Преглед на печата … > Теми на форумците …

тема за трако-българи

<< < (2/15) > >>

Ной:

--- Цитат на: Moesia в Юни 06, 2021, 13:42:30 ---Изглежда да е технически проблем за вниманието на модерацията и техническия състав.
--- Край на цитат ---
Мици, най-лесно се цитира през Quote (selected) - получава се това над този ред. Това е ако си в темата. Вече няма "матрьошки", т.е. цитат-в-цитат-в-цитат, излиза само последният цитат и то само маркираната част.
От списъка с последни публикации цитираш с бутона "Цитат", който е ПОД мнението, иначе се цитира следващото. Там в цитата попада цялото съдържание на поста освен ако има вложен цитат - той отпада. Ако цитатът е част от текста, както ти си го маркирала, той се запазва.

wreckage:

--- Цитат на: Moesia в Юни 06, 2021, 08:54:19 ---Щурчо, четеш ли?

--- Край на цитат ---

Ko?

Памфуций:

--- Цитат на: Moesia в Юни 06, 2021, 08:54:19 ---[бонго]Щурчо много недобросъвестно постъпи като си изтри мненията там, ама повечето зачекнати проблеми са ясно маркирани. Лично за мен тогава беше необяснимо, защо толкова автохтонци в оня форум (сещам се за поне още петима), сал една Мици дръзна да го подкрепи.

Щурчо беше докаран до анихилация от една весела дружинка и особено от един корпулентен неин член.
Ако сега щурчето отвори своя тема за трако-труските или нещо подобно, с удоволствие ще се включа.
Той умее да хостира без претенции и арогантности.

А старите теми наистина бяха велики. Толкова много неща прочетох и научих покрай тях.
Щурчо, четеш ли? Имаш моята подкрепа.

--- Край на цитат ---

Понеже усещам и косвен упрек по мой адрес, нямам никакво съжаление, че съм бил във веселата дружина.
Пък и да не забравяме, че и той имаше веселяшки подхвърляния (да не ги наричаме арогантности)  все пак.
Както и да е - отворих тая тема, защото Айсблок ме подкачи в една друга, дето не беше мястото на обсъждане на тези неща.

Eisblock:
Действително, Темата е доста сериозна и за съжаление полите 'и могат също да вдигнат прахоляка из ъглите на по-семплите съзнания и убедености в "леми". Но и това не е проблем, защото кои сме ние, че да претендираме за някакво абсолютно Знание?

Както и в други области, има всякакви привърженици на какви ли не странни теми, вариации и идеи и в тази: - Кои са траките в действителност? ...  Лично аз поддържах Щуреца на неговата плоскост. Не толкоз като "специалист" (ужасно далеч от такъв), колкото като разглеждащ пресечна точка на множество други области и райони на здрача в "науката". Към нея с и без уважение...

Спомням си с удоволствие и за един по-стар участник - "Южният солдат" или нещо подобно. Той дори бе тесен специалист и бе привнесъл много интересни информации... Ще е хубаво ако се възобнови някаква нова дискусия, обмяна на мисли и информации.

А ако и други стари участници се завъртят пак тук - от това няма да има нищо по-хубаво!

Moesia:
Re: author=Ной link=topic=1555.msg119540#msg119540 date=1622978623]

Благодаря за обяснението.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия