За живота, вселената и всичко останало … > Футуризми …

Бъдещето е в комунизма. Както и да му викат тогава.

<< < (18/18)

аменеменема:

--- Цитат на: Engels в Април 23, 2020, 21:22:50 ---
--- Цитат на: аменеменема в Април 23, 2020, 21:15:01 ---Дрогарьо Енгелз, ще споделя с теб едно наблюдение. Само лимитираните персони, като се чудят какво да изсмучат от пръстенцата, почват да ми четат прякора, дето сам съм си избрал, и да ми го повтарят. За тях това е връхта на оригиналността. Представяте ли си, дрогарьо Енгелз, колко требе да го е закъсал човек, че да смета така?

--- Край на цитат ---
Че някой те е карал насила да си избереш такъв прякор?

--- Край на цитат ---
Да допълня – персоните, които не просто са лимитирани, а са самият недостижим образец на това качество, имат въпиюща неспособност да разбират какво им говорят. Може би е добре за тях, че не разбират дори и това, че не разбират – в този смисъл са съвършени.

Engels:

--- Цитат на: аменеменема в Април 23, 2020, 21:31:36 ---
--- Цитат на: Engels в Април 23, 2020, 21:22:50 ---
--- Цитат на: аменеменема в Април 23, 2020, 21:15:01 ---Дрогарьо Енгелз, ще споделя с теб едно наблюдение. Само лимитираните персони, като се чудят какво да изсмучат от пръстенцата, почват да ми четат прякора, дето сам съм си избрал, и да ми го повтарят. За тях това е връхта на оригиналността. Представяте ли си, дрогарьо Енгелз, колко требе да го е закъсал човек, че да смета така?

--- Край на цитат ---
Че някой те е карал насила да си избереш такъв прякор?

--- Край на цитат ---
Да допълня – персоните, които не просто са лимитирани, а са самият недостижим образец на това качество, имат въпиюща неспособност да разбират какво им говорят. Може би е добре за тях, че не разбират дори и това, че не разбират – в този смисъл са съвършени.

--- Край на цитат ---
Ама ти си много тежък случай.
Чак сега ли разбра, колко съм лимитиран?
Че аз ако не бях толкова лимитиран, нямаше да мога да стоя на село и месеци наред да не излизам от двора си, дори когато нямаше коронавирус.
Тоест вече повече от 10 години.
Нелимитираните е всеизвестно, че се побъркват, дори само ако за 2-3 месеца ги затвориш някъде.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия