Защо сме тук … > Организационни …

Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021

<< < (20/20)

Предводител на команчите:

--- Цитат на: cekyko в Ноември 03, 2021, 19:58:26 ---белким на мен ми се забрани да участвам пълноценно, уж в името на някакво... равенство?
--- Край на цитат ---

Като за начало не казвай под формата на секуко тва, което ти се иска да кажеш като паралелепипед, че е смешно.

cekyko:
команч....

айде стига си тролил, написал съм си мнението по въпроса и на подмятането ти е отговорено два пъти.

Ной:
Та... :tomtom:
Аз съм на мнение, че троленето или опитите за такова тук би трябвало да се приветстват. Пощо сте всички възрастни и можете да се обиждате един друг възвишено, възпитано и винаги. Докато спазвате правилата за възпитано и възвишено, аз винаги ще гледам през пръсти на подобни дела. Все някъде трябва да си точите ноктенцата, ноктите, клюновете и шиповете - защо не тук, в приятна обстановка, сред съмишленици?!

Не съм съгласна да се обиждате с "платен трол" - форумът не е достатъчно голям, за да може някой да издържа платени тролове за тук. И ако случайно има платени тролове - това са пари, хвърлени на вятъра! Качеството на тролинга следва да е многократно по-високо при професионалисти! Иначе е обидно за професионалистите, и за тролените. Агитацията и пропагандата са изкуство и наука, преплетени в едно с добро финансиране. Per aspera ad astra, дето са рекли древните, т.е. ако да бе имало аспри, щеше да има и астри*! А така си караме на обикновени местни дафинови клони, бичим ги честно на частно.

Пощо както вече упоменах форумът е малък, няма платени администратори и модератори също. Платата се взема в право на участие в дискусиите. Няколко пъти съм обяснявала защо Ной няма да си сваля престилката всеки път, когато я засърби (Ноя, а не престилката) да участва в скандала. Във форумната модераторска одая има също демокрация, затова колегата секуко/паралелепипед ползва два акаунта и не го мързи да ги сменя. Той е малко по-кибритлия, май веднъж щеше да ме замрази мен, така че в това отношение всички сме равни.

След всичко речено викам да се върнем към нормалните си мелета, попържни в стил "Рококо" и "Модерн", форумни симпатии и антипатии, и така до следващото стълкновение на тектоничните форумни плочи!

На всеки се дава пълноценна възможност да се чувства жертва на системата в степен, която му/й позволява да е щастлив/а! Но темата ще си остане още малко заключена, щото така рече паралелепипедът.

*астрите са още известни като богородички, за не-ботаниците сред нас

паралелепипед:
не знам защо сте останали с впечатлението, че темата е за или против бонго или защо аз трябва да се държа така, както на вас ви се иска, докато ме обиждат

към последната инсинуация на бонго ще се върна, когато ми остане време.

засега темата остава заключена

паралелепипед:




-----------------------------------------------------------
актуалните правила се намират в
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1681.0

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия