Защо сме тук … > Организационни …

Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021

<< < (2/20) > >>

ddantgwyn:

--- Цитат на: Ной в Април 05, 2021, 07:32:54 ---
--- Цитат на: Nor1 в Април 05, 2021, 01:09:18 ---"Правило № 1: С модератор, особено глобален и с администратор не се спори."

Споря с всекиго, с когото не съм съгласен. Без въобще да ме интересува с какъв ранг е.

А когато не го правя (или го правя рядко), това значи, че изпитвам голямо уважение и доверие към този човек.

--- Край на цитат ---

Абсолютно си прав, изборът на глагол е неудовлетворителен. Може би да сложим "наддумва"? Спорът е благородно дело ако е в търсене на истината.

--- Край на цитат ---

Не мисля, че е прав, защото правилото се отнася не за нормална дискусия, а за модерирането или администрирането на форума. Когато се направи забележка от модератор (защото обикновено с такава се започва), започват едни спорове от типа "кой си ти, че да ми казваш какво да правя". За пример -- Джиджи.

За това, когато някой от администрацията каже да се намали тестостерона в някоя дискусия, това не подлежи на обсъждане, а на изпълнение. 

Досега не знам някой да е бил наказан за това, че е спорил с някой от администрацията в някоя от темите по същество на темата. Нито при старите модератори, нито при новите.

Manrico:
Преформулирайте го това първо правило, напр. "По въпросите за модериране и администриране на форума не се спори", да стане ясно, че с модератор не се спори само когато е с модераторската си шапка.

пешo:
Това как да се разбира:
--- Quote (selected) ---Правило № 4: Бъдете авангардисти по отношение на ненормативната лексика;
--- Край на цитат ---
?
Да се псуваме и да бъдем псувани на воля, може би ?
Това
--- Quote (selected) ---Правило № 8: Мненията следва да са изразени в рамките на един шрифт на мнение, в не повече от два размера и/или цвята на шрифта. Количеството разрешени емотикони е два на мнение.
--- Край на цитат ---
може да се нарече 'правило анти-джиджи' и е крайно неуместно, според мен.
И още - подкрепям манрико за споровете с модератор/администратор.

ddantgwyn:

--- Цитат на: Пешo в Април 05, 2021, 09:36:29 ---Това как да се разбира:
--- Quote (selected) ---Правило № 4: Бъдете авангардисти по отношение на ненормативната лексика;
--- Край на цитат ---
?
Да се псуваме и да бъдем псувани на воля, може би ?
--- Край на цитат ---

Намери и разбери "притчата" за авангардистите. Ако не можеш да разбереш идеята зад нея, не мога да ти помогна.


--- Цитат на: Пешo в Април 05, 2021, 09:36:29 ---Това
--- Quote (selected) ---Правило № 8: Мненията следва да са изразени в рамките на един шрифт на мнение, в не повече от два размера и/или цвята на шрифта. Количеството разрешени емотикони е два на мнение.
--- Край на цитат ---
може да се нарече 'правило анти-джиджи' и е крайно неуместно, според мен.

--- Край на цитат ---

Според теб. Според други е закъсняло.

ddantgwyn:

--- Цитат на: Manrico в Април 05, 2021, 09:09:07 ---Преформулирайте го това първо правило, напр. "По въпросите за модериране и администриране на форума не се спори", да стане ясно, че с модератор не се спори само когато е с модераторската си шапка.

--- Край на цитат ---

Мислех, че е ясно за какви ситуации се отнася това правило, но има логика в това, което предлагаш.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия