Преглед на печата … > У нас …

Кацариада

(1/43) > >>

Engels:

--- Quote (selected) ---Защо да влизам като частен пациент. Аз мога да отида, когато ме повикат. Заради това съм се явил на 23 януари. Това беше събота. Защо като някой ми прави услуга ме вика 10 дни след като е изтекъл срока. Защо да не мога да получа изследването, което се плаща от НЗОК, попита служебният министър Стойчо Кацаров по Нова телевизия по повод скандала с "Пирогов".
"Аз имам право да получа безплатно скенера. Аз трябва да получа документ, за да го платя. Аз дори не съм разбрал, че ми е правена услуга", допълни той.
Според него стои дори е фалшифициран подписа му на декларацията за информирано съгласие.

--- Край на цитат ---
:popcorn:

Engels:

--- Quote (selected) ---Стойчо Кацаров подписа пред очите ми всички необходими и задължителни декларации за хоспитализация в болнично заведение. Това заяви пред Нова телевизия д-р Христина Каменова от „Пирогов”.
„Стойчо Кацаров беше изпратен от мен и от началника на клиниката доц. Атанасов със своята съпруга да бъдат прегледани и той евентуално да бъде приет и хоспитализиран на легло във вътрешна клиника. Нетърпеливо изчакаха своето влизане. На пациента му беше направено ЕКГ, бяха му вези всички кръвни изследвания, беше направен и скенер на бял дроб. След което пред моите очи той подписа всички необходими и задължителни декларации за хоспитализация в болнично заведение”, каза тя.
„Нека докаже по какъв начин друг е подписал собствените му документи. Пред собствените ми очи е подписал абсолютно всичко”, допълни Каменова.
--- Край на цитат ---
:popcorn:

66:
Тея от Пирогов да не дранкат глупости ами да извадят документите от приема и лечението като пациент с ковид.
И да покажат кога му е бел назначен контролен преглед
Щото ще се окаже, че си е ходил на контролен преглед.
Във всеки случай евала че некой отпочна резговор за проблемите в доктурската каста и здравната каца.
И то от позиция на министър.
 
А калинчовците разбира се щае си ломотят лебералните мантри.

Engels:

--- Quote (selected) ---"Аз не бих нарекъл министър Кацаров доктор. Четири дни слушаме лъжи. 50 пъти повтори, че има диагноза цироза. Истината е, че временно черният дроб не му е бил зле и заради това е приет по тази пътека. Първата лъжа бе, че не е ходил в "Пирогов". Във втория ден това стана, че имал право на безплатен контролен преглед и заради това отишл. Днес вече е, че е бил поканен. Лежал е разбира се. През декември. В много тежко състояние. След като е изписан на 12 декември идва на контролен преглед на 23 януари. Аз лично сверих неговите подписи, включително и при увеличение на капитала и това са неговите подписи. Той е от 26 юни. И да твърди, че този лист е фалшив, е недостойно. Чекирал се е с неговата лична карта. Всички подписи в история на заболяването са негови. Да, наказуемо е да не остане в болница, но в този договор има двама. И няма как да отиде на ТЕЛК за цироза. Няма как да отиде за трансплантация", заяви бившият директор на "Пирогов" проф. Асен Балтов в предаването "Неделята на Нова".
"14 месеца е правен контрол и изведнъж се появяват някакви по заповед на проф. Балтов да бъде изкаран мошеник. Не може един министър 2 месеца да не направи нищо, за да ускори имунизацията. И да ни изкарва убийци", каза още той. 
"И до момента министърът говори, че има безспорни факти, с които съм уволнен. Не са безспорни, а са спорни. И вече има такова. Касата има седмица да ни върне отговор, след което има две съдебни инстанции. И един юрист, Кацаров, реже главата на Асен Балтов. Аз лично ще водя дело за да изчисти моето име. Срещу цялото политическо ръководство на министерството. Защото не е само Стойчо Кацаров, а и неговите заместници.

--- Край на цитат ---
:popcorn:

Engels:
Двойник на Стойчо Кацаров ли е бил в “Пирогов” и кой днес казва истината?
 :popcorn:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия