Преглед на печата … > Мнения …

Безглавата западна левица

<< < (2/5) > >>

Джиджи:

--- Цитат на: 66 в Юни 20, 2020, 22:54:22 ---Какво би казАл дедо им поп нема значение.
Какво казва тов. Си?
А той мълчи (и ги "страхува").
--- Край на цитат ---
  :way_to_go-1308:

Тов. Си има достатъчно ум в главЪта си, за разлика от един голем плондИр с перчем отвъд Големата локва ...

Засега!  :nuts:

Nor1:
Перчема отвъд Големата локва има достатъчно акъл, но дойде твърде късно, за да спаси Щатите. Може би все пак ще успее да спаси здравото в тях, отървайки се от болното. Нови САЩ от 35-40 щата от днешните би било успех.

Giuseppe:

--- Quote (selected) ---Toва, което се опитва да мине за левица в САЩ и ЕС, не е никаква левица, а фалшификат.

--- Край на цитат ---
Хи,хи, ти или наеВа Кица, или къф бе онзи алцхаймер - бидона, или издигна Станищовото до мечтани, но непостижими за него висини, като приравни двата вида лАйна - отсам и отвър оушъна.
За да не излезе, че шаманствам кат наш Пешо, не съм изобщо съгласен да се поднася "левицата" в един сборен кюп - тя никога не е била такава.
Едно е лявото в скандинавия, друго в англосаксите /Корбин/, трето при славяните, четвърто при латиносите /BTW ше излезат здрава издънка/, пето при жълтите и т.н.
Докато дясното е лесно обозначимо - парите напред.

Nor1:

--- Цитат на: Giuseppe ---не съм изобщо съгласен да се поднася "левицата" в един сборен кюп - тя никога не е била такава
--- Край на цитат ---

Левиците са различни, обаче "модерната левица" в САЩ и ЕС е една - джендъро-мангалска.

Джиджи:

--- Цитат на: Nor1 в Юни 21, 2020, 14:36:17 ---Перчема отвъд Големата локва има достатъчно акъл, но дойде твърде късно, за да спаси Щатите.
--- Край на цитат ---

И как по-точно ще спаси тези Щати, ако може, естествено?!

Като съветва населението да пие дезинфектант в борбата срещу коронавируса?! :D

Тръмпи е абсолютно неадекватен!!!  :pissed-891:


--- Quote (selected) ---Може би все пак ще успее да спаси здравото в тях, отървайки се от болното.
--- Край на цитат ---

Интересно ми е, кое според теб е "здравото" и кое е "болното" в днешните САЩ?


--- Quote (selected) ---Нови САЩ от 35-40 щата от днешните би било успех.
--- Край на цитат ---
А може ли карта на новите САЩ – такава, каквато я виждаш в главата си?!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия