Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 21:46:44

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 566274 пъти)

0 Потребители и 24 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1380 -: Септември 18, 2021, 15:47:03 »
ако беше виждал как министърка от конкуренцията си оползотворяваше предния ден, преди срещата с него

ОК, ама световно неизвестният Цвъки, ако не се лъжа, го отвя 2009 на мажоритерните избори. Ако се лъжа, пак некой друг неизвестник ще е бил. Това е много показателно овцете кого припознават.

Министърката беше от царската селекция. Сакскобургготски не набираше кадри по шосетата

Quote (selected)
Ама сериозно ли толкоз вълнение за делова среща?

Наистина. Стефан Данаилов тогава беше депутат. За госпожата беше идол и много се вълнуваше, че ще се запознае с него

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1381 -: Септември 18, 2021, 15:47:55 »
Това са глупости! Дори не спаси станишевия задник, га се наложи последният да сдава партията в името на брюкселската кариера. А какво е/беше Стефан Данаилов, щеше да знаеш, ако беше виждал как министърка от конкуренцията си оползотворяваше предния ден, преди срещата с него - всичкото протокол, фризьори и прочее беше вдигнато на "ура". И как трепереше бетер ученичка. Не му беше набор, а можеше да му бъде дъщеря :smokin:
Задника на СтаниШеф се оказа твърде корпулентен да не кажа корупционен за нашата малка татковина.
Нямам никакви сантименти към министрите и министерките на вашите конкуренти и ти вярвам.
Което в никакъв случай не увеличава политическата тежест на мастера ( отново поклон пред актьора ).
Имаме си нов "Джон Траволта" бегайте да се макиажите преди да се срещате с него.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1382 -: Септември 18, 2021, 15:48:15 »
Стефан Данаилов е комунист, на когото хич не му отива да се кръвосмешава с псевдотаквиз.
колега, говорите ужасни идиотщини

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1383 -: Септември 18, 2021, 15:49:15 »
колега, говорите ужасни идиотщини

Защото е починал ли? Това ли ти е проблемът?

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1384 -: Септември 18, 2021, 15:49:51 »

колега, говорите ужасни идиотщини, както, впрочем, винаги...


Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1385 -: Септември 18, 2021, 15:50:52 »
Лукаш, за разлика от Ваше Величество капитан от запаса, някои българи са безсмъртни.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1386 -: Септември 18, 2021, 15:54:57 »
Quote (selected)
Манолова зове за обединение с ДБ и партията на Петков и Василев
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/manolova-zove-za-obedinenie-db-i-partiyata-na-petkov-i-vasilev
Някой чете цоциолозите кат класици и тръгна да прегръща де що срещне по улицата.
Ми ей го орлов мост, една китка и да чака който дойде, петковци, ристювци... :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1387 -: Септември 18, 2021, 15:56:09 »
Защото е починал ли? Това ли ти е проблемът?
Стефан Данаилов беше велик актьор, велик човек за България.
До ден днешен гледам филми с него - безупречен, прекрасен, през дедовия ми е политическата му принадлежност, това е без всякакво значение.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1388 -: Септември 18, 2021, 15:57:00 »
Даже и аз мога да си призная нещо. През първия ни програмен период по оперативните програми нямаше предвидени средства за културата. Но Стефан Данаилов е неотразим и успяхме да помогнем поне малко..трябва да знаеш, какво обаче правиш и как можеш да го направиш...после някои неща залегнаха за следващия програмен период  :nuts:

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1389 -: Септември 18, 2021, 15:57:40 »
Лукаш, за разлика от Ваше Величество капитан от запаса, някои българи са безсмъртни.
Аз със сигурност не съм безсмъртен.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1390 -: Септември 18, 2021, 15:58:07 »
Стефан Данаилов беше велик актьор, велик човек за България.
До ден днешен гледам филми с него - безупречен, прекрасен, през дедовия ми е политическата му принадлежност, това е без всякакво значение.

На теб мое да ти е през дедовия, ма кой точно си ти? Ти нещо определяш ли в глобален мащаб? От теб зависи ли квото и да било? Та.. колкото на теб ти дреме за света, толкова и на света му дреме за теб.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1391 -: Септември 18, 2021, 15:58:20 »
Трудно си обяснявам как много празноглави дърдорковци и дърдорани влизат в парламента. Т.н. Партии сами си режат клона. Мажоритарната система, не че е идеална, ама е доста добро сито.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1392 -: Септември 18, 2021, 16:02:07 »
Даже и аз мога да си призная нещо. През първия ни програмен период по оперативните програми нямаше предвидени средства за културата. Но Стефан Данаилов е неотразим и успяхме да помогнем поне малко..трябва да знаеш, какво обаче правиш и как можеш да го направиш...после някои неща залегнаха за следващия програмен период  :nuts:
То това ни е проклятието - програмен период и после следващ, дали ще е петилетка, 45 години или пак ЕС петилетка визия до върха на носа и усвояване, усвояване и пак усвояване на текущия програмно/финансов поток.
Мисъл за после няма, ядем/серем и минаваме в следващ цикъл ядем/серем.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1393 -: Септември 18, 2021, 16:02:26 »
Стефан Данаилов имах шанса да го видя като дете, бяха ни завели на Люлин планина децата, и там снимаха нещо.
Беше много готин.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1394 -: Септември 18, 2021, 16:02:45 »
Та.. колкото на теб ти дреме за света, толкова и на света му дреме за теб.
По-малко. Несравнимо по-малко...

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1395 -: Септември 18, 2021, 16:04:46 »
ма кой точно си ти?
я се разкарай бе говно, кво ми се лепиш по подметките, писна ми от дебили

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1396 -: Септември 18, 2021, 16:08:22 »
я се разкарай бе говно, кво ми се лепиш по подметките, писна ми от дебили
Писна ти от истината, господин Никой? Сигурно мама ти е казвала, че си най-красивото и умно дете на света, но не те е предупредила, че има и свят извън люлинската панелка  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1397 -: Септември 18, 2021, 16:10:20 »
То това ни е проклятието - програмен период и после следващ, дали ще е петилетка, 45 години или пак ЕС петилетка визия до върха на носа и усвояване, усвояване и пак усвояване на текущия програмно/финансов поток.
Мисъл за после няма, ядем/серем и минаваме в следващ цикъл ядем/серем.

Това не е проклятие. Става дума за обикновено планиране, наречено помодерному програмиране. Само думичката е нова. Нормално е да планираш във времето и да си разпределяш парите. Друга тема е, че не го правим като хората вече. Едно време беха петилетки, сега програмирането е за 7 години. Продължавам да твърдя, че от това има смисъл, ако смислени хора се занимават с процесите. Аз съм успявала да защитя интересите на държавата ни навремето...проблемът е в селекцията, но съм безпомощна. Не гласувам само аз и менеподобни..тва е положението  :smokin:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1398 -: Септември 18, 2021, 16:18:20 »
Ексхибиционизма на некои партийни другарки продължава с пълна сила...

 :popcorn:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1399 -: Септември 18, 2021, 16:20:17 »
''Човекът има безупречна биография като военен.'' Ми хубу, нека прави кариера като учен във военната сфера, главнокомандващ родните ВВС , офицер в генщаба на НАТО...ООН в краен случай. Полета за изява на офицер-отличник има, не е да няма.
-----
Ако проектът Траволта иска да спечели и гласоподавателите в по-зряла възраст трябва да се преименува на ''Волтарен''.  Малко фриволен тоя Траволта - ''Брилянтин'', ''Треска в събота вечер'', грозната мода на осемдесетте... Да не искат да кажат, че някои са поостарели, я тубата с волтарена и ще видят те...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1400 -: Септември 18, 2021, 16:40:16 »
Здравке, леко ме разочароваш напоследък. Към момента президентът Радев е много на място. А пък за Кирил Петков е още рано да преценим. Нямаме много богат избор в морето от преобладаващи мошеници. Ще късаме лист по лист. "Става, не става".

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1401 -: Септември 18, 2021, 16:41:58 »
''Човекът има безупречна биография като военен.'' Ми хубу, нека прави кариера като учен във военната сфера, главнокомандващ родните ВВС , офицер в генщаба на НАТО...

Права си, могъл е. Но е решил да продължи не като учен във военната сфера, а като президент. И е успял.
Впрочем, ако човек  с "безупречна биография като военен" е неподходящ за президент, то каква биография трябва да има този подходящ човек, та като стане на 40 +, дружно да възкликнем - те това е Човекът!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1402 -: Септември 18, 2021, 16:42:04 »
Здравке, леко ме разочароваш напоследък. Към момента президентът Радев е много на място. А пък за Кирил Петков е още рано да преценим. Нямаме много богат избор в морето от преобладаващи мошеници. Ще късаме лист по лист. "Става, не става".
От гербер ли ще късате или от класическата маргаритка?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1403 -: Септември 18, 2021, 16:46:46 »
Здравке, леко ме разочароваш напоследък.

Мен не ме разочарова. Тя си избира политиците по жените им. Ако одобрява съпругата - става. Ако не я одобрява - не става. Една друга колежка пък гласува според вратовръзката и кройката на костюма. ЗИП-а гласува за който му се струва, че англосаксите го харесват. Жижи за тоя, който е модерен в социалните мрежи. Или, както викаше моят старшина, всеки си има номер в живота и време, когато да го показва.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1404 -: Септември 18, 2021, 16:47:37 »
То е ясно. Първо партиите пресяваме, после кандидатите. И така на всеки избори.
.....................
Аз също имах забележки към президентшата, ама човекът я озапти.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1405 -: Септември 18, 2021, 16:49:12 »
То е ясно. Първо партиите пресяваме, после кандидатите. И така на всеки избори.
Почнах се притеснявам за здравчето, на женско се заглежда. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1406 -: Септември 18, 2021, 16:57:39 »
както викаше моят старшина, всеки си има номер в живота и време, когато да го показва.

Тоз човек е бил гений.  :crying_with_laughter-3302:

Колкото и да ми е смешно, това е истината. Всеки си има номер в живота, и време, когато да го показва  :bigok:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1407 -: Септември 18, 2021, 17:06:24 »
Ще си позволя да се самоцитирам
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1013 -: Септември 17, 2021, 13:46:44 »
Аз, бидейки прочие гласоподавател на ДБО, все пак ще се въздържа от възторгване в посока ''Траволта''. Не ми се иска да бързам с хвалби за нов началник и малко прасе. Което не означава, че не намирам г-н Петков за ,ноо секси. А откакто и Василев се подстрига също изглежда добре.  :smokin:
Христо Иванов да не слага каруцата там където не и е мястото. Ами ако проектът на тези двамцата се окаже ''ляв''? К'во прайм с градската жълтопаветна и морскоградинска десница, а?!

Имам няколко правилца от които с присъщия си инат рядко отстъпвам:
-никога да не се вземам на сериозно
-каквото и да става, докато съм жива е поправимо
-да не губя почва под краката си
-да бъда скептична
да не губя чувството си за хумор
-да не се плаша от мечки
 :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1408 -: Септември 18, 2021, 17:07:08 »
Здравке, леко ме разочароваш напоследък.

Мен не ме разочарова. Тя си избира политиците по жените им. Ако одобрява съпругата - става. Ако не я одобрява - не става. Една друга колежка пък гласува според вратовръзката и кройката на костюма. ЗИП-а гласува за който му се струва, че англосаксите го харесват. Жижи за тоя, който е модерен в социалните мрежи. Или, както викаше моят старшина, всеки си има номер в живота и време, когато да го показва.

До тук добре...а аз как гласувам!? :smokin:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1409 -: Септември 18, 2021, 17:07:53 »
Ми да ти хвърля едни карти, а?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1410 -: Септември 18, 2021, 17:09:18 »
Quote (selected)
-да не се плаша от мечки

Че то без страха от руската/комунистическа мечка от ДБО нищо не остава. :nuts:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1411 -: Септември 18, 2021, 17:09:55 »
Защо така сте се вманиачили по политиците и изборите, политическата демокрация и у нас, като по света е само театър, кукловодите са протагонистите на драмата.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1412 -: Септември 18, 2021, 17:12:45 »
А що се отнася до дамата избираща политици по кройка на костюм и цвят на вратовръзка - одобрявам. Това показва, че човекът има добър вкус и добри финансови възможности.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1413 -: Септември 18, 2021, 17:15:33 »
А що се отнася до дамата избираща политици по кройка на костюм и цвят на вратовръзка - одобрявам. Това показва, че човекът има добър вкус и добри финансови възможности.

По подобни причини и прасе не си вземаш в днешно време!

п. п. Давам прост пример. Дрескодът  на президентшата в нощта на спечелените избори и коренната промяна постфактум. Не бива да се разсъждава елементарно :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1414 -: Септември 18, 2021, 17:16:58 »
.а аз как гласувам!?

Ти си особен случай. Емоционален. Освен това, нали каза, че сега няма да гласуваш.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1415 -: Септември 18, 2021, 17:17:43 »
Аз не съм член на нито една от партиите в коалиция ДБО. Никога не съм била член на партия. Това ми дава свободата да гласувам както си искам, само и единствено в съгласие със собствените си възгледи. Някои за удобство го наричат гласуване по съвест. Което съм и правила от 1990 до сега.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1416 -: Септември 18, 2021, 17:20:01 »
''По подобни причини и прасе не си вземаш в днешно време!'' Ами, не. Обичам свинско, но с месото трябва да се внимава. Предпочитам първо да огледам добре какво се предлага на щанда.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1417 -: Септември 18, 2021, 17:22:35 »
Quote (selected)
Освен това, нали каза, че сега няма да гласуваш.

Ще гласувам за парламент и на първи тур за президент /с "не подкрепям никого"/. На втори тур няма да гласувам, въпреки че със сигурност ще съм в СИК :nuts:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1418 -: Септември 18, 2021, 17:22:58 »
Президентшата има колеблив вкус. Прекрасна беше в Япония. Не стоеше добре до Радев във Франция. Е, аз съм фен на Брижит Макрон, може би за това съм толкова критична.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1419 -: Септември 18, 2021, 17:24:19 »
''По подобни причини и прасе не си вземаш в днешно време!'' Ами, не. Обичам свинско, но с месото трябва да се внимава. Предпочитам първо да огледам добре какво се предлага на щанда.
За такива потребители си има цял дял от науката.
Как седмица отлежала мърша да се докара до видимо свежо състояние и освен брак да му сервираш и половината менделеева таблица в порцията.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1420 -: Септември 18, 2021, 17:25:05 »
Quote (selected)
Е, аз съм фен на Брижит Макрон,

Таз дама се опитва да забравя годините си, а това не е добра идея...щото си личат ... :nuts:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1421 -: Септември 18, 2021, 17:26:36 »
Асолче, ако БСП излъчи кандидат-президент различен от настоящия, не е ли редно да гласуваш за него? Или вашето ръководство окончателно реши, че подкрепя безусловно Радев? Не следя отблизо нещата, че окончателно ми писна, даже радио по-малко слушам.
 

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1422 -: Септември 18, 2021, 17:28:13 »
Браво, Здравке! Аз уважавам само безпартийните гласоподаватели. А тук разни индоктринирани ни надуват главите, агитират, че и ни се карат дето за толкоз години се случило да гласуваме различно. Ще изчезват партии, дорде напълно такова ... . То парите ще изчезнат. И професии и много други работи. Всеки вече се концентрира около оцеляването. И с политиците е така сега.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1423 -: Септември 18, 2021, 17:29:52 »
Асолче, ако БСП излъчи кандидат-президент различен от настоящия, не е ли редно да гласуваш за него? Или вашето ръководство окончателно реши, че подкрепя безусловно Радев? Не следя отблизо нещата, че окончателно ми писна, даже радио по-малко слушам.

БСП сега няма да излъчи друг президент, но аз лично смятам, че ще си запазим проф. Христов за по-добри времена. Трябва да се мисли стратегически. Тактиката е нещо като Наредба...за ползване  в  момента :nuts:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1424 -: Септември 18, 2021, 17:30:06 »
Асолче, не споря за вкусове, само изразявам собственото си мнение. Харесвах много Нанси Рейгън. Крехка, фина, елегантна...без опити да младее. Мадам Макрон е потресаващо елегантна в най-добрия смисъл на думата. И минито и стои добре.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1425 -: Септември 18, 2021, 17:32:35 »
Quote (selected)
И минито и стои добре.

Стои нелепо и смешно

И на мен ми стои мноо готино минито, даже перфектно/а съм бая по-млада от бабето/, докато не вдигнеш поглед към лицето и очите. Въпреки всички новости в дамската красота там годините винаги личат!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1426 -: Септември 18, 2021, 17:38:33 »
Не разбирам жени затънали до уши в партийни дела, ако това не им е професия. Едно е да получаваш заплата от партийна централа, защото работиш там и с това си вадиш хляба, друго е да търчиш по ''обществена'' работа за тоя дето духа. Кога успява тази жена да работи пълноценно там, където и плащат, да се грижи за поне едно дете и съпруг, за дома си, далеч не на последно място и за себе си. Дори и да е необвързана, има толкова по-приятни неща за вършене - хоби, приятели...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1427 -: Септември 18, 2021, 17:43:33 »
Стои нелепо и смешно

И на мен ми стои мноо готино минито, даже перфектно/а съм бая по-млада от бабето/, докато не вдигнеш поглед към лицето и очите. Въпреки всички новости в дамската красота там годините винаги личат!
Погледнато от тоя ъгъл - "докато не вдигнеш поглед към лицето и очите" си мисля че ако се епилирам и с подходящ бандаж мога и аз да се изтипосам в мини на корицата на моден журнал. :ok:
« Последна редакция: Септември 18, 2021, 17:52:20 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1428 -: Септември 18, 2021, 17:48:10 »
Ламбооо... рекох ти за патките... пак... пак... паааакк  :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1429 -: Септември 18, 2021, 17:49:08 »
Не разбирам жени затънали до уши в партийни дела, ако това не им е професия. Едно е да получаваш заплата от партийна централа, защото работиш там и с това си вадиш хляба, друго е да търчиш по ''обществена'' работа за тоя дето духа. Кога успява тази жена да работи пълноценно там, където и плащат, да се грижи за поне едно дете и съпруг, за дома си, далеч не на последно място и за себе си. Дори и да е необвързана, има толкова по-приятни неща за вършене - хоби, приятели...

Не съм затънала до гуша в партийни дела - това нито ми е работата, нито пък професията. Нямам проблеми да се занимавам с обществена работа - такава ми е природата. АЗ съм изключитено социален тип и за мен това е дори част от почивката и свободното време. Преди няколко години - моят пристан бяха книгите. Прочетох почти всичко смислено, което съществува - ся  се пробвам да го претворявам в дела в съучастие със семейството ми - един мъж и една дъщеря. И малко приятели с дваесе годишна давност... На една дължина на вълната сме  :nuts:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1430 -: Септември 18, 2021, 18:03:42 »
Де го чукаш, де се пука :smokin: Изобщо нямах предвид конкретна личност. Но щом счете за нужно да реагираш - свободното време за това е свободно, според скромното ми мнение, да си починеш мисловно и физически, ако е възможно, да се занимаваш с приятни за теб и семейството ти неща, или дори малко време само за теб. Ние с теб сме много различни, това е добре, клонингите са беда. 

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1431 -: Септември 18, 2021, 18:09:10 »
Да бе, няма да открадна час-два да се скрия в банята и спалнята да си направя масаж на стъпалата и педикюр, ще хукна да се ''социализирам'' агитирайки в накакъв очукан партиен клуб. :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1432 -: Септември 18, 2021, 18:15:59 »
Де го чукаш, де се пука :smokin: Изобщо нямах предвид конкретна личност. Но щом счете за нужно да реагираш - свободното време за това е свободно, според скромното ми мнение, да си починеш мисловно и физически, ако е възможно, да се занимаваш с приятни за теб и семейството ти неща, или дори малко време само за теб. Ние с теб сме много различни, това е добре, клонингите са беда.

Глей ся, Здравче, аз отпреди 10 години влача щерка си по екскурзии всяка година да опознава героичното минало на България. Към днешна дата дори ми се налага да охлаждам патриотизма й - тя ми се сърди и се кара с мен - мама била отвратителен циник. Не съжалявам нито за миг, щото е голема патриотка, ама никога няма да забравя, как отказа на баща си да отиде да види нова археологическа разкопка, щото джакузито беше по -приятно. Това, което се опитвам да ти кажа е, че съм се стремяла да възпитаам адекватен човек. Човек, на когото са били доставени всякакви възможности, включително и консуматорски. Гордея се, че навършила 16 години - тя реши да бъде полезна за обществото. Вече е забравила, че ми обясняваше в джакузито, че "тва е живот". Тя има план и цел вече..мноо комунистически между другото

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1433 -: Септември 18, 2021, 18:21:00 »
Ще гласувам за парламент и на първи тур за президент /с "не подкрепям никого"/. На втори тур няма да гласувам, въпреки че със сигурност ще съм в СИК :nuts:
Това аз примерно мога да си го позволя, но ти струва ми се не.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1434 -: Септември 18, 2021, 18:23:12 »
Ноо "искрено и лично" стана, пък на мен Мигленчето ми е забранена от лекуващия. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1435 -: Септември 18, 2021, 18:27:19 »
Това аз примерно мога да си го позволя, но ти струва ми се не.

Мога да си го позволя със сигурност, при това никога не съм в групата "просто член" на комисия. Винаги съм в тройката и най-вече председател

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1436 -: Септември 18, 2021, 18:30:29 »
Асол, един вече покоен за съжаление мой съгражданин от форума на ''СЕГА'' -  Дон здраво ми се накара, когато аз, още аджамийче в оня форум се бях впуснала в лични обяснения и неволно споделих лични неща. Беше прав човекът, Бог да го прости, ще го споменавам винаги с добро. Нищо не те питам и личния ти живот, как възпитаваш детето си и какво правиш в свободното си време не е моя работа. Не се увличай, това заприличва на комплекс. Аз съм това, това...Аз пък съм блондинка. Нейчъръл. ТЧК и хубава вечер.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1437 -: Септември 18, 2021, 18:35:10 »
Quote (selected)
Винаги съм в тройката и най-вече председател
Отдавна не ми се е случвала тройка! :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1438 -: Септември 18, 2021, 18:35:48 »
Асол, един вече покоен за съжаление мой съгражданин от форума на ''СЕГА'' -  Дон здраво ми се накара, когато аз, още аджамийче в оня форум се бях впуснала в лични обяснения и неволно споделих лични неща. Беше прав човекът, Бог да го прости, ще го споменавам винаги с добро. Нищо не те питам и личния ти живот, как възпитаваш детето си и какво правиш в свободното си време не е моя работа. Не се увличай, това заприличва на комплекс. Аз съм това, това...Аз пък съм блондинка. Нейчъръл. ТЧК и хубава вечер.

Аз започнах да пиша във форума на СЕГА заради двама души -   Дон и Митни. Убедена съм, че Дон не би ми се скарал и днес ..не биваше да го ползваш за аргумент ...точно пък пред мен .. :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1439 -: Септември 18, 2021, 19:09:13 »
Твърдото ядро на БСП се видя на последните избори. Сега вече са фактор колкото ДПС.
Радев във всеки случай ще отиде на балотаж. А на балотаж може да отиде само срещу кандидат на герп+ДПС.

Радев може да отиде на балотаж даже и срещу кандидат на герп+ДПС+Мойсей и пак ще спечели изборите!!!  O:-)

« Последна редакция: Септември 18, 2021, 19:15:24 от Джиджи »