Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 12:51:48

Анкета

Желателно ли е регистрираното участие на Памфуций?

ДА
12 (66.7%)
НЕ
3 (16.7%)
НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ИЛИ НЕ МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ
3 (16.7%)

Общ брой гласове: 17

Гласуването приключено: Юни 08, 2021, 20:06:37

Автор Тема: Желателно ли е регистрираното участие на Памфуций?  (Прочетена 3701 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Уважаеми участници,
предвид възникнала крамола по повод натрапчивото участие на Памфуций във форума предлагам анкета относно неговото регистрирано участие.
Срок 30 дни.
Отговори:
Да
Не
НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ИЛИ НЕ МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
липсва отговор - не е моя работа :)

не мога да приема с гласуване да се запуши устата на някого,
пък бил той и бонго

не става, не е гот
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ето, може!
Имам само една молба да се прецизира въпросът, на който се отговаря в анкетата. Да не рече някой после, че не е разбрал.
Памфуций - както и всеки един от нас - не може да участва във форума нерегистрирано.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
нье. Регистрираното участие не е желателно, то е само добре дошло и аз го приветствам.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Да няма чуденки.
Бонго не ми е съмишленик, по 9 от 10 въпроса сме на противоположно мнение.
Гласувах да остане, ако прекалява има модерация - трие, наказва.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Какво по-ясно прецезиране. Всеки знае, че във форума се участва/пише сама регистрирано.

Отговор кратък и ясен:

ДА

НЕ

НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ИЛИ НЕ МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ
---
Отворен за ясни и разумни предложения.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Бонгича дразни, понякога.
Въпреки че се стреми да се държи добре.
Избива му седесарщината отдолу, щото сичкото дабългарин, ДСБейц и прочие почивщи и не съфсем формацийки и файтони са си СеДС обелки, люспи ......
Оттук и фашиските уклони, всъщност тва си е антикомунизъм, не фашизъм.
Но все пак мисля е добре да е тук.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Какво по-ясно прецезиране. Всеки знае, че във форума се участва/пише сама регистрирано.

Отговор кратък и ясен:

ДА

НЕ

НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ИЛИ НЕ МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ
---
Отворен за ясни и разумни предложения.
Следователно въпросът следва да е "Желателно ли е участието на Памфуций?"

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Следователно въпросът следва да е "Желателно ли е участието на Памфуций?"
Въпросът е специално формулиран като за теб, за да не се объркаш.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
Следователно въпросът следва да е "Желателно ли е участието на Памфуций?"

ако търсите прецизна формулировка, то тя е
"да бъде ли преустановено участието на *** във форума"

Продължавам да твърдя, че и идеята за анкетата е неуместна

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Цитат
КОГАТО НАЦИСТИТЕ ДОЙДОХА ЗА МЕН
Мартин Нимьолер

превод: Борис Борисов и Александър Ножаров

Когато нацистите дойдоха за комунистите,
аз мълчах;
не бях комунист.
Когато затвориха социалдемократите,
аз мълчах;
не бях социалдемократ.
Когато дойдоха за профсъюзите,
аз мълчах;
не членувах в профсъюз.
Когато дойдоха за евреите,
аз мълчах;
не бях евреин.
Когато дойдоха за мен
- вече не бяха останали хора,
които да ме защитят.

—————————–

ALS DIE NAZIS MICH HOLTEN

Als die Nazis die Kommunisten holten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Kommunist.
Als sie die Sozialdemokraten einsperrten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Sozialdemokrat.
Als sie die Gewerkschafter holten,
habe ich nicht protestiert;
ich war ja kein Gewerkschafter.
Als sie die Juden holten,
habe ich nicht protestiert;
ich war ja kein Jude.
Als sie mich holten,
gab es keinen mehr,
der protestierte.
https://literaturensviat.com/?p=87910
Старите нацисти са доста различни от новите, предишните бяха бели с кафеви мундири , сегашните тъмнозелени с униформив цветовете на дъгата, за мен обаче всички са фашисти заради методите, не цветовете.
Гонене и затваряне устата на опонентите по "демократичен" изборен път ( както Хитлер е встъпил във властта ) са дяволски тълкувания на Евангелието.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Засега няма да гласувам, защото ... дълго е.

Бих желал сам да се ограничи и да пише за исторически събития само преди 19-ти век.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Продължавам да твърдя, че и идеята за анкетата е неуместна
Ной ми предложи и аз се подчиних.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ной ми предложи и аз се подчиних.
Подчиняват се на заповед, на предложение отвръщат или го приемат.  :smokin:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Подчиняват се на заповед, на предложение отвръщат или го приемат.  :smokin:

Добре де, нека твойто магаре да е мъжко! Приех.
Какво да правя, нали съм кептън, свикнал съм на заповеди.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Добре де, нека твойто магаре да е мъжко! Приех.
Какво да правя, нали съм кептън, свикнал съм на заповеди.
"«Журналисты так старались, так бегали за нами, что Марсель согласился на пресс-конференцию. «Идиллия двух французских «звезд» в Нью-Йорке» — лакомый кусок для всех газет!
Пришли все до одного. Кто курил, кто жевал резинку, кто вытащил ручку, кто еще нет.
Марсель пошел напролом. Он всегда идет прямым путем. Если бы ты слышала, как он им выдал! Мне он сказал: «Ты ничего не должна говорить; я бы вообще хотел, чтобы тебя здесь не было». Но я не уходила, я хотела все слышать.
Там был запасной выход, я спряталась за дверью. Марсель стоял так, что никто не мог к ней пройти.
«Ну так вот. Вас интересует только одно. Значит, не будем зря терять времени. Вы хотите знать, люблю ли я Эдит? Да. Любовница ли она мне? Она мне любовница только потому, что я женат. Если бы я не был женат и у меня не было детей, то она стала бы моей женой. А теперь пусть тот, кто никогда не изменял своей жене, поднимет руку».
Все остолбенели.
«Вы можете задавать мне любые вопросы, но на эту тему я все сказал. Завтра я увижу, джентльмены вы или нет». Назавтра в газетах о нас не было ни слова, а я получила огромную, как небоскреб, корзину цветов с запиской: «От джентльменов женщине, которую любят больше всего на свете!» Во Франции такого не дождешься!"

Кептън, понеже те познавам като джентълмен, ти предлагам джентълменско споразумение. Аз сега ще затрия всичкия днешен позор, ама съвсем всичкия. Ще оставя единствено поздравленията в темата за Деня на Победата. Темата ще оставя отворена, за да може всеки от тук списващите да сложи там ЕДНО от любимите си неща - цитат от книга, стихотворение, снимка, песен.
И утре ще видя дали всички са джентълмени!
Речи "Да!"
П.С. Нали знаеш, първото предложение на руснаците (и лицата природнени към тях) е най-доброто!

Памфуций

  • Гост
Гласувал съм "Не ме интересува". von Gossinger може да потвърди, че действително е така.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
Засега няма да гласувам, защото ... дълго е.

Бих желал сам да се ограничи и да пише за исторически събития само преди 19-ти век.

аа не, това не е човешко.

Аз срещу запознаване с хипотези и факти нямам никакъв проблем.
Имам проблем когато се опитват да ми предложат спорни изводи като задължителна трактовка,
и като се получи обилие от мммммммм лоши думички, които трябва да засилят слабите тези.

Е тогава се дразня, особено ако съм запознат с факти, които оборват изводите.

Но се попетям, пошестям или колкото там.
Самата постановка да се обсъжда има ли някой право да говори е некоректна.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Кептън, понеже те познавам като джентълмен, ти предлагам джентълменско споразумение. Аз сега ще затрия всичкия днешен позор, ама съвсем всичкия.

Ной, какво разбираш под "всичкия днешен позор"? Поясни, ако обичаш, какво в същност искаш. Тук спорадично участвам и не ми е проблем  дали пиша или не, въпросът е да има мир, да не ви развалям рахатя. Иначе си имам достатъчна интересна заетост, която ме кефи. Както си забелязала, ако нещо не ме кефи му тегля директно майната. От години съм на принципа на комфорта, тегля майна и не се обръщам с гняв назад.
Така че смело кажи - по принцип отказвам само на грозна жена, а теб не те помня като такава.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Горният цитат не е ли на Ной, а НЕ на Памфуций?! :t1815:


Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
До администратори и модератори:
Трийте, правете забележки, наказвайте по малко. Само не гонете никого от форума. Поне не за повече от 4-5 дни.
Знаете, че е така на всеки 03.03,  09.05, 24.05, 09.09 . Спорим, разгорещим  се, загърбваме историческата истина, па вземем ,  че накрая турим една майна на опонента.
Ще дойде 10.05, ще изстинем...


...излезе малко, сякаш творение на кот Леополд, ама така го виждам.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Знаете, че е така на всеки 03.03,  09.05, 24.05, 09.09 . Спорим, разгорещим  се, загърбваме историческата истина, па вземем,  че накрая турим една майна на опонента.

1-ви февруари защо забравяш :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил

Ной, какво разбираш под "всичкия днешен позор"? Поясни, ако обичаш, какво в същност искаш. Тук спорадично участвам и не ми е проблем  дали пиша или не, въпросът е да има мир, да не ви развалям рахатя. Иначе си имам достатъчна интересна заетост, която ме кефи. Както си забелязала, ако нещо не ме кефи му тегля директно майната. От години съм на принципа на комфорта, тегля майна и не се обръщам с гняв назад.
Така че смело кажи - по принцип отказвам само на грозна жена, а теб не те помня като такава.
Не съм се излъгала!Джентълменът - вари го, печи го, във форум го фъргай - остава си джентълмен!
Под позор разбирам всичко, що не се отнася до единомислието, че войната е зло, че Победата е от велико значение за всички и че цената, платена за нея, е нечовешки огромна. Всякакви мнения относно кога, как точно, с чий подпис и коя запетайка, се е извършило това, ще отнеса към позора. Не му е ден, не му е повод. Има още 364 дни в годината, в които може да се спори ако на Ленин вратовръзката беше на пейсли, а не на точки, дали Гьобелс щеше да бъде толкоз упорит в пропагандата.
Затова под ножа отива ВСИЧКО, и споровете кой е фашист, неофашист, продажник, путинист, адепт на фееричните бомбения и негов подгласник, абе всичко. И за да няма обидени, всички съпътстващи мнение да не виснат. Днес е ден за слагане на цветя, алеите ще ги копаме от утре. Моля колегите да запазят нужните им сечива. Имате половин час, след това вадя сърпа и кося наред!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
До администратори и модератори:
Трийте, правете забележки, наказвайте по малко. Само не гонете никого от форума. Поне не за повече от 4-5 дни.
Знаете, че е така на всеки 03.03,  09.05, 24.05, 09.09 . Спорим, разгорещим  се, загърбваме историческата истина, па вземем ,  че накрая турим една майна на опонента.
Ще дойде 10.05, ще изстинем...

...излезе малко, сякаш творение на кот Леополд, ама така го виждам.
Като почитателка на кот Леопольд, съгласна съм!

Кътайте цитатите, че точа сърпа!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Днес е ден за слагане на цветя

Einverstanden!
Действай, мир да има!

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил

Einverstanden!
Действай, мир да има!

:t0328: Наздраве!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Не може да се изхвърля някой ей така. Да, с други убеждения е от мойте, а и мойте се различават от мейнстриимите. Важното е да не се причиняват злини и да се лъже на ангро.

Всички са загубили някого и нещо от войната. И аз съм загубил близки хора, паднали в нея - даже и не ги познавам заради гибелта им. И съм чел документи и писаници и от двете страни. Много. Нещата се разглеждат винаги едностранно в зависимост от принадлежността на мисленето. И да редица факти не се признават, както от едните, така и от другите. Винаги има дежурни извинения...

Считам, че в цялата каша, най пушисти и с крилца са руснаците. И че бъдещето е тяхно, не е на сащисаните паразити и шайката табакита.

Бонго явно се занимава с история и е с хората (надявам се да не участва сам при тях) които активно я преформатират за да помогнат за въвеждане на техно-робовладелския строй. А срещу тях всеки трябва, според способностите и възможностите си да се бори до край. Конкретно БГ-историята душмански се задрасква и променя - борбата м/у "Златарски и Ганчо Цанов" продължава!!! Както и всичко друго...

От него мога да възприема няколко процента положителни сведения и разсъждения. Но също е информативен, от него може  да се види в дълбочина какви ги къдрят понастоящем демоните на човечеството - инак сам трябва да ги търся/търсим подробностите... Затуй нека не ставаме като ТЯХ!!!

Твърдо съм ЗА оставане, а вие всичките - Правоверни, Ангели, Еретици, Вещари и всякакви други е редно да се сдържате един към друг. Все някой, на някого не е мил - е и? Да ги/се избиваме ли? Какво сте/сме се заяли и заръфали като глутници кучета на кучешка сватба?!

Дайте да не осерем и ликвидираме и този форум. Че вече съвсем останахме на улицата - докато гадовете заемат и заемат все повече позиции, терен, ресурси и издевателстват над все повече и повече наивни, глупави, умни и всякакви - хора - нас всички. Да сме като тях ли? Про-западните не виждате ли до къде докараха света вашите "началници" - а до къде отстъпиха поради сектанство, слепота, некадърност и простотия предишните дрогарета? Но поне бяха по-търпими и оставяха малко повече място между вратлетата ни и примките! А тези сега либерасти стягат безмилостно, с наслада!

Колко ли ни остава, преди да видим ядрените гъби за миг и после - нищо! Но поне лагери, специални паспорти, цифрови пари и пр. подготвени хубавини няма да ни липсват.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2021, 02:02:44 от Engels »
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
1-ви февруари защо забравяш :smokin:
Не се сещам какво става на .1.02

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Не се сещам какво става на .1.02

1-ви февруари 1945 година, гибелта на "цвета" на нацията.

Това имам предвид -- не по-малки полемики има и на тази дата.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Запецна ми отварянето на страницата и трябваше да изтрия това. :tongue_:

Затова пък съм го написала малко по-долу ...

P.S. Но от всичко най-обичам да пиша в Подстълбието!  :t2015:

« Последна редакция: Май 10, 2021, 14:27:44 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост


Съгласен с теб, но има и друго.
Когато някой се опита да даде отпор на активно преформатиращите историята грантоеди изскачат разни жижета и адмирират замитането на темата в кошчето за боклук.
А кептъна го изкараха едва ли не враг на народа защото не можа да си сдържи емоциите и се опъна по свой си начин на наглите манипулации на Бонго.
То и така не останаха много места където може да се чуе нещо различно от тяхните "версии".
"Историци" осребряващи съгласието си с новата генерална линия.
Пфу.
Отвратително е да гледаш уж умни хора, които съзнателно промиват за пари най-напред своите мозъци, а след това се заемат с мозъците на нашите деца и внуци.
Пак за сребърници.
И няма спирачки за тях. Навсякъде им свети зелено.
Ненавиждам ги. Продажници.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Eisblock – за дългия ти цитат по-горе!!!  :th_up:

Щото ф момента ма мързи и не ми се цитира ...  :t0301:

Но пък мога да изпиша без цитат поне 3 изречения, за които ти вдигам палче:

Цитат
– Не може да се изхвърля някой ей така.

– Твърдо съм ЗА оставане.

– Дайте да не осерем и ликвидираме и този форум.

Което пък означава, че и аз поддържам тези три неща  ...

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Цитат
Ненавиждам ги. Продажници.

AnonimusBG,
 :th_up:
Мога, (и се подписвам) под всяка буква в поста ти, от който цитирах само края!
Май вече назря времето да изкопаем старите дедови берданки и да се въведе съответния ред.
Достигнахме едно такова време, че да се чудиш какво виждаш. Примерно, руски келеш с татуирана свастика, а тук, за нашите да не говорим!
Комай при батька Махно е имало по-голям ред от либерасткия сега?!
Дано да доживея да видя как тия се самоунищожават потънали в собствената си тъпотия, наглост и безпросветност.Което няма как да не се случи.
А относно различните мнения, добре, но когато става въпрос за варианти в една позиция.
Когато са, по каквито и да са съображения, насрещни - то аз, някак, не ги приемам.
Памфуциеподобните, примерно...

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Хм, чак сега видях темата - няма да гласувам, само ще си кажа мнението.
Бонгича е както се казва " в тежко, но стабилно състояние".
На едни пречи, че ще му плащат болничните и берат въобще масрафа, други ще го обгрижват по задължение, трети може и да му се радват.
Аз лично изпитвам позабравен адреналин.
Де да знам дали ме устройва или не.
Затова и няа да гласувам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.