Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 22:43:28

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 555325 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4980 -: Октомври 20, 2021, 20:48:56 »
Подлостта не е аргумент. Тя е просто подлост.

Не членувам в партия, никога не съм членувала и много пъти съм писала, че за гражданина партиите (трябва да) са инструмент за постигане на определени цели. Това, че възгледите ми са леви, не означава, че трябва да правя компромиси с всички действия на партия, която се позиционира вляво. Достатъчно съм гласувала  за БСП, за да има левица и опозиция в доминирания от герб парламент. Левашкият им компромис и липса на доблест с очевидната цел да набират гласове от абсолютно безотговорна, но все по-агресивна тълпа (не мога да ги нарека граждани) ми дойде в повече.

Ми тоя компромис далеч не е прецедент. Цялата партийна линия на бесепе, особено последните 5 години и нещо, е насочена именно към набирането на гласове точно од абсолютно безотговорната, но все по-агресивна тълпа  :bigok:

Но за секо спечелено онци, айсблоц и фся остальная, се губят по 4-5 други гласа, както се видя на изборите тая година  :0005:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4981 -: Октомври 20, 2021, 20:49:45 »
И аз тъй ланирам. Обаче се оказа, че не мога срещу онзи принт да си извадя зелен сертификат онлайн, та ще ходя в "Пирогов" да се разправям
Опитай нощем. Аз така успях да го сваля вчера, но в pdf в компа.
Малкият син преди два дни успял в телефона. Големият в Германия отдавна си е със сертификат.


Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4982 -: Октомври 20, 2021, 20:52:05 »
Решенията на ЦИК се обжалват по общия ред във ВАС на Панов. Воала мадмоазел Спас тожур
ВАС не е на Панов, ВКС е.
И поговорката е "voila madame, le jour du Spas".
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4983 -: Октомври 20, 2021, 20:54:00 »
Ми тоя компромис далеч не е прецедент. Цялата партийна линия на бесепе, особено последните 5 години и нещо, е насочена именно към набирането на гласове точно од абсолютно безотговорната, но все по-агресивна тълпа  :bigok:

Но за секо спечелено онци, айсблоц и фся остальная, се губят по 4-5 други гласа, както се видя на изборите тая година  :0005:
Да !
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4984 -: Октомври 20, 2021, 20:56:00 »
Опитай нощем. Аз така успях да го сваля вчера, но в pdf в компа.
Малкият син преди два дни успял в телефона. Големият в Германия отдавна си е със сертификат.
Днес следобед с телефон за 4 мин безпроблемно. И сертификата, и wallet app.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4985 -: Октомври 20, 2021, 20:56:33 »
Ми тоя компромис далеч не е прецедент. Цялата партийна линия на бесепе, особено последните 5 години и нещо, е насочена именно към набирането на гласове точно од абсолютно безотговорната, но все по-агресивна тълпа  :bigok:

Но за секо спечелено онци, айсблоц и фся остальная, се губят по 4-5 други гласа, както се видя на изборите тая година  :0005:
не знам на кое викаш набиране на гласове от безотговорна и агресивна тълпа, ти може и да имаш неква представа. както и да е. остави бесепето, глей си ицуту, за теб той е правилен отсекъде, кво значение има, че боко го оноди веднъж. вервай си му.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4986 -: Октомври 20, 2021, 20:57:26 »
не знам на кое викаш подлост. асол си спомни, монголецът ти издири мнението. ти казваш, че има липсващо емо - добре, верваме.

колкото за другото - само видиотен кретенясал малоумник може да приеме мерки, според които неваксаните медицински специалисти от утре да не могат да ходят на работа. и само тотално психясал идиот може да одобри тези мерки.

лекари и сестри няма. скоро няма и да проима. и ако поставяш при това нямане допълнителни условия за ваксинация, и при това ограничаваш наличните да си вършат работата, то ти си некъв тотален изкуфелник. толкоз за мерките на стойчу.

сега слушам тазсутрешното предаване по нова - нещо като предизборен диспут с лекари от герб, бсп, дпс и един от кирчовците. всички казват, че при 20% ваксани е тотална тъпота да слагаш сертификати.

и пак казвам - гласувай за когото си искаш, ама после си поеми отговорността за избора.
Днес е имало опашки от внезапно пожелали да се ваксинират. Толкоз за резултата от въвеждането на Зеления сертификат.  :smokin:

Поговорката на руснаците е тъкмо за нашенците - пока гром не грянет, мужик не перекрестится.  :t0174:


Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4987 -: Октомври 20, 2021, 20:59:16 »
А? Защо бре Бонго? Каква е проблемата? При мен нямаше?...
Да не бъркаш при въвеждането на номера на ваксината?
Сайтът не разпознава номера

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4988 -: Октомври 20, 2021, 21:03:45 »
"Сайтът не разпознава номера"
Ааа... да не го въвеждаш с копи-пейст? Ръчно пробвай... буквичка подир цифричка...
Първия път и при мен беше тъй... а втория - молюфче, лишче, и с клавиатурката... и стана - има няма за една минута...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4989 -: Октомври 20, 2021, 21:03:53 »
Днес е имало опашки от внезапно пожелали да се ваксинират. Толкоз за резултата от въвеждането на Зеления сертификат.  :smokin:

Поговорката на руснаците е тъкмо за нашенците - пока гром не грянет, мужик не перекрестится.  :t0174:
И преди имаше. От гъзарбайтери.
Тва е повод за гордост?
Ми нема "гръм". Кацаров да се благодари, че има президентски избори. Иначе моеше да се седи дома.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4990 -: Октомври 20, 2021, 21:04:46 »
Quote (selected)
глей си ицуту, за теб той е правилен отсекъде, кво значение има, че боко го оноди веднъж. вервай си му.

Не те знам кой си и не ме интересува, но поне да беше попрочел кво съм писала за Христо Иванов, преди да се изкажеш. И забележи - не съм си позволявала да ти коментирам пристрастията и препирните на политически теми. Ничии пристрастия тук не коментирам, коментирам политици и политически сили. Затова НЕ ТИ ПОЗВОЛЯВАМ да ми пишеш "глей си ицуту" и да ми даваш указания. Ясна ли съм?!!!  :pissed-891:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4991 -: Октомври 20, 2021, 21:05:28 »
Днес е имало опашки от внезапно пожелали да се ваксинират. Толкоз за резултата от въвеждането на Зеления сертификат.

И забележи - част от тях са мрънкяли, че много се чакало и не ставало бързо, егати, а услужливите мисирки дадоха думата именно на тях!
 :125:

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4992 -: Октомври 20, 2021, 21:08:40 »
"Сайтът не разпознава номера"
Ааа... да не го въвеждаш с копи-пейст? Ръчно пробвай... буквичка подир цифричка...
Първия път и при мен беше тъй... а втория - молюфче, лишче, и с клавиатурката... и стана - има няма за една минута...

Как копи=пейст от принт. Понеже съм ваксиниран преди  юни, ми принтираха една хартишка с един много фълъг и сложен номер. Няколко пъти го въвеждам на сайта, но ми отговарят, че такъв номер няма ...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4993 -: Октомври 20, 2021, 21:10:09 »
Ма вие сте много смели хора, бе. Чуда ви са.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4994 -: Октомври 20, 2021, 21:12:29 »
На мен тая "артишка" - като ми я дадоха, и я сканирах с ABBYY, и затова... PDF у компа...
Ама след като го вкарах ръчно, си стана. После шорнах файла у тилифона - и воала???
П.П. Ако е двуразова ваксината, тебе да вкараш номера на втората ваксина!!!
П.П.П. Симплито ве варнала :th_up:
Само, че his.bg е запушен от заявки... Нощес...
« Последна редакция: Октомври 20, 2021, 21:19:02 от дедо Барми »
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4995 -: Октомври 20, 2021, 21:13:51 »
Как копи=пейст от принт. Понеже съм ваксиниран преди  юни, ми принтираха една хартишка с един много фълъг и сложен номер. Няколко пъти го въвеждам на сайта, но ми отговарят, че такъв номер няма ...
Аз тогава си изтеглих българския сертификат. На редчето с втората игла след номера на партидата има Национален референтен номер (НРН). Него въвеждаш!

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4996 -: Октомври 20, 2021, 21:15:52 »
не знам на кое викаш набиране на гласове от безотговорна и агресивна тълпа, ти може и да имаш неква представа. както и да е. остави бесепето, глей си ицуту, за теб той е правилен отсекъде, кво значение има, че боко го оноди веднъж. вервай си му.
Ми ти си представителна извадка, бре. Шестакът също. Какво "да остави БСПту. Фирмин да остави БСПту, Банши и тя, сега на Симпли дойде реда. Бахти - вие сте по-зле и от "кинжалите: на ФД от седата на 90те.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4997 -: Октомври 20, 2021, 21:20:00 »
няате ли електронен потпис?

един од достафчиците май имаш 3 безплатни ползвания?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4998 -: Октомври 20, 2021, 21:22:04 »
Какви кинжали бе, Бонго? За маскираните ченгета ли намекваш? Мина бая време, позабравят се нещата.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4999 -: Октомври 20, 2021, 21:23:11 »
Сайтът не разпознава номера
Спазваш ли главни и малки букви? Май имаше проблем и с това.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5000 -: Октомври 20, 2021, 21:23:54 »
Не те знам кой си и не ме интересува, но поне да беше попрочел кво съм писала за Христо Иванов, преди да се изкажеш. И забележи - не съм си позволявала да ти коментирам пристрастията и препирните на политически теми. Ничии пристрастия тук не коментирам, коментирам политици и политически сили. Затова НЕ ТИ ПОЗВОЛЯВАМ да ми пишеш "глей си ицуту" и да ми даваш указания. Ясна ли съм?!!!
ти сериозно си се спекла. да беше погледнала кого цитирам и съответно към кого е адресирано мнението ми ли, що ли... ако си мислиш, че тука само и единствено с тебе обсъждам разни неща, да знаеш, че си в грешка.

а сержантът  декларира къде са му пристрастията, затова и го адресирам персонално.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5001 -: Октомври 20, 2021, 21:26:55 »
Ми ти си представителна извадка, бре. Шестакът също. Какво "да остави БСПту. Фирмин да остави БСПту, Банши и тя, сега на Симпли дойде реда. Бахти - вие сте по-зле и от "кинжалите: на ФД от седата на 90те.
ми те едни нещастни над три четвърти от членовете на бесепето дадоха подкрепа на сегашната лидерка, както и на провежданата от нея политика. ицу кога последно е бил на пряк избор за председател на дабългарите?

разните му фирмини и баншита като искат партийна аристокрация и геюве да си привлекат партийци, които да мислят като тях. симпли и тя така.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5002 -: Октомври 20, 2021, 21:27:05 »
Това дори по соца се признаваше за "грешка" на партийната линия. Ама "грешка"...?
Тук има обширен материал по въпроса за атентата в "Свети Крал" (така се е казвала църквата тогава; "Света Неделя" е възстановената след атентата църква).

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5003 -: Октомври 20, 2021, 21:29:16 »
като искат партийна аристокрация и геюве да си привлекат партийци, които да мислят като тях

 :m1273: :crying_with_laughter-3302:

фгермания изопщо има ли парламентарно представена партия, която да е протиф геювете и лезбийките?

оддруга страна ти благодаря, че със секо свое изказване поткрепяш тезата на симпли, която споделям  :thup:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5004 -: Октомври 20, 2021, 21:29:33 »
Грешки на растежа, както казват каманяките.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5005 -: Октомври 20, 2021, 21:33:46 »
няате ли електронен потпис?

един од достафчиците май имаш 3 безплатни ползвания?
За сертификата не се иска електронен подпис.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5006 -: Октомври 20, 2021, 21:35:14 »
фгермания изопщо има ли парламентарно представена партия, която да е протиф геювете и лезбийките?
тва трябва да опонира на тезата ми, че нинова /и защитаваната от нея политика/ беше избрана на пряк избор от огромното мнозинство от партийните членове, така ли?

хем си смешен, хем си жалък. глей си ицуту.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5007 -: Октомври 20, 2021, 21:36:12 »
:m1273: :crying_with_laughter-3302:

фгермания изопщо има ли парламентарно представена партия, която да е протиф геювете и лезбийките?

оддруга страна ти благодаря, че със секо свое изказване поткрепяш тезата на симпли, която споделям  :thup:
Да бе, нъл тва казвам. Тая година се фаворизират ваксинираните, догодина педерите.
За педерите че е от фтори път, ако пак не им мине КС път.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5008 -: Октомври 20, 2021, 21:45:13 »
Да бе, нъл тва казвам. Тая година се фаворизират ваксинираните, догодина педерите.
За педерите че е от фтори път, ако пак не им мине КС път.

темата за педерите оддавна е одпаднала од интересните теми на западния свят - живеят си нормално, занимават си се с квото там и на никого не му хрумва да провиди апокалипсиса фтях.

по различен начин стоят нещата на територията и фполша примерно.
дори фсърбия брнабич управлява вече пета година и светът нее свършил  :bigok:

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5009 -: Октомври 20, 2021, 21:46:58 »
тва трябва да опонира на тезата ми, че нинова /и защитаваната от нея политика/ беше избрана на пряк избор от огромното мнозинство от партийните членове, така ли?

Ъхъ... от останалите партийни членове. По повод педерите - когато Азер Меликов беше съветник на Станишко, партията ви имаше поне 3 пъти повече членове отколкото сега.  Прочее през 2009 ГЕРБ първи използваха хомофобията като инструмент срещу БСП. 

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5010 -: Октомври 20, 2021, 21:49:34 »
Нинова пак се опитва да играе на терена на Коцко Копейкин и прочее дебили.
Ноо е тъпа тая булка.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5011 -: Октомври 20, 2021, 21:50:38 »
Ъхъ... от останалите партийни членове. По повод педерите - когато Азер Меликов беше съветник на Станишко, партията ви имаше поне 3 пъти повече членове отколкото сега.
ми те са партията бе, бонго. кой според теб е бсп, ако не именно членовете на партията? такава е останала, такъв лидер си е избрала, за такава политика е дала карт-бланш.

който иска нещо друго - да си намери партийци.

пак питам: ицу кога за последно го избраха пряко? преди да стане министер на боку или следтуй?

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5012 -: Октомври 20, 2021, 21:50:59 »
"когато Азве Меликов беше съветник на Станишко, Партията ви имаше поне 3 пъти повече членове отколкото сега.
Охххх... не дълбай с длетото тъъънкооо моето сърцееее... Че се сещам колко бяха по времето на др. Лилов :t23145:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5013 -: Октомври 20, 2021, 21:58:01 »
Не дърпай дявола за опашката, дето има една дума. В таз столетница се навъдиха бая зли  гении. Добре ни ошушкаха, че и няколко пъти.
« Последна редакция: Октомври 20, 2021, 22:07:24 от dabedabe »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5014 -: Октомври 20, 2021, 22:00:09 »
Гласовете на разума:
https://www.dnevnik.bg/analizi/2021/10/20/4267426_mnogo_zdrave_ot_djordj_oruel_ili_oshte_za/?ref=home_layer2

Време беше.
Специално за Дайнов  :thup:



Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5015 -: Октомври 20, 2021, 22:06:00 »
Тия мерки тряаше да се наложат оддавна и да се обвържат с % на ваксинираните.

Пт действаше по подобна програма и почна постепенно да дига мерките с увеличаване на % на ваксинираните.

Като се стигна до 85%+ и вече страната си функционира напълно нормално, дори вече почнаха оплакванията, че трафикът флисабон е толко зле както и преди ковид  :bigok:

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5016 -: Октомври 20, 2021, 22:06:47 »
ми те са партията бе, бонго. кой според теб е бсп, ако не именно членовете на партията? такава е останала, такъв лидер си е избрала, за такава политика е дала карт-бланш.

който иска нещо друго - да си намери партийци.

пак питам: ицу кога за последно го избраха пряко? преди да стане министер на боку или следтуй?

А защо трябва да го избират пряко? Защото Нинова си харесала модела на прекия избор от Педро Санчес за окастрената БСП? Да не искаш да кажеш, че до Нинова, в продължение столетие партията ви е поддържала грешен модел на избор на ръководител? 

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5017 -: Октомври 20, 2021, 22:09:41 »
Ние много се тревожим за Лисабон наистина. Братски народи дето се вика.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5018 -: Октомври 20, 2021, 22:13:30 »
Бонго, Нинова нямаше друг избор. Тайфата беше много обрасла с намазани хрантутници.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5019 -: Октомври 20, 2021, 22:19:37 »
А защо трябва да го избират пряко? Защото Нинова си харесала модела на прекия избор от Педро Санчес за окастрената БСП? Да не искаш да кажеш, че до Нинова, в продължение столетие партията ви е поддържала грешен модел на избор на ръководител?
нали при демокрацията правото да избираш е основно? при положение, че представителната демокрация се сдухва все повече и повече, щото корупционери корумпират представителите, и когато прекият избор може да бъде направен, сиреч не е невъзможен по финансови причини, и няма недостиг на компетентен персонал - защо да не се види какво желае партията?

ти нали не се опитваш да ми кажеш, че прекият избор е недемократичен? вие там с демокрацията в заглавието, защо не прилагате демократичните процедури? м? скъпо ли ви идва да направите пряк избор в софия или нямате желаещи за въртепнопартийни изборни комисии? или нещо трето?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5020 -: Октомври 20, 2021, 22:28:35 »
 :popcorn:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5021 -: Октомври 20, 2021, 22:34:04 »
нали при демокрацията правото да избираш е основно? при положение, че представителната демокрация се сдухва все повече и повече, щото корупционери корумпират представителите, и когато прекият избор може да бъде направен, сиреч не е невъзможен по финансови причини, и няма недостиг на компетентен персонал - защо да не се види какво желае партията?

ти нали не се опитваш да ми кажеш, че прекият избор е недемократичен? вие там с демокрацията в заглавието, защо не прилагате демократичните процедури? м? скъпо ли ви идва да направите пряк избор в софия или нямате желаещи за въртепнопартийни изборни комисии? или нещо трето?

Ти се опитваш да ме убедиш , че прекият избор бил по-демократичен и прави БСП и тетката от Крушовица нещо специално. Ми не е. Въпрос на уредба. У нас избираме президента пряко, в Гърция се избира от парламента, в Германия - от Bundesversammlung, в САЩ - по още по-друг начин.
 

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5022 -: Октомври 20, 2021, 22:37:39 »
Само да отговоря на Бонго, че ми е слабост -последните сто години имало демократически централизъм, но точно "демократите"оревахте света, че тва било тоталитаризъм, та ви уйдисаха на акъла и се получи тва което е.
Пряка демокрация бе човек!
България - Швейцария на Балканите, от ривеш?
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5023 -: Октомври 20, 2021, 22:39:25 »
Нема лошо в пряката демокрация.
Нема лошо и в това една лява партия да се откаже от това да бъде лява партия.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5024 -: Октомври 20, 2021, 22:42:46 »
Само да отговоря на Бонго, че ми е слабост -последните сто години имало демократически централизъм, но точно "демократите"оревахте света, че тва било тоталитаризъм, та ви уйдисаха на акъла и се получи тва което е.
Пряка демокрация бе човек!
България - Швейцария на Балканите, от ривеш?
 :bigok:

Демократически централизъм имаше до Лилов и откак Нинова е начело. Намесата и в местните организации го показва недвусмислено. Прекият избор на председател няма отношение към въпроса. Прекият избор само "имунизира" председателя на Партията за 4 години и прави номера като "подавам оставка, оттеглям подадената оставка" възможни.   

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5025 -: Октомври 20, 2021, 22:43:40 »
15-тях % ше са мираш ноември  :bigok: :0007:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5026 -: Октомври 20, 2021, 22:44:09 »
Я по добре отговори за "третото" на онци и глей там неккси да го вържеш с на Методи Лалов вижданията че иначе ни рак ни риба се получава при ДъиБъ. :smokin: :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5027 -: Октомври 20, 2021, 22:48:27 »
Отговорил съм. Но чугуните не приемат отговор и повтарят мантрата си отново и отново. Още веднъж, за да е ясно дори за теб и за Онци - Франция и България не са по- демократични от Гърция или Германия, че дори от наследствени монархии като Нидерландия или Дания.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5028 -: Октомври 20, 2021, 22:50:02 »
15-тях % ше са мираш ноември  :bigok: :0007:

Те корнелианците трябва паметници на харвардските рейдъри да вдигнат.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5029 -: Октомври 20, 2021, 22:50:17 »
Демократически централизъм имаше до Лилов и откак Нинова е начело. Намесата и в местните организации го показва недвусмислено. Прекият избор на председател няма отношение към въпроса. Прекият избор само "имунизира" председателя на Партията за 4 години и прави номера като "подавам оставка, оттеглям подадената оставка" възможни.
това, естествено, са глупости. а са глупости, щото освен личността на председателя беше избрана и политиката на партията. именно това прави възможна имунизацията в кавички.

вие там нямате такова нещо, на практика никой не знае и хабер си няма сентенциите на ицу и дженерал дьо джеб колко точно подкрепа в партийните членове имат.

отделно, че напоследък пак се възпалихте да говорите едно, а да вършите друго. и като ви хванат, да ломотите трето. справка лалов.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5030 -: Октомври 20, 2021, 22:50:38 »
демократичността не се измерва чрез преките избори, а чрез участието/ангажираността на населението фпроцесите на взимане нарешения на различни нива.


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5031 -: Октомври 20, 2021, 22:51:06 »
Отговорил съм. Но чугуните не приемат отговор и повтарят мантрата си отново и отново. Още веднъж, за да е ясно дори за теб и за Онци - Франция и България не са по- демократични от Гърция или Германия, че дори от наследствени монархии като Нидерландия или Дания.

а швайц? м?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5032 -: Октомври 20, 2021, 22:51:54 »
швайц?
там има геюве!  :bigok:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5033 -: Октомври 20, 2021, 22:52:49 »
Нема лошо в пряката демокрация.
Нема лошо и в това една лява партия да се откаже от това да бъде лява партия.
Аааа така, да си дойдем на думата!
Кои са "левите" в БГ днес Команчи?
Пролетариата? Кой тва? Офис планктона а ла манеркин?
Бачкер магистралостройчик?
Фризьорския "бизнес"?
Или Ричард Аликбеговия?
Кой?
Нататък - после.
 :smokin:


ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5034 -: Октомври 20, 2021, 22:53:07 »
демократичността не се измерва чрез преките избори, а чрез участието/ангажираността на населението фпроцесите на взимане нарешения на различни нива.
това са глупости. по дефиниция демокрация е власт на демоса. която обаче е опосредствана, щото от римската империя се е разбрало, че не е съвсем възможно прякото участие на демоса във властта.

е, сега вече може. за справка швейцария. или бсп.

така че демократичността се измерва по определение с това как наридът участва в управлението си.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5035 -: Октомври 20, 2021, 22:54:45 »
Левите, естествено, са само тия, дето преди 1990 са били фбекапе, ели родителите им са били фбекапе и безуспешно (хихихихихи) са им трасирали пътя напрет  :0007:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5036 -: Октомври 20, 2021, 22:57:13 »
Отговорил съм. Но чугуните не приемат отговор и повтарят мантрата си отново и отново. Още веднъж, за да е ясно дори за теб и за Онци - Франция и България не са по- демократични от Гърция или Германия, че дори от наследствени монархии като Нидерландия или Дания.
Ооо, да!
Апцелютно съгласен!
Портокалите никога нема станат 10  стинки!
И аз да влезна ф мейнстриима!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5037 -: Октомври 20, 2021, 22:58:14 »
Вътрешнопартийните работи не ни занимават особено. Нали и СДС навремето имитира вътрешни избори. Баш като в САЩ, дето всичко е идеално. Все пак е по-добре, отколкото една и съща малка банда да курдисва нещата.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5038 -: Октомври 20, 2021, 23:01:46 »
Вътрешнопартийните работи не ни занимават особено. Нали и СДС навремето имитира вътрешни избори. Баш като в САЩ, дето всичко е идеално.

Това е съвсем различно нещо. СДС прави вътрешни избори заради коалиционни взаимоотношения. Всяка партия предлага примерно кандидати за преиздент и вице, и вътрешните избори са за това, зад кого да застане коалицията. Когато ДСБ и СДС бяха в Синята коалиция пак имаше такива.   

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5039 -: Октомври 20, 2021, 23:02:23 »
Левите, естествено, са само тия, дето преди 1990 са били фбекапе, ели родителите им са били фбекапе и безуспешно (хихихихихи) са им трасирали пътя напрет

а тва беше нещастен опит да избегаш от определението за демокрация. а бе смешен си бе. и жалък и малце гнусен.

гнусотата се увеличава с нарастване на простотиите.