За живота, вселената и всичко останало … > Преводи …

Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от

<< < (3/25) > >>

Здравка:
Този пост е за принца, с Ной сме писали едновременно. Приемам нейната гледна точка, но не променям нито запетайка от долното.
Тъкмо си тръгвах, добре, че те видях. Това е открит форум, не пансион за благородни девици, наясно съм, идвам след дузина, кажи-речи години в ''СЕГА''. Няма да се съглася да ме псуват, дори индиректно. Непростимо и недопустимо е, особено срещу жена. Вбесилият някого би могъл, предполагам да бъде смъмрен от модератор, или пратен в Оймякон да си охлади темперамента. Нова съм тук, не искам да бъда нахална и да давам акъл как да се модерира този форум, но за псувни по адрес на когото и да е ще реагирам  винаги, бъди сигурен.

Ной:

--- Цитат на: Здравка в Март 31, 2021, 18:45:14 ---Тъкмо си тръгвах, добре, че те видях. Това е открит форум, не пансион за благородни девици, наясно съм, идвам след дузина, кажи-речи години в ''СЕГА''. Няма да се съглася да ме псуват, дори индиректно. Непростимо и недопустимо е, особено срещу жена. Вбесилият някого би могъл, предполагам да бъде смъмрен от модератор, или пратен в Оймякон да си охлади темперамента. Нова съм тук, не искам да бъда нахална и да давам акъл как да се модерира този форум, но за псувни по адрес на когото и да е ще реагирам  винаги, бъди сигурен.

--- Край на цитат ---
Всичко си е точно, вбесилият се биде смъмрен за пиперливи изрази прилюдно, но едва след като модераторът се събуди сутринта и си включи компютъра. Поради факта, че кълбенцето Земя е сферично, някои спим докато други пишат.  :t1815:

Здравка:
Съгласна съм, че модерирането на този форум не е ничий професионален ангажимент. Разчитам да се уважаваме взаимно и да се съобразяваме един с друг. Пожелавам приятно, каквото е там в часовите зони на всички драги съфорумци.

Kole:
Здравче, през относително равни периоди се появяват добожелатели, които да се застъпят за Джиджи, включително и моя милост.
В резултат доброжелателството излиза през носа, а Джи чисто и просто не спазва уговорки, защото е над тия неща.

buratinob:
За Джиджи и аз съм се застъпвал, не помага!
Нито на нея нито на форума.
Всеки трети неин пост опира до "ти мен сега уважаваш ли ма?".
При толкова активно питане не е чудно в резултатите да се получи и нецензурен отговор.
Нито ми харесва, нито я мразя, ако пусне нещо интересно ще го чета (а дано, ама на дали).

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия