За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: Избори Юли'21

(1/14) > >>

Джиджи:
На мен днес следните две новини в любимата газета ми хванаха окото ...

Като ще ги прокоментирам тук, без да ми мигне окото ...


--- Quote (selected) ---Посланикът ни в Лондон поиска да се орежат секциите във Великобритания
Според Марин Райков и по-малък брой ще бъде достатъчен за предстоящите парламентарни избори

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/poslanikut-london-poiska-da-se-orezhat-sekciite-vuv-velikobritaniya
--- Край на цитат ---

На туй, "маринрайковото", на френЦки му се вика „merde”!!!  :t2102:


--- Quote (selected) ---Проф. Минеков: Кошлуков вече си е за оставка
Защо БНТ прекъсва предаване, за да отразява пресконференция на ГЕРБ?
Да не би да е станало земетресение, пита министърът на културата

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/prof-minekov-koshlukov-veche-si-e-za-ostavka

--- Край на цитат ---

А ето и още едно „merde”!!!
 
Но не проф. Минеков – да се светят името и таланта му! – а мръснта гад от БНТ, която мноо отдавна си е за остаФка …  :ok:


NBvG: И какво общо имат тези две новини с темата, в която си ги изтропала?!

Maximus II:
Посланикът ни в Лондон поиска да се орежат секциите във Великобритания. Глей го ти гербарят Марин Райков, трябва да е деполитизиран, да го сменят!

Джиджи:

--- Цитат на: Maximus II в Май 25, 2021, 19:24:01 ---Посланикът ни в Лондон поиска да се орежат секциите във Великобритания.
Глей го ти гербарят Марин Райков, трябва да е деполитизиран, да го сменят!
--- Край на цитат ---
Ти фнимавай с темата за Марин Райков и орязването на секциите, щото на мен Принца ми я затри ф Кошчето. :m1201:

Не била за тук!?! :t1818:

Сега да видимЕ, дали ше затрие и твоя коментар там ...

Maximus II:
Не пиша за Райков, пиша за изборите и за опит за изкривяване на резултати, за затрудняване на избиратели да гласуват.

Джиджи:

--- Цитат на: Maximus II в Май 25, 2021, 19:47:11 ---Не пиша за Райков, пиша за изборите и за опит за изкривяване на резултати, за затрудняване на избиратели да гласуват.
--- Край на цитат ---

Ми то – абсолютно същото ...  :cool-1084:

И хич не се оправдавай, щото пишеш под същото заглавие – виж къде съм те цитирала по-горе!!!  :lol:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия