За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"

(1/59) > >>

Джиджи:
Юмжагийн Целденбал
 :well_done-1299:

С което НЕ се отказвам от адмирациите си към Администрацията за преместване на всичко в Кошчето, тъй като за мен цялото упражнение с анкетата  беше „a disgrace”. 

Какъвто позор не трябваше изобщо да се допуска – и то НЕ от модераторите! – а от всички нас!!!

Да, платформата на „Керпеден” предлага възможност за анкети, но не вярвам замисълът да е бил за анкети „ad hominem”. Тъй като наскоро НойКа беше спретнала цяла тема със заглавие „Джиджи vs. форума”, а Анонимъс беше предложил да се направи анкета и за мен:


--- Цитат на: Джиджи в Април 04, 2021, 22:00:05 ---Цитат на: AnonimusBG в Април 02, 2021, 18:12:38

    Пуснете една анкета кой е „за” Джиджи и кой вече е „против” и всичко ще стане ясно.
--- Край на цитат ---
  :t1818:

И защо, защото съм „различна”?! Което са отнася и до Бонго /въпреки че двата случая не са чак толкоз идентични/.

А в темата „Джиджи vs. форума” нещата много скоро се обърнаха на обратно. Затова цитирам тук колега – който от известен момент насам, а и по конкретни причини! – не храни вече към мен каквито и да е топли чувства:

 
--- Цитат на: Kole в Април 02, 2021, 20:45:35 ---От Дж. vs. Форума стана Форумът срещу себе си.
--- Край на цитат ---

Нещо подобно се случи и тук – най-вече защото тогава нещата не бяха „изчистени” …

Kole:
Весеннее обострение снова началось

А под прозореца се чува едно пролетно мяааааааауууу!

Джиджи:

--- Цитат на: Kole в Май 11, 2021, 11:23:40 ---А под прозореца се чува едно пролетно мяааааааауууу!
--- Край на цитат ---

Всеки коментира, когато има възможност и време за това!!!  :ive_got_it-1379:

Аз снощи нямах.

А имам и още какво да кажа ...  :tongue_:

Kole:

--- Цитат на: Джиджи в Май 11, 2021, 11:26:50 ---
А имам и още какво да кажа ...  :tongue_:

--- Край на цитат ---
Баш туй ме страхува

Джиджи:

--- Цитат на: kаily в Май 10, 2021, 23:41:42 ---Абе що половината мнения тук са по повод модерирането ... Аз предлагам следното: --- ---

Във фейса май е така, ако тема получи еди си колко докладвания, се затрива автоматично и ни модератор, ни гявол може да я върне обратно.
--- Край на цитат ---

Аз бих помолила Кайлето да не дава тук съвети за това, какво е във Фейса,  щото и без това всички тук сме се втурнали стремглаво надолу – към нивото на Фейса …

Остава да се въведе и „кармата” /щото в началото я имаше и тук!/, за да се разделим на лагери, да почнем да се плюем взаимно и вече анонимно ииии … направо да се избиемЕ помежду си !!!  :lol:

Аз лично не мога да разбера каква е тази страст – да се коментира „НЕ това, което е казано”, а „КОЙ го е казал”.

И как така ще се оценяваме взаимно като „личности” помежду си?

Ами ако например някой, който почне да трупа „отрицателни знаци” на гърба на Кайлето, а IQ-то му е цели нива ПОД нивото на IQ-то на Кайлето, тогава какво пра’име …  :t0174:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия