Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 01:43:34

Автор Тема: Re: Russia  (Прочетена 51552 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #780 -: Декември 06, 2022, 13:45:28 »
Кое е факт?
В самото начало споменах някои. Ако беше гледала филма, щеше да си наясно и за останалото. Но, както обикновено, нямайки какво да кажеш по това, реши да се пенявиш по мой адрес.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #781 -: Декември 06, 2022, 14:03:47 »
Не уманитарствай.
Факт е когато прибереш парите.


Това в час по химия ли го научи? Нема лошо!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #782 -: Декември 06, 2022, 14:05:45 »
Не уманитарствай.
Факт е когато прибереш парите.


Това в час по химия ли го научи? Нема лошо!

Отврат, химията е много важна наука. Също като физиката и математиката. Спането в тези часове личи отчайващо и както навремето казваше един мой преподавател...липсва база за разговор :nuts:

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #783 -: Декември 06, 2022, 16:19:13 »
Някои другари ако се погледнат колко смешно изглеждат отстрани с неадекватните си изказвания по темата СВО, щяха да се засрамят и да спрат да се позорят пишейки неистини. Явно обаче им е невъзможно да имат някакво нормално отшношние към действителността което да се основава на факти, а не лични мераци и предпочитания.


а де?
без лични нападки и провокации.
« Последна редакция: Декември 06, 2022, 16:28:24 от паралелепипед »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #784 -: Декември 06, 2022, 16:26:59 »
Кво да пробвам? Нали заради това е месомелачката около Бахмут. И заради и това се изтеглиха от Херсон. Отново ще го напиша, та белким след време си сверяваме писаниците. Тези, които очакват, че Русия във войната си с колективния Запад заради Украйна ще дава жертви както пред ВСВ - жестоко се лъжат. Очевидното винаги е вярно
Ясно е, че на неудобни въпроси не си в състояние да отговаряш, нито на другите, нито на себе си. Сметките трябва да ти ги прави друг, защото самата нямаш желание за това. Един съвсем прост въпрос да ти задам - колко десетилетия трябва да мели месомелачката в Артьомовск, за да смели украинската армия? Ти имаш ли точна представа колко жертви на денонощие дават украинците и какъв им е потенциала с който могат да ги компенсират? Ето девет месеца руснаците "воюват" без да дават жервти като във ВСВ. В резултат трябваше да започнат сами да напускат или да биват изтласквани от овладените в начало територии. Вместо да се попиташ как става така, че уж всичко е наред, а трябва да бягаме от врага, ти ми подхвърляш разни мантри за за "месомелачки" и др. подобни глупости. Малко самоуважение към себе си нямаш ли? Като ви гледа човек отказвайки да се позовавате на разума си се превръщате в същите зомбита каквито са укронацистите, само, че с обратен знак.

непрекъснатото заяждане със съ-форумците е лоша практика.
коментирай тезите, не хората.
за последен път моля.
« Последна редакция: Декември 06, 2022, 16:33:45 от паралелепипед »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #785 -: Декември 06, 2022, 16:49:55 »
Изобщо не са слухове.
А аз на теб избощо не ти вярвам, съдейки от изявите ти в този форум. Така, че няма как да се сампосочваш като авторитет. С две думи от открити източници информация която да потвърждава твоите твърдения за Стрелков не можеш да ми дадеш. И нека да оставим неговата личност настрани, а да коментираме твърденията му. Както времето и събитията показаха, той се оказа прав за много неща свързани и с СВО и с политическо военното ръководство на РФ. Така, че е редно при това положние думите му да се чуват.


във всеки пост успяваш да обидиш по някого.
що го правиш?
« Последна редакция: Декември 06, 2022, 16:56:36 от паралелепипед »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #786 -: Декември 06, 2022, 16:52:58 »
Изобщо не са слухове.
А аз на теб избощо не ти вярвам, съдейки от изявите ти в този форум. Така, че няма как да се сампосочваш като авторитет. С две думи от открити източници информация която да потвърждава твоите твърдения за Стрелков не можеш да ми дадеш. И нека да оставим неговата личност настрани, а да коментираме твърденията му. Както времето и събитията показаха, той се оказа прав за много неща свързани и с СВО и с политическо военното ръководство на РФ. Така, че е редно при това положние думите му да се чуват.

Пет пари не давам дали ми вярваш. Важното е, че винаги, ама абсолютно винаги излизам права. А заради такива като теб сме на кучето на гъза. Патриотари и българиени на повикване. Кочината не се е изградила сама....създали са я прасета :smokin:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #787 -: Декември 06, 2022, 20:39:51 »
Надниквам във форума и гледам онаядетоянема нещо се вихри.
Кротко я съветвам да ходи да се завре там, откъдето е излязла и да не усмърдява терена. Баста!

А касапското леке отново показно излага неграмотните си простотии. Просто и продажно леке, толкова си може:

Цитат на: kas 06.12.22 в 16:16:27
През деветия месец от СВО руската армия остава технически на ниво ВСВ…
 
Странно защо се пък се и чуди:

Цитат на: kas 06.12.22 в 16:45:47 »
Значи хората могат спокойно да ме квалифицират като дебил, трол, предател и каквото там си намерят за необходимо и уместно...
---

Не никой не му се подиграва, а нормално се отнасят към него като истински дебилен трол и неграмотен предател!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #788 -: Декември 08, 2022, 08:23:55 »
Мълния!

CNN: Гигантски войскови части с движат от Беларус към границата с Украйна!

Беларус: Гражданите да не се паникьосват.Армията ни се движи към границата с Украйна.Останете спокойни и вършете ежедневните си дейности!


 :popcorn:

ЗИП-е,
я си заври мълнията, знаеш къде по-точно!

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #789 -: Декември 08, 2022, 08:39:57 »
Изчезни бе совок...
 :popcorn:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #790 -: Декември 08, 2022, 09:16:58 »
Изчезни бе совок...
 :popcorn:
---
Изглежда ти се ходи към мястото на произхода ти!
Плувай бе, нещастен сбърканяк!

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #791 -: Декември 08, 2022, 09:49:18 »
Хаха, червен дебил, плувай...
 :popcorn:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #792 -: Декември 08, 2022, 10:29:39 »
Още не се е родил тоя който може да ме "срита"..
.

 :smokin:


a?
« Последна редакция: Декември 08, 2022, 10:35:51 от ak47 »

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #793 -: Декември 08, 2022, 10:51:50 »
Още не се е родил тоя който може да ме "срита"..
Щото на никого не му е приятно да си цапоти обувките с тролска слуз.
Моля админа за извинение.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Re: Russia
« Отговор #794 -: Декември 12, 2022, 00:03:13 »
Ох, Боже! Не мога се начудя на простотии.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #795 -: Декември 29, 2022, 13:40:20 »
Не знам кептън.
Вагнеровци показват разни филмчета от това направление, ама дали е практика или мултики - не знам.
Ако не са мултики, то значи и редовната армия я имат, но имам едни подозрения че не използват - тайна майна, да не разберат натовците.
А като кажат руснаците тайна - край, готови са да мрат, но да пазят тайната, ако ще и да е от типа - "Гарабед шпионина от шестия етаж."
---

С прискърбие трябва да призная, че РФ са 10-15 (!) години назад в съвременната компютърна, мрежова комуникаци и съответните процесори (чипове) комуникация. Като съркит дизайн (акъл, схемотехнична разработка) са сравнително добре, но производсвено технологично - зле. До началото на СВО тайванската леярна TSMC произвеждаше руските процесори, които обаче са от началото на века! А след това и това спря. Успокоителното е, че за болшинстсвото оръжейни системи не са необходими последните чипове, но за мрежова комуникация в реално време е по-различно.
Решението е съвместно работа с Китай и тогава НЯМАТ СПИРАНЕ,

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #796 -: Декември 29, 2022, 18:18:35 »
Не бързай да пророкуваш, жено. Фърлят въдици.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #797 -: Декември 29, 2022, 18:21:18 »
Не бързай да пророкуваш, жено. Фърлят въдици.

Няма ли най-после някой да срита това гнусно трол лапацала, дето като мастия се мотае с между краката на слонове?
Аре баста, да вземе малко да се кротне!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #798 -: Декември 29, 2022, 18:28:41 »
Не бързай да пророкуваш, жено. Фърлят въдици.
Не бързай да пророкуваш, жено. Фърлят въдици.
[/b][/size]

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #799 -: Декември 29, 2022, 18:28:52 »
Капитанче, нервен си нещо напоследък. Случва се на всеки.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #800 -: Декември 29, 2022, 18:31:37 »
Капитанче, нервен си нещо напоследък. Случва се на всеки.

Я си еби майката!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #801 -: Декември 29, 2022, 19:19:29 »
Модератор устал.


Щом казваш.
Три дена ваканция. Докато изтрезнееш или докато те отпусне дозичката.
« Последна редакция: Декември 29, 2022, 19:29:19 от ak47 »

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #802 -: Декември 30, 2022, 08:48:38 »

"Kептъна"
Чудя се кога шепата неандарталци ще го низвергнат и остракират - въпрос на време е.
Че кой е той да не приглася в хорчето на шепата дебили?

"ЗИП"
За мен профилът му отговаря 99% на такъв на някой инвалид: гърбав, куц, сакат...
Всеки път, когато чета идиотщините му/ѝ/то (може и да е някакъв трансджендър) неизбежно се сещам за една случка с мен, и друг път съм я разказвал.
Ето я пак: в една пиянска свада бях тряснал някого по чутурата, но пострадах аз - счупена костичка продължение на малкия пръст на ръката, отдолу на китката. Отначало уж нищо, но на втория ден болката стана непоносима. Отидох в Пирогов и в спрешно отделение на първия етаж и ми казаха, че има счупване и сега върви зарастване накриво. Незабавното лечение включва ново "счупване" и правилно фиксиране. Поне три пъти се наложи трошене, наместване, гипсиране, рентгенови снимки и пак. В паузите седях в коридора, където се случи да бъде един жалък дребен и опърпан ГЪРБАВ човечец с идиотска физиономия, придружавал бил някого. На моите разкази какво се случва, този квазимодо реагираше с огромна радост и все с очакване в малките свински очета казваше "ама това страшно боли, нали, а?"
На такива нещастници им е все едно дали те са живи или не, доколкото останалите са също мъртви.
ПС докторката, дето ме "оправяше" беше истински бонбон, та се посближихме. По-късно се доопознахме по библейски, длъжници не останаха. Нея отдавна забравих, но гадния изрод - никога. Пазете се от недъгавите, те мислят всекиму злото.



Странно същество сте.
Казано е - коментирайте темите, не хората. И? С рогата напред, и то след хладилника.
Държите да сте перманентно там?
« Последна редакция: Декември 30, 2022, 10:35:25 от ak47 »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #803 -: Декември 30, 2022, 11:26:15 »
Даже съм убедена, че много повече от него и от много дълги години
Състоянието на убеденост в нещо при липса на каквито и да било данни за това нещо е състояние ирационално, т.е. несвързано с разума.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #804 -: Декември 30, 2022, 11:53:11 »
Даже съм убедена, че много повече от него и от много дълги години
Състоянието на убеденост в нещо при липса на каквито и да било данни за това нещо е състояние ирационално, т.е. несвързано с разума.

Е, със сигурност дългогодишните партньорства в какавто област се сетиш, струват повече от препечат на ЕЖК. Последното беше твоето "доказателство". Струва ми се, че се повтарям, но няма начин да не отбележа колко ниска топка си

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #805 -: Декември 30, 2022, 12:05:23 »
Е, със сигурност дългогодишните партньорства в какавто област се сетиш, струват повече от препечат на ЕЖК. Последното беше твоето "доказателство". Струва ми се, че се повтарям, но няма начин да не отбележа колко ниска топка си
Дори не разбираш несъстоятелността на изхвърлянията си, „високо“ подскачаща топко.
Твърдиш, че си сигурна, че „ти повече и по-отдавна“, а нямаш с какво да сравняваш – не знаеш нищо за мен и моя опит. Сега схвана ли?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #806 -: Декември 30, 2022, 14:28:55 »
Quote (selected)
дето владее английски да си купи билет..половин ча
:nuts:
Франсетата /а и германците/ са малко по друга бира, но младите вече учат малко повече инглиш, а твоите любими италианци са още по напреднали.
Няма лошо, не знам защо ехидничиш, изучаването на езици не е непременно чуждопоклонничество.
Дай да не изпадаме в крайностите на партнерчетата, че поназнайването на руски си е направо путинофилство и...и т.н.
Няма как заради наш Илия да плюем и Св. Илия.

Нищо не плюя. Както вече веднъж обясних, щерка ми спокойно може да дава уроци по английски на простотокиро. Предполагам, че причината е, че тя има навиците да чете. Детето се справя отлично в тубата и секакви други мрежи..и то на английски  :nuts:
п. п. Тя още преди 3 години покри тестовете им за най-високо ниво за владеене на инглиша, от там нататък кара специализирано
« Последна редакция: Декември 30, 2022, 14:35:19 от Aсол »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #807 -: Декември 30, 2022, 16:27:51 »
Quote (selected)
Аз, например, не мога да кажа още "яйца" така че да ме разберат.
:think:
Кофти!
Няма и как да покажеш  така, че да се досетят.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #808 -: Декември 30, 2022, 17:14:44 »
колкото до английския - уж всички го учат както ние навремето руски, ама

Нема лошо да се подиграваме на германците, че не знаят английски. Щото 9 от 10 българи го шпрехат като роден. А десетият разбира и говори свободно, но само не знае да пише.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Я!
« Отговор #809 -: Декември 30, 2022, 17:36:08 »
Е, със сигурност дългогодишните партньорства в какавто област се сетиш, струват повече от препечат на ЕЖК. Последното беше твоето "доказателство". Струва ми се, че се повтарям, но няма начин да не отбележа колко ниска топка си
Дори не разбираш несъстоятелността на изхвърлянията си, „високо“ подскачаща топко.
Твърдиш, че си сигурна, че „ти повече и по-отдавна“, а нямаш с какво да сравняваш – не знаеш нищо за мен и моя опит. Сега схвана ли?

ох, не ви ли омръзна с този аргумент - сравнява се това, което показваш тук, а не някъде другаде.

за разлика от асол, ти нищо не си споделил относно това какво работиш или си работил, какво образование имаш или си имал и други такива едни дребни неща, които биха променили оценката, създадена от форумния ти образ.

твое право е, съгласен съм, но поне не го използвай като аргумент тук.
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Я!
« Отговор #810 -: Декември 30, 2022, 17:41:06 »
Е, със сигурност дългогодишните партньорства в какавто област се сетиш, струват повече от препечат на ЕЖК. Последното беше твоето "доказателство". Струва ми се, че се повтарям, но няма начин да не отбележа колко ниска топка си
Дори не разбираш несъстоятелността на изхвърлянията си, „високо“ подскачаща топко.
Твърдиш, че си сигурна, че „ти повече и по-отдавна“, а нямаш с какво да сравняваш – не знаеш нищо за мен и моя опит. Сега схвана ли?

ох, не ви ли омръзна с този аргумент - сравнява се това, което показваш тук, а не някъде другаде.

за разлика от асол, ти нищо не си споделил относно това какво работиш или си работил, какво образование имаш или си имал и други такива едни дребни неща, които биха променили оценката, създадена от форумния ти образ.

твое право е, съгласен съм, но поне не го използвай като аргумент тук.
Поне да беше прочел за какво става дума, а?

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #811 -: Декември 30, 2022, 18:22:11 »
Нема лошо да се подиграваме на германците, че не знаят английски. Щото 9 от 10 българи го шпрехат като роден
Точно същото е и с руския, дето всички еднакво и отрано го учеха. Повечето така и не разбраха за какво служат падежите, да не говорим да имат поне мъничък речников запас или да могат да сглобят изречение. Абсурд.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #812 -: Декември 30, 2022, 18:30:02 »
Точно същото е и с руския, дето всички еднакво и отрано го учеха

Абе, не е баш същото. Българите интуитивно подразбират руски. Далечен отглас от старославянския, набил се генетично. Даже знаят и думи. Петър Жеков, например, шашнал учителя по руски във ВИФ, че топка на руски е тьопка.


Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #813 -: Декември 30, 2022, 19:01:09 »
Българите интуитивно подразбират руски
Интуитивното не върши почти никаква работа. Интуитивно говори руски и Стоичков – слага меки звуци, където се сети.
И говоря именно за представата на нашенеца, че „кой бе, той ли – той знае руски, ам' как“. Говоря за 8-те години безследно учене на руски, плюс още една за тези с вишу.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #814 -: Декември 30, 2022, 19:18:03 »
Говоря за 7-те години безследно учене на руски, плюс още малко за тези с вишу.

Защо само руски? Западни езици също се учеха почти толкова. И какъв е резултатът? Ами родният български език?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #815 -: Декември 30, 2022, 20:08:26 »
Говоря за 8-те години безследно учене на руски, плюс още една за тези с вишу.
"безследно" ? :nuts:
Прекрасно потвърждение на претенциите ти :smokin:
 
А иначе неколко(десетки) ядрени заряда със се носители в србско и ще настъпи масово посиране.
Мириканците ще бегат от т.н. кособо да сменят "боксерките" :popcorn:
« Последна редакция: Декември 30, 2022, 20:13:32 от 66 »

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #816 -: Декември 30, 2022, 20:13:51 »
Говоря за 8-те години безследно учене на руски, плюс още една за тези с вишу.

ограничените ментално и дваесе години да “учат“ е се тая. Щото представата им за “учене“ е да търкат чина, а не да напинят сивите си клетки.

друг е въпроса, че да си агресивно-прост и да се гордееш с това го докараха в родината ни като мейнстрим седерастите и производните им.

както гледаме и  в сий достопочтенний форум доста рачкови наследници драпат да изкарат бонус от това, че не знаят и не разбират, ама могат по силно и първи да викнат “молядругарко ъъъъ госпожо, ма той и комунез и трее да го отаковаме....“

те туйно....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Я!
« Отговор #817 -: Декември 30, 2022, 20:19:31 »
Е, със сигурност дългогодишните партньорства в какавто област се сетиш, струват повече от препечат на ЕЖК. Последното беше твоето "доказателство". Струва ми се, че се повтарям, но няма начин да не отбележа колко ниска топка си
Дори не разбираш несъстоятелността на изхвърлянията си, „високо“ подскачаща топко.
Твърдиш, че си сигурна, че „ти повече и по-отдавна“, а нямаш с какво да сравняваш – не знаеш нищо за мен и моя опит. Сега схвана ли?

ох, не ви ли омръзна с този аргумент - сравнява се това, което показваш тук, а не някъде другаде.

за разлика от асол, ти нищо не си споделил относно това какво работиш или си работил, какво образование имаш или си имал и други такива едни дребни неща, които биха променили оценката, създадена от форумния ти образ.

твое право е, съгласен съм, но поне не го използвай като аргумент тук.

Поне да беше прочел за какво става дума, а?

ами и вие да бяхте разбрал какво съм ви написал – чета и коментирам точно това, което сте написал малко по-горе и което съм подчертал за по-лесно виждане.

не коментирам дали сте ниска или висока топка или ръста на асол. както казвам, коментира се това, което пишете във форума. евентуално може да се коментира и образа, който сте създал тук, макар че според мен е проява на лош вкус.

толкова от мен по темата.
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #818 -: Декември 30, 2022, 20:39:36 »
чета и коментирам точно това, което сте написал малко по-горе и което съм подчертал за по-лесно виждане
Написал съм, че при нула информация може да се правят нула изводи и смятам това за безспорно. Тук дори няма значение дали става дума за действителната личност или само за неин „форумен образ“. Не можеш с основание да кажеш нищо за онова, за което и не знаеш нищо – съвсем просто е. Можеш само да си измисляш.
Освен това, тук определено не ставаше дума за никакъв „форумен образ“, тъй като Асол каза „сигурна съм, че ...“ – т.е. тя определено говори за мен самия, а не за каквото предполага от „образа“ ми.
Накрая, не е вярно, че не съм споделял нищо за себе си във форума – вярно е само, че не съм длъжен да го правя. Споделял съм, когато е имало повод и изобщо, когато съм сметнал за уместно. Не съм тук, за да се себеизтъквам.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #819 -: Декември 30, 2022, 20:43:49 »
Говоря за 8-те години безследно учене на руски, плюс още една за тези с вишу.
"безследно" ? :nuts:
Прекрасно потвърждение на претенциите ти
Моите претенции са неголеми, но основателни. Помисли дали можеш да кажеш същото за себе си.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #820 -: Декември 30, 2022, 20:54:58 »
Моите претенции са неголеми, но основателни. Помисли дали можеш да кажеш същото за себе си.

развесели ме :-)

всички твои претенции тук са абсурдно всеобхватни и тотално неоснователни.

като тая, да ми даваш насоки как аз да интерпретирам нещо, щот според теб съм нямал право на друго мнение....

ако не се взимаше толкова насериозно, да ти рече човек - веселяк...

ма не, не си. мани....

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #821 -: Декември 30, 2022, 21:07:46 »
Моите претенции са неголеми, но основателни. Помисли дали можеш да кажеш същото за себе си.

развесели ме :-)

всички твои претенции тук са абсурдно всеобхватни и тотално неоснователни.

като тая, да ми даваш насоки как аз да интерпретирам нещо, щот според теб съм нямал право на друго мнение....

ако не се взимаше толкова насериозно, да ти рече човек - веселяк...

ма не, не си. мани....
Мнението си за теб съм го казал отдавна – намери си го, прочети си го. Всяко общуване с теб  е натрапено от теб самия, а за мен е дълбока погнуса.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #822 -: Декември 30, 2022, 21:12:46 »
Омръзнахте ми.
Може би в личните да си кореспондирате.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #823 -: Януари 02, 2023, 12:30:51 »
Защо този престъпник, който сдаде Славянск, и даде възможност на укрите да се окопаят там, не отиде да се бие на фронта, въпреки че са го канили настоятелно луганци, а се крие по мазетата неизвестно къде и гъгне по ТК?
Не ли защото се страхува, че ще получи куршум в тила от луганци и дончани?
А военните трибунали ще заработят.
Ще заработят.
За всеки проявил се предател
Явно имаш някакви много сериозни психически проблеми, щом пишеш подобни неща. Стрелков се опита да влезе в армията и да участва в бойните действия, без да му кажат обаче го отчисляват и го принуждават да се върне. Ако се беше интересувала, нямаше начин да не разбереш какво е ставало, но разбира се много по-лесно вместо това да се пишат глупости и да се хвърля кал по някого. Отново те слагам на игнор, с хора със сериозни психически и морални проблеми няма смисъл да си губи времето човек.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #824 -: Януари 02, 2023, 12:48:45 »
Беше се позагубил, и въздухът беше чист

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #825 -: Януари 02, 2023, 13:55:33 »
Защо този престъпник, който сдаде Славянск, и даде възможност на укрите да се окопаят там, не отиде да се бие на фронта, въпреки че са го канили настоятелно луганци, а се крие по мазетата неизвестно къде и гъгне по ТК?
Не ли защото се страхува, че ще получи куршум в тила от луганци и дончани?
А военните трибунали ще заработят.
Ще заработят.
За всеки проявил се предател

Явно имаш някакви много сериозни психически проблеми, щом пишеш подобни неща. Стрелков се опита да влезе в армията и да участва в бойните действия, без да му кажат обаче го отчисляват и го принуждават да се върне. Ако се беше интересувала, нямаше начин да не разбереш какво е ставало, но разбира се много по-лесно вместо това да се пишат глупости и да се хвърля кал по някого. Отново те слагам на игнор, с хора със сериозни психически и морални проблеми няма смисъл да си губи времето човек.

хайде малко по-внимателно с личните квалификации, коментирайте казаното, а не казалия го.

много сте чувствителни, когато са по ваш адрес (визирам не само вас и не само конкретния случай), но това не ви пречи да ги раздавате с лека ръка.
the lamers club honourable member …

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #826 -: Януари 02, 2023, 13:59:33 »
Аз забелязвам интересен синхрон между поредната изцепка на ЦИПСО и весването тук на един касапин....

 :smokin:

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #827 -: Януари 02, 2023, 14:17:45 »
хайде малко по-внимателно с личните квалификации, коментирайте казаното, а не казалия го.

много сте чувствителни, когато са по ваш адрес (визирам не само вас и не само конкретния случай), но това не ви пречи да ги раздавате с лека ръка.
Колко да съм внимателен с хора които клеветят и калят другите? Или пък призовават за разправа с онези които си позволяват да си изразят мнението или да споделят информация която показва пропуски и слабости в действията на властите?

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #828 -: Януари 02, 2023, 14:18:50 »
ЦИПСО негодува.Забавен е....

 :smokin:

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #829 -: Януари 02, 2023, 14:29:09 »
Аз забелязвам интересен синхрон между поредната изцепка на ЦИПСО и весването тук на един касапин....

 :smokin:
Още един клоун който напира да влезе в игнор листат ми ... Не, че преди и той не е бил в нея.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #830 -: Януари 02, 2023, 14:49:03 »
хайде малко по-внимателно с личните квалификации, коментирайте казаното, а не казалия го
Интересна работа – тук има ред форумци, чиито изяви изобилстват именно с лични „квалификации“ – разбирай нападки, да го кажа най-меко – но на никого от които нито веднъж не е даван подобен съвет.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #831 -: Януари 02, 2023, 15:11:15 »
хайде малко по-внимателно с личните квалификации, коментирайте казаното, а не казалия го
Интересна работа – тук има ред форумци, чиито изяви изобилстват именно с лични „квалификации“ – разбирай нападки, да го кажа най-меко – но на никого от които нито веднъж не е даван подобен съвет.

да беше прочел за какво става дума, а?
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #832 -: Януари 02, 2023, 15:14:04 »
да беше прочел за какво става дума, а?
Да беше помислил малко, преди да напишеш последното, а?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #833 -: Януари 02, 2023, 16:35:37 »
да беше прочел за какво става дума, а?
Да беше помислил малко, преди да напишеш последното, а?

ами и ти да беше помислил преди да го напишеш, а?
the lamers club honourable member …

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #834 -: Януари 05, 2023, 19:06:41 »
кас ли си, гъз ли си не знам, ама кат се изпльокаш и се чуствам като новобранка на който старшинката крещи:
"Газ, чорапи, наметало!"
Не ти разбирам изобщо проблемите, още повече от начина по който ги обясняваш. С гъз може да се обръщаш към себе си и себеподобните, явно ще е съвсем на място. Вие тук нещо съвсем занагляхте, ако някой ви чете ще реши, че форума сте го създали лично вие, принадлежи ви, и може да пишете в него всякакви мръсотии и гадости, понеже настоящия модератор споделя в определена степен вашите виждания по въпросите на СВО. Което разбира се грозна и жалка картина и показва единствено, че като се съберат нечисти и долни хора, няма място което те да не са в състояние да осерат. В това отношение форума на Сега беше на по-високо ниво. Там нещата се ограничаваха само до политическа цензура от страна на модератора, простотии и всякакви други гадости не се допускаха изобщо. Тук в последно време виждам тече съревнование за титлата най-голям простак и грубиян и за първото място има много сериозна конкуренция. А във форума на Сега не съм заблеязал, да сте били подобни изроди. Явно сте нямали подходящите условия за това. Сега цецико ви ги осигури и успяхте без дори някой да ви дава повод да лъснете в пълния си блясък и красота. В кавички разбира се. Защо сте решили, че като се старая да не ви падам на нивото, съм длъжен да ви търпя безкрай? Ами хубаво тогава щом нямате друга работа освен да плюете по онези които не ви харесват, ще ви доставя това удоволствие да ви покажа как изглеждате в огледалото. Няма никакъв проблем.

Цекико един въпрос към тебе, въпрос който отдавна трябваше да ти задам, но който повдигам едва днес тъй като за пореден път има повод за това - какво казват форумните правила когато един форумен учасник се позволи да нарече друг такъв гъз? Какви обиди са разрешени и ползването на такива важи ли за всички форумици или се определя по преценка на модератора? На модератора харесва ли му да пише и чете в подобна любезна и дружеска атмосфера?
---

Модераторът да извини моята болезнена откровеност, но касапчето (или който от негово име му дроби лайната) просто си го проси!

***
Касапче, клюпай си лайната и не ги привнасяй тук. Събери си лайняната смрад и върви на майната си. Твоите провокации тук не вървят! Тук ти си out of place и с наглеенето си заслужаваш само пожелание да вървиш на майната си.
Ясен ли съм?! Ако желаеш да те напсувам, нямаш проблем. Аре Баста от платени провокатори!
Марш навън!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #835 -: Януари 08, 2023, 12:02:58 »
А пък за събирана от три поколения думата „огромна“ е съвсем нелепа. Но явно представите на някои съвременници доста са се променили.

умението ти да потърсиш и генерираш скандал от всяка ситуация, особено акцентирайки върху безумни и нелогични заяждания, е неподражаемо.

от целия материал извади за гвоздей само коментара ЗА него, и на тоя пирон окачи егаси картината, по твоите представи  осмиваща го.

ти си неподражаем в своята наглост и абсурдност.

а пропо, касад го чета заедно с още няколко като него от времената около майдана.
преди крим да си върне името крым.
та по-полека, писна ми да ти го повтарям, егаси черната станция си....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #836 -: Януари 08, 2023, 12:34:26 »
:t2407:

ма ти верно си невероятен гнусотник.

трябва доста да се постараеш, за да изкопаеш гнъс за точно този човек.

не вярвам да има толкова болни съзнания, каквото демонстрираш.

остава да си платен трол-провакатор.

скоростта, с която привнасяш ципсо материалите още преди да станат публични, дава доказателства в полза на втората версия.




тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9565
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #837 -: Януари 08, 2023, 14:11:05 »
Няколко хиляди книги в никакъв случай не е огромна библиотека, много далеч е от това. А пък за събирана от три поколения думата „огромна“ е съвсем нелепа.

Твойта колко е?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #838 -: Януари 08, 2023, 14:17:13 »
ИСЗ не могат да бъдат територия, те са собственост, и те се движат.
глупост, глупост, и глупост. или ако щеш - тежка неадекватност. вземи да провериш статута на корабите и самолетите, които също са собственост, и се движат. примерно какво се случва, ако на движещ се кораб се роди бебе.

иначе определено си много добра в изричането/изписването на глупости с категоричен тон, от олтара на абсолютната истина.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9565
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #839 -: Януари 08, 2023, 14:43:25 »

Мис Алиса, к'во му харесваш на тоя зализания Такър, не разбирам. Безлично англосаксонско лице, на човек отхранен с ГМО говеждо и царевица.



Ти или не си гледала Такър, или си извън строя.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.