За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: Коронавирус в България

<< < (2/83) > >>

Butch:
"И го правиш с характерната за стереотипен американец нахална арогантност: „този доктор дава мнения "above his pay grade"“! Кой си ти, че да кажеш това, и на основата на какви знания го казваш?"

Това ли ви дразни тук? Че съм американец? Или имам нахална арогантност?
Нещо за Тайван, че с крути мерки си решиха проблема? Или, че с късни мерки Иран има над хиляда починали?
За някой неща трябва само здрав разум.
На колцина от вас 4% смъртност ви изглежда приемливо? Ама то само възрастните умирали (ама само 20% от тях). Това сме ние!

Асол:

--- Quote (selected) ---Това ли ви дразни тук? Че съм американец? Или имам нахална арогантност?
Нещо за Тайван, че с крути мерки си решиха проблема? Или, че с късни мерки Иран има над хиляда починали?
За някой неща трябва само здрав разум.

--- Край на цитат ---

Викам да почакаме малко и да видим като как "изключителните" ще се справят и след това гражданите им ще обсъждат и дават оценки на другите държави. Засега не виждам резултати :nuts:

Butch:
 "и след това гражданите им ще обсъждат и дават оценки на другите държави."
Нямаше такова изискване като се регистрирах. За БГ гражданство.
Кажете си ако има! Няма да ви досаждам. Аз съм разбран.

Асол:

--- Цитат на: Butch в Март 18, 2020, 16:59:18 --- "и след това гражданите им ще обсъждат и дават оценки на другите държави."
Нямаше такова изискване като се регистрирах. За БГ гражданство.
Кажете си ако има! Няма да ви досаждам. Аз съм разбран.

--- Край на цитат ---

Недей се прави, че не разбираш, какво ти написах. Засега това, което се вижда и с невъоръжено око е, че Царят /Евроатрантическите новогосподари/ е гол. По-точно некадърни и алчни головодници..даже вече цяла седмица текат признания и ритане по кокалчетата

аменеменема:

--- Quote (selected) ---Това ли ви дразни тук? Че съм американец? Или имам нахална арогантност?
--- Край на цитат ---
Темата не е какво мен или друг го дразни. Ти твърдеше нещо, което аз оборих. Посочих и некоректността на отношението ти към мнение на професионалист. А сега продължаваш да си пееш песен, която няма отношение нито към интервюто на Мангъров, нито към опита ти да го „оспориш“.

П.П. Ако все пак искаш да знаеш дали арогантността дразни – да, дразни, и още как.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия