Преглед на печата … > У нас …

Баце и De Equo Albo

(1/2) > >>

Engels:
"Сутринта, като го слушах Тошко Йорданов от трибуната, изпаднах в паника."
"На тези реформатори съм им сърбал попарата, ще изоставят Слави точно по средата на реката."
"Като гледам какво става в парламента започвам да се плаша истински."

Engels:

--- Quote (selected) ---Само за дни ИТН изпаднаха в такава изолация, за каквато на ГЕРБ трябваха години управление – това написа във Фейсбук мой познат. И е тотално прав – а Слави и хората му изпаднаха в това положение, защото се държат като Бойко Борисов, но не на 200, а на поне 2000! Защо - те си знаят, аз само се сещам за 1996 година и купона на "Мултигруп" в най-гладната зима в най-новата ни история! 
Как най-бързо черното става бяло? Като се появи друго, много по-черно! И хората масово моментално забравят, че и в двата случая става дума за черно, не за бяло! В България си имаме приказка за това – по-малкото зло! Това ни е в манталитета – накрая все ни излиза по-важно дали е по-малко или повече, а не, че е зло! Казват, че всеки народ си заслужава съдбата. Казват и, че умният човек не се препъва два пъти в един и същ камък. Друго няма да кажа, освен едно - кога ще почнем да си ползваме главите?

--- Край на цитат ---

AnonimusBG:

--- Цитат на: Engels в Юли 30, 2021, 05:50:46 ---"Сутринта, като го слушах Тошко Йорданов от трибуната, изпаднах в паника."
"На тези реформатори съм им сърбал попарата, ще изоставят Слави точно по средата на реката."
"Като гледам какво става в парламента започвам да се плаша истински."


--- Край на цитат ---

Енгелсе не им вярвай и не се плаши.
Те всичките са такива.

Engels:
ИТН има една единствена цел – да затули хаоса, създаден от Борисов

Engels:
Няма как да има мир в тази страна, докато Борисов – МВР шефовете не бъдат вкарани в затвора

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия