Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 07:01:46

Автор Тема: ...из мрежата "Гласове" - Сериозно за Скрипал  (Прочетена 8437 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост

Quote (selected)
Сериозно за Скрипал
Автор: адв. Георги Димитров
03.11.2018 10:27


След стотиците страници, изписани по този въпрос от хора, знаещи за разузнаването само от книгите на Джон льо Каре и филмите за Джеймс Бонд, след грозните политическите обвинения и воя на т.нар. дисиденти, не е лошо да се потърси и един друг поглед към събитията от тази пролет, случили се с един бивш офицер от службите на руското разузнаване и дъщеря му в тих английски град.

Всичкото тук - http://www.glasove.com/categories/komentari/news/seriozno-za-skripal?page=1

Виждам в коментарите под оригиналната статия барем едно познато име.
Аз имам конфликт на интересите поради което няма да коментирам (много) - познавам този "адвокат", преди 36 години в Киев живяхме известно време в една стая, след това аз бях препратен в Москва. Десет години след това Георги стана заместник шеф на българското разузнаване - нищо срамно няма в това - сега е адвокат.

PS - истинското амплоя на автора се познава без много, много да се чете между редовете, лексиката и аргументацията издават автора си, нищо лошо.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ...из мрежата "Гласове" - Сериозно за Скрипал
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2018, 22:55:45 »
Това май е единственото професионално мнение което съм чел по случая.
Всичко друго е от едни "сигурни", "предполагаеми" източници, с различни окраски.
ЕС е вреден за вашето здраве!