Quote (selected)
Сега ти кажи - колко са умрели от "надуване с вентилатори"?

Ще ти преразкажа една история, ако не вярваш си я търси в нета има я по медиите.
Миналата пролет, април.
Точно бяха пуснали "екстра" - ковид пътека 600 лева за болницата.
Та, приемат бездомник с психически отклонения сополив, кашлящ.
МилЮционерите от Поморие го транспортират до туба в Бургас и го "заприхождават" там - това по време на безумните КПП-та.
Човека се стопля, хапва и решава да си тръгне, ама не дават зер 600 кинта утекаха.
Бяга през прозореца от трети етаж - високи стари тавани поне 8 метра е скочил.
Обявиха че търсят избягал ковиден заразител, полицията го търси и го намира в 22 часа заспал в парка.
Обратно и направо го закачили на вентилатор да не бяга.
Сутринта имаме една от първите бройки смъртност в България, май първия в Бургас.

"ако не вярваш си я търси в нета има я по медиите"

Не я открих...

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #147 -: Март 19, 2021, 19:30:21 »
Quote (selected)
Сега ти кажи - колко са умрели от "надуване с вентилатори"?
При мен са двама.
И то не за четири месеца.
В Русия за пет дни.
В България за три дни.
Стигне ли се дотам сигурно 70-80% си заминават.
Нямам данни и не споря.

Сигурно си заминават, щот вече са минали отвъд границата, от която няма връщане. Ако не бяха поставяни на вентилатор, дали щяха да оцелеят? Отговорът на тоя въпрос е важен.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #148 -: Март 19, 2021, 19:32:17 »
Quote (selected)
Не я открих...

Е значи те лъжа щото съм много на зор баш на теб да се докажа, аз и водка търсих в нета, ама само реклами, картинки, няма водка! :crying_with_laughter-3302:

Ако баба беше мъжка...
Ако беше отишъл в банята с майка си се подхлъзнеш вместо с баща си..
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #149 -: Март 19, 2021, 19:39:14 »
Quote (selected)
Не я открих...

Е значи те лъжа щото съм много на зор баш на теб да се докажа, аз и водка търсих в нета, ама само реклами, картинки, няма водка! :crying_with_laughter-3302:

Ако баба беше мъжка...
Ако беше отишъл в банята с майка си се подхлъзнеш вместо с баща си..

Бла-бла. Не съм казвал, че ме лъжеш, но сега вече казвам, че тоя ти отговор е пълна простотия.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #150 -: Март 19, 2021, 19:43:47 »
Quote (selected)
Сега ти кажи - колко са умрели от "надуване с вентилатори"?

Ще ти преразкажа една история, ако не вярваш си я търси в нета има я по медиите.
Миналата пролет, април.
Точно бяха пуснали "екстра" - ковид пътека 600 лева за болницата.
Та, приемат бездомник с психически отклонения сополив, кашлящ.
МилЮционерите от Поморие го транспортират до туба в Бургас и го "заприхождават" там - това по време на безумните КПП-та.
Човека се стопля, хапва и решава да си тръгне, ама не дават зер 600 кинта утекаха.
Бяга през прозореца от трети етаж - високи стари тавани поне 8 метра е скочил.
Обявиха че търсят избягал ковиден заразител, полицията го търси и го намира в 22 часа заспал в парка.
Обратно и направо го закачили на вентилатор да не бяга.
Сутринта имаме една от първите бройки смъртност в България, май първия в Бургас.

"ако не вярваш си я търси в нета има я по медиите"

Не я открих...

слабо търсиш.
Quote (selected)
Клиничната пътека за COVID-19 - 600 лв.
Симеон Янев
 Автор: Симеон Янев
23.06.2020 09:10:00
https://news.bg/health/klinichnata-pateka-za-covid-19-600-lv.html

Quote (selected)
Мъж избяга от болницата в Бургас след скок от третия етаж
от БНТ
20:06, 06.07.2020

Мъж в тежко състояние избяга от болницата в Бургас след скок от третия етаж.

34-годишният жител на Поморие е приет в Реанимация с остра дихателна недостатъчност. Изненадващо скъсал системите си и скочил през прозореца.
Не е получил сериозни наранявания.
https://bntnews.bg/news/mazh-izbyaga-ot-bolnicata-v-burgas-sled-skok-ot-tretiya-etazh-1063815news.html

Quote (selected)
Интубираха пациента, избягал от бургаската болница
от БНТ
06:52, 07.07.2020

Първоначално пациентът е приет в лечебното заведение със затруднено дишане и съпътстващи симптоми, характерни за коронавирус. Лекарите от бургаската болница са поискали позволение от РЗИ-Бургас за тестване на пациента с PCR тест, но такъв им е бил отказан. Причината е, че 34-годишният мъж не е здравноосигурен.
https://bntnews.bg/news/intubiraha-pacienta-izbyagal-ot-burgaskata-bolnica-1063859news.html

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #151 -: Март 19, 2021, 19:45:04 »
Проблемът е твой.
Не лъжа, не ми се налага, хеле пък по форумите ми е все тая какви лауреати срещам.
Бях там, предната седмица полицаите бяха отцепили пътя на изхода от Бургас заради него че лягал на пътя.
Такива неща не се рекламират.
П.П. Я Онци го е намерил.
Ма как не ви мързи да търсите глупости да го начукате на колегата/жката. :t0301:
« Последна редакция: Март 19, 2021, 19:47:39 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #152 -: Март 19, 2021, 19:47:08 »
не знам кпп-тата в бургас откога докога са били, ама останалата част от историята си я има. две седмици след въвеждане на клиничната пътека за ковид.

между другото, това е друга кретения - клиничните пътеки се плащат от касата с парите на осигурените, и те са за осигурените. докато за епидемията грижата трябва да е на държавата, и да е за всички, не само за осигурените.

нямам спомени боко да се е трескал в косматия бюст с доволен крясък колко много кинти си вади от джоба и ги дава на касата зарад ковида. за лекари и милюцинери на пръва линия - да. ама за ковид пътеки...

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #153 -: Март 19, 2021, 19:50:44 »
Аз нямам проблем. Ти разказа една история, а в дадените линкове чета съвсем друга. Човекът е бил с остра дихателна недостатъчност, скача от третия етаж на болница, но бил починал от вентилатора...

New Evidence Suggests COVID-19 Patients On Ventilators Usually Survive

https://www.npr.org/sections/health-shots/2020/05/15/856768020/new-evidence-suggests-covid-19-patients-on-ventilators-usually-survive

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #154 -: Март 19, 2021, 19:52:23 »
Тоя юнак си беше "звезда" любимец на спешна помощ и МВР, правеше ги на маймуни, спасявали са го Карнобат, Сливен, Средец.
Да не забравяме за какво говорихме - вентилаторите и първоначалната уплаха у лекарите.
Рязко минахме от "грипче" дето няма да дойде тук до КПП-та и блокаж за да изгрее "спасителя" ББ.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #155 -: Март 19, 2021, 19:54:56 »
Quote (selected)
Ти разказа една история, а в дадените линкове чета съвсем друга. Човекът е бил с остра дихателна недостатъчност, скача от третия етаж на болница, но бил починал от вентилатора...

Как се скача с остра дихателна недостатъчност от трети етаж, бягаш и те търсят няколко часа, намерили го заспал вечерта в парка при затворени паркове.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #156 -: Март 19, 2021, 19:57:11 »
не е скочил директно на земята, на неква козирка за линейките се приземил и оттам драснал.

дозирис, нормален човек няма да го направи това - да се прави на каскадьор с остра дихателна. трябва да е бил смъртно уплашен. така де, бездомник, здравно неосигурен, що не си седи на безплатен човеколеглохраноден, а хуква?

ей ти две характерни за боко и здравните му калинки нещица:
1. не са му направили тест, щото не е осигурен - това във връзка с писанката ми по-горе чия трябва да е грижата за епидемията и съответно кой да я плаща тази грижа

2. той е бил толко стреснат, че е хукнал в първия възможен момент - това във връзка с психясването, осъществено от тиквеника с мундир, бръсната глава и очила, който разправяше страшки два пъти дневно /и които мисиртутките блажено разпространяваха, да не би да остане някой необлъчен/. смятай до каква степен е стигнало, щом бездомник, без нормален достъп до телевизия, радио и интернет реагира по такъв начин.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #157 -: Март 19, 2021, 20:00:15 »

дозирис, нормален човек няма да го направи това - да се прави на каскадьор с остра дихателна. трябва да е бил смъртно уплашен. така де, бездомник, здравно неосигурен, що не си седи на безплатен човеколеглохраноден, а хуква?



Ами може да е бил наркоман в абстиненция. Повярвай, не само от третия етаж би скочил...

Спекулираме в момента.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #158 -: Март 19, 2021, 20:16:41 »
Quote (selected)
Сега ти кажи - колко са умрели от "надуване с вентилатори"?
При мен са двама.
И то не за четири месеца.
В Русия за пет дни.
В България за три дни.
Стигне ли се дотам сигурно 70-80% си заминават.
Нямам данни и не споря.

Сигурно си заминават, щот вече са минали отвъд границата, от която няма връщане. Ако не бяха поставяни на вентилатор, дали щяха да оцелеят? Отговорът на тоя въпрос е важен.

Аз отговорих на въпроса.
Не съм казал че вентилаторът е причината.
Не ми се влиза в безсмислени дискусии.

А какво си казал, извинявай?

Въпрос: колко са умрели от "надуване с вентилатор"?

Отговор: При мен са двама.

Наистина е безсмислено, но поне четете собствените си коментари.

Пътувай.
Тълкувай си го както си искаш.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #159 -: Март 19, 2021, 20:53:32 »
Ако колегата се е засегнал съм съгласен да ни пратиш тук.
Но си мисля че все пак имаме право да излезем от захаросания стил и да употребим нещо по-живо като израз.
Не ни прави на политкоректни сама знаеш какви.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #160 -: Март 26, 2021, 16:37:20 »
Ми не е убаву, Джидже, ама се затварят болници за операции, онкоболни, сърдечно съдови и про
чее, щото ще се вардим от ковида. Ама за предишните болежки  има бая голем контингент, който си ходи там периодично и дето, като нема адекватна здравна грижа, ше го пишете за жертва на ковида.
И кои точно ше го пишеме – и аз ли?!? :crying_with_laughter-3302:

Quote (selected)
Да не си посмяла вече и една дума в прослава да продумаш за назначените идиоти в НОЩ!

А ти, ако посмееш да ми излезеш с още един подобен ултиматум, ше извадя отново оная думичка – "мъжк@р@н@", за да изчезнеш отново оттук и да се появиш отново некъде къде след президентските избори!!!  :m1924: 

Баси!!! А туй последното – на вниманието на Ной!!!

« Последна редакция: Март 26, 2021, 16:46:09 от Джиджи »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #161 -: Март 26, 2021, 17:14:29 »
Ми не е убаву, Джидже, ама се затварят болници за операции, онкоболни, сърдечно съдови и про
чее, щото ще се вардим от ковида. Ама за предишните болежки  има бая голем контингент, който си ходи там периодично и дето, като нема адекватна здравна грижа, ше го пишете за жертва на ковида.
И кои точно ше го пишеме – и аз ли?!? :crying_with_laughter-3302:

Quote (selected)
Да не си посмяла вече и една дума в прослава да продумаш за назначените идиоти в НОЩ!

А ти, ако посмееш да ми излезеш с още един подобен ултиматум, ше извадя отново оная думичка – "мъжк@р@н@", за да изчезнеш отново оттук и да се появиш отново некъде къде след президентските избори!!!  :m1924: 

Баси!!! А туй последното – на вниманието на Ной!!!

Никога повече не си позволявай да ме заплашваш,  с каквото и да е!!! Проумяваш ли го предното изречение? Аз съм наясно със законите. Ако тръгнем да ги следваме точ по точ - ти гориш отсекъде!!! :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #162 -: Март 26, 2021, 17:34:45 »
Ми не е убаву, Джидже, ама се затварят болници за операции, онкоболни, сърдечно съдови и про
чее, щото ще се вардим от ковида. Ама за предишните болежки  има бая голем контингент, който си ходи там периодично и дето, като нема адекватна здравна грижа, ше го пишете за жертва на ковида.
И кои точно ше го пишеме – и аз ли?!? :crying_with_laughter-3302:

Quote (selected)
Да не си посмяла вече и една дума в прослава да продумаш за назначените идиоти в НОЩ!

А ти, ако посмееш да ми излезеш с още един подобен ултиматум, ше извадя отново оная думичка – "мъжк@р@н@", за да изчезнеш отново оттук и да се появиш отново некъде къде след президентските избори!!! 

Баси!!! А туй последното – на вниманието на Ной!!!

Никога повече не си позволявай да ме заплашваш,  с каквото и да е!!! Проумяваш ли го предното изречение? Аз съм наясно със законите. Ако тръгнем да ги следваме точ по точ - ти гориш отсекъде!!! 

Пак не си разбрала нищо.

Тук не става въпрос за никакви закони, а за това, че се държиш с мен като изпечена грубиянка, без да съм те предизвикала с абсолютно нищо!!!
По-груба си от всички мъже, пишещи тук или вече напуснали, взети на едно място!!! :m1201:

А молбата ми към Ной остава
, тъй като не съм длъжна да търпя грубиянщините ти!!! Тчк.

« Последна редакция: Март 26, 2021, 17:44:01 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #163 -: Март 30, 2021, 22:31:09 »
Джиджи, и техническата тема не е корпус за бързо реагиране. Аз докато спя не успявам да се обидя, независимо кой как се обръща към мъжа ми и сина ми, щото поради гендърни съображения жена и дъщеря нямам. Беше видяно, беше почистено. Дневалните са доброволци и чистят когато могат.

Пак си успяла да забършеш тук всичко „навреме”,  ама този път си оставила мръсни следи …

Тъй като изобщо не ме интересува „кой как се обръща към мъжа ти и сина ти, защото жена и дъщеря нямаш, поради гендърни съображения”.

Но аз съм попитала тук директно шефа ти – г-н Принца! – следното:

Quote (selected)
А ако тоя капут се беше обърнал към жена ти или дъщеря ти така, както към мен, ти какво щеше да направиш?!?
Тъй като той – също поради гендърни съображения – жена и дъщеря има!!!

И не се опитвайте да ни правите всичките тук на балъци!!!

Защото Оймякон гъмжи от „джиджита”, а тоя, който псува не за пръв път тук жени на майка, там още го няма!!!

Да цитирам ли отново, и то – в червено?!?

« Последна редакция: Март 30, 2021, 22:43:19 от Джиджи »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #164 -: Март 30, 2021, 23:26:10 »
Защото Оймякон гъмжи от „джиджита”, а тоя, който псува не за пръв път тук жени на майка, там още го няма!!!
Егати гъмжилото, имам ЧЕТИРИМА в "Оймякон", и то всичките са фонови! То там стана като в рая, Свети Петър с Майка Тереза, затова само суха храна!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #165 -: Март 30, 2021, 23:42:18 »
Защото Оймякон гъмжи от „джиджита”, а тоя, който псува не за пръв път тук жени на майка, там още го няма!!!
Егати гъмжилото, имам ЧЕТИРИМА в "Оймякон", и то всичките са фонови!

ЛЪЖЕШ, да не казвам като какво!!! 

Само че ше ги сваля сичките и постна тук утре, щото в тоя shiban ден с псуващия ме лично на майка, вече не ми останаха нерви ... 

Защо, БЕ, модераторите?!?  :t1816:
Това не ви ли засяга и вас и вие чувство на самоуважение изобщо ли нямате ...

« Последна редакция: Март 30, 2021, 23:57:11 от Джиджи »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #166 -: Март 30, 2021, 23:57:05 »
ЛЪЖЕШ, да не казвам като какво!!! 

Само че ше ги сваля сичките и постна тук утре, щото в тоя shiban ден с псуващия ме лично на майка, вече не ми останаха нерви ...  :t0174:

Защо, БЕ?!?  :t1816:
Въх, така се потресох, че отидох да видя кого съм запратила на студено. За времето от 30 септември м.г., че не ми се рови из архиви, единствено Фонът го е отнесъл за година, посечени са и неговите проксита, и Джиджи за един ден.
Други в склада няма. Че аз с такъв послужен списък скоро ще си изхвърля нощната ламБа, че нимбът ще ми свети достатъчно!  :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #167 -: Март 30, 2021, 23:59:17 »
Жиже го отнесе свише. Доколку помня.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #168 -: Март 31, 2021, 00:03:07 »
ЛЪЖЕШ, да не казвам като какво!!! 

Само че ше ги сваля сичките и постна тук утре, щото в тоя shiban ден с псуващия ме лично на майка, вече не ми останаха нерви ... 

Защо, БЕ?!? 
Въх, така се потресох, че отидох да видя кого съм запратила на студено. За времето от 30 септември м.г., че не ми се рови из архиви, единствено Фонът го е отнесъл за година, посечени са и неговите проксита, и Джиджи за един ден.
Други в склада няма. Че аз с такъв послужен списък скоро ще си изхвърля нощната ламБа, че нимбът ще ми свети достатъчно! 

Не става въпрос само за теб!

А и на всички е ясно, че цяла година се хвалеше, че не си пратила никого в Оймякон, докато тук куп народ негодуваше срещу Фирмин ...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #169 -: Март 31, 2021, 00:06:31 »
ЛЪЖЕШ, да не казвам като какво!!! 

Само че ше ги сваля сичките и постна тук утре, щото в тоя shiban ден с псуващия ме лично на майка, вече не ми останаха нерви ... 

Защо, БЕ?!? 
Въх, така се потресох, че отидох да видя кого съм запратила на студено. За времето от 30 септември м.г., че не ми се рови из архиви, единствено Фонът го е отнесъл за година, посечени са и неговите проксита, и Джиджи за един ден.
Други в склада няма. Че аз с такъв послужен списък скоро ще си изхвърля нощната ламБа, че нимбът ще ми свети достатъчно! 

Не става въпрос само за теб!

А и на всички е ясно, че цяла година се хвалеше, че не си пратила никого в Оймякон, докато тук куп народ негодуваше срещу Фирмин ...
Не става въпрос само за мен, за всички модератори става въпрос. Погледни бележките на хладилника. И действително, Фирмин съм го пратила в хладилника на 9 януари 2020, което си е повече от година и два месеца.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #170 -: Март 31, 2021, 00:08:20 »
Жиже го отнесе свише. Доколку помня.

А аз да припомня:


Я върви на майка си в путката and stay there!


За туй иде реч!!!

ЛЕКА НОЩ


« Последна редакция: Март 31, 2021, 00:13:18 от Джиджи »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #171 -: Март 31, 2021, 00:11:58 »
Жиже го отнесе свише. Доколку помня.

А аз да припомня:


Я върви на майка си в путката and stay there!


ЛЕКА НОЩ
Е, можеш да отидеш да извадиш от кофата още много неща. Но това си беше надлежно забърсано, а ровенето из боклука не е мой въпрос...

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #172 -: Март 31, 2021, 00:12:10 »
Цитат на: Джиджи
А аз да припомня:

Цитат на: Captain Buddy
Я върви на МСВП and stay there!

ЛЕКА НОЩ

Я върви да спиш and stay there, докат' ти мине  :m1273:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #173 -: Март 31, 2021, 00:23:30 »
Жиже го отнесе свише. Доколку помня.

А аз да припомня:


Я върви на майка си в путката and stay there!


ЛЕКА НОЩ
Е, можеш да отидеш да извадиш от кофата още много неща. Но това си беше надлежно забърсано, а ровенето из боклука не е мой въпрос...

Не се прави на дръж ми шапката, тъй като въпросът ми е следният:

Тоя кретен ще бъде ли оставен да продължи да се появява тук все по-често и по-често, както прави напоследък, и да трови атмосферата в "Керпеден"?!?

Защото не съм само аз, а днес и самият Дозирис ти го тресна в лицето:

Кептън, ако не те кефи нещо, прескачай! Аз като не обичам брюкселско зеле - не го ям! Но не казвам на всички, че не трябва да го има в магазина, нали така!

Тва е демонстрация на двоен аршин и лично отношение.
Едни директно ядат бахура (Фон Нюман), а на други им се правят отстъпки.


И изобщо не се извинявам за квито и да е "атрибути на шрифта", защото ако в "Керпеден" е останало все пак някакво себеуважение и уважение към форумците, които са псувани тук на майка,

ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЗАМИТАНО ПОД КИЛИМА !!!






« Последна редакция: Март 31, 2021, 00:50:20 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #174 -: Март 31, 2021, 00:27:56 »
Жижи, Дантгуин и Ноя ти правят предостатъчно отстъпки,
обаче Госингер съвсем скоро ще те тресне за много дълго.
Тъй ми ГО говорят звездите  :ouch-2147:
« Последна редакция: Март 31, 2021, 00:30:37 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #175 -: Март 31, 2021, 00:29:02 »
Добре де, това е спам, що ѝ отговаряте и що не я изпратите да се охлади?
Това е една от малкото теми, в които влизам, какви са тия глупости, пък и ги цитирате и умножавате?
Тук ли е мястото на това словоблудство? Тая жена няма ли кой да я оправи? Толкова модератори, а тя ходи и (тр)ака навсякъде. Очевидно има нефизически проблеми, ама това ми е последна грижа да я търпя.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #176 -: Март 31, 2021, 00:32:59 »
Цитат на: kаily
Добре де, това е спам, що ѝ отговаряте ?

това ми е последна грижа да я търпя

Ами аз се забавлявам. Забавлявай се и ти  :cool-1084:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #177 -: Март 31, 2021, 00:33:09 »
Не се прави на дръж ми шапката, тъй като въпросът ми е следният:

Тоя кретен ще бъде ли оставен да продължи да се появява тук все по-често и по-често, както прави напоследък, и да трови атмосферата в "Керпеден"?!?
Това е въпрос в развитие, ще бъде разглеждан в движение и е от моята лична компетенция за момента.
Фонът го отнесе за заплаха към общото благо. Кептъна такава опасност засега не представлява, явленията му са меко казано спорадични, а ако личните пристрастия излизат от рамките на доброто държание, го отнася съответстващо.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #178 -: Март 31, 2021, 06:32:14 »
Добре де, това е спам, що ѝ отговаряте и що не я изпратите да се охлади?
Това е една от малкото теми, в които влизам, какви са тия глупости, пък и ги цитирате и умножавате?
Тук ли е мястото на това словоблудство? Тая жена няма ли кой да я оправи? Толкова модератори, а тя ходи и (тр)ака навсякъде. Очевидно има нефизически проблеми, ама това ми е последна грижа да я търпя.
Присъединявам се към въпросите.
Следя повечето теми като читател и ме заболяват ръцете да превъртам шизофрении, които разбиват смислени дискусии
Трябва ли всяка тема да се превръща кенеф от тази?
Защо се позволява на това л.. да се размазва навсякъде?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #179 -: Март 31, 2021, 07:25:18 »
Добре де, това е спам, що ѝ отговаряте и що не я изпратите да се охлади?
Това е една от малкото теми, в които влизам, какви са тия глупости, пък и ги цитирате и умножавате?
Тук ли е мястото на това словоблудство? Тая жена няма ли кой да я оправи? Толкова модератори, а тя ходи и (тр)ака навсякъде. Очевидно има нефизически проблеми, ама това ми е последна грижа да я търпя.
Присъединявам се към въпросите.
Следя повечето теми като читател и ме заболяват ръцете да превъртам шизофрении, които разбиват смислени дискусии
Трябва ли всяка тема да се превръща кенеф от тази?
Защо се позволява на това л.. да се размазва навсякъде?
От вчера се е хвърлила като Матросов на вентилатора и боядиса темата.
Като един Мечо Пух бърка с две шепи в кофата и яде с блаженство за N-ти път същия мед.
« Последна редакция: Март 31, 2021, 07:46:07 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!