Преглед на печата … > У нас …

Партия „Има такован народ“ (ИТН)

<< < (2/42) > >>

dabedabe:
Лошо е, че маркучът се набута в сценария. И без това народът ни е много объркан. Та се сетих пак за Кашпировски, дето милите другари ни тактисаха за съветник на времето. Няма да помъдрее тоз народ, колкото и пъти да го прекарват.

пешo:

--- Quote (selected) ---Животът и на 46-ия парламент може да е кратък, ако ИТН не състави правителство по свой образ и подобие.
--- Край на цитат ---
Това пък що за дивотия ?

аменеменема:

--- Quote (selected) ---Кашпировски, дето милите другари ни тактисаха за съветник на времето
--- Край на цитат ---
Какви другари, на кого е бил съветник?

dabedabe:
Мънинка си навярно. Кашпировски ни успокояваше от екрана, че всички са некомпетентни, ама ние сме таман. Само требе да се затворим в себе си и да си траем. И нещата ке се оправят от само себе си.
............
Туй га почна прословутият преход. През туй време мишоците не дремеха.

аменеменема:

--- Цитат на: dabedabe в Юни 26, 2021, 10:10:43 ---Мънинка си навярно. Кашпировски ни успокояваше от екрана, че всички са некомпетентни, ама ние сме таман. Само требе да се затворим в себе си и да си траем. И нещата ке се оправят от само себе си.
--- Край на цитат ---
Не знам колко съм „мънинка“ – може да се окаже, че докато бях в казармата, ти си писал ченгели в първи клас.
Не казваш, въпреки че попитах, за какви другари във връзка с Кашпировски става дума.
Колкото до самия Кашпировски, гледал съм го и не е вярно, че е говорил това, което му приписваш сега. Той се занимава с психотерапия, а не със съвети за социално поведение. Някои го смятат за шарлатанин, други го приемат сериозно, но човекът си е лекар.
А понеже става дума за телевизионни изяви, по него време телевизорът беше пълен с американски масови проповедници, които и лично идваха у нас да пълнят зали с религиозни екзалтанти. Безобидният Кашпировски много ти е пречил, направо ти е отровил живота, а тези удобно ги забравяш. Вихреха се най-вече по времето на Фил Д. „Кенеди“. Добре, че дойде Беров и им би шута веднъж завинаги: направо им забрани да припарват у нас. Един от тези шопари даже беше кацнал със самолета си в София, та направо оттам – марш, гадино, откъдето идваш.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия