Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 22:12:44

Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 233570 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1620 -: Юни 28, 2021, 00:02:01 »
Че да не съм ги предлатала аз, бе бабиното?
Писах, че са умрели, а за диктатор се търси социялист.
Традицийте трябва да се спазват.

Голда Мейр ционист, а Ликуд - не?
« Последна редакция: Юни 28, 2021, 00:14:13 от Алиса .. »

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1621 -: Юни 28, 2021, 00:06:08 »
Айде лека, банда, беше ми приятно.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1622 -: Юни 28, 2021, 00:09:09 »
Твърдо ИТН и БСП на балотаж в Джумаята. Лека. Ще поиграя малко Medieval II Total War в мрежа , трябва да елиминирам днес Русия. Битката за Новгород ме чака.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1623 -: Юни 28, 2021, 00:10:13 »
За същия.
Но като гледам по другите райони как е, Дружба лека-полека става приятно за живеене место.
Ако това изобщо е живот, де... :walking_home_crying-1328:
Дружба в София ли я водят? Имах приятелче там. От балкона на 7-я етаж можеше да плюнеш в резиденция "Враня". :lol:
Крайно време да преименуват България на София и да спре това делене на чесъни и "кореняци" трето поколение.   Всички ще станем софиянци. :lol:

Ще спре тази мъка...По неосъществени мечти... :smokin:
« Последна редакция: Юни 28, 2021, 00:18:54 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1624 -: Юни 28, 2021, 00:19:04 »
Представите ти са стари.
От времето на късният соц, и ранният либерализъм, когато пропагандата направи София обетована земя.
Това отдавна отмина, и младежите не искат да живеят в София.
Там са се събрали само вътрешните емигранти, принудени да си търсят прехраната.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1625 -: Юни 28, 2021, 00:26:20 »
Довиждане и от мен, банда! Тук е 36 градуса. Трябва да се спасявам. :ok:
С вечните:
https://www.youtube.com/watch?v=BnRsaHXHznQ
https://www.youtube.com/watch?v=ZWijx_AgPiA
« Последна редакция: Юни 28, 2021, 00:38:45 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1626 -: Юни 28, 2021, 00:31:18 »
"Жан изостава драматично од Костя Кей и хем съм малце разочарован, хем съм малце очарован, че има неква родова памет за Виденовата зима"

Жан Виденов е единственият министър-председател в България, а може би и в света, при управлението на който петгодишната сметка за парно и топла вода на апартамент от 76 м.кв. беше 50 ЮСД.
Дали нечия родава памет ще отчете този знаменателен факт.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1627 -: Юни 28, 2021, 00:37:38 »
апартамент от 76 м.кв.

 :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1628 -: Юни 28, 2021, 00:40:46 »
Кво се хилиш, Подмъдурко?
« Последна редакция: Юни 28, 2021, 01:18:19 от Bacho Кольо »

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1629 -: Юни 28, 2021, 06:05:14 »
Какви прекрасни резултати в Благоевград.Фактически избирателен ценз заради машините, ромите гласуват слабо, няма никакви жалби и на балотаж отиват ИТН и независимия подкрепен от БСП.

Славуца ще има първи кмет на областен град....

 :popcorn:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1630 -: Юни 28, 2021, 07:11:54 »
Славуца ще има първи кмет на областен град ...

А от мен за Слафчу –  :th_up: :0005:

За да ги изчегъртаме докрай!!!


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1631 -: Юни 28, 2021, 07:50:15 »
Славчо и Бойко ни разиграват схемата с доброто и лошото ченге и ние им се радваме.
Единия не можеш го вкара в друга освен собствената телевизия, другия не можеш го изкара от всичките други.
Покриват целият спектър от омерзени до възхитени и не оставят нищо да вирее под дебелата медийна сянка.
И не, не е образователен/избирателен ценз ЗИП-е.
Индобългарите добре се оправят с машините, системата е 1/1 с банкоматите - меню, карта, извлечение за операцията, виж за пенсионерите дето се редят в пощите гласуването ще е предизвикателство.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1632 -: Юни 28, 2021, 07:52:33 »
Славчо и Бойко ни разиграват схемата с доброто и лошото ченге и ние им се радваме.



Защото ти Славчо не можеш да го вкараш никогиш в ена например подобна "схема":

Quote (selected)
От какво се страхува Бойко Борисов?

За втори път в рамките на година Бойко Борисов е в паника. И този път страховете му са по-мощни. Плаши го намерението на служебното правителство да не остави нищо, заметено под килима. Плаши го и опасността главният прокурор да обърне палачинката. Ужасът му избива в объркани монолози, хаотични пресконференции и трагикомични срещи с партийния актив.

https://www.segabg.com/category-video/kakvo-se-strahuva-boyko-borisov


« Последна редакция: Юни 28, 2021, 08:14:25 от Джиджи »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1633 -: Юни 28, 2021, 08:06:39 »
Индобългарите добре се оправят с машините, системата е 1/1 с банкоматите - меню, карта, извлечение за операцията, виж за пенсионерите дето се редят в пощите гласуването ще е предизвикателство.
Определено. Индобългарин, смартфон зомби или чалга сценарист се опраят добре с машинното гласуване.
То не че има и койзнай каква разлика при тейзи групи. Пък и твай основното дето го могат.
 
Quote (selected)
Защото ти Славчо не можеш да го вкараш никогиш в ена например подобна "схема":
Слафч, си кара по айкюто. Това може, това прави.
« Последна редакция: Юни 28, 2021, 08:19:16 от 66 »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1634 -: Юни 28, 2021, 08:21:16 »
Индобългарин, смартфон зомби или чалга сценарист се опраят добре с машинното гласуване.
То не че има и койзнай каква разлика при тейзи групи.
Пък и твай основното дето го могат.

Абе вий, няма ли най-сетне да започнете да правите разлика НЕ между КОЙ какво може или НЕ може да прави?!? :nuts:
А кой е СВЕСТЕН или изобщо НЕсвестен, за да го направи както трябва!!! :ive_got_it-1379:

Уфффф ... ... ...


Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1635 -: Юни 28, 2021, 08:22:16 »
Все още не мога да приема факта, че има хомо сапиенси, радващи се на факта, че Славчо от Учиндол ще е сивият кардинал на българската политика.

Не мога  и това си е...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1636 -: Юни 28, 2021, 08:27:51 »
Все още не мога да приема факта, че има хомо сапиенси, радващи се на факта, че Славчо от Учиндол ще е сивият кардинал на българската политика.
Не мога и това си е...
А пък аз мноо се надявам да ти се наложи ДА ЗАПОЧНЕШ ДА МОЖЕШ !!!


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1637 -: Юни 28, 2021, 08:29:12 »
Вярно, че не е красавец. И мисълта му се спрепъва. Аз го помня га се изтъпани кльощав, с белите ичове, наполеонки за някои.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1638 -: Юни 28, 2021, 08:30:08 »
Абе вий, няма ли най-сетне да започнете да правите разлика НЕ между КОЙ какво може или НЕ може да прави?!?

А кой е СВЕСТЕН или изобщо НЕсвестен, за да го направи както трябва?!?!?!
Това уважаема Джиджи е идеологията на Маркс, наследена днес от либералите, квоти за жени, за джендъри, за черни, за хора болни и увредени... и няма значение дали и какво могат! За морал да не говорим, моралът също либералите го "изчегъртаха", самата дума "морал" е изчегъртана от общественото говорене, а като няма думата, не може да се мисли за категорията.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1639 -: Юни 28, 2021, 08:34:32 »
Това уважаема Джиджи е идеологията на Маркс, наследена днес от либералите, квоти за жени, за джендъри, за черни, за хора болни и увредени... и няма значение дали и какво могат! За морал да не говорим, моралът също либералите го "изчегъртаха", самата дума "морал" е изчегъртана от общественото говорене, а като няма думата, не може да се мисли за категорията.

Айда ... некои тук пак се раСфилософствУваха, като неизбежно почват отново да тикат разговора към СХОЛАСТИКАТА.  :t0120:

А въпросът е повече от простичък:

1. Да има някой, който да може да направи нещо;

2. Да иска да го направи; и

3. Наистина да го направи!!!

Като тук иде реч за "изчегъртане" на цялата предишна система, при която болшинството от нас повече не можемЕ да живеемЕ. :ok:

« Последна редакция: Юни 28, 2021, 08:59:05 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1640 -: Юни 28, 2021, 08:35:48 »
Морал, етика ... . Като ученик имахме, и аз участвувах в кръжок по естетика. Затуй се броях за половин естет. Ама като ми каза естетът от форума на "Сега", че е сам, други няма (на мое вметване, че малко останахме естетите), стана ми много чоглаво.
« Последна редакция: Юни 28, 2021, 08:45:15 от dabedabe »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1641 -: Юни 28, 2021, 08:50:11 »
Затуй се броях за половин естет.
Баф тойзи "половин естет", който не може да схване за какво изобщо в момента иде реч ...  :t23145:

Quote (selected)
Морал, етика ...



Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1642 -: Юни 28, 2021, 08:58:38 »
Ти сподели сега, повниш ли га идолът ти, тогаз много дръглив, цъфна по наполеонки пред камерата? Ма българинът има ненадминато чувство за хумор, та му потръгна на твоя човек. Много други от тайфата нямаха тоз шанс и избледняха. Пък с таз турска обица на ушото, трепи мравките наред.
« Последна редакция: Юни 28, 2021, 09:11:50 от dabedabe »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1643 -: Юни 28, 2021, 09:05:26 »
Славчо и Бойко ни разиграват схемата с доброто и лошото ченге

ex chao ordo
козяшките сценаристи не са особено даровити, за кастинги пък ич ги нема

ППоПлешивото дан бара къде му не е работа, а да помоли Боцата да го земе със себе си там, къде нема договори за екстрадиция
Шкафчето ще им стигне, а когато свърши - знаят занаята. Такива стари ще има бая да търсят кьорави клиенти.
*********   ✹    *********

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1644 -: Юни 28, 2021, 09:30:00 »
Бе освен на Северния полюс да се изнесат, друга възможност не видя. На юга Пимпирев държи яко дежурство.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1645 -: Юни 28, 2021, 09:53:56 »
Абе вий, няма ли най-сетне да започнете да правите разлика НЕ между КОЙ какво може или НЕ може да прави?!?

И ти как реши, че чалгарят Слафчу е "свестен" (каквото и да значи тая тъпня) и може да направи нещо? Има зад гърба си някаква политическа и управленска история? Реални, видими резултати? Тръгнал е от кмет на селце, после на голям град, после е работил в администрацията? Постигнал е някакви успехи? Кви са тея хоремашко-чалгаджийско-овчи преценки кой може и кой не може да управлява?

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1646 -: Юни 28, 2021, 10:06:18 »
''Кви са тея хоремашко-чалгаджийско-овчи преценки кой може и кой не може да управлява?''
Лошо спах и съм кисела, което не ми пречи да отразя факта, че доживях да вдигна палче на отврата. :thup:  :ok:
Като сме видели резултатите на ИТН от вота в чужбина сме се успокоили, че няма изтичане на мозъци от родината.
Интересно, ако има достатъчно независими наблюдатели в изборните секции из смесените райони, какъв ли ще е резултатът за ДПС в страната? Погледнах снощи картинка от благоевградско - на места имаше блокирали машини, защото възрастните турци тук-там са се мъчили към 5 минути. Разбирам ги хората, банкомати не им трябват, слабо четат на български...Младите работят в чужбина и ще гласуват там, евентуално.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1647 -: Юни 28, 2021, 10:14:08 »
Интересни факти в Благоевград от вчера. Нито една подадена жалба, а в циганските секции рекордно нисък процент на гласувалите.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1648 -: Юни 28, 2021, 10:15:16 »
Допускам някои хора да са изтормозени от непосилни преводи и после леко да отпускат с достъпен хумор. Тъжно е, да се признае, че Тодор Колев примерно, според мен средна ръка артист, вложи толкоз усилия в цигански роли. Хуморът му беше не по-малко тъп от този на Трифонов. И така  бавно и полека се докарахме до настоящото съвсем не розово дередже. Не бива да се величаят артистите. Те са просто едни уморени, обезверени труженици. Погледнете и сега кой се напъва да се прави на хуморист. С мучене, плезене, намигане и безмислени словоизлияния.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1649 -: Юни 28, 2021, 10:18:43 »
Погледнах снощи картинка от благоевградско - на места имаше блокирали машини, защото възрастните турци тук-там са се мъчили към 5 минути. Разбирам ги хората, банкомати не им трябват, слабо четат на български...Младите работят в чужбина и ще гласуват там, евентуално.
Научих нещо ново - в "благоевградско*" имало "възрастни турци"!?! Жив да не бях!

*Изборите бяха само в Благоевград, за по-голяма точност...


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1650 -: Юни 28, 2021, 10:26:11 »
голяма, голяма - колко да е голяма точността? къде нула.
Населени места, в които се произвеждат частични избори на 27 юни 2021 г. за кметове на кметства/кметове на общини ОИК
1. Кмет на кметство Вресово, община Руен, област Бургас ОИК – Руен
2. Кмет на кметство Ясен, община Плевен, област Плевен ОИК – Плевен
3. Кмет на кметство Жълти бряг, община Стамболово, област Хасково ОИК – Стамболово
4. Кмет на кметство Сърница, община Минерални бани, област Хасково ОИК – Минерални бани
5. Кмет на кметство Ракево, община Криводол, област Враца ОИК – Криводол
6. Кмет на кметство Памидово, община Лесичово, област Пазарджик ОИК – Лесичово
7. Кмет на кмет-ство Цани Гинчево, община Никола Козлево, област Шумен ОИК – Никола Козлево
8. Кмет на община Благоевград, област Благоевград ОИК – Благоевград

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1651 -: Юни 28, 2021, 10:26:29 »
Лошо спах и съм кисела, което не ми пречи да отразя факта, че доживях да вдигна палче на отврата

Ау, каква чест, за която не съм смял дори да си мечтая. Вдигнатото палче на Здравка осмисля живота ми. Като порасна искам да стана като нея.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1652 -: Юни 28, 2021, 10:28:37 »
Приемам забележката. Имаше някакви села, не слушах внимателно, видях само, че възрастни хора се представяха с турско-арабски имена и някакъв младок от някаква СИК помагал с машинното гласуване, някой си Еминов.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1653 -: Юни 28, 2021, 10:32:50 »
...и за свой срам признавам, че освен смесените райони на североизток, кърджалийско и смолянско никак не съм наясно има ли по-компактно население с мюсюлманско вероизповедание и турски имена из другите региони на страната. Защото ако задълбаем в реалния етнически произход аз може и да съм прапраплеменица на Балдуин Фландърски, мъ като нямам родословно дърво и снимки, иди доказвай.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1654 -: Юни 28, 2021, 10:33:59 »
голяма, голяма - колко да е голяма точността? къде нула.
Населени места, в които се произвеждат частични избори на 27 юни 2021 г. за кметове на кметства/кметове на общини ОИК
1. Кмет на кметство Вресово, община Руен, област Бургас ОИК – Руен
2. Кмет на кметство Ясен, община Плевен, област Плевен ОИК – Плевен
3. Кмет на кметство Жълти бряг, община Стамболово, област Хасково ОИК – Стамболово
4. Кмет на кметство Сърница, община Минерални бани, област Хасково ОИК – Минерални бани
5. Кмет на кметство Ракево, община Криводол, област Враца ОИК – Криводол
6. Кмет на кметство Памидово, община Лесичово, област Пазарджик ОИК – Лесичово
7. Кмет на кмет-ство Цани Гинчево, община Никола Козлево, област Шумен ОИК – Никола Козлево
8. Кмет на община Благоевград, област Благоевград ОИК – Благоевград

Не  за да се заяждам, а пак в името на точността:
1. Къде "в благоевградско", освен в Благоевград вчера е имало избори ?
2. (което няма връзка с изборите , а с комантара на Здравка) Колко турци, млади и възрастни,  живеят в благоевградско?

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1655 -: Юни 28, 2021, 10:35:13 »
Тошо от Шумен беше първият който почна да "опростачва" народонаселението.Не е тръгнало от Славуца или Блъсков.

Тъй, че опростачването почна по соца със Колев и Хисарския поп.

А Славуца е просто добър бизнесмен Има класическо образование от консерваторията, но с Вивалди у Мамковината милионер не се става....

 :smokin:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1656 -: Юни 28, 2021, 10:35:42 »
Бачо, признах си.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1657 -: Юни 28, 2021, 10:37:05 »
Научих нещо ново - в "благоевградско*" имало "възрастни турци"!?! Жив да не бях!

*Изборите бяха само в Благоевград, за по-голяма точност...

На преброяването 2011 г. около 17 хил. се определят като турци. Близо два пъти по-малко от самоопределилите се като турци през 2001. 
Концентрирани са (около 96% от самоопределилите се като турци) в са следните общини – Якоруда (49,3%), Белица (30%), Гоце Делчев (24%), Гърмен (15,8%), Сатовча (8,7%), Хаджидимово (7,7%). В Благоевградска община май няма.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1658 -: Юни 28, 2021, 10:39:26 »
''Тошо от Шумен'' Не пипай Тодор Колев, мир на праха му. Той никога не би изпял нещо от сорта '' и шат на патката главата''.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1659 -: Юни 28, 2021, 10:39:49 »
1. Къде "в благоевградско", освен в Благоевград вчера е имало избори ?
в селата от община благоевград - сепак това е общински, не градски кмет. обаче в селата по-долу се е гласувало с хартиени.

Quote (selected)
В 120 секции в града се гласува само с машини. С бюлетина са единствено избирателите в селата Бистрица, Българчево, Дъбрава, Еленово, Горно Хърсово , Мощанец, Делвино, Габрово, Дебочица, Зелен дол, Бучино, Лисия, Селище, Дренково, Клисура, Обел, Лешко, Логодаж, Марулево.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1660 -: Юни 28, 2021, 11:01:06 »
Слафчу отговаря и реализира въжделенията на част от населението - и като музика, и като хумор, и като простотии, сега вече и като политика - "не знам как искам да е, но не искам да е така, искам някой да им е*е мамата на всичките политици". Не знаем, като вземе властта, кой и как ще управлява. Имаше идеална възможност, когато получи мандат за правителство, да постъпи като Баце - да покаже проектоправителство и тогава да върне мандата, да се знае кои са хората му, които ще управляват в евентуално бъдещо правителство. Не го направи и очевидно това не е от значение за електората му.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1661 -: Юни 28, 2021, 11:12:38 »
И аз смятах, че трябва да се бави топката колкото е възможно. С Герб ще се води война до изтощение. Трябва бъдат разкарани веднъж за винаги. Не мой се търпи тоя резил. Надявам се сега всички да са по-внимателни и далновидни, защо не и кооперативни. Бидейки не познавайки Трифонов лично, не изключвам вероятността да е добронамерен, че патриот стана мръсна дума. Има да се види скоро. Всеки, който може да помогне, нека го направи според силите си. Трифонов не го гледам, и може би малко крайно се изразих за него. Дано излезе нещо добро от всичко!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1662 -: Юни 28, 2021, 11:18:45 »
не знам как искам да е, но не искам да е така, искам някой да им е*е мамата на всичките политици

досега слави казва едно нещо: като му дойде времето, ще постъпим правилно. кога ще дойде времето и какво е правилно са неинтересни въпроси, които мисиртутките избягват да задават.

и още нещо - правят се на 'господари на мълчанието', щото ако си отворят устата да кажат нещо, и пак ще стане
Quote (selected)
"Аз не мисля, че вие лъжете. Вие просто не знаете."

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1663 -: Юни 28, 2021, 11:25:36 »
И ти как реши, че чалгарят Слафчу е "свестен" (каквото и да значи тая тъпня) и може да направи нещо?
Има зад гърба си някаква политическа и управленска история?
Реални, видими резултати? Тръгнал е от кмет на селце, после на голям град, после е работил в администрацията?

Дрън –дрън …

Да, има зад гърба си професионалисти, някои от които показа и доказа в 45-ото НС:

Например Ива Митева като ПреЦедател на Парламента: доказан юрист с докторат по „Конституционно право на Република България” от БАН, бивш Директор на Дирекцията по правни въпроси в НС. Да можеш да я сравниш с Караянчевата „поцинкована кофа”?  :lol:

Мика Зайкова – икономически анализатор, която откри работата на 45-ото НС така, че заслужи аплодисментите на всички присъстващи в залата депутати. Но за жалост в момента не мога да я сравня с когото и да е от предшествениците ѝ, защото нямам време да ровя …

От непоказаните до момента, но кандидат-депутати за 46-ото НС, мога да спомена проф. Николай Радулов с докторска дисертация от Военната академия, бивш Главен секретар на МВР и готов бъдещ Министър на Външните работи!!!

А колкото до това, кой е „свестен” и кой не, предлагам следните синоними на тази думичка:

Quote (selected)
разумен, разбран, порядъчен, отзивчив, качествен, издръжлив, годен

https://talkoven.com/значение/свестен
:th_up:


« Последна редакция: Юни 28, 2021, 11:32:33 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1664 -: Юни 28, 2021, 11:30:59 »
Например Ива Митева...
е една латерна, която като се засили няма спиране, и лично на мен ми е изключително дразнеща и досадна за слушане. не мога да я изтрая повече от две /2/ минути. то няма млъкване това бе, с една и съща интонация и един и същи стържещ глас.

маяма и тя не млъква, но поне сменя интонацията от време на време.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1665 -: Юни 28, 2021, 11:33:07 »
Слави ще седи отстрани и ще докара "Юпита"номер 2.От Харвард, Йейл и прочее Кембридж.

Барем, като ходят в Брюксел ще могат да си поръчат по едно кафе на английски и няма да се мотае преводач около тях.

Това ще бъде колосална крачка напред в развитието на Мамковината...


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1666 -: Юни 28, 2021, 11:34:37 »
Да, има зад гърба си професионалисти, някои от които показа и доказа в 45-ото НС:

Нема лошо! Изброи ми трима. Ама, само за едно правителство трябват още десет. Оттам, ако почнем да изброяваме агенцийй и секви държавни органи, бая квалитетни чалгари ще му трябват. Но ти не се отчайвай. След чалгаря ще си харесаш некой свестен циркаджия да те оправи. После свестен некой водопроводчик и т.н.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1667 -: Юни 28, 2021, 11:36:50 »
Ша са мандахерцаме йощ десят деня, и да видим какво ще измудрят тиквите ни. Аз мойта технология ви представих. Не отнема много време и всеки си струва да си направи труда. Дан' вика сетне всеки "Са таковам у тиквата". Трябва да се самоуважаваме.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1668 -: Юни 28, 2021, 11:49:25 »
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1507 -: Юни 27, 2021, 20:25:34 »
Quote (selected)
Божее, ма кой гледа сериозно на тез т.н. програми? Изтъпанват ги, поотупвайки ги от праха, а какво пише в тях, даже който ги е писал е забравил. В края на краищата става дума за надприказване в телевизиите пред мудро кокорещите се мисирки.


 хаслъ аслъ..

Макар да съм почтен непрактикуваш циник.. Ма и аз имам грях... Цинизъм практикувах, кога писахме  Програмата на ОКЗНИ..
 полза стана-- М.Арнаудов и Минчо влезнаха в НС


 Ходех и на събрания на БСПто . Програма мрограма  - четяхме, па стана една нотариуска и рече: Заебите програмите, ами аз давам 10 000 лева , ако турите племенника на първо място в листата..

  Случими се и да присъстувам на учредяване на ГЮБРЕто в наше село.. Цецо изчете една програма... "Френетични викове" .. После Бойчо, доуточни:  Среден пръст за Москва, два средни за Анкара, три за Америката...  "Френетични викове"

  Мене програми ми не требват, требват записи от ешмедемета.

 


Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1669 -: Юни 28, 2021, 12:21:41 »
Трябва нова тема-избори 7.11.21

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1670 -: Юни 28, 2021, 12:22:56 »
Всеки завършен глупак не се спира да си отваря устата дори кога хабер си няма от нещо. Имате примера.
Незавършеният може и да е прочел, че трябва да си я затваря, ако не иска да му проличи веднага. Май ще имаме и такъв пример, пази Боже!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1671 -: Юни 28, 2021, 12:31:38 »
има атрактори които пропускаш.21 юли е разгара на отпускарския сезон.А остатъчния електорат на БСП не ходи на море в Гърция.Плюс че всички искат да чегъртат ГЕРБ и са оставили тая работа на Рашков-което едва ли ще мотивира някаква периферия щото той и така проявява завидна активност-особено медийна.Плюс байряма....с едни 35-38 % активност тръгналите с голяма кошница "протестъри" може да се окажат изненадани изотзадзе.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1672 -: Юни 28, 2021, 12:35:20 »
Формално погледнато, Председателят на Народното събрание е вторият чавек в държавата /нещо повече - имаше тълкувания, ч в парламентарна република е първият/ . Но така или иначе трябва да е политик с поне малко опит.
Неква Митева била блестящ юриС, цял живот стояла на бюро, писала докторат . Най-трудното решение , което е взела през последната година е дали да направи постния спанак с пресен или със стар лук. Да, най-вероятно знае правилника на НС и може да води заседанията му.
Аз, обаче имам друго виждане какъв трябва да е председателят, какви качества и опит трябва да притежава...

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1673 -: Юни 28, 2021, 12:36:53 »
Колкото в Благоевград се оказаха изненадани толкова и на 11.07.

Комформисткия вот се измества към Славуца плюс антигерб остракизъм по електронните СМИ, плюс това, че Козяк повтаря в България спецоперацията с която изчегърта корумпето Нетаняху.

 :0007:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1674 -: Юни 28, 2021, 12:39:31 »
Савов ли имаше опит, Видиния от секъде Йорданов, ПКП или що?Ако трихсетте години прегод нещо показага е че да си управленец, "професионален политик" , ни опит, ни акъл , ни почтенност се иска.Ни в парламент , ни в правителство.ора дет и за чеп не стават са си "елит" без проблем.Дори да са събирани по кръстовищата.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1675 -: Юни 28, 2021, 12:40:09 »
Е, все пак имаме база за сравнение с предните бисери. От полза е.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1676 -: Юни 28, 2021, 12:42:14 »
На преброяването 2011 г. около 17 хил. се определят като турци. Близо два пъти по-малко от самоопределилите се като турци през 2001. 
Концентрирани са (около 96% от самоопределилите се като турци) в са следните общини – Якоруда (49,3%), Белица (30%), Гоце Делчев (24%), Гърмен (15,8%), Сатовча (8,7%), Хаджидимово (7,7%). В Благоевградска община май няма.
БелиЧките и якоруЦките помаци бяха решили , че да си турчин е престижно. Постепенно , по трудния начин разбират, че не е баш така.
Бонго, отиди в центъра на Белица и задай на 30 случайни минувача въпрос на турски ...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1677 -: Юни 28, 2021, 12:47:01 »
Чуков при патреотите.То там си му е мястото.Поглед(алтернативните "леви") пак го лансират.Култово. То не че "здравите сили" не харесваха и дребното педалче Джамбазки

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1678 -: Юни 28, 2021, 12:50:50 »
Аз я поогелпих таа рап'та с Благоевград та да видим какво казва уикито по въпроса с етнОса
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B5%D0%B2%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4_(%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82)

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #1679 -: Юни 28, 2021, 12:54:05 »
самоопределението на помаците няма връзка с етнос.Без да търся какво си намерила в уикито