Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 02:08:04

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1868250 пъти)

0 Потребители и 51 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5700 -: Май 25, 2021, 10:04:56 »
Не знам дали приземяването на самолета и ареста на оня жмулю са свързани, вижда ми се наивно да възбудиш гракането на
цялата либерастияя, заради неккъф сулю.
Нищо, че краварите са го правили на два пъти през последните години.
Но пък Беларус реагира абцелютно правилно с натирване посолството заради явната провокация със знамето.
Нещо повече, ако ония изпълнят мераците си да развеят навсякъде
знамената на протестърите, няма да се учудя и от скъсване на отношенията.
И ще бъде правилно.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5701 -: Май 25, 2021, 10:48:31 »
    Консолидиране на лявото е силно преувеличение.

Ляото се консолидира като:
1. БСП + присъдружни
2. Жан Виденов +
3. Костя Кей
4. ИСМВ
5. Други
:t26157:

Поне можеш да забравиш за "Изправи се! Мутри вън!", тъй като Дончева още оня ден им отряза квитанцията ...

МаяМа е обявила отдавна, че няма да кандиса никогиш на подобно нещо ...

А и Бачо Кольо тук, на предишната страница е задал следния въпрос:

Quote (selected)
Какви ветрила и какви правителства ви бият през главите? 
Колко от тях ще прескочат 4-те процента.
ИСМВ кога станаха леви?
:ok:

« Последна редакция: Май 25, 2021, 11:59:42 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5702 -: Май 25, 2021, 11:24:46 »
Ние тук всички много се интересуваме от чуждите университети. особено от американските. Нямаш ли такъв кетап, не си човек. Спрете се малко, бе! Точно на тоз ден.
.............
Това че някой бил завършил на майната си, въобще не е гаранция че ще свърши работа.

Абе сепак, по-голяма работа ше върши от един юриС, завършил нашето  ЮЗУ ...  :lol:

« Последна редакция: Май 25, 2021, 11:34:59 от Джиджи »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5703 -: Май 25, 2021, 11:44:07 »
Quote (selected)
Ми темата за Белорус, лукашистите снасят ли снасят . Може би има още като тях . Може би на октомврийските избори ще вземат и Костя К. в техната коалиция

В тая тема пък са доста активни хомосексуалистите, тъй че равновесие има.  :bigok:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5704 -: Май 25, 2021, 12:00:49 »
Я кажи за Коста К!
Нещо бърка ли ти по дупките?
С кого го сравняваш?
С Александър Й.?
Със Светослав Малинов?
С Тагарев, с Шаламанов, с Божилов?
В едно не е прав Жан. Майкопродавци има не само сред тия,  които са направили цивилизационния си избор бягайки.

Ай не  се прави на морален стожер от последна инстанция!


Чия майка Светльо Малинов е продал, че вече за втори път го споменваш ни в клин, ни в ръкав - нечия московска или петроградска майка.
Аре стига, па точно ти - дето си "В Россию можно только верить" талибан - да не ми обясняваш за майцепродавство.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5705 -: Май 25, 2021, 12:12:01 »
В тая тема пък са доста активни хомосексуалистите, тъй че равновесие има.  :bigok:

е, не. няма равновесие.

не е ли "всеки лукашист струва колкото Х хомосексуалисти?"  :nuts:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5706 -: Май 25, 2021, 12:15:32 »
Бонго:
"Чия майка Светльо Малинов е продал, че вече за втори път го споменваш ни в клин, ни в ръкав - нечия московска или петроградска майка.
Аре стига, па точно ти - дето си "В Россию можно только верить" талибан - да не ми обясняваш за майцепродавство."


Щото ми е много мазен. Затова съм го турнал в списъка. Обещавам ти ,че повече няма да го споменавам без повод, че само при мисълта за него сякаш мазна слуз се лепи по ръцете ми.
Колкото до последния стих на великолепния куплет на Тютчев - той не ми е любимият.
И това съм го писал в отговор на друг, който ми лепеше талибански етикети.
Любим ми е вторият:  "... аршином общим не измерить". Ама козяшките клишари се хващат за вярата и винаги го пропускат - а в него е заровено кучето. Щото все мерят Русия с неправилния аршин. И все настъпват мотиката.

« Последна редакция: Май 25, 2021, 12:20:45 от Bacho Кольо »

gossinger

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5707 -: Май 25, 2021, 12:35:48 »
Придържайте се към темата и оставете обсъждането на лукашистите и хомосексуалистите за съответните теми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5708 -: Май 25, 2021, 12:47:40 »
Бачо Кольо, споделям преценките ви. Помните ли как  Малинов мазно имитираше интонацията на Костов? Само това стига за характеристика на мазника. Но нали е от важен род, та и за Бруселя се вреди. Ако ДБ не разкара някои халтави фигури, няма шанс. Генерал Атанасов е на върха на бръснача. Разни там издухани Тафровци и още доксан докуз какво търсят в листите? Не ми ли харесат листите, никакво ДБ. Да сме наясно отсега.
« Последна редакция: Май 25, 2021, 13:23:54 от dabedabe »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5709 -: Май 25, 2021, 13:07:12 »
Помните ли как  Малинов мазно имитираше интонацията на Костов?

Не, не помня подобни неща. Малинов тъй си говори. Изглежда , спокойният културен тон в политиката е "мазничество".

Quote (selected)
Колкото до последния стих на великолепния куплет на Тютчев - той не ми е любимият.
И това съм го писал в отговор на друг, който ми лепеше талибански етикети.
Любим ми е вторият:  "... аршином общим не измерить". Ама козяшките клишари се хващат за вярата и винаги го пропускат - а в него е заровено кучето. Щото все мерят Русия с неправилния аршин. И все настъпват мотиката.

Пак за същото иде реч - че с рускиЯ аршин мерите и преценявате "майцепродавството".

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5710 -: Май 25, 2021, 13:11:04 »
Да сме наясно отсега.

Истинските избори вероятно ще са чак октомври/ноември заедно с президентските.

Не виждам шанс за относително стабилно правителство, докато герп/сдс/мвро + дпс не паднат под 60-70 депутата общо. Дотогава си е ок да управлява служебното, дори може би е и по-добре така.

Междувременно - глас за секи извън горните, особено ако тия секи имат шанс да влязат фпарламента.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5711 -: Май 25, 2021, 13:12:42 »
Н'дей, че като ръгнах Бонго по темата за чистене - секи да си гледа кочината, реакцията бе като на новопръкнала се  гувернантка прет съселянките си . Запушване на носа с кърпичка - "мъ моля ви се..."
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5712 -: Май 25, 2021, 13:16:32 »
Истинските избори вероятно ще са чак октомври/ноември заедно с президентските.

Не виждам шанс за относително стабилно правителство, докато герп/сдс/мвро + дпс не паднат под 60-70 депутата общо. Дотогава си е ок да управлява служебното, дори може би е и по-добре така.

Междувременно - глас за секи извън горните, особено ако тия секи имат шанс да влязат фпарламента.
И за партията на Черепа?

Макар, че винаги съм бил защитник на понижаване на границата за влизане в НС и да съм общо взето демократично настроен, смятам че партии като "Воля" и тая на Черепа не бива да съществуват.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5713 -: Май 25, 2021, 13:19:26 »
И тази червена линия отиде по дяволите:

Quote (selected)
На ден имам покани и говоря поне с двама премиери, един президент и един еврокомисар. Така че към България има огромно внимание. Няма да казвам думата "натиск", но да не забравяме – България е страната-член на ЕС. И това означава много. Ние ще се обърнем за солидарност към останалите членове на ЕС
https://glasove.com/categories/novini/news/radev-po-temata-severna-makedoniya-nyama-natisk-no-izvednzh-stanakh-mnogo-interesen

 :0007:, деар ХерА, продължавайте да празнувате С нас

*********   ✹    *********

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5714 -: Май 25, 2021, 13:23:30 »
И за партията на Черепа?

Макар, че винаги съм бил защитник на понижаване на границата за влизане в НС и да съм общо взето демократично настроен, смятам че партии като "Воля" и тая на Черепа не бива да съществуват.

"воля" е герп-патерица.

черьо...не, разбира се, тях ги проспах така или иначе, но приемам корекцията.

фсмисъл, че черьо не е некъф поборник за народни благини, той просто показва, че може да влезе фпарламента, ако поиска. одделно кво евентуално може да му се води на ведомост.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5715 -: Май 25, 2021, 13:28:31 »
смятам че партии като "Воля" и тая на Черепа не бива да съществуват.

Демократ, демократ, ама не чак до толкова, а?! :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5716 -: Май 25, 2021, 13:29:58 »
секи да си гледа кочината

Кочината е една за сички. Секи гласоподавател има прао на мнение и на позиция относно цялата политическа класа, система, етц.

Що толко се обсъжда Корнелия и бсп? Не от страст към спора, а защото, като доскоро основна опозиционна сила, бсп се провалиха в това да представят адекватни алтернативни политики, с които да атакуват модела на герп. Проваляйки се, не само се прецакаха сами, но и отвориха път на други формации.

Са вече няма да са основна опозиционна сила. Но фокусът пак е и върху тях, заради доскорошния им монопол върху лявото. Са тоя монопол се пропуква, независимо дали Жан и/или Костя Кей ще влязат фпарламента - крайнолевите формации рано или късно ше имат представителството, което тряа да имат - 4-5%.


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5717 -: Май 25, 2021, 13:33:31 »
Истинските избори вероятно ще са чак октомври/ноември заедно с президентските.

Не виждам шанс за относително стабилно правителство, докато герп/сдс/мвро + дпс не паднат под 60-70 депутата общо.
Дотогава си е ок да управлява служебното, дори може би е и по-добре така.

А аз, въпреки че по принцип тЪ избягвам по определени причини ( :tongue_:), няма как тук да не ти дигна палче – дори две!!!

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5718 -: Май 25, 2021, 13:34:40 »
Не виждам шанс за относително стабилно правителство, докато герп/сдс/мвро + дпс не паднат под 60-70 депутата общо. Дотогава си е ок да управлява служебното, дори може би е и по-добре така.
Начи, за да стане по-бързо, може да се направи и като предишното ОФ - депутатите извън ОФ се изхвърлят, арестуват и пращат на лагер, ако имат късмета да останат живи. И следващото НС - изцяло отечественофронтовско!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5719 -: Май 25, 2021, 13:38:48 »
Са тоя монопол се пропуква, независимо дали Жан и/или Костя Кей ще влязат фпарламента - крайнолевите формации рано или късно ше имат представителството, което тряа да имат - 4-5%.
Кво значат тия 4-5% – аз не разбирам ... :t1815:

Или даваш на крайнолевите формации такъф процент за флизане ф парламента?!? :lol:


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5720 -: Май 25, 2021, 13:39:38 »
Начи, за да стане по-бързо, може да се направи и като предишното ОФ - депутатите извън ОФ се изхвърлят, арестуват и пращат на лагер, ако имат късмета да останат живи. И следващото НС - изцяло отечественофронтовско!

Не става дума за тва, разбира се, не се излагай.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5721 -: Май 25, 2021, 13:43:20 »
Не става дума за тва, разбира се, не се излагай.
Не става, щото сме в ЕС и НАТО. Ама си личи, че ви се иска.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5722 -: Май 25, 2021, 13:44:00 »
Quote (selected)
Начи, за да стане по-бързо, може да се направи и като предишното ОФ - депутатите извън ОФ се изхвърлят, арестуват и пращат на лагер, ако имат късмета да останат живи.
Не, първо смяна на Каскета, а след ще стане ясен пътя до зандана.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5723 -: Май 25, 2021, 13:44:31 »
Кво значат тия 4-5% – аз не разбирам ... :t1815:

Или даваш на крайнолевите формации такъф процент за флизане ф парламента?!? :lol:

4-5% според мен е реалното представителство и тежест на крайнолевите избиратели - соцносталгици до степен всичко преди 1990 беше идялно, искаме си го пак.

още около 15-20% са леви и левоцентристи, които не са чак толко индоктринирани и които искат прагматични леви политики, прагматични вътрепни леви политики, без значение на отношението към масква и расия.

както във фсяка страна, повечето хора са мейнстрийм - искат да има държава, тя да се грижи за тях що се отнася до основните неща - заетост, здравеопазване, образование, без да се стига до крайности.

сички успешни управления са повече или по-малко центристки - отчитат всички обществени настроения, но дават приоритет на онова, което ще е най-добре за максимален брой хора.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5724 -: Май 25, 2021, 13:45:53 »

Не става дума за тва, разбира се, не се излагай.

Не става, щото сме в ЕС и НАТО. Ама си личи, че ви се иска.

В момента дразниш другите целенасочено.
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5725 -: Май 25, 2021, 13:46:33 »
Не става, щото сме в ЕС и НАТО. Ама си личи, че ви се иска.

Единственото, което ми се иска, е максимално честни избори. Тогава ще е много по-ясно каква е волята на гласувалите.

Смея да имам определени колебания относно котролирания вот. Колкото по-скоро това се премахне, толкова по-скоро ще има нормализация.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5726 -: Май 25, 2021, 13:58:35 »
Демократ, демократ, ама не чак до толкова, а?! :lol:

Ми Максиме, това са политически организации, които са формирани да опазват откровено криминални типове.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5727 -: Май 25, 2021, 14:01:03 »
сички успешни управления са повече или по-малко центристки - отчитат всички обществени настроения,
но дават приоритет на онова, което ще е най-добре за максимален брой хора.

Интересното е, че тук също заслужаваш още едно палче от мен ...

А за некаква, макар и не чак толкоз изявена тенденция към центризъм у нас, ще ти дам следните 2 примера /макар и вторият да е със собствената ми особа ( :lol:)/:

МаяМа и ТатянаДо се насочиха от крайно лявото към центъра ..., а аз самата съм привлечена от крайно дясното към тях ...

Като тук не включвам ГЕРБ, които се барат за център-дясно, тъй като те по принцип си се барат на ено съфсем друго място ...


Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5728 -: Май 25, 2021, 14:02:39 »
Пак за същото иде реч - че с рускиЯ аршин мерите и преценявате "майцепродавството".
Алооу, уманитара, как си с математиката? Турският аршин е 68 см., руският - 71.
И в куплета става въпрос за съвсем друго - кривата мяра, с която   мерите Русия.
А майцепродавството винаги го меря с моя си мярка. Кремль мне не указ.
« Последна редакция: Май 25, 2021, 14:13:14 от Bacho Кольо »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5729 -: Май 25, 2021, 14:06:09 »
Ммда, този път Божков ще се регистрира, моля, отчитайте 5% за ньега. :smokin:
П.с. поздрав към либералната демокрация.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5730 -: Май 25, 2021, 14:23:54 »
Ми Максиме, това са политически организации, които са формирани да опазват откровено криминални типове.

Това го казва само законът, твойто е тоталитаризъм по целесъобразност , съзнаваш ли че си като тия, срещу които говориш?

Много е целесъобразно, за забраним партия ГЕРБ, лъжат, крадат, подслушват, що не?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5731 -: Май 25, 2021, 14:45:11 »
Това го казва само законът, твойто е тоталитаризъм по целесъобразност , съзнаваш ли че си като тия, срещу които говориш?

Много е целесъобразно, за забраним партия ГЕРБ, лъжат, крадат, подслушват, що не?

Аз съм споделил личното си мнение, че партии като "Воля" и тая на Черепа не бива да съществуват на първо място.
Това са олигархични структури от възможно най-чист вид при това на криминални типове.

Черепът в момента е беглец от правосъдието, не ли? Още повече той сам се инкриминира - че давал подкупи на ВлаТко и на кой ли не.
За Марешки:
https://www.svobodnaevropa.bg/a/30836591.html

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5732 -: Май 25, 2021, 15:05:17 »
Аз съм споделил личното си мнение, че партии като "Воля" и тая на Черепа не бива да съществуват на първо място.
Това са олигархични структури от възможно най-чист вид при това на криминални типове.
Споделям. Както и тази на Ковачки и по-преди на Цв. Василев.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5733 -: Май 25, 2021, 15:15:01 »
Бонго, преди да пишеш глупости, прочети закона за политическите партии. Щото ако следвам твоята логика, мога да напиша, че тъй като ДСБ е създадена от Иван Костов, който извърши престъпната приватизация у нас, то партията ДСБ няма право на съществуване.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5734 -: Май 25, 2021, 15:23:53 »
Бонго, преди да пишеш глупости, прочети закона за политическите партии. Щото ако следвам твоята логика, мога да напиша, че тъй като ДСБ е създадена от Иван Костов, който извърши престъпната приватизация у нас, то партията ДСБ няма право на съществуване.

Знам какъв е законът. Некъде да съм казал, че партиите им са незаконни? Казвам, че не бива в смисъл, че не е редно.
За ДСБ - партията се отдели от СДС в резултат на политиката на Надка Михайлова, която тръгна да прави коалиции я типове като Яни Янев и на Цар Киро зетя.
Костов беше депутат в НС, когато ДСБ се отдели от СДС. Приватизацията няма нищо общо. Божков, който отговаряше за приватизацията, остана в СДС, например.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5735 -: Май 25, 2021, 15:32:11 »
Бонго, а свободата на словото и съвестта?! Или в постмодерн нямаме нужда от такива глезотии?

Мечтата на всеки демократ, да се забранят всички, които според демократите, не са демократи!  :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5736 -: Май 25, 2021, 15:36:21 »
Quote (selected)
Цитат на: Бонго в Днес в 13:58:35

    Ми Максиме, това са политически организации, които са формирани да опазват откровено криминални типове.

Това го казва само законът, твойто е тоталитаризъм по целесъобразност , съзнаваш ли че си като тия, срещу които говориш?

Много е целесъобразно, за забраним партия ГЕРБ, лъжат, крадат, подслушват, що не?

Аз не виждам тук никой, който да твърди, че партия ГЕРБ трябва да бъде забранена!  :nuts:

А това, което искам аз, е следното:

да се махат от управлението;

да си кютят на сянка; и

да не занимават повече никого със себе си!!!!!! :t2015:

« Последна редакция: Май 25, 2021, 15:46:28 от Джиджи »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5737 -: Май 25, 2021, 15:38:59 »
Бонго, а свободата на словото и съвестта?! Или в постмодерн нямаме нужда от такива глезотии?

Мечтата на всеки демократ, да се забранят всички, които според демократите, не са демократи!  :lol:

Още веднъж - има разлика между законно и редно. Некви проблеми с разбирането ли имаш?

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5738 -: Май 25, 2021, 15:41:03 »
Още веднъж - има разлика между законно и редно. Некви проблеми с разбирането ли имаш?
Всичко, което е законно е и редно.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5739 -: Май 25, 2021, 15:42:28 »
ДСБ е създадена от Иван Костов, който извърши престъпната приватизация у нас,

А таз престъпна приватизацаия, доказана ли е вече от българския съд, или още чака кротко на сянка да бъде доказана?!? :crying_with_laughter-3302:

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5740 -: Май 25, 2021, 15:46:25 »
А таз престъпна приватизацаия, доказана ли е вече от българския съд, или още чака кротко на сянка да бъде доказана?!? :crying_with_laughter-3302:
Каскет Гешев ревизира тоя период от нашето развитие.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5741 -: Май 25, 2021, 15:50:58 »
Каскет Гешев ревизира тоя период от нашето развитие.

Абе ти гле'й Каскет Гешев дан'съ "спомине" преждевременно и да не излезе извън играта, щото още не е доказал абсолютно нищичко от "тоя период от нашето развитие", а и от който и да е друг ...  :t0174:


Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5742 -: Май 25, 2021, 15:55:28 »
Абе ти гле'й Каскет Гешев дан'съ "спомине" преждевременно и да не излезе извън играта, щото още не е доказал абсолютно нищичко от "тоя период от нашето развитие", а и от който и да е друг ...  :t0174:
Проблемът е съвсем друг. От Татарчев насам, всички гл. прокурори вместо да участват в разкриването на престъпленията, те ги прикриваха. Затова и стигнахме до Цацата и Каскета, като последния дори се определи за инструмента в ръката на Бог.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5743 -: Май 25, 2021, 16:10:38 »
Всичко, което е законно е и редно.

Верно?
Борисов като раздаде предизборно по 50 лв на всички пенсионери, без оглед на размера на пенсиите им и странични доходи (от наеми, аренди, ренти и .т.н.) редно ли постъпи. Несъмнено е законно, но редно ли е? Тези прекъсвания на предаванията на телевизиите, за да излъчат всека гербава изява - това не е незаконно, но редно ли е?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5744 -: Май 25, 2021, 16:17:58 »
Джиджи, на моменти ми удряте на гербаджийка. На всяка тарапана се фъргате, всичко най-добре знаете. Ма може и да греша. Исках да кажа, да изслушвате малко хората. От намеци се вижда че полза няма. Все пак и ние сме хора с нерви.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5745 -: Май 25, 2021, 16:21:23 »
Всичко, което е законно е и редно.
Той и един твърдоглав професор по право така твърдял, докато друг не му отворил очите - "Че ти на дърти години се ожени за млада студентка, е законно, но не е редно. Че тя с такъв мъж си е намерила млад любовник, е незаконно, но редно. А че ти на този любовник по нейно ходатайство му писа 6, без да знае за 6, е незаконно и нередно."

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5746 -: Май 25, 2021, 16:24:56 »
Верно?
Борисов като раздаде предизборно по 50 лв на всички пенсионери, без оглед на размера на пенсиите им и странични доходи (от наеми, аренди, ренти и .т.н.) редно ли постъпи. Несъмнено е законно, но редно ли е? Тези прекъсвания на предаванията на телевизиите, за да излъчат всека гербава изява - това не е незаконно, но редно ли е?
Прекъсването за брифинга на герб от бнт не само не е редно, но е и незаконно. На практика частните медии могат да си правят каквото искат.
По отношение на пенсиите и 50-те лв. основно става въпрос за целесъобразност.  В обосновката за тия 50 лева няма никаква логика. Хем се говори за ковида и пострадалите от него, хем се дават допълнителни пари за тия, дето си получават редовно парите.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5747 -: Май 25, 2021, 16:42:27 »
https://bnr.bg/horizont/post/101472641/chlenove-na-dvijenie-21-podavat-molbi-za-proverka-do-buroto-za-kontrol-na-srs

Quote (selected)
"Въпросът за съпредседателя стои така. Нинова има проблем с вътрешната опозиция и с обществения си имидж. Само тези гласове не са ѝ достатъчни. Затова ще трябва да приеме до себе си човек, който ще ѝ донесе другите територии електорат. Не се притеснявам да кажа, че в случая това съм аз... Субсидията и сега я имаме, но в коалицията тя ще зависи от Корнелия Нинова и ако тя спре да ни я плаща, дори да имаме депутати, няма да имаме юридически механизъм да си поискаме парите".

В предаването "12+3" Дончева допълни:

"Коалиция "Изправи се! Мутри вън" за последен път се явява с това име, това е записано в споразумението. При формирането на парламентарна група ще остане само "Изправи се!".

Лидерът на движението съобщи, че представители на партията, които най-вероятно са подслушвани, ще подадат молби за проверка до Бюрото за контрол на СРС.

ПП: Manrico  :thup:

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5748 -: Май 25, 2021, 17:03:59 »
Татята Дончева е поискала от „Изправи се! Мутри вън!“ всичко, което е поискала и от Корнелия Нинова.

Това заяви адв. Николай Хаджигенов в студиото на сутрешния блок на БНТ.

Хаджигенов сподели, че е разочарован от Татяна Дончева. Той отново сравни „Изправи се! Мутри вън!“ с „орел, рак и щука“.
"Правенето на коалиция е вид пазарлък. За съжаление, понякога излиза от рамките на нормалното или поне от моето разбиране за нормалност, но това е мой проблем", заяви Николай Хаджигенов.
Според него промяна в коалицията "Изправи се! Мутри вън" няма.
"Това, което е поискала в БСП и беше озвучено от г-жа Нинова, беше поискано и при нас. Тя беше в коалицията и предишния път. Това, което направихме сега, е че репликирахме коалицията. Отново. Без никаква промяна, положителна, в никаква посока. Това, което беше, това е и сега - нищо повече. И да не пречи. Търгашите и не само в политиката, искат всичко. Наша работа е да не им дадем", коментира Хаджигенов.
По темата за Дончева той каза още: „Обикновена социалистическа носталгия на хора, които са се отделили от левицата и не са постигнали нищо“.


http://epicenter.bg/article/Hadzhigenov-razocharovan-ot-Doncheva--Tya-poiska-ot-ISMV-vsichko--koeto-e-poiskala-i-ot-Ninova/249913/2/0

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5749 -: Май 25, 2021, 17:04:56 »
Quote (selected)
Фсравнение с Виденов обаче дори и най-закоравелите соцносталгици трудно могат да дадат преимущество на Корнелия пред Жан що се отнася до лявост, аскетизъм, принципност, етц
Проблема е че Виденов е пакетиран с ренегата и бококрепител, Янев или Янков.
При тази сигуация трудно че прилъже някой.
 
А Дончева и МаяМа не чуха петела.
Две трети от резултата им на предните избори беше от наименованието на формацията.
Ама сега са други времена, служебни. Па и Радев ги отсвири с третия мандат.
Според мен отпадат, освен ако не стане чудо, примерно да арестурат Бочко по показанията на ка беше тойзи аграра, Илчев ли?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5750 -: Май 25, 2021, 17:28:38 »
Тревненката е напълно безполезна, по-скоро вредна. Съжалявам че Хаджигенов се е качил на същата каруца.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5751 -: Май 25, 2021, 18:32:00 »
Специално за Бачо Кольо, понеже зная колко се тревожи за бабите по пътищата, които продават плодове и зеленчуци )веднъж го беше споменал по повод черешите):
https://demokrati.bg/document/vapros-ot-velizar-shalamanov-za-rezultatite-ot-ureguliraneto-na-prodazhbite-na-hrani-ot-fizicheski-litsa/

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5752 -: Май 25, 2021, 19:11:10 »
Quote (selected)
Укриващият се в Дубай бизнесмен Васил Божков, който е с 19 повдигнати обвинения от прокуратурата, ще е водач на две листи на партията "Българско лято". Това съобщи нейният лидер Борил Соколов при внасянето на подписи в Централната избирателна комисия за регистрацията за предсрочните избори на 11 юли, предаде БНТ. Соколов обаче не уточни кои листи ще оглави Божков.

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/bozhkov-oglavyava-dve-listi-za-vota-na-11-yuli
Сега с имунитет като кандидат депутат може да си кацне на жълтите павета и да си джитка месец до изборите без да се притеснява че ще му турят каскет. :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5753 -: Май 25, 2021, 19:18:14 »
Стискам палци на Божков, да мине 4%!  :thup:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5754 -: Май 25, 2021, 19:21:16 »
Сега с имунитет като кандидат депутат може да си кацне на жълтите павета и да си джитка месец до изборите без да се притеснява че ще му турят каскет.
Смей се, смей се, докато прочетеш в изборния кодекс:
Quote (selected)
(4) Разпоредбата на ал. 1 не се прилага, когато регистрираните кандидати са били задържани или привлечени като обвиняеми преди датата на регистрация.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5755 -: Май 25, 2021, 19:23:01 »
Quote (selected)
Това съобщи нейният лидер Борил Соколов

Ха! С Гуан, известен още като Борил Соколов, сме далечни приятели. Готин пич. 

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5756 -: Май 25, 2021, 19:26:04 »
Смей се, смей се, докато прочетеш в изборния кодекс:
МИ суверена се е произнесъл. Би требело секви обвинения да отпаднат. Не може некви гарги в тоги да са над суверена.
Напомням ти и че в конституцията има изричен текст че избрания представлява на избиранелите си, а целия народ т.е. суверена.
« Последна редакция: Май 25, 2021, 19:34:55 от 66 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5757 -: Май 25, 2021, 19:28:48 »
Смей се, смей се, докато прочетеш в изборния кодекс:
Сега остава да кажеш и КОЙ ще прибере и къде Божков ако кацне в София.
Преторианската гвардия даде фира, последния дето кацна тия дни го придвижиха през VIP-а и след като фърли 40 000 бакшиш любезно го съпроводиха до жилището му.
Естествено за държавна сметка. :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5758 -: Май 25, 2021, 19:31:25 »
Не може некви гарги в тоги да са над суверена.
Може, може, казал оптимистът.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5759 -: Май 25, 2021, 19:48:06 »
Специално за Бачо Кольо, понеже зная колко се тревожи за бабите по пътищата, които продават плодове и зеленчуци )веднъж го беше споменал по повод черешите):
https://demokrati.bg/document/vapros-ot-velizar-shalamanov-za-rezultatite-ot-ureguliraneto-na-prodazhbite-na-hrani-ot-fizicheski-litsa/

Честно казано, не помня какво точно съм писал за бабите и черешите (вярвам ти, че съм). Но защо си тропнал тоя линк? За да видя, че петоколонникът е свършил нещо полезно? ОК, признавам ти (му) го! Но какво от това? Нима това му действие оправдава всичките  му антибългарски дела, сътворени  през последните 25 години?