Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 22:40:08

Автор Тема: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес  (Прочетена 11489 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #60 -: Септември 26, 2020, 20:34:42 »
Програмата за строеж на социализъм ли ще е или за капитализъм?  :image008:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23484
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #61 -: Септември 26, 2020, 20:45:28 »
Програмата за строеж на социализъм ли ще е или за капитализъм?  :image008:
И двете системи са по-добри от сегашния либерализъм - некротичната демокрация.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #62 -: Септември 26, 2020, 22:52:26 »
Quote (selected)
Спецпрокурори разпитваха с часове общински съветници заради сделката за Панаира
https://plovdivnow.bg/plovdiv/spetsprokurori-razpitvaha-chasove-obshtinski-savetnitsi-41575

Схемата май е такава.
Дадохме ти милиони за дупката във Варна, а ти не ни свърши работата с Корнелия.
Сега ще ти вземем панаира.
Общо взето мен ме устройва ако върнат панаира на държавата.
И не го пипат след това.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #63 -: Септември 26, 2020, 23:00:06 »
Цитат на: Калинчо
Програмата за строеж на социализъм ли ще е или за капитализъм?  :image008:

Първата стъпка ще е разпарчетосване на калинкаджийницата.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #64 -: Септември 26, 2020, 23:19:22 »
Калинкоядство? :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #65 -: Септември 26, 2020, 23:53:55 »
Quote (selected)
Спецпрокурори разпитваха с часове общински съветници заради сделката за Панаира
https://plovdivnow.bg/plovdiv/spetsprokurori-razpitvaha-chasove-obshtinski-savetnitsi-41575

Схемата май е такава.
Дадохме ти милиони за дупката във Варна, а ти не ни свърши работата с Корнелия.
Сега ще ти вземем панаира.
Общо взето мен ме устройва ако върнат панаира на държавата.
И не го пипат след това.
Хм, вероятно искат нещо много мръсно и "самоубийствено".
Шантаж и изнудване.
Боко явно е отчаян  :smokin:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #66 -: Септември 27, 2020, 01:31:11 »
Цитат на: Калинчо
Калинкоядство? :smokin:

Само плюскане ви е в акъла  ???
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #67 -: Септември 27, 2020, 12:28:53 »
Фуу, ногу интрес, ногу нещо бря!
Я да питам Пешу и докато му чакам оДговора /ако благоволи де/ ще коментирам.
Quote (selected)
Ако Нинова сложи опозиционер(и)  на високи постове, ще предизвика силна реакция от разочарование у фанатиците, затова не вярвам да го направи преди изборите.
Кои са "фанатиците" Пешо?
Дай пример, може дори и мен да посочиш, ако съм подходящ и нямаш нещо по добро - никкви проблеми.За да съм адекватен при оДговора де.
Фанатици наричам ония, които следват линията на "пълно очистване на БСП" без оглед на евентуални загуби. На първо четене се сещам за онци, 66, нор. Ти също си подходяща кандидатура.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #68 -: Септември 27, 2020, 12:32:08 »
Има един основен въпрос. Какво ще строи Партията начело с др. Нинова. Едната възможност е социализъм, другата - капитализъм. Ако ще строи социализъм, не се очертават парламентарни партии като съюзници. Ако ще се строи капитализъм, при обща цел все ще се намери някой да даде рамо.
Ако се ориентират към евросоциализъм (знам, че е еретично в тоя форум, но все пак) също ще намерят съюзници, според мен. Партията на Слави идеално се помества в тази рамка.

Много е важно как ще се разиграе русофилията.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #69 -: Септември 27, 2020, 12:38:19 »
Фуу, ногу интрес, ногу нещо бря!
Я да питам Пешу и докато му чакам оДговора /ако благоволи де/ ще коментирам.
Quote (selected)
Ако Нинова сложи опозиционер(и)  на високи постове, ще предизвика силна реакция от разочарование у фанатиците, затова не вярвам да го направи преди изборите.
Кои са "фанатиците" Пешо?
Дай пример, може дори и мен да посочиш, ако съм подходящ и нямаш нещо по добро - никкви проблеми.За да съм адекватен при оДговора де.
Фанатици наричам ония, които следват линията на "пълно очистване на БСП" без оглед на евентуални загуби. На първо четене се сещам за онци, 66, нор. Ти също си подходяща кандидатура.
драги, написал си идиотизъм.  би ли бил така добър да поясниш кои за теб са 'високите постове', на които нинова трябва да назначи опозиционери?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #70 -: Септември 27, 2020, 12:39:51 »
партията на слави официално декларира, че няма да се коалира с герб, дпс или бсп. или за теб е нормален гъзовъртежът днес да говорят едно, а утре да правят друго?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #71 -: Септември 27, 2020, 13:29:49 »
мъглата се разсея. малко.
Quote (selected)
...Абонираните за своите постове от десетилетия червени барони получиха звучен шамар и бяха изхвърлени от новия състав на съвета.

С червен картон от ръководството на партията си тръгнаха знакови имена на прехода като Димитър Дъбов, Ангел Найденов, Атанас Мерджанов, Георги Пирински и Анна Пиринска, Георги Божинов, Димитър Дъбов, Ангел Найденов, Юрий Асланов, Михаил Миков, Велислава Дърева, Красимир Янков и Валери Жаблянов.

Най-знаково е единодушното изгонване на действащия президент на ПЕС - Сергей Станишев, който не намери място сред членовете на новия Национален съвет на БСП.

Георги Гергов влиза в НС като делегиран представител на пловдивските социалисти. Ден преди конгреса той призоова за единение на партията и заставане зад победилата в прекия вот като председател на партията Корнелия Нинова.

В изключително оспорвана битка председателят на вътрешната ЦИК Емил Войнов оглави Контролната комисия с 384 гласа, което е много важен орган за партията. Конгресът изхвърли Валя Богданова, която събра само 133 гласа, а по време на вътрешната кампания работи явно за Кирил Добрев...
http://epicenter.bg/article/BSP-se-razdeli-s-chervenite-baroni--Kongresat-izhvarli-ot-rakovodstvoto-Stanishev/227998/2/0

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #72 -: Септември 27, 2020, 13:32:08 »
иначе и в новината горе се появява типичната за българската журналистика небрежност. ангел найденов очевидно е много важен за списувалия материала, щото в цитата по-горе е споменат два /!/ пъти.

дъбов и той.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23484
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #73 -: Септември 27, 2020, 14:40:11 »
Quote (selected)
БСП е лидерска партия, която няма здрава ясна идейна основа, а Националният съвет се превръща в гумен печат. Това заяви президентът на ПЕС Сергей Станишев след края на заседанието на 50-ия юбилеен конгрес на БСП. Той не бе избран в новия състав на пленума.

https://glasove.com/categories/novini/news/stanishev-bsp-e-liderska-partiya-bez-ideyna-osnova-a-plenumt-gumen-pechat

Първи квич.
Кога цялото БСП беше гумен печат на Доган и Симеон поне имаше "идейна основа". :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #74 -: Септември 27, 2020, 14:46:16 »
иначе и в новината горе се появява типичната за българската журналистика небрежност. ангел найденов очевидно е много важен за списувалия материала, щото в цитата по-горе е споменат два /!/ пъти.

дъбов и той.
Не е небрежност, поне за Ангел Найденов. Той е текущият съпруг на Мая Манолова и отритването му е ясен знак и силен сигнал, че бившата омбудсманка няма да е търсен съюзник. Изобщо, на съществата от женски пол не им върви с др. Нинова, изритват ги безцеремонно. Елена Йончева, Мая Манолова, сега и Весела Лечева.. :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #75 -: Септември 27, 2020, 14:54:20 »
Има един основен въпрос. Какво ще строи Партията начело с др. Нинова. Едната възможност е социализъм, другата - капитализъм. Ако ще строи социализъм, не се очертават парламентарни партии като съюзници. Ако ще се строи капитализъм, при обща цел все ще се намери някой да даде рамо.
Ако се ориентират към евросоциализъм (знам, че е еретично в тоя форум, но все пак) също ще намерят съюзници, според мен. Партията на Слави идеално се помества в тази рамка.

Много е важно как ще се разиграе русофилията.
Евросоциализъм си е евфемизъм за капитализъм, с някои особени неща. Част от ориентацията е именно натам. Като се съди по членството на определения от Нинова водач на БСП-евродепутатите в ЛГБТ еврогрупата, прокламираното в Устава и други ясни знаци и силни сигнали.  Има и изявления за движение в "зелена" посока. В общи линии, това теоретично би могло да води до търсене на съюзници в част от фракцията на Христо Иванов, на основата на общи идейни разбирания по определени въпроси, ама на практика в тези среди БСП е с по-лоша репутация и от ГЕРБ. Други съюзници с подобни сходни евроценности няма, поне из тези дето имат шанс да са парламентарно представени.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23484
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #76 -: Септември 27, 2020, 15:04:55 »
Quote (selected)
Ако се ориентират към евросоциализъм (знам, че е еретично в тоя форум, но все пак) също ще намерят съюзници, според мен. Партията на Слави идеално се помества в тази рамка.
Интересно как ще се ориентират в тази посока след като изхвърлиха Станишев.
Ма мечтайте, няма ограничения за фантазиите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #77 -: Септември 27, 2020, 15:15:31 »
Като се съди по членството на определения от Нинова водач на БСП-евродепутатите ...
тва е тежка лъжа, типично за гербав. евродепутатите си избраха водач сами! аме вие гербавите не сте свикнали на свободен избор и все чакате баци да посочи с пръстенце.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #78 -: Септември 27, 2020, 15:19:18 »
иназе ето един абзац, който подкрепям с две ръце:
Quote (selected)
Не е морално да си издигнат или подкрепен от БСП, а после срамежливо да се дистанцираш или да гледаш към партията с високомерие.
Политическото говорене и политическото действие в БСП повече не може да се разминават! Това е гаранция за връщане на доверието в партията!

с уточнението, че това би трябвало да важи за абсолютно всички видове представителност.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #79 -: Септември 27, 2020, 15:28:40 »
и още един абзац:
Quote (selected)
"Преди България да стигне до тези въпроси трябва да се реши един по-базов въпрос– въпросът за почтеността в политиката. За да проведем разговор, дебат, диалог, сблъсък на идеи с други свободомислещи хора, първо трябва да освободим страната ни и политическата й класа от хватката на мафията. Това е основната задача пред нас. Нея можем да извършим заедно с други. След което да седнем и да започнем големия разговор – накъде и как ще върви страната ни. Убеден съм, че веднъж постигнем ли демократичността, то изборът ще бъде в наша полза поради простата причина, че решенията ни са правилни“

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #80 -: Септември 27, 2020, 15:34:26 »
станишев и той се бил изказал:
Quote (selected)
Според него случилото се на конгреса и на вътрешнопартийния избор показало, че БСП е лидерска партия, която няма здрава ясна идейна основа.

Станишев отчете, че тази нощ е загубила политическата и идейната опозиция. „Запазиха позиции обаче конюнктурната опозиция“, допълни още президентът на ПЕС.

как пък нито един от 'журналистите' не се сети да го пита що за лидерска е тази партия, която има мандатност на лидера. както и какви точно бяха идеите на 'идейната опозиция', щото аз освен главен редактор на дума, 'нинова да си ходи' и отмяна на прекия избор друго творение на 'опозицията' не се сещам. а това е далеч от недостатъчно, за да се титулуват 'идейна'.

а, и истанбулската - там станишев и пес-жени натискаха нинова да направи 'каквото там казват началниците'.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #81 -: Септември 27, 2020, 16:19:36 »
Съсела твърди, че хората на Кирил Добрев са 1/3 от новия Нац. съвет на БСП.
Вярно ли е това и как би го коментирала Асол ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23484
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #82 -: Септември 27, 2020, 18:24:53 »
Съсела твърди, че хората на Кирил Добрев са 1/3 от новия Нац. съвет на БСП.
Вярно ли е това и как би го коментирала Асол ?
Що питаш Асол?
Оттатък Джиджи е в ТОП 3 по активност  в темата за конгреса на БСП. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #83 -: Септември 27, 2020, 19:32:49 »
И ко вика Жижето?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23484
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #84 -: Септември 27, 2020, 19:49:08 »
Quote (selected)
👍

 

Мачкай, Корни!!! 👏👏👏

И други такива картинки.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #85 -: Септември 27, 2020, 20:08:20 »
Жижи ше я прайм скоро партийна членка. Ристю започна доста да изпуска и Жижи се оглежда я към Слафчу, я към нещо по сериозно.
  :smokin:
« Последна редакция: Септември 27, 2020, 20:10:28 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #86 -: Септември 27, 2020, 21:43:31 »
иначе и в новината горе се появява типичната за българската журналистика небрежност. ангел найденов очевидно е много важен за списувалия материала, щото в цитата по-горе е споменат два /!/ пъти.

дъбов и той.
Не е небрежност, поне за Ангел Найденов. Той е текущият съпруг на Мая Манолова и отритването му е ясен знак и силен сигнал, че бившата омбудсманка няма да е търсен съюзник. Изобщо, на съществата от женски пол не им върви с др. Нинова, изритват ги безцеремонно. Елена Йончева, Мая Манолова, сега и Весела Лечева.. :smokin:
И Дърева, макар за нейната женственост да са били изказани съмнения.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #87 -: Септември 27, 2020, 21:49:52 »
станишев и той се бил изказал:
Quote (selected)
Според него случилото се на конгреса и на вътрешнопартийния избор показало, че БСП е лидерска партия, която няма здрава ясна идейна основа.

Станишев отчете, че тази нощ е загубила политическата и идейната опозиция. „Запазиха позиции обаче конюнктурната опозиция“, допълни още президентът на ПЕС.

как пък нито един от 'журналистите' не се сети да го пита що за лидерска е тази партия, която има мандатност на лидера.
Нинова има цял мандат време за да измисли как да вземе още един, два или три мандата.
Разбира се, ако идващите избори не я отвеят.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #88 -: Септември 27, 2020, 21:58:45 »
И Дърева, макар за нейната женственост да са били изказани съмнения.

дърева има остро перо. по това спор няма. ама колко пъти е виждала ппо отвътре? и въобще всичките тези сполучливо наречени 'червени барони' замисляли ли са се някога, че са представители? и съответно нямат пълна свобода, щото трябва да изразят волята на представляващите? а те напоследък се разпищолиха до степен, изглеждаща на външния наблюдател разцепление.

дърева е кадърна журналистка. даже не кадърна, а изключително способна. но определено не е кадърен партиен представител. а в нс се очаква да има представители на партийните членове.

затова я няма. по същата причина липсва кланът пирински, станишев, дъбов и не знам си кой си още. миков прояви трезвост /миков и трезвост!/ да се оттегли преди резила.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #89 -: Септември 27, 2020, 22:00:54 »
Нинова има цял мандат време за да измисли как да вземе още един, два или три мандата.
Разбира се, ако идващите избори не я отвеят.
тва са глупости от герберастки тип. ти наистина ли си мислиш, че с апаратни хватки нинова може да си удължи лидерството? и че партийците, тези същите, дето с 80+ процента я избраха, ще ѝ го позволят?

тва е за бас, примерно за неква приемлива сума от сто евро.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #90 -: Септември 27, 2020, 22:02:57 »
отделно, че гербав/психодесен тертип е да сравнява фактове /мандатния принцип, въведен от нинова/ с хипотетични възможности /същата тази нинова да направи нещо си, за което си мисли някой си калки пешо/.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #91 -: Септември 28, 2020, 00:06:55 »
иначе и в новината горе се появява типичната за българската журналистика небрежност. ангел найденов очевидно е много важен за списувалия материала, щото в цитата по-горе е споменат два /!/ пъти.

дъбов и той.
Не е небрежност, поне за Ангел Найденов. Той е текущият съпруг на Мая Манолова и отритването му е ясен знак и силен сигнал, че бившата омбудсманка няма да е търсен съюзник. Изобщо, на съществата от женски пол не им върви с др. Нинова, изритват ги безцеремонно. Елена Йончева, Мая Манолова, сега и Весела Лечева.. :smokin:
И Дърева, макар за нейната женственост да са били изказани съмнения.
Започвам и за Асол да се притеснявам. По планините, включително Боровец, слънцето е силно, да не вземе да изгори.  :image008:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #92 -: Септември 28, 2020, 00:19:25 »
И Онци би трябвало да усеща жегата зад ъгъла.
Quote (selected)
Никой не яде компютърни програми...
Прогресивен данък за работещите в чужди фирми програмисти
https://www.duma.bg/nikoy-ne-yade-kompyutarni-programi-n208763
 :image008:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #93 -: Септември 28, 2020, 06:50:20 »
И Онци би трябвало да усеща жегата зад ъгъла.
Quote (selected)
Никой не яде компютърни програми...
Прогресивен данък за работещите в чужди фирми програмисти

https://www.duma.bg/nikoy-ne-yade-kompyutarni-programi-n208763
 :image008:

Това него не го засяга, да му мислят набедените програмисти тук. Кадърните печелят достатъчно и за прогресивен данък.
the lamers club honourable member …

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #94 -: Септември 28, 2020, 09:00:06 »
И Онци би трябвало да усеща жегата зад ъгъла.
Quote (selected)
Никой не яде компютърни програми...
Прогресивен данък за работещите в чужди фирми програмисти

https://www.duma.bg/nikoy-ne-yade-kompyutarni-programi-n208763
 :image008:

Това него не го засяга, да му мислят набедените програмисти тук. Кадърните печелят достатъчно и за прогресивен данък.
Не бъди толкова сигурен. По ония времена, когато бях все още кадърен програмист, най-високата ставка за ДОД беше 40%. За суми над 1200 лв.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #95 -: Септември 28, 2020, 09:11:15 »
Нинова има цял мандат време за да измисли как да вземе още един, два или три мандата.
Разбира се, ако идващите избори не я отвеят.
тва са глупости от герберастки тип. ти наистина ли си мислиш, че с апаратни хватки нинова може да си удължи лидерството? и че партийците, тези същите, дето с 80+ процента я избраха, ще ѝ го позволят?

тва е за бас, примерно за неква приемлива сума от сто евро.
Естествено, че може. Путин смени цяла Конституция, колко ѝ е на Нинова да смени един устав ? Верните партийци ще я подкрепят ентусиазирано. Да не мислиш, че Асол, например, ще се отрече от нея ?

Готов съм да се обзаложа, че "ако бъде предложена схема за удължаване мандатността на лидера на БСП К Нинова, партийните членове ще я подкрепят."
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #96 -: Септември 28, 2020, 09:33:20 »
Quote (selected)
тва е за бас, примерно за неква приемлива сума от сто евро.
Онци,
гледам, че Пешо продължава да се натиска, дали не би приел и аз да се включа в залагането с 200 /лева/.
Четири години са това, но все ще изкараме за едно пиене в скромен ресторант, живот и здраве само!
Кво'ш кайш Пешо?
Ако желаеш, може и да вдигнеш мизата, а?
Има само едно "но" - ако Нинова започне да трепе наред калинките де ги фане /с всички съпътстващи това ползи за обществото!/ - нещо в което се съмнявам, че ще и позволят от амбасадата.
Но пък ако и това се случи - що да сменяме тогава дойната крава с неизвестна такава, заради едната мандатност, а?
Ти сам ще го поискаш, че и баса ще си платиш с разбиране.
Не ли?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #97 -: Септември 28, 2020, 10:42:43 »
И Онци би трябвало да усеща жегата зад ъгъла.
Quote (selected)
Никой не яде компютърни програми...
Прогресивен данък за работещите в чужди фирми програмисти

https://www.duma.bg/nikoy-ne-yade-kompyutarni-programi-n208763
 :image008:

Това него не го засяга, да му мислят набедените програмисти тук. Кадърните печелят достатъчно и за прогресивен данък.

Не бъди толкова сигурен. По ония времена, когато бях все още кадърен програмист, най-високата ставка за ДОД беше 40%. За суми над 1200 лв.

Бъдете сериозни, сега няма да е за суми над 1200 лева. И надали ще е 40%.
the lamers club honourable member …

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #98 -: Септември 28, 2020, 13:22:05 »
Не може да се пуска данък според чужди или вътрешни фирми. Има там някакви клаузи из разни правила...
 :angry-smiley-014:
Инак, честито на Нинова, успя да схруска вратлетата на джендърастката конкуренция. Най ми е кеф заради съсела. Време е пак да се вдигне червеното знаме...
 :smokin:
А, Асолчик, где она?
 :image008:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #99 -: Септември 28, 2020, 13:30:04 »
Въпрос към куратора на темата - не е ли време да промените бъдещото в минало време в заглавието, а?

Не знам кой е дал идеята за облагане на работещи в чужди фирми, няма да стане, Калинчо, не се хаби на пусто, дай някаква друга тема да глаголим?

Например - обзалагане дали Трифонов ще бъде четвърти, пети или шести на редовните избори? Защото на евентуалните извънредни ще бъде по-назад.
 

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #100 -: Септември 28, 2020, 13:47:50 »
Quote (selected)
тва е за бас, примерно за неква приемлива сума от сто евро.
Онци,
гледам, че Пешо продължава да се натиска, дали не би приел и аз да се включа в залагането с 200 /лева/.
Четири години са това, но все ще изкараме за едно пиене в скромен ресторант, живот и здраве само!
Кво'ш кайш Пешо?
Ако желаеш, може и да вдигнеш мизата, а?
Има само едно "но" - ако Нинова започне да трепе наред калинките де ги фане /с всички съпътстващи това ползи за обществото!/ - нещо в което се съмнявам, че ще и позволят от амбасадата.
Но пък ако и това се случи - що да сменяме тогава дойната крава с неизвестна такава, заради едната мандатност, а?
Ти сам ще го поискаш, че и баса ще си платиш с разбиране.
Не ли?
За какво предлагаш бас ? Аз дадох съвсем конкретна формулировка.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #101 -: Септември 28, 2020, 14:55:32 »
Нинова има цял мандат време за да измисли как да вземе още един, два или три мандата.
Разбира се, ако идващите избори не я отвеят.
тва са глупости от герберастки тип. ти наистина ли си мислиш, че с апаратни хватки нинова може да си удължи лидерството? и че партийците, тези същите, дето с 80+ процента я избраха, ще ѝ го позволят?

тва е за бас, примерно за неква приемлива сума от сто евро.
Естествено, че може. Путин смени цяла Конституция, колко ѝ е на Нинова да смени един устав ? Верните партийци ще я подкрепят ентусиазирано. Да не мислиш, че Асол, например, ще се отрече от нея ?

Готов съм да се обзаложа, че "ако бъде предложена схема за удължаване мандатността на лидера на БСП К Нинова, партийните членове ще я подкрепят."

нови глупости. нинова стигна дотук, защото не се извърта, а ти в момента предлагаш да направи завой на 180 градуса. така че хич не ѝ е малко да смени един устав, сепак това не е сбирката на баци.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23484
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ще се разведат ли окончателно левите хора с БСП?
« Отговор #102 -: Април 13, 2021, 15:33:42 »
Не е за конгрес, но е за БСП и има ли тя почва у нас.

Quote (selected)
- Левицата изгуби не просто почти половин милион гласове. Тя изгуби и продължава ежедневно да губи над два милиона души у нас, които или имат леви възгледи, или изпитват т.нар. "носталгия по социализма", или са социално чувствителни или с не-атлантическа геополитическа и културно-ценностна ориентация.

https://pogled.info/avtorski/Simeon-Milanov/shte-se-razvedat-li-okonchatelno-levite-hora-s-bsp.128283
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #103 -: Април 13, 2021, 15:58:15 »
Стига с тая Нинова бре!
Бочко се пърже на бавен огин, те Нинова.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23484
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #104 -: Април 13, 2021, 16:00:27 »
Стига с тая Нинова бре!
Бочко се пърже на бавен огин, те Нинова.
Публикацията не е за Нинова, освен в качеството ѝ на качество.
Същото може да се каже за всички главатари след Виденов.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #105 -: Април 13, 2021, 16:13:35 »
Ми статията не е лоша. Малко въдухрска особено към края.
Кви "умни  градове" и инвестиции за тех?
Българина го интересума дан го грабят през ток, вода ......

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23484
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП ще проведе 50-и юбилеен Конгрес
« Отговор #106 -: Април 13, 2021, 16:17:16 »
Ми статията не е лоша. Малко въдухрска особено към края.
Кви "умни  градове" и инвестиции за тех?
Българина го интересума дан го грабят през ток, вода ......
Винаги има и малко захарен памук па бил той и "дигитален" за обиране на повече овации.
Повечето точки за ориентацията или липсата на такава ги споделям.
ЕС е вреден за вашето здраве!