Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 11:29:01

Анкета

Трябва ли да се върне многоетажното цитиране?

Да
3 (8.8%)
Не
25 (73.5%)
Все ми е тая
6 (17.6%)

Общ брой гласове: 30

Гласуването приключено: Май 12, 2021, 17:33:43

Автор Тема: Трябва ли да се върне многоетажното цитиране?  (Прочетена 22942 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост
Понеже на Пешо и Джиджи им е проблем да пуснат анкета реших да им помогна.
Ограничил съм я за срок от 10 дни. Мисля че е достатъчно.
Резултатът може да се види само след гласуване за да се избегне дори хипотетичен вариант че някой може да се повлияе.
Всеки има право само на 1 глас.
Нямате право да променяте вота си. Така че умната.
Гласувайте!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
И тук - против. :tongue_: :tongue_:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Пешо и Джиджи са просто pain in the ass на форума. Основната им форумна дейност се свежда до генериране на паразитен трафик!

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
...Всеки има право само на 1 глас.
Нямате право да променяте вота си. Така че умната.
Гласувайте!
Как трябва да гласуваме "умната", когато са дадени само възможности "да", "не" и "все ми е тая", а възможност "умната" е изпусната от списъка или скрита.
 :smokin: :nuts:
« Последна редакция: Май 02, 2021, 20:51:00 от Юмжагийн Целденбал »

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Аз даже искам да се намали и размера на цитираното до няколко изречения, автоматично да се намалява, щото обикновено като цитирате, не триете част от цитираното и превъртам като гламава.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Аз даже искам да се намали и размера на цитираното до няколко изречения, автоматично да се намалява, щото обикновено като цитирате, не триете част от цитираното и превъртам като гламава.

стига де, това не е сериозно.

как може софтуерът да знае кой точно абзац или изречение от коментара искаш да цитираш?!
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
софтуерът не може да знае. аз проблем с цитатите нямам, ама то е щото гледам на комп. на мобилен сигурно е различно.

но флейминг с цял екран цитати, и накрая три думи - наистина е досадно. което не значи, че не може да се преживее.

превод - се ми е тая. от друга страна, оплакването на ной как една простотия се мултиплицира си е основание матрьошките да ги нема. сепак това нейното е доброволен труд, казвам го като потърпевш на същия, не знам има ли някой друг повече мнения в кошчето :bigok:

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
стига де, това не е сериозно.

как може софтуерът да знае кой точно абзац или изречение от коментара искаш да цитираш?!
Тогава не може ли да се направи обратното - като маркираме тази част от текста, която искаме да цитираме, и натиснем "цитат" - коментарът, който си мислим да се генерира автоматично (на база на вече така разпространения Изкуствен интелект)? Ще се спести много време не само от превъртане, а и от писане.
 :nuts: :smokin:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Понякога пирамидното цитиране е нужно, но повечето пъти се злоупотребява с него, защото много хора ги мързи да редактират поста си така, че да включва само нужните неща. А да се товари Ноя с още работа - да оправя ферманите на мързелите и мърлячите, не е честно.
Затова гласувам да го няма. Който е прилежен, ще се оправи и без него.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
А може ли да цитираме мнение от един раздел в друг?

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
стига де, това не е сериозно.

как може софтуерът да знае кой точно абзац или изречение от коментара искаш да цитираш?!
ми в стария форум по едно време имаше такава възможност, посиняваш текста и кликаш на него и се отваря прозорец само с тая част от текста, после естествено го за-раха
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Как трябва да гласуваме "умната", когато са дадени само възможности "да", "не" и "все ми е тая", а възможност "умната" е изпусната от списъка или скрита.
 :smokin: :nuts:
Това гласуванията в родните пенати винаги водят до спорове и недоразумения!  :cool-1084:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Коги идва версия 2.0.19. Там нещата ще са разрешат естествено, че и бъга с "поправи" или както беше обещаха да оправят.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил

Тогава не може ли да се направи обратното - като маркираме тази част от текста, която искаме да цитираме, и натиснем "цитат" - коментарът, който си мислим да се генерира автоматично (на база на вече така разпространения Изкуствен интелект)? Ще се спести много време не само от превъртане, а и от писане.
 :nuts: :smokin:

Може, но трябва да се направи от програмист. А аз не съм такъв.

А такава функционалност досега не съм намерил във форума. Така, че ще трябва вие да махате това, което не искате да го има в цитата.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил

А може ли да цитираме мнение от един раздел в друг?

Можеш, но пак се иска активно твое участие и малко повече труд :)

Аз съм я пуснал и съм си отишъл в къщи да си пия ракията.
Не ме брига какво ще е нататък.
ИК в края на изборния ден вади бюлетините от машината.
Брои ги ръчно.
Подписва протоколите.
Ако всичко е ОК то е ОК.
Ако не е ОК някой трябва да понесе отговорност за това.
Какво не е ясно не мога да разбера?

Нали се сещаш как го направих?
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
ми в стария форум по едно време имаше такава възможност, посиняваш текста и кликаш на него и се отваря прозорец само с тая част от текста, после естествено го за-раха

Не забравяй, че старият форум беше писан на ръка от Лъчо и Sand (поне аз така знам). Един вид висша мода.

Този тук е конфекция -- ползвал съм готов софтуер. Най-малкото ми спести много време, самия форум го вдигнах за няма и един ден.

Това е.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Коги идва версия 2.0.19. Там нещата ще са разрешат естествено, че и бъга с "поправи" или както беше обещаха да оправят.

Стига де, че аз актуализирах преди няма и две-три седмици до 2.0.18 :)
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Може, но трябва да се направи от програмист. А аз не съм такъв.

всъщност това е по-малкия проблем, щото се прави веднъж. оттам нататък обаче този пач ще трябва да се прилага всеки път, при всяка нова версия. и така бавно и полека процесът по обновяване на софтуера се превръща в кошмар. първо инсталираш новата версия, после почваш да се ровиш и да инсталираш твоите си кръпки. като междувременно те може да са станали ненужни /ако е бил некъв бъгфикс, вече включен в ъпдейта/ или да са на коренно различно място, щото на някого му е харесало еди-кое си да иде еди-къде си с цел нещо си да се събере по-тематично. и вместо 15 минути ъпдейта почва да отнема час, два, три...

почваш да си пишеш какво и къде си променил. после го пишеш на още едно място, да не би при ъпдейта първото да изчезне. правиш си уики страница, на която отбелязваш кога, къде, какво и защо си променил. а бе веселба :bigok:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
старият форум си беше бутиков софтуер. уникален.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Два странични въпроса:
1. Знаете ли що махнаха оня бутиков форум изобщо и сложиха дървен такъв?
2. Що изобщо се налагат обновления, винаги съм се питала? Човек тъкмо свикне с нещо и то си работи тип топ и хоп, обновление и се обърква всичко. Или поне се променя. Що се правят тия вечни обновления навсякъде и във всяка програма, като нещо си работи?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
1. доколкото знам, поддръжката на онзи форум вече беше равна на нула. което, естествено, не е основание да го смениш. основанието, поне за мен, беше рязката смяна на стратегията на 'сега' - първо одялкаха функционалността на форума, после минаха на седмичен печат, после съвсем забраниха форума. съвсем целенасочени действия.

2. периодично се налага да се изчистват бъгове или да се добавят нови функции. и двете се правят с обновления. може да са малки или по-големи, според зависи. това, че ти не си попадала на бъговете не значи, че такива няма.

съвсем друг въпрос е, че докато чистиш един бъг, можеш да вмъкнеш нов - както се случи с бутона 'промени мнение' например.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #3812 -: Днес в 22:23:55 »
Цитат
Цитат на: AnonimusBG в Днес в 22:19:17
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=post;quote=111482;topic=1533.0;last_msg=111485

Цитат
Май се получи.

Но не съвсем.

Явно не си се сетил докрай :)

Отваряш другия раздел в друг прозорец, натискаш "цитат" на коментара, който искаш да цитираш и копираш текста от там в първия раздел.

Надявам се този път да е вярно.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Цитат
доколкото знам, поддръжката на онзи форум вече беше равна на нула. което,
Според мен подръжката си беше докрая и всичко си работеше.
Прстоо от ридакцията решиха да местят сайта и фирума некъде, но поне взеха цялата база данни.
Впосредствие месля га местиха още веднъж при накви тъпанари.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил

Надявам се този път да е вярно.

Да.

Но това не означава, че няма и друг, по-лесен начин, да знаеш. Само трябва да се намери :cool-1084:
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост
Да.

Но това не означава, че няма и друг, по-лесен начин, да знаеш. Само трябва да се намери :cool-1084:

Ще го търся не сега.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: А сега накъде...

Явно не си се сетил докрай :)

Отваряш другия раздел в друг прозорец, натискаш "цитат" на коментара, който искаш да цитираш и копираш текста от там в първия раздел.
Да видим
« Последна редакция: Май 02, 2021, 23:08:09 от 66 »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Според мен подръжката си беше докрая и всичко си работеше.
Прстоо от ридакцията решиха да местят сайта и фирума некъде, но поне взеха цялата база данни.
Впосредствие месля га местиха още веднъж при накви тъпанари.

не. имах един инцидент, бях получил бан. тригодишен. който се оказа, че не е наложен от сибил. тогава все още мейлите на регистрираните потребители бяха видими, та сортирах по привилегия, събрах администраторските мейли и ги оспамих. та там бяха и лъчо и иво от скайкод. единият ми отговори с категоричното твърдение, че нямат нищо общо с форума на 'сега' и да бъда така добър да не ги занимавам.

който и да ме беше баннал, се засрами и махна бана.

а част от тези мейли бяха върнати като недействителни, и някои от тях /от абв.бг примерно/ можеше да бъдат наново регистрирани, което и направих, минах през функцията за забравена парола и цъфнах с администраторски права. което беше друга много сериозна дупка в сигурността им.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
тогава и принца бях занимавал, да пусне въпрос от мое име. така разбрах, че банът ми не е от сибил. ама така и не разбрах кого от редакцията съм настъпил като за тригодишна забрана.

не че ме интересува.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
  Мисля че  злоупотребявате с щенията.
Принца го прави на добра воля.
Ной също.
Станахме същи Джижита:
Ма не можели по.......пембено!
Не може!
Има достатъчно платени професионално администрирани форуми.
Претенции там.
Тук е така!&_
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Начи създателите на оня форум и създателите на Сега са се разритали, Лъчо си е взел форума, Сашо си е зел вестника и кой откъде е, затова ни туриха дървен форум. После вестникът дотолкова западна, че нямаха пари и за модератор и бастисаха и форума.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Начи създателите на оня форум и създателите на Сега са се разритали, Лъчо си е взел форума, Сашо си е зел вестника и кой откъде е, затова ни туриха дървен форум. После вестникът дотолкова западна, че нямаха пари и за модератор и бастисаха и форума.

Твърде вероятно е да е станало нещо подобно.
the lamers club honourable member …

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Гласувах с "не" по следното съображение:
Според мен е достатъчно да се цитира последния в създалата се полемика.
Този, към когото отправяш твоето мнение, или въз основа на което градиш странична или друга концепция.
Ако си влязъл късно в темата и нещо те е заинтересувало, то най-добрия вариант е да се върнеш до първото (началното) мнение и след като прочетеш всички до последното, според мен, така се придобива цялостен поглед върху диалога.
Е, ако някой го мързи да си направи този труд, то си е негова работа.
А ако иска да се изкаже без да е прочел... ами да не цитирам, че не е етично.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Два странични въпроса:
1. Знаете ли що махнаха оня бутиков форум и сложиха дървен такъв?

Просто защото имаха намерение да махат форума изобщо, което направиха най-сетне преди около месец.  :tongue_:

Цитат
2. Що изобщо се налагат обновления, винаги съм се питала?
Човек тъкмо свикне с нещо и то си работи тип топ и хоп, обновление и се обърква всичко. Или поне се променя.
Що се правят тия вечни обновления навсякъде и във всяка програма, като нещо си работи?

Ами защото некои си нямат друга работа и само си дрънкат мандракулките, а требе от време на време да доказват пред света, че сепак нещо работят ...  :lol:

Говоря по принцип ...

« Последна редакция: Май 03, 2021, 08:58:29 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Мисля че  злоупотребявате с щенията.
Станахме същи Джижита:

Ма не можели по.......пембено!
Не може!
А ти пак си се объркАл – и то доста яко, както винаги!!!  :t0135:

Защото Джиджи НЕ иска нищо ново!!!

И ако Принца не беше бърникал из форума – кой знае защо?!? – целата тая излишнотия от постове, нови теми и бая загубено време на всеки един от нас, нямаше да я има ...

А и нямаше "Керпеден" да бъде разделян отново на две И по тоя нов "показател"!!!


Защото платформата на този форум е повече от прекрасна
, а не дървена като на оня, дето вече го махнаха.

И какво пречи на тези от вас, дето не харесват "етажното цитиране", да го махат при тех си с един замах или да го правят с триене на не чак толкоз "етажно", а то да бъде оставено за тези от нас, на които ни липсва, за да си го ползУваме, защото на нас наистина ни трябва?!

Така че Джиджи НЕ иска нищо ново, само би предпочела да се върне старата "даденост" на тази прекрасна платформа.

Капиш?!?   :t2407:

« Последна редакция: Май 03, 2021, 09:32:43 от Джиджи »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил

И какво пречи на тези от вас, дето не харесват "етажното цитиране", да го махат при тех си с един замах или да го правят с триене на не чак толкоз "етажно", а то да бъде оставено за тези от нас, на които ни липсва, за да си го ползУваме, защото на нас наистина ни трябва?!

Капиш?!?   :t2407:
Джи,
Пиша бавно
щото знам, че разбираш трудно

Тези от нас, които са против
Не искат дори да го четат
Камо ли да участват в тези верижни писма

Капиш?

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Приятно е да се види как стълбчето на „не“-то в анкетата набъбва като епичен фалос между двете съседни му орехчета.
А етажното цитиране не само е напълно безсмислено, но и противно със свойството му да заема огромно пространство, „изтривайки“ другите мнения. То е и безумие – диалог, в който всяка нова реплика започва с повтаряне на всички предишни.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Цитат
Приятно е да се види как стълбчето на „не“-то в анкетата набъбва като епичен фалос между двете съседни му орехчета
:well_done-1299:
Фиг вам, а не матрëшки

Тук задължително трябва да се каже, че матрьошките нямаше да пречат, ако някой тъпо и упорито не злоупотребяваше с тях

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

Фиг вам, а не матрëшки

Тук задължително трябва да се каже, че матрьошките нямаше да пречат, ако някой тъпо и упорито не злоупотребяваше с тях

А ти, кого всъщност визираш тук – г-н Принца ли, щото на него са му любими!!!
:ive_got_it-1379:

А аз идвам едва на фторо място ...  :t0174:


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Гласувах с "не" по следното съображение:
Според мен е достатъчно да се цитира последния в създалата се полемика.
Този, към когото отправяш твоето мнение, или въз основа на което градиш странична или друга концепция.
Ако си влязъл късно в темата и нещо те е заинтересувало, то най-добрия вариант е да се върнеш до първото (началното) мнение и след като прочетеш всички до последното, според мен, така се придобива цялостен поглед върху диалога.
Е, ако някой го мързи да си направи този труд, то си е негова работа.
А ако иска да се изкаже без да е прочел... ами да не цитирам, че не е етично.
Това не е така.
Например изказваш мнение.
Някой казва не съм съгласен щото.....
Ти цитираш и нищо не се разбира с кво не е съгласен.
Така имаме чат, а не форум. ф настоящия вариант.
Втория момент е, че ако иската да изглежда така просто можете да маркирате и да използвате бутона "вмъкни цитат".
Единствено мрънкянето на ной може да се зачете, че така и е по-лесно.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил

И ако Принца не беше бърникал из форума – кой знае защо?!? – целата тая излишнотия от постове, нови теми и бая загубено време на всеки един от нас, нямаше да я има ...

Щото това ми е работата, капиш?

И кога ще започнеш да жалиш за моето загубено време, а?

И кога ще спреш да плетеш интриги във форума, а?

А за излишнотията от твоите постове изобщо няма да питам.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил

Втория момент е, че ако иската да изглежда така просто можете да маркирате и да използвате бутона "вмъкни цитат".

Не става така, както предлагаш -- вмъква се целият коментар. И пак трябва малко ръчна работа за да махнеш излишното.
the lamers club honourable member …

Simplified Solutions

  • Гост
Имаме място за разговори. Спасителна лодка от потопения кораб, остров, квото там беше форумът на СЕГА. При това лодката е изработена и управлявана добре от добри хора на добра воля и без пукната реклама, от която да захлебват.
Не разбирам претенциите на някои за повече омари и шампанско.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил

А ти, кого всъщност визираш тук – г-н Принца ли, щото на него са му любими!!!
:ive_got_it-1379:

А аз идвам едва на фторо място ...  :t0174:

Джидже, вместо да се правиш на интересна, помедитирай малко върху мисълта какво щеше да стане ако на конкретен потребител можеше са му се спират инструментите за редакция и картинките. От plain text никой не е онемял.

Simplified Solutions

  • Гост
Цитат
От plain text никой не е онемял.

В детската градина не може без боички и картинки.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Не става така, както предлагаш -- вмъква се целият коментар. И пак трябва малко ръчна работа за да махнеш излишното.
Имам предвид да маркира и копира целия коментар. И с бутона "вмъкни цитат" се получава нещо достатъчно близко да сегашното положение.
Но виж цитат в цитат няма как да се прави със сегашната функционалност.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Цитат
Но виж цитат в
Цитат
цитат
Цитат
няма как да се прави
със
сегашната функционалност.

да

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Гледам тука сериозни хора сериозни въпроси чепкат. Мдааа, оптимизация трябва, зер времето е най-големият капитал. Секундата трябва да се цепи. Иначе как ша га стигнем, още задминем с 200 Хамериката?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Джидже, вместо да се правиш на интересна, помедитирай малко върху мисълта какво щеше да стане ако на конкретен потребител можеше са му се спират инструментите за редакция и картинките. От plain text никой не е онемял.

Между другото това го има заложено като функционалност и в този форум :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
със сегашната функционалност.

да
Очевидно не. А конструкции като твоята не са проблем. Например
Цитат
домат
Цитат
и краставици
Цитат
и пресен лук
Цитат
поляти със зехтин
Само дето това не е онова.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Имаме място за разговори. Спасителна лодка от потопения кораб, остров, квото там беше форумът на СЕГА. При това лодката е изработена и управлявана добре от добри хора на добра воля и без пукната реклама, от която да захлебват.
Не разбирам претенциите на някои за повече омари и шампанско.
Ако визираш мен, не е "повече ",а връщане на предишно положение. Т. е.  - защо стана по-малко.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Simplified Solutions

  • Гост
Цитат
Ако визираш мен,

Не. Всички недоволстващи за едно или друго.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Ако
Цитат
ще
Цитат
се
Цитат
връща
многоетажното цитиране, що не се направи автоматично да оцветява вложените цитати различно? За по-свежо и емотикони да разхвърля? :cool-1084:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Ако
многоетажното цитиране, що не се направи автоматично да оцветява вложените цитати различно? За по-свежо и емотикони да разхвърля? :cool-1084:
Доколката повня в "бутиковия" форум, цитатите бъха "повдигнати" с фона в бледо синьо. И то целото поле, а не само при шрифта.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Цитат на: AnonimusBG в Май 02, 2021, 17:33:43

    ...Всеки има право само на 1 глас.
    Нямате право да променяте вота си. Така че умната.
    Гласувайте!

Как трябва да гласуваме "умната", когато са дадени само възможности "да", "не" и "все ми е тая", а възможност "умната" е изпусната от списъка или скрита.

 :smokin: :nuts:
Как става тва?
Отваряте "цитирай в нов "тав". Десен бутон, отвори линка в нов таб ......
После избирате "формат за разпечатване, копирате същото мнение което искате да се цитира и замествате текста след квадратните скоби до [ /quote] с копираното.
« Последна редакция: Май 03, 2021, 12:47:39 от 66 »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
В детската градина не може без боички и картинки.

Нито пък в артистичните среди!  :0005:

И поне този път не става въпрос за боички и картинки, а за една иззета обратно /кой знае защо?!/
изключително полезна функционалност на "Керпеден"!!!
 



« Последна редакция: Май 03, 2021, 14:21:14 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Нито пък в артистичните следи!  :0005:

верно, следи са :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ако визираш мен, не е "повече ",а връщане на предишно положение.
Т. е.  - защо стана по-малко.
:t2015:
Абсолютно същото казвам и аз, и не искам нищо ново!!! :ive_got_it-1379:

Което всъщност означава, че не искам нищо !!!


Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
:t2015:
Което всъщност означава, че не искам нищо !!!

Тогава What the Fcuk е цялото това too much ado about nothing?

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
:t2015:
Абсолютно същото казвам и аз, и не искам нищо ново!!! :ive_got_it-1379:

Което всъщност означава, че не искам нищо !!!
Нищо? Джи не иска нови тъпотии, само броят на старите расте.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Нищо? Джи не иска нови тъпотии, само броят на старите расте.

А к'во шъ ка'йш за това?  :tongue_:
Или – по-точно! – на какво викаш "нищо" с питанка отзад?!

Щото тук не излиза и един единствен „етаж” от цитата, на който отговаряш ти!!!

По тази причина забелязвам, че крайният срок на анкетата е 12 май, докогато се надявам да ми остане поне малко време, за да приведа още 2-3 примера /като горния!/ във връзка с безумния спор, който се води ...

Но в момента нямам никакво време, а само чат-пат надниквам, за да видя какво става тук.

А повечето от вас, изказали вече отрицателно мнение, май не разбират за какво точно иде реч ...

« Последна редакция: Май 04, 2021, 12:32:40 от Джиджи »