Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 07, 2024, 06:21:19

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1887635 пъти)

0 Потребители и 54 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22080 -: Октомври 01, 2021, 20:24:58 »
Значи добър подарък е получил. Продават ли се такива сега у нас? Да сложа един на гъза. Пардон! Че да ме уважават.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22081 -: Октомври 01, 2021, 20:26:19 »
- човека който тази вечер пече хляба за теб утре.
- човека в електроцентралата да имаш ток за компютъра.
- човека....

Експлоатираш ги несъзнателно което не те оневинява. :t0328:
Еми и аз им плащам, не си разбрал, гад е който "присвоява незаплатен чужд труд", това е определението за печалбата, на експлоататорите.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22082 -: Октомври 01, 2021, 20:27:53 »
Ако питаш огняря в ТЕЦ-ца какво мисли за теб ( и за мен дето седим на диваните ), дали му стига плащането няма да си толкова спокоен. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22083 -: Октомври 01, 2021, 20:28:12 »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10110
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22084 -: Октомври 01, 2021, 20:28:24 »
Експлоатираш ги несъзнателно което не те оневинява.

Кво значи експлоатира? Нали си плаща масрафа? Те да не работят без пари? Получават си заплата, но заработват на газдата 100, а зимат 20. И тези 20 ги плаща не газдата, а клиентът на газадата.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22085 -: Октомври 01, 2021, 20:29:49 »
Еми и аз им плащам, не си разбрал, гад е който "присвоява незаплатен чужд труд", това е определението за печалбата, на експлоататорите.

А който плаща малко за чужд трут?  :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22086 -: Октомври 01, 2021, 20:31:11 »
Експлоатираш ги несъзнателно което не те оневинява.

Кво значи експлоатира? Нали си плаща масрафа? Те да не работят без пари? Получават си заплата, но заработват на газдата 100, а зимат 20. И тези 20 ги плаща не газдата, а клиентът на газадата.
Така викаха и немците сед като Хитлер падна.
Просто си работели, не тормозели никого, случайно ползвали облагите, ама си плащали сметките, хранели и обличали робите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22087 -: Октомври 01, 2021, 20:31:48 »

[/b]
Кво значи експлоатира? Нали си плаща масрафа? Те да не работят без пари? Получават си заплата, но заработват на газдата 100, а зимат 20. И тези 20 ги плаща не газдата, а клиентът на газадата.

И затва, че "си плаща", има прао да реши дали на теа, на които "си плаща" им се полага парно?

Малеее...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22088 -: Октомври 01, 2021, 20:33:17 »
Колеги, к'во ви става тая вечер,  :lol: , на какво сте?
Знаете ли болничен от кога не съм ползвал? Още не беше дошла демокрацията! Знаете ли от кога не съм ходил на почивка - от 1998г., от тогава не съм излизал платен отпуск.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22089 -: Октомври 01, 2021, 20:33:55 »
Бартер му е майката. Ама пазарлъкът е тънка работа. И все някой остава или се чувствува експлоатиран. Другото е самозадоволяване. Чиста работа. Бием шута на капитализма и си живеем живота бейгеби.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10110
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22090 -: Октомври 01, 2021, 20:35:20 »
Така викаха и немците сед като Хитлер падна.

Ский са: ако ти ми "печеш хляба", не аз ти дължа благодарност, а ти на мене. Защото съм купил хляба на твоя газда и съм ти платил 20 стинки от заплатата. При условие, че мога да си купя от 20 други места. Ти не работиш за мен. Ти работиш за газдата и след това за себе си.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #22091 -: Октомври 01, 2021, 20:35:54 »
https://m.youtube.com/watch?v=llD8VAVO3cE


инак става и ТТ. като шайка бягах с кучетата. Даваха ми ИЖ 18. Дълги гонки, пресечен терен-сигурна пушка при малка маса. Докато в едно сечище секач не попиля три палета, щото еднометровият масур се оплете в гъстака от акациеви издънки шипки и повет. тогава ми дадоха ТТ. имам поне 5 прасета преди да навърша я4 с тоя пищов. докато пълнителят не падна след първият изстрел от упор. Аз твърдях че съм намушкал прасето с ножа, красьо горския твърдеше че ако не бил стрелял от упор и аз щял съм да го отнеса от упор. След това ми дадоха .357 петзаряден магнум на смит и уесън със скрит ударник и петсантиметрова цевс нобел солид . Стрелях само един път в пън. Уверих се че действа. Няма проблем да ловуваш у с револвер, ако ти се наложи от два метра.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22092 -: Октомври 01, 2021, 20:37:59 »
Така викаха и немците сед като Хитлер падна.

Ский са: ако ти ми "печеш хляба", не аз ти дължа благодарност, а ти на мене. Защото съм купил хляба на твоя газда и съм ти платил 20 стинки от заплатата. При условие, че мога да си купя от 20 други места. Ти не работиш за мен. Ти работиш за газдата и след това за себе си.
Отврате, няа прокопсаш!
Кат чуя че някой някому работи и бягам от такива хора независимо над или под мен са в сиситемата.
Всеки работи първо за себе си после за газдата, за потребителите, държавата или ЕС.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22093 -: Октомври 01, 2021, 20:40:43 »
Така викаха и немците сед като Хитлер падна.

Ский са: ако ти ми "печеш хляба", не аз ти дължа благодарност, а ти на мене.

Консуматорът е венецът на творението. Ф Щатите, тоа сорт консуматор е известен като "Карен". Обикновено стаа въпрос за жени на непреклонна възраст, които, когато нещо фопслужването не ги кефи...НАСТОЯВАТ ДА ГОВОРЯТ С УПРАВИТЕЛЯ.

Сериозно, фпо-десен форум несъм бивал. Ноо е забавно.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22094 -: Октомври 01, 2021, 20:41:40 »
Имаше една известна гатанка.
Какво е това мъничко, мръсничко и тъмничко? :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10110
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22095 -: Октомври 01, 2021, 20:41:54 »
Всеки работи първо за себе си после за газдата, за потребителите, държавата или ЕС.

По принцип, да. Но заработеното от теб не пада от въздуха. И 10 000 да ти плащат, значи си изработил поне 20 000. И тези 10 000 газдата не ги вади от жоба си.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22096 -: Октомври 01, 2021, 20:42:10 »
Ее, ти пък, 2 метра. Дай ми таковата и застани на 20 метра ако си сербез.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22097 -: Октомври 01, 2021, 20:43:44 »
Консуматорът е венецът на творението. Ф Щатите, тоа сорт консуматор е известен като "Карен". Обикновено стаа въпрос за жени на непреклонна възраст, които, когато нещо фопслужването не ги кефи...НАСТОЯВАТ ДА ГОВОРЯТ С УПРАВИТЕЛЯ.

Сериозно, фпо-десен форум несъм бивал. Ноо е забавно.

Од клинична гледна точка е и малце притеснително  :bigok:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22098 -: Октомври 01, 2021, 20:48:38 »
Всеки работи първо за себе си после за газдата, за потребителите, държавата или ЕС.

По принцип, да. Но заработеното от теб не пада от въздуха. И 10 000 да ти плащат, значи си изработил поне 20 000. И тези 10 000 газдата не ги вади от жоба си.
"А вие що биете негрите?"
Отплесна темата от експлоатацията на потребителя над създаващия благата  към газдата и не мърдаш от там.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22099 -: Октомври 01, 2021, 20:48:57 »
Од клинична гледна точка е и малце притеснително  :bigok:
Да не забравяме, че ена голема част од колегите наричат оня психопатичен боклук Боджо с галеното име "Борката".
Тва е същото като "Бочко" на Бармалей или примерно "чичо Ади" по софийските стени.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22100 -: Октомври 01, 2021, 20:52:11 »
Quote (selected)
Петър Илиев напуска СУ, за да се посвети на Отечеството
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/petur-iliev-napuska-su-za-da-se-posveti-na-otechestvoto
Ойларипи! :nuts:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10110
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22101 -: Октомври 01, 2021, 20:53:46 »
Отплесна темата от експлоатацията на потребителя над създаващия благата  към газдата и не мърдаш от там.

Нищо не съм отплеснал. "Благодарността" за чуждия труд приключи на 10-и ноември. Тогава благодаряхме на хлебарите, строителите, учителите и медицинските сестри. Днеска дадох 300 лева за акумулатор. Изобщо и не съм си помислил да "благодаря" на собственика на сервиза за положения труд.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22102 -: Октомври 01, 2021, 20:54:37 »
найс, явно одсега-нататък отечеството, квото и да значи тва, е фдобри ръце.
« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 21:01:24 от wreckage »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22103 -: Октомври 01, 2021, 20:59:01 »
Ама и вие сте ми едни комунисти!

Quote (selected)
Сообщение из Германии - полностью остановлена угольная ТЭС Bergkamen-A (мощность - 715 мегаватт)  из-за исчерпания запасов угля и невозможности закупки / доставки.

"У нас закончился уголь и закупить его мы не можем" - сообщает пресс-служба, - "Причина - слишком большой спрос на уголь в целом, плюс большой спрос именно на доставку баржей, а железной дороги у нас нет".

Глобализацията, "световното разпределение на труда", веригите за доставки се разпадат, като къща от карти, едни разправят, че били гениални ходове на "великия рестарт", аз не вярвам, по-скоро нараства ентропията, а Те се опитват да отложат края на Тяхната система.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22104 -: Октомври 01, 2021, 20:59:10 »
Отплесна темата от експлоатацията на потребителя над създаващия благата  към газдата и не мърдаш от там.

Нищо не съм отплеснал. "Благодарността" за чуждия труд приключи на 10-и ноември. Тогава благодаряхме на хлебарите, строителите, учителите и медицинските сестри.
Сега, когато не ти се налага да изпитваш тоа сорт колективна емпатия, известна като "солидарност", по-добре ли се чуфстваш?

Ас лично не се, щото вместо както беше навремето, държавата да ме кара да изпитвам солидарност, сега ми се налага да го праа сам.

Което е ноо неблагодарна работа, особено ако човек членува въф ултра-консервативен форум като тоа.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10110
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22105 -: Октомври 01, 2021, 21:02:04 »
Глобализацията, "световното разпределение на труда"

Максиме, нещо ги бъркаш двете понятия. Глобализацията е едно, а "разпределението на труда" е съвсем друго". Нямат нищо общо. Разпределение на труда имаше в СИВ. И като механизъм никак не е лошо.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22106 -: Октомври 01, 2021, 21:02:19 »
Рекидж, ти сега комунист ли си, или прогресивен клинтънист?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22107 -: Октомври 01, 2021, 21:03:30 »
Глобализацията, "световното разпределение на труда"

Максиме, нещо ги бъркаш двете понятия. Глобализацията е едно, а "разпределението на труда" е съвсем друго". Нямат нищо общо. Разпределение на труда имаше в СИВ. И като механизъм никак не е лошо.

Не си наясно.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22108 -: Октомври 01, 2021, 21:06:09 »
Отплесна темата от експлоатацията на потребителя над създаващия благата  към газдата и не мърдаш от там.

Нищо не съм отплеснал. "Благодарността" за чуждия труд приключи на 10-и ноември. Тогава благодаряхме на хлебарите, строителите, учителите и медицинските сестри. Днеска дадох 300 лева за акумулатор. Изобщо и не съм си помислил да "благодаря" на собственика на сервиза за положения труд.

Ерих Кестнер беше писал за благодарността, за двайсетте марки и за последователността между тях.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10110
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22109 -: Октомври 01, 2021, 21:06:38 »
Не си наясно.

Възожно е. Дано ми обясниш.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22110 -: Октомври 01, 2021, 21:06:47 »
Рекидж, ти сега комунист ли си, или прогресивен клинтънист?
wtf e "прогресивен клинтънист", Рандовице?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22111 -: Октомври 01, 2021, 21:07:29 »
Рандомир

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22112 -: Октомври 01, 2021, 21:08:27 »
Навремето бащами имаше един колега Тони Ранделоф.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #22113 -: Октомври 01, 2021, 21:15:31 »
викате "бартер му е майката" значи тъкмо приключих декар покрив на "технократ" администратор. ся да почнем бартера- покрквът си е наред, не тече и е дори красив. насреща кво да ми предложи? .." правя справки и узаконявам беззакония" няма проблем да създам "финансов продукт"една хилядна ненужна справка". но ще имам проблем да си взема хляб, масло и ракия в бакалията... Парите са точно това-фикцията която позволява размяната на нищо за нещо. и намрая бачкера все пак да си мисли че жисее.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22114 -: Октомври 01, 2021, 21:19:46 »
викате "бартер му е майката" значи тъкмо приключих декар покрив на "технократ" администратор. ся да почнем бартера- покрквът си е наред, не тече и е дори красив

Качеството на СМР не однема ли некво време за обективна преценка или вече е само до предаването на обекта? :smokin:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22115 -: Октомври 01, 2021, 21:22:58 »
Качеството на СМР не однема ли некво време за обективна преценка или вече е само до предаването на обекта?
Само 120 месеца...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22116 -: Октомври 01, 2021, 21:23:22 »
Колко гаранция му даде? И тя пари чини. Да беше го пооскубал щом е паралия.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22117 -: Октомври 01, 2021, 21:23:47 »
викате "бартер му е майката" значи тъкмо приключих декар покрив на "технократ" администратор. ся да почнем бартера- покрквът си е наред, не тече и е дори красив. насреща кво да ми предложи? .." правя справки и узаконявам беззакония" няма проблем да създам "финансов продукт"една хилядна ненужна справка". но ще имам проблем да си взема хляб, масло и ракия в бакалията... Парите са точно това-фикцията която позволява размяната на нищо за нещо. и намрая бачкера все пак да си мисли че жисее.
говорили сме за тва и по-рано, Кайзере. Когато заради локдауните се налагаше да чакаме на километрична опашка од пет човека, не праехме сметка кво ѝ е на момичето на касата, кво им е на теа, които зареждат магазините, кво им е на теа, од които си зимаме яденето, кво им е теа,  които гледат старците, каквито един ден ще бъдем и ние, кво им е на теа, които ни приемат фболниците, кво им е на теа, които ни осигуряват свободата да се държим като шибани консумативни дребнобуржоазни задници, на които ФСИЧКО ТВА СЕ ПОЛАГА, ЩОТО СИ ПЛАЩАТ.

Настоявам да говоря суправителя.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22118 -: Октомври 01, 2021, 21:33:43 »
говорили сме за тва и по-рано, Кайзере. Когато заради локдауните се налагаше да чакаме на километрична опашка од пет човека, не праехме сметка кво ѝ е на момичето на касата, кво им е на теа, които зареждат магазините, кво им е на теа, од които си зимаме яденето, кво им е теа,  които гледат старците, каквито един ден ще бъдем и ние, кво им е на теа, които ни приемат фболниците, кво им е на теа, които ни осигуряват свободата да се държим като шибани консумативни дребнобуржоазни задници, на които ФСИЧКО ТВА СЕ ПОЛАГА, ЩОТО СИ ПЛАЩАТ.

Настоявам да говоря суправителя.

Напротив, за това мисля, но не понасям бабата, която си брои стотинките, като си плаща тока, да доплаща на градския прекариат парното. Щеше да си комунист, ако предложиш парното да го доплати Ковачки!   
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22119 -: Октомври 01, 2021, 21:35:23 »
Но вие кумунистите винаги сте били биз бизе с големия капитал - пример - БСП!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22120 -: Октомври 01, 2021, 21:42:29 »
Айде сега, във "фризьорския салон" Харалан обяснява за конспирациите, и "лузърите" които им вярват.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22121 -: Октомври 01, 2021, 21:52:00 »
А Василев обещава че ше се оправим, не каза за 800 дни, ама ше се оправим. Да бе, да, "вервайте ми".  :i_sheepish:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22122 -: Октомври 01, 2021, 21:52:20 »
Харалан е глупак.

Ако имаше мозък, щеше да светне лузърите, че техната свобода свършва там, където почва свободата на тоа, който ги поддържа фсъстояние да могат да продължат да го подритват, ПОНЕЖЕ СИ ПЛАЩАТ! и съответно ТВА ИМ СЕ ПОЛАГА!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22123 -: Октомври 01, 2021, 21:53:45 »
Знаете ли болничен от кога не съм ползвал? Още не беше дошла демокрацията! Знаете ли от кога не съм ходил на почивка - от 1998г., от тогава не съм излизал платен отпуск.
... цяла година не съм ходил на баня. Стар съм. Момичетата не ме обичат...
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22124 -: Октомври 01, 2021, 21:57:06 »
Пешо, не ти разбирам аналогията?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22125 -: Октомври 01, 2021, 21:57:38 »
Нямаме телевизионни журналисти да разпердушинят празноговорящата арогантна паплач. Все по-рядко гледам  телевизия.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22126 -: Октомври 01, 2021, 21:59:36 »
Пешо, не ти разбирам аналогията?
Виж какво е отговорил на това Остап и ще разбереш.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22127 -: Октомври 01, 2021, 22:08:06 »
Те сега...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22128 -: Октомври 01, 2021, 22:10:01 »
В Грузия е арестуван Саакашвили.
Соросоидите започнаха да ги чистят.
А у нас кога?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22129 -: Октомври 01, 2021, 22:14:15 »
В Грузия е арестуван Саакашвили.
Соросоидите започнаха да ги чистят.
А у нас кога?

Фбългария е арестувана Тръмпослава.
Извънземните почнаха да ги чистят.
А у тех кога?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22130 -: Октомври 01, 2021, 22:16:23 »
Тръмпослаа ще си отиде с неоправен покриф и заден двор... :t23145:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22131 -: Октомври 01, 2021, 22:18:38 »
обаче си обра лозето.

Май.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22132 -: Октомври 01, 2021, 22:18:47 »
Фбългария е арестувана Тръмпослава.
Извънземните почнаха да ги чистят.
А у тех кога?
Бе важното е,  че тук там са влезли у правия път, кога- ми значи се някога.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22133 -: Октомври 01, 2021, 22:42:03 »
Соросоидалните нещо са в немилост последно време.
Кристалинка я подгониха, Саакашвили го опандизиха, Макрончо получи световни шамари за много милиарди от Австралия и Швейцария.
Онези там, Клинтъни, Обами никакви не мъцват, поне една картичка от пандиза да беа пратили.
А ние тук цялата театрална група ги чакаме да направят правителство.
Ама друг път.
Заети да си стягат багажа, нямат време за избори.

Някога по тези земи живяха и достойни хора.
http://www.desant.net/show-news/20163

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22134 -: Октомври 01, 2021, 22:43:26 »
Тръмпослао, обра ли си лозето?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22135 -: Октомври 01, 2021, 22:46:37 »
Тръмпослао, обра ли си лозето?

Обрах.
И покрива поправих.
Да не би да имаше желание да дойдш да помогнеш?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22136 -: Октомври 01, 2021, 22:55:47 »
Нямам нищо общо с Емилио Салгари. Да се надявам, че поне "Сандокан" сте гледали, щото май од чата не излизате.

Поредната "история", извадена от онова място:




Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22137 -: Октомври 01, 2021, 22:55:53 »
Обрах.
И покрива поправих.
Да не би да имаше желание да дойдш да помогнеш?
Ако ше си помагате на маса, аз имам евросертификат (също като истински)  и две полуакадемии. Се
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22138 -: Октомври 01, 2021, 22:59:40 »
Ако ше си помагате на маса, аз имам евросертификат (също като истински)  и две полуакадемии. Се

Помощите вече напролет.
На мотиката
От сега записвам желаещи да се разкършат  :)))

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #22139 -: Октомври 02, 2021, 11:59:31 »
Специално за Барми, и неговото откровение за ГЕРБ.
ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ГЕРБ Е ДЪЛГОСРОЧЕН ПРОЕКТ НА СОРОС – ПРЕВРАТЪТ (ЧАСТ 2)
http://valentinfortunov.com/wordpress/%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d1%82%d0%b5%d0%bb%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b1-%d0%b5-%d0%b4%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%be%d1%81%d1%80%d0%be%d1%87%d0%b5%d0%bd-2/