Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 02:01:30

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1868239 пъти)

0 Потребители и 52 Гости преглежда(т) тази тема.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15840 -: Август 13, 2021, 18:22:34 »
Междувременно:
https://youtu.be/qJxB8xwybWk

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15841 -: Август 13, 2021, 18:24:31 »
такава каша забъркаха в момента, че ако сега  се яви партия , която иска строг ред в държавата, ще спечели следващите близки избори
Б.Б. няма да се върне, защото поколението се смени, но наред е някаква хард формация, националисти, комунисти, националсоциалисти
що ли не гласувах за КОД пак :smokin:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15842 -: Август 13, 2021, 18:27:18 »
но наред е някаква хард формация, националисти, комунисти, националсоциалисти

Женската интуиция съвсем не е за подценяване  :thup:
*********   ✹    *********

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15843 -: Август 13, 2021, 18:28:40 »
че ако сега  се яви партия , която иска строг ред в държавата, ще спечели следващите близки избори

Няма такава партия. Не е 1917, няма и болшевики.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15844 -: Август 13, 2021, 18:30:26 »
Цитат на: otvrat в Днес в 18:06:57
Пита се какво прави баш борецът за съдебна реформа?

Кой той? Ристю ли?
Да.  Ти да си чувал за някой по-велик?

https://www.parliament.bg/bg/bills/ID/163673
Предложените изменения касаят ВСС.

Само за сведение - ИТН все още нямат и един единствен внесен законопроект в деловодството на НС (както и ДПС).

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15845 -: Август 13, 2021, 18:39:22 »
ако сега  се яви партия , която иска строг ред в държавата, ще спечели следващите близки избори


слет като има толкова петимни за строк рет гласоподаватели, що така разните сортове патриоти, националболшевики и нацита не можаха да флезат фпарламента?


...

Фсъщност къф е точно проблемът?
Законни ли са теа работи, които опсъждамте стакава страст?
Законни са.
Има ли правителство?
Има.
Праи ли тва правителство горе-долу същото, квото праат традиционните правителства?
Праи.
Некой да чуфства некви физиологични изменения форганизма си фслетствие на тва, че медиите се тръшкат 24/7 за тва, че нема редовно правителство?
Съмнявам се.
« Последна редакция: Август 13, 2021, 18:45:51 от wreckage »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15846 -: Август 13, 2021, 18:40:55 »
Quote (selected)
Предложените изменения касаят ВСС.
обаче Бонго, нашите хора вече изпущат инициативата
безкрайното говорене на Христо Иванов, натрапливото повтаряне на едни и същи факти и изводите от тях  омаловажават значимостта им и досаждат, без да посочват изход
нямат ли консултанти тези хора?

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15847 -: Август 13, 2021, 18:41:02 »
Партиите са абсолютно безотговорни!

Преди минути САЩ стовариха 3000 войници в Кабул за да евакуират своите граждани и дипломати.

Твърди се че до 4 милиона мигранти ще се насочат към Европа!

Генерал Радев днес инспектира границата.

Идва време за мъже в униформи  с изсушени от вятъра лица а не за  метросексуалите в парламента!




Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15848 -: Август 13, 2021, 18:45:56 »
Quote (selected)
слет като има толкова петимни за строк рет гласоподаватели, що така разните сортове патриоти, националболшевики и нацита не можаха да флезат фпарламента?
предполагам, защото най-изявените от тях бяха управляващи с Борисов
други още не са се организирали, няма революционна ситуация, както е прието да се казва
но мисля  - нямаше доскоро
видяното в двата поредни парламента няма да остане безнаказано
а, предполагам има да видим и още

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15849 -: Август 13, 2021, 18:47:02 »
Партиите са абсолютно безотговорни!

Преди минути САЩ стовариха 3000 войници в Кабул за да евакуират своите граждани и дипломати.

Твърди се че до 4 милиона мигранти ще се насочат към Европа!

Генерал Радев днес инспектира границата.

Идва време за мъже в униформи  с изсушени от вятъра лица а не за  метросексуалите в парламента!




наште партии ли стовариха теа войници, ЗИП-чо? Бахти ефективните партии.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15850 -: Август 13, 2021, 18:48:22 »
два време за мъже в униформи  с изсушени от вятъра лица а не за  метросексуалите в парламента!
Реалния проблем са метросексуалите в Брюксел.
Слад като турците ще ги пропускат единствения вариант е зелени коридори през България и никаква регистрация.
Гейропци да не пискат ами да извадят 5-6 милиарда евра на година ако не искат да е тъй.
 
А тея мирикански войници къф че го дирят.
И най-паче отде че бегат. Пакистан пристана на комунистически Китай. През Иран нема ги пуснат. Остава Турция, ма оттам далеч до вода. Във Виатнам беше лесно ама Афганистан планински, па и навътре в Азия.
 
Всъщност има кратък път до вода. През Азерите до Каспийско море. Ама тва си е вътрешно руско море. Нема кой да ги пусне там.
« Последна редакция: Август 13, 2021, 19:03:52 от 66 »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15851 -: Август 13, 2021, 18:48:51 »
Quote (selected)
Идва време за мъже в униформи  с изсушени от вятъра лица а не за  метросексуалите в парламента!
има подходящ крем на Garnier за суха кожа :smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15852 -: Август 13, 2021, 18:49:20 »
Партиите са абсолютно безотговорни!

Преди минути САЩ стовариха 3000 войници в Кабул за да евакуират своите граждани и дипломати.

Твърди се че до 4 милиона мигранти ще се насочат към Европа!

Генерал Радев днес инспектира границата.

Идва време за мъже в униформи  с изсушени от вятъра лица а не за  метросексуалите в парламента!

Ъхъ
Идва време Ердоган пак да кешира.
Няма начин да ги спрем без негова помощ.
Впрочем погледни темата за талибаните.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15853 -: Август 13, 2021, 18:50:18 »
предполагам, защото най-изявените от тях бяха управляващи с Борисов
други още не са се организирали, няма революционна ситуация, както е прието да се казва
но мисля  - нямаше доскоро
видяното в двата поредни парламента няма да остане безнаказано
а, предполагам има да видим и още
Революционна ситуация фсмисъл, че избирателната активност ще падне пот 40%, или фсмисъл на реки од кръф?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15854 -: Август 13, 2021, 18:52:47 »
Преди минути САЩ стовариха 3000 войници в Кабул за да евакуират своите граждани и дипломати.

Нема лошо! Тоя фюм сме го гледали. Последният марин отлита от покрива на амбасадата със звездите и райетата.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15855 -: Август 13, 2021, 18:54:52 »
Quote (selected)
Революционна ситуация фсмисъл, че избирателната активност ще падне пот 40%, или фсмисъл на реки од кръф?
има да видим, не мога да предположа
но аз, която съм доста умерена, смятам, че това което става е покъртителна простотия
и има други като мен

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15856 -: Август 13, 2021, 18:55:07 »
И защо будалкаха хората, че могат да махнат Гешев, кат е пределно ясно, че или КС требе да си ревизира едно решение или трябва промяна в конституцията?

Не е верно! Гешеф може да бъда махнат от ВСС. А ако сегашният ВСС се инати, винаги може да се промени Законът за съдебната власт и да се избере нов, който да го махне.
Демек в новия ВСС ще изберат хора, които са навити да махнат Гешев!
Баси якото, баси яките пачаври ще са тия! :0007:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15857 -: Август 13, 2021, 18:58:14 »
Днес покрай ялови въпроси от сорта "отнинъибавътиповичива" към министри се прокрадна и интересна нишка - търсят и не могат да намерят дипломата на гешеф!
Тъшак работа вероятно, но сериозно я търсят.
А сериозно, Янаки дава на съд ВСС, че не е допуснал гледането на оня с търсената диплома.
Тва що мина по терлици?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15858 -: Август 13, 2021, 18:58:42 »
Няма да ги спираме, а ще ги използваме за красив, приятен, сочен рекет, както рече 66.
Лошото е, че с нескопосани абдали като сегашните ситуацията ще ни гръмне в ръцете.
И няма никаква нужда от униформи и разпознавателни знаци, ЗИПка - times have changed indeed ;)
*********   ✹    *********

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15859 -: Август 13, 2021, 18:59:32 »
Quote (selected)
но аз, която съм доста умерена, смятам, че това което става е покъртителна простотия
и има други като мен

то Е покъртителна простотия, обаче чак до революционна ситуация не се е стигнало. Основно, щото по обективни причини покъртителната простотия трудно може да покърти мнозинството граждани. Простотията не че се харесва на обикновените хора, но прагът им на толерантност към простотии е ноо висок, виш Магнолий колко изкара на власт.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15860 -: Август 13, 2021, 19:00:52 »
Идва време за мъже в униформи  с изсушени от вятъра лица а не за  метросексуалите в парламента!

Феерия идва!
 :smokin:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15861 -: Август 13, 2021, 19:04:28 »
Тези партии извършват в момента антинародна дейност!
Така е, играят срещу служебното, поне половината обскужват свои и на спонсорите си парични интереси, много от които служебното оряза, не че то също не обслужва нечии интереси, но крадците са ѝ прекалено на малка България.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15862 -: Август 13, 2021, 19:06:39 »
Тъшак работа вероятно, но сериозно я търсят.
Знам за съдия, като дошло време за пенсия, се разбрало че правото е само семестриално завършено, диплома нямало.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15863 -: Август 13, 2021, 19:07:51 »
 :nuts:
То мъже няма, на зипов с униформи му се привиждат!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15864 -: Август 13, 2021, 19:09:59 »
Ndaaa... апят сте я подкарали...
На турската границааа... дренките узряаахаа...
« Последна редакция: Август 13, 2021, 19:27:08 от дедо Барми »
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15865 -: Август 13, 2021, 19:14:03 »
Имах съученик, лека му пръст, със семестриално изкара дестина години следовател.
Нещастен случай сложи край на мъките му.
А беше читав човек, просто...правото не беше случило с него.
 :t1816:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15866 -: Август 13, 2021, 19:14:30 »
Дааа, ДБ ще глътне вода. Дан' изтърват ценните Тафров, Михалев, а и ХИ наистина взе да дрънчи на кухо. Ще им бия шута май.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15867 -: Август 13, 2021, 19:16:46 »
Дааа, ДБ ще глътне вода. Дан' изтърват ценните Тафров, Михалев, а и ХИ наистина взе да дрънчи на кухо. Ще им бия шута май.
Грешка!
Нойка тъкмо ги хареса...за сведение, де!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15868 -: Август 13, 2021, 19:23:11 »
Quote (selected)
Простотията не че се харесва на обикновените хора, но прагът им на толерантност към простотии е ноо висок, виш Магнолий колко изкара на власт.
прав си
аз имам надежда в смяната на поколението, но познавам само младите около мен, добре платени, работещи от вкъщи , живеещи в собствения си уютен кръг, съзерцателни и трогателно аполитични
не познавам вече зле платените, с материални проблеми, не знам имат ли претенции
и все пак ,да не забравяме първите протести срещу Борисов, които бяха уж срещу цените на горивата
е тогава хората бяха стъписани от простотията, не че успяха ,де

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15869 -: Август 13, 2021, 19:25:05 »
Quote (selected)
не познавам вече зле платените, с материални проблеми, не знам имат ли претенции

Не знам как да го кажа по-меко, ама  :pissed-891:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15870 -: Август 13, 2021, 19:25:18 »
Джузепе, ако ме посъветвате за кого да гласувам ... .

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15871 -: Август 13, 2021, 19:26:35 »
обаче Бонго, нашите хора вече изпущат инициативата
безкрайното говорене на Христо Иванов, натрапливото повтаряне на едни и същи факти и изводите от тях  омаловажават значимостта им и досаждат, без да посочват изход
нямат ли консултанти тези хора?

Лили аз разбирам нещата по следния начин:
Главата в Конституцията за НС започва тъй:

Глава трета
НАРОДНО СЪБРАНИЕ
Чл. 62.
(1) (Предишен текст на чл. 62 - ДВ, бр. 12 от 2007 г.) Народното събрание осъществява законодателната власт и упражнява парламентарен контрол.
(2) (Нова - ДВ, бр. 12 от 2007 г.) Народното събрание има самостоятелен бюджет.

Откак се е събрало това НС не върши първото нещо, дето Конституцията му е определила - законодателство. Доколкото все още не е направило дори постоянните си комисии, то дори не се е организирало, за да започне да я прави тая работа. Исторически парламентите са инструментът, който позволява на данъкоплатците да контролират и да имат думата как да се харчат данъците им - това НС отказва засега да се заеме и с тая си същностна дейност.
Нещо повече, тошковците викат, че гербавият бюджет е прекрасен, особено в частта за здравеопаването, което имало "скрити резерви" и нямало нужда от актуализация. Чудесно, но нямате право да отказвате гледането на актуализацията - може да я коригирате, да я отхвърлите, но не туитове да определят как да се харчат парите на държавата. Карадайъ пък разтяга турски локуми - ами трябва правителство, то да възприеме политики, па тогава да гледаме бюджети. ГЕРБ - ние сме опозиция, нищо не зависи от нас.

Когато имаш парламентарно мнозинство (ИТН, ГЕРБ и ДПС), в което три различни партии, всяка по някакви свои съображения (аз не провиждам дълги ръце на никого) саботира функционирането на държавата , логично е поне част от електората да се замисли, дали този модел е правилен. *
Аз мисля, че "общият знаменател" е Радев. Трите партии, всяка водена от свои мотиви, имат за цел да докарат нещата и до изкуствена финансова криза, отговорността за която да стоварят върху служебното правителство, което няма как да не рефлектира върху Радев и изборната му кампания.

===
Моето лично мнение е, че моделът е правилен, но не е приложен спрямо подходящия електорат.   

ПП. И да - инициативата за промени в съдебната власт ще бъде изпусната защото в един момент ще се стигне до мантрата- лекари, пенсионери, ученици и т.н. са по-важни от каскети и промени в съдебната система.   
« Последна редакция: Август 13, 2021, 19:36:21 от Бонго »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15872 -: Август 13, 2021, 19:32:56 »
Джузепе, ако ме посъветвате за кого да гласувам ... .
Хххе, тва е се едно да питаш за коя да се ожениш!!
Колега, дано не се гъбаркаш.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15873 -: Август 13, 2021, 19:33:38 »
 Президентът винаги реагира своевременно и съответно на ситуацията. Келешите ще понесат народната реакция.
....................
Не бе, Джузепе, проявявам любопитство как ти би гласувал. Аз уж се имам за окумуш, а взех да мигам на парцали. Не съм тотаджия щото. Искам гласовете ни да са полезни.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15874 -: Август 13, 2021, 19:37:15 »
Quote (selected)
Аз мисля, че "общият знаменател" е Радев. Трите партии, всяка водена от свои мотиви, имат за цел да докарат нещата и до изкуствена финансова криза, отговорността за която да стоварят върху служебното правителство, което няма как да не рефлектира върху Радев и изборната му кампания.

Да. То е очевидно.
И ако за ГЕРБ и донякъде ДПС е разбираемо, съвършено неразбираемо е защо го правят славчовците. Освен на инат, за да покажат, че нещо зависи от тях. Отвратително.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15875 -: Август 13, 2021, 19:41:07 »
На последното ти изречение Бонго- не ми се търси, ноо имаше некква мисъл ,- терапията бе перфектна за пациента. Лека му пръст.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15876 -: Август 13, 2021, 19:47:08 »
Да. То е очевидно.
И ако за ГЕРБ и донякъде ДПС е разбираемо, съвършено неразбираемо е защо го правят славчовците. Освен на инат, за да покажат, че нещо зависи от тях. Отвратително.

Едно от обясненията за действията на Славчовците е, че искат да изместят БСП и те да се вместят в ролята на гарант за преизбирането на Радев. И това е "позитивната" версия.
Друга възможност - искат да отслабят общественото влияние на  президента дотолкова, че да не им изиграе някой номер, какъвто изигра на ГЕРБ, ако случайно се докопат до властта.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15877 -: Август 13, 2021, 19:48:47 »
Quote (selected)
Аз мисля, че "общият знаменател" е Радев. Трите партии, всяка водена от свои мотиви, имат за цел да докарат нещата и до изкуствена финансова криза, отговорността за която да стоварят върху служебното правителство, което няма как да не рефлектира върху Радев и изборната му кампания.
възможен е този мотив, дори ИТН се обърнаха срещу Радев
но, това не променя факта, че ДБ губят инерцията,която набраха на предните избори, губят симпатиите на избирателите
днес  чух Хр.Иванов ,на въпрос на журналисти за актуализацията на бюджета, отново уклончив и неубедителен отговор, жалко ,че не мога да намеря сега линк

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15878 -: Август 13, 2021, 19:49:39 »
Защо навсякъде ви се привиждат завери, съзаклятия, заговори и калимери?
Не можете ли да си представите, че тия, които са НС, са също като нас? Със своите си сметки, планове и визия за собственото си бъдеще?
Защо търсите (и си измисляте когато не намирате) доказателства, чрез които да доказвате собствените си тези?
П.П. Вярвайте ми - и в НС са същите като нас - в тоя форум. Има еднокнижници... има "търговци"... има сметкаджии... има обикновени пробивни простаци... има дипломирани "специалисти"... а бе има ги всякакви...
П.П.П. Не търсете интегритет там където лепилото е личния интерес... И не ги рисувайте като нещо различно от нас.
да перифразирам Поета:
Но ето, да кажем,
вий вземете, колко? –
пшеничено зърно
от мойта пунгия,
бих ревнал тогава,
бих ревнал от болка
като ранена
в сърцето пантера...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15879 -: Август 13, 2021, 19:49:49 »
Оооо...какъв номер ",изигра" Президента на ГЕРБ?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15880 -: Август 13, 2021, 19:50:49 »
възможен е този мотив, дори ИТН се обърнаха срещу Радев
но, това не променя факта, че ДБ губят инерцията,която набраха на предните избори, губят симпатиите на избирателите
днес  чух Хр.Иванов ,на въпрос на журналисти за актуализацията на бюджета, отново уклончив и неубедителен отговор, жалко ,че не мога да намеря сега линк
https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021/08/12/4242360_na_dobra_volia_deputatite_tepurva_shte_se_zanimavat_s/
Quote (selected)
От "Демократична България" изказаха предположение, че вероятно следващата седмица ще започнат дебати по темата. Според съпредседателя на обединението Владислав Панев заради инфлацията в бюджета влизат достатъчно приходи, но българските граждани имат проблем с разходите. "От тази гледна точка фокусирането върху ниските доходи, ниските пенсии от страна на служебния кабинет е правилно, тъй като тези хора трябва да бъдат защитени. Вече конкретните числа ще ги дискутираме следващата седмица. Надявам се парламентът да има достатъчно време, за да приеме актуализацията", заяви Панев.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15881 -: Август 13, 2021, 19:55:28 »
Оооо...какъв номер ",изигра" Президента на ГЕРБ?

Употребил съм фразата напълно неутрално. Факт е, че Радев, волю или неволю, фокусира енергията срещу Борисов и Гешев.


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Примитивното ниво на разговор в момента изключва не просто трети мандат, то изключва мандат и в следващия парламент (успешно реализиран мандат за съставяне на правителство - б.ред). Нещата са извън всяякакви рамки и не мога да допусна, че те (Има такъв народ и Демократична България – б. ред.) ще направят правителство заедно. Те много добре знаят, че си играят с парламентарната система на България. Понеже и двете формации - ИТН и ДБ - са виновни, се обвиняват взаимно и казват "Иванчо е виновен", защото им е важно на кого ще издърпа ушите българският народ. Ако питате мен, Иванчо /народът/ ще издърпа ушите и на двете формации, коментира Андрей Райчев.
https://glasove.com/categories/intervyuta/news/andrey-raychev-protestt-umrya-gadno-trifonov-opita-luping-i-tupna-na-zemyata-ninova-se-drzha-obraztsovo
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15883 -: Август 13, 2021, 19:59:37 »
ДБ не могат вечно да яздят вълната от Росенец, без нов джумбуш ще се върнат пак на 4.6те процента отпреди това.
Панаирджиите все още ми се губи къде се намираха по време на пОРтеста, ама гледат да размият идеите оттам (ББ и ИГ).
И толкова стремглаво са се запътили към дъното, че ще завлекат и останалите.
Та делегитимацията си върви, кучетата нек си лаят.

Сардечен по3драф към момчетата фпарламента сепарета десно и централно и весела вечер на форума от мен.

*********   ✹    *********

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15884 -: Август 13, 2021, 20:00:32 »
Защо навсякъде ви се привиждат завери, съзаклятия, заговори и калимери?
Не можете ли да си представите, че тия, които са НС, са също като нас? Със своите си сметки, планове и визия за собственото си бъдеще?

Т.е. това за което за по-горе се питаш по-долу го потвърждаваш?
Аз така го разбирам.
А вие?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15885 -: Август 13, 2021, 20:05:09 »
 
Quote (selected)
Ако питате мен, Иванчо /народът/ ще издърпа ушите и на двете формации, коментира Андрей Райчев.
Райчев се стресна от собствения си Франкенщайн
всъщност харесвам Райчев, но тук не се справи много добре

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15886 -: Август 13, 2021, 20:06:11 »
Мда. Личния интерес като определящ фактор ще се вклйчи при третия мандат обаче.
Аз затова смятав, че ако тошкофците на подкрепят предложенато "служебно", и по този начин не опитат да се измъкнат от лайняното блато дето се набутаха, групата на ИТН ще се цепне. ДАли ще прекарат боцман ТОшко под кила е друг въпрос и не е толкова важен.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15887 -: Август 13, 2021, 20:07:19 »
Сега гледах кадрите от полицейското насилие на протестите. Тея ченгета са ебати изродите! Цялата група е за затвора. Да налагат така зверски вързани хора! Тука има некои, които много одобряваха действията на полицията. Нещо да мъцнат?

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15888 -: Август 13, 2021, 20:09:20 »
Ей ти го Райчев само преди две седмици:
https://glasove.com/categories/novini/news/andrey-raychev-uslovieto-na-trifonov-e-az-upravlyavam-ako-iskate-me-poddrzhate
Пешо=Народът много му се кефеше на "анализа", как другите нямали друг избор , освен да подкрепят безусловно.
Само дето надцениха опортюнизма на МаяМа.
« Последна редакция: Август 13, 2021, 20:21:06 от Бонго »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15889 -: Август 13, 2021, 20:11:46 »
Quote (selected)
ИТН проверява назначен ли е Кирил Петков незаконно за министър
https://glasove.com/categories/novini/news/ot-itn-rovyat-naznachen-li-e-kiril-petkov-nezakonno-za-ministr
Не знам как това се вързва с "подкрепата" на ИТН за президента.
За славчовите бесни мастии има само едн лек - евтаназия да не се мъчат много, да не мъчат и околните.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15890 -: Август 13, 2021, 20:12:00 »
Сега гледах кадрите от полицейското насилие на протестите. Тея ченгета са ебати изродите! Цялата група е за затвора. Да налагат така зверски вързани хора! Тука има некои, които много одобряваха действията на полицията. Нещо да мъцнат?
Остави как ги налагаха - видя ли как се качваха върху тях. От действията към момичето се задавих с чая и щях да повърна. 

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15891 -: Август 13, 2021, 20:13:34 »
За действията на Слави и Ко имам просто обяснение-сбирщина тъпаци за ядро и подбрани с кастинг натегачи(принципът "не по-умен от боса" ).Не знам що усложнявате анализа.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15892 -: Август 13, 2021, 20:17:17 »
В Полицията постъпват или кръшкачи или типове искащи власт и с вкус към насилието.Особено последните двайсет години, а от един главсек насам- самият подбор е насочен към тоя психопрофил.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15893 -: Август 13, 2021, 20:19:48 »
и кръшкачите са за предпочитане.Ако ги увеличим поне Силите на реда ще извършват по-малко престъпления от колкото разкриват, поради мързел.Един кръшкач едва ли би вложил толкова страст в издевателствата.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15894 -: Август 13, 2021, 20:24:00 »
Ти им падни в мазните ръце, пък разчитай на това.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15895 -: Август 13, 2021, 20:27:49 »
"Т.е. това за което за по-горе се питаш по-долу го потвърждаваш?"
Не. Опитва се да река, че тия - дет' са в НС - по нищо не се различават от останалите.
И тях ги движат същите мотиви... на "плаващите" мнозинства...
Ако някой търси в 99% от тях патриотизъм и народолюбие, представяйки си ги като морални стожери, за които властта е средство на "ползу роду", а не за постигане на техните лични цели, явно е забравил, че чрез гласуването си им е дал - доброволно -  ключовете от дом, банка, и спестовна книжка (заедно и с ключа от собствения си  :smokin:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15896 -: Август 13, 2021, 20:30:28 »
Проекто-абитуриентът Зипуля ме притеснява с неукротимата си страст към овластени мъже с обветрени лица.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15897 -: Август 13, 2021, 20:31:02 »
ако това наистина го носиш на задника си разбирам що пазиш ключа кат зеницата на окото си.Особено с тия летни разстройста рискуваш наистина да стане мазало

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15898 -: Август 13, 2021, 20:31:38 »
Някак тихичко мина днес поредното уволнение на заместник на калинка Комитова. Сигурно след двете уволнения на "нейния" човек в АПИ и едното на неговия заместник такива работи вече не впечатляват.
Самата калинка Комитова май започна да привижда белезниците на ръцете си и среща с Бай Ставри. Опитва се да умилостиви Гешев, като го направи консултант по търговско право. Отправила е питане до прокуратурата, дали трябва да се плаща извършена работа по договор. :smokin:

Quote (selected)
Министър Виолета Комитова: Прокуратурата да се произнесе дали имаме право да плащаме по договора с „Автомагистрали – Черно море“ АД
https://www.mrrb.bg/bg/ministur-violeta-komitova-prokuraturata-da-se-proiznese-dali-imame-pravo-da-plastame-po-dogovora-s-avtomagistrali-cherno-more-ad/
А първите блокиращи магистрали и кръстовища заради неплатена свършена работа вече се множат. :smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15899 -: Август 13, 2021, 20:32:55 »
https://glasove.com/categories/novini/news/ot-itn-rovyat-naznachen-li-e-kiril-petkov-nezakonno-za-ministr
Не знам как това се вързва с "подкрепата" на ИТН за президента.
За славчовите бесни мастии има само едн лек - евтаназия да не се мъчат много, да не мъчат и околните.

Не е лошо и Кирил Петков освен декларации да покаже и някакъв документ че вече не е канадски поданик.
Засега го няма.
Да не се окаже че е незаконен министър.
Толкова ли е сложно да се намерят хора на които пъпът им е хвърлен в България?
Нито служебните, нито ИТН-шните го могат.
Боя се че и по-нататъшните ще са такива.
Тоя филм май сме го гледали.