Преглед на печата … > Новините от деня …

А сега накъде...

<< < (6792/6792)

Nor1:
Не е склероза, а алчност, лицемерие и наглост.

Giuseppe:
Така!
Когато се пънех тук още докато съществува предния парламент и разправях, че е по добре да продължи, тук ми наскачаха разни особи и още от тогава заваляха - предател, лицемер, за едни стотинки...и т.н.
Кротко разправях, че ще се набием на по гоуем, ама не - разярени с благ тон не се успокояват.
Дадох си почивка и след като се осраха същите тези, като ми избраха със стоенето си в къщи или правенето на интересни - двойно повече гербери от възможния им максимум, същото и за турците и за гавра със сметките им - и на курчовци и кокорчовци помогнаха по същия начин / и на БСП, но там количеството е минимално и без това/, та след като се осраха, очаквах че поне ще се попритаят малко.
Не би!
Все едно че не знаеха какво правят, залаяха още след изборите, гаче нищо не е било.
Ми аз и сега ще си почина бе, ама като мине простотията с напъни за правителство, че може и след нови избори да се видите пак като надрискате в единствения кладенец какво представлявате, тогава пак ще се обадя.
А през това време ще ви гледам сеира за управлението на "синергика" и втрещяващото късогледство, че следва такова упражнение, пак повикано от безумните ви крясъци - ууу, долууу и?
Какво сте очаквали?
Да дойдат на Кайла извънземните?
Да се отвори небето и Господ да си прибере гнилите ябълки?
И какво правят някои сега?
Опитват се да си избършат насрания задник с първото попаднало им?
Ееее, не драги, ще ви напомня пак при следващото раздаване каква сте я мислели и каква е станала.
Няма да забравя и миризливия шлейф който ще влачите зад себе си.
И да имате наглостта да ми четете морал!!!
Я си останете в тая тема сами със себе си.
 

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия